1005 Raksti - Latvijai 97! - HEAL.lv

dyolope
Latvijai 97!
Pievienoja 04:20 - 0207 faq.Slime* 19.11.2015, 18:36

Labrīt, Labvakar, Labdien Heal. Šoreiz jūs Patraucēšu es faq.Slime* Redzkā, tomēr esmu pamodies. Skys, kad viņam jautāju un precizēju ka rakstīt rakstus, nenoticēja man, ka uzrakstīšu, bet redzkā SKY, uzrakstīju gan. Vakar aizvadījām 18. Novembri Jeb Latvijas Dzimšanas dienu, kad pirms 97 gadiem Nacionālajā teātrī pasludināja Latvijas neatkarību. Es Mūsu valstij novēli dzīvot ilgi, un ceru ka Latvijā nenotiks tas kas notika francijā. #Pary4Paris

Cits Info.
Aizmirsu piebilst, ka tikai aizvadīts heal VS Kso gateris 10v10, zaudējam, bet ko tur, galvenais, ka savācāmies un spelejam Vairāk info šeit

Serveri.
Serveru izmaiņas nekādas nav bijušas, vismaz man par tādam nav zināms. War3 serveris nīkuļo, bet toties visi "heal" dd2 serveri ir pārpildīti, pat 1 naktī.

Statusu maiņas.

Artis aka. Kyle Atteicās no dd2 uzrauga savas veselības dēļ, un viņa vietā stājas Peach*, kurš pameta CSDM servera uzraugu. Tākā tagad CSDM serveris ir bez uzrauga. Exorcists zaudēja savu GURU statusu un viņa vietā stājas Artjoms, kas raujas velna sviedros, un katru vakaru, gandrīz, var redzēt jaunus turnīriņus un konkursiņus/minigaimus. Kyle itkā atgriezās, pēc pāris dienām, bet savu dd2 uzraugu neatguva. Precīzus iemeslus nezinu, varbūt pats negribēja.

Turnīri.
Pirmais mūsu sarakstā ir Puukjeena rīkotais Maratons "Ieroču eksperts" Lai pieteiktos dodamies šeit, Pirmais vakars tika aizvadīts jautri, kur Top Punktus ieguva Lops, kas nofotogrāfeja visus kas pagadījās ceļā.

Nākošais ir Nemirstīgo wardenu vakars, Kuru arī rīko HEAL darba rūķis, Puukjeens, visus aplausus tev, mācies, un tev sanāk arī tik daudz laiks HEALAM.

Trešais mūsu sarakstā ir Sumo slam,Kuru rīko Artjoms, un ir tā saucamais minigame, dodamies tur, un uzstādām savus rekordus.

Pēdējais no turnīriem ir Fantasy basketball,Kuru ir izveidojis Peach*, lai gan tas nav īsti turnīrs, bet vairāk kā flash komandu spēlīte, tomēr pieskaitīšu to pie turnīriem, lai lielāka aktivitāte.

Konkursi

Pie konkursiem ir iekritis mans Latvijas svētku, zīmēšanas konkurs, skrienam tur, un balsojam par savu favorītu, žēl tikai ka tik maz iesūtīja, nu nekas cerams lielāka aktivitāte uz nākošajiem.

Kā arī skrienam ballēt uz Aizvēsturiskā balīti,

Tā nu no manas puses šoreiz viss.
Pabeigšu šo visu pasācienu ar atvadām, līdz manam turnīriņam, kamēr man fona skan veca CSGO turnīra spēