1003 Raksti - Kā karstumiņš? - HEAL.lv

dyolope
Kā karstumiņš?
Pievienoja 05:22 - 0513 Puukjeens ziedotājs 11.08.2015, 19:25
Smiley face
Sveicināti, atkal esmu kaut kādā veidā nonācis guru statusā un izdomāju izmantot šīs privilēģijas un uzrakstīt rakstiņu, cik sapratu, tad duplets īstenībā viņus ir aizliedzis. Nu nekas, ja izdzēsīs, tad izdzēsīs, vismaz kāds izlasīs.

Karstumiņš beidzot moka Latviju, iziet ārā uz veikalu, kur nu vēl runājot par kādu fizisku darbu, jau šķiet elle. Vismaz augusts atspēlējas par pretīgo jūniju/jūliju. Drīz jau skola, nebūtu forši, ja šāds laiks būtu jāskatās pa logu, kamēr sēdi lekcijās.

Tā, ir tā kā pieņemts Vēsture par guru arīdzan. Tas teica, ka rīkos tur visus default turnīriņus – pokers, plug.dj, haxball (lai gan šito jau man dzobe aizrunāja) etc.

Es atkal izdomāju, ka varētu rīkot tādus kā spēļu vakarus, kas nebūtu kā turnīri, bet gan spēļu izbaudīšana šaurā lokā un ar tiem cilvēkiem, kuriem reāli šīs spēles piesaista. Tikko jau bija PayDay vakars, nolaidām normālu luni četratā, bet nebija sliktāt par lielajiem turnīriem, jo vismaz visi runāja un iesmēja par cita stulbumu. Paturpinot, nākamais jau ir atgriezies L4D2 vakars, kurš jau kā 4 vai 5 mēnešus tika aizmirsts. Varēsim draudzīgā lokā viens otram galvas raut nost. Vēl man tagad padomā ir uzmaukt Garry`s mode vakaru, jo flojse man ierādīja tādu krievu saitu, kur krievi pārdod gift kodus par ļoti zemām cenām, tāpēc domāju, ka mēs varēsim izpausties ar spēļu dažādību.

Ak jā, Raivijs tagad ir mods, šodien kādu stundu centās info logu sakrāsot tā, lai visiem patiktu. Manuprāt, mods godam, veiksmi amatā.

Ja nesados man pa asti, ka uzrasktīju kaut ko, gan jau būs nākamais raksts arī!