1004 Raksti - Pārmaiņas. - HEAL.lv

dyolope
Pārmaiņas.
Pievienoja 07:16 - 0525 raivijs 08.09.2015, 06:42
pic
Labrīt, draugi. Te Raivijs savos kārtējos uzmanības meklējumos atkal traucē jūs. Vispār jau nē, es varu paskaidrot. Man pienāca ziņas, ka Puukjeenam esot baigi saspiests grafiks uz mācībām un īpaši daudz laika heal’am viņam neatliek. Tad nu esmu spiests darīt to, no kā man šeit ir bail visvairāk: uzcept rakstu. „BET RAIVIJ, IR TAČU VĒL 3 RADOŠIE GURU!!!” Tā gluži nevarētu teikt. Kā redzat, arī pārējie Guru nav īpaši ieinteresēti kaut ko darīt, un izskatās, ka mūsu „labākajam guru” vispār ir aizmirsies, ka viņš ir guru. Bet es neesmu šeit, lai kādu noliktu. Viss, ko es gribu pateikt ir tas, ka esmu gatavs darboties kā piektais guru tik ilgi, kamēr tas būs vajadzīgs.

Serveri.
Kā jau būsiet pamanījuši, mums ir atvēries pavisam jauns CSDM serveris, kurā darbojas „Free For All” mods: csdm.heal.lv , sākumā tas saucās „csdm DustLand” un tajā bija tikai viena karte – de_dust2, bet nedaudz vēlāk serveris tika pārdēvēts vienkārši par „CSDM” un tam tika pievienotas arī citas kartes. Protams, serveris vēl nav līdz galam pilnveidots, domāju, ka tam tiks pievienota vēl kāda karte vai divas un pēc Punkta vārdiem pavisam noteikti no kādas kartes arī nāksies atvadīties, piemēram fy_pool_day, jo tikt spawntrap’otam tualetēs galīgi nav jautri, hehe. Ja ir vēlēšanās palīdzēt CSDM servera attīstībā, tad ŠEIT ir jau gatavs topiks, kurā jūs droši varat atstāt savus ieteikumus.

Ak jā, gandrīz aizmirsu piebilst to, ka deathrun serverim kādu laiku atpakaļ nokārās „semiclip” plugins (laikam tā viņu sauca), kā rezultātā spēlētāji nevarēja izskriet cauri viens otram un serveris kļuva nespēlējams. Gribēju pateikt to, ka arī tas ir salabots.

Statusu maiņas.
Tagad, kad visa statusu mānija ir pierimusies, pastāstīšu kas tagad ir kas. Sākšu no mēnesi vecās revolūcijas, kuras laikā Vimi pāršāva pār strīpu un diemžēl modu pazaudēja. Kurš gan cits iestāsies viņa vietā, ja ne es pats, heal gada statusņiks 2015 – Raiviijs. Neilgi pēctam Puukjeenam mistiski pazuda War3 Uzraugs, JailBreak Uzraugs un GURU. War3 Uzrauga amatā uz testa laiku pieņēmām divus cilvēkus – kristy un Tors, vienam no viņiem uzraugs tiks atņemts, otram – paliks. Kurš būs kurš, tas ir atkarīgs no viņiem pašiem. JB Uzrauga amatā tika iecelts awe un tika pieņemti divi Radošie Guru – Aizvesturiskais, kuram Guru lauciņš nav nekas svešs un protams faq.Slime*, beidzot ticis pie kāda statusa uzreiz ir palicis aktīvs healā, nez kā viņam tur sokās ar to cūciņu sponsora atrašanu? Anyway, veiksmi amatā. Manā vietā, kā jaunais DD2 Uzraugs tika iecelts Abeliitee, kurš savu amatu pazaudēja ļoti ātri, acīm redzot nebija kārtīgi iepazinies ar uzrauga noteikumiem un pienākumiem. Viņa vietā tika iecelts pieredzējušais Aiciiits, kurš šajā amatā atgriežas jau trešo (?) reizi. Bet ar to bija par maz, tā kā serveris lielāko dienas daļu ir pilns, tad tam bija nepieciešami divi aktīvi uzraugi, tāpēc otram uzraugam – KINDERIITIM nācās atvadīties no sava amata un viņa vietā tika iecelts rosequeen. Un vēl pēc tā visa Puukjeens atguva JailBreak uzraugu un Guru. Sanāk, ka mums tagad ir četri Radošie Guru, divi JailBreak uzraugi un divi War3 uzraugi. Un protams, mūsu jauno CSDM serveri tagad pārvalda mans bijušais kolēģis Peach*, kurš beidzot ir atgriezies no garā atvaļinājuma. Welcome back, my friend.

Rezumē.
Mods: Vimi -----> Raiviijs
War3 Uzraugs: Puukjeens -----> kristy , Tors
JailBreak Uzraugs: Puukjeens -----> awe , Puukjeens
Guru: Exorcist^ , Puukjeens -----> Exorcist^ , Aizvesturiskais , faq.Slime*, Puukjeens
DD2 Uzraugs: Raiviijs , KINDERIITS -----> Aiciiits , rosequeen
CSDM Uzraugs: Peach*

Turnīri.
Sākšu ar heal #21 pokera turnīru, kuru organizēja Aizvesturiskais. Pirmo vietu, protams, ieguva pats Aizvesturiskais, otro vietu – KinG* un trešo – sky-black. Pārējos pilnībā saprotu, ja es būtu piedalījies, tad noteikti arī būtu viens no pēdējiem, jo kas gan tas par pokeru bez īstām likmēm, apnīk pēc piecām minūtēm.

Pirms dažām dienām noslēdzās arī pirmais CSDM vakars. Neko daudz nevarēšu pastāstīt, jo pats nebiju uz vietas. Īstenībā jau biju, tikai uz pāris minūtēm pašā sākumā, neviens nerunāja, visi cītīgi fragoja un man palika garlaicīgi. Zinu tikai to, ka KinG ieguva MVP titulu, kas mani galīgi nepārsteidz. Cik sapratu, tad vakars bija tāds – nekāds, jo neilgi pirms sākuma serverim tika pievienotas citas kartes un turnīram, kurā bija paredzēts spēlēt tikai vienu karti, netika izmainīti noteikumi. Bet neskumstat, drīzumā notiks arī otrais CSDM vakars, esmu visu izplānojis.

Šobrīd norisinās piektais 1vs1 aim_map turnīŗs, jau trešais no manas puses. Es pat nezinu kāpēc es viņus rīkoju, laikam jau tāpēc, ka klusībā ceru arī kādu no viņiem vinnēt. Bet laikam tālāk par trešo raundu tikt man tomēr nav lemts. Lai nu kā, esam jau pusfinālos un turnīrā šobrīd ir palikuši tikai četri spēlētāji: sky-black, anony, Māris un krAw. Es, kā sky-black #1 fans vēlu viņam veiksmi pret krawčiku pusfinālā un Māri finālā. <3

Nākamais turnīrs ir 8ball pool #15, kurš jau aptuveni nedēļu rit pilnā sparā.... vai arī ne tik pilnā. Katrā ziņā spēles neiet uz priekšu tik raiti, kā biju gaidījis. Pagaidām no visiem astoņiem pāriem savu matču ir izspēlējusi tikai puse, ko es pilnībā saprotu un tāpēc uz deadliniem īpaši neiespringstu. Vasara taču ir beigusies.

Pēc ilgiem laikiem ir izveidots arī HaxBall turnīrs, kurš norisināsies 11. septembrī. Piesakies, kamēr vēl vari!

Tas pagaidām arī viss.
Nobeigumu atveltīšu ellijai, viņai šodien ir dzimpuks. Daudz laimītes un bučuki Tev. <3

Noteikti, ka būs vēl kāds raksts no manis. Tad jau līdz nākamajai reizei. Arrivederci.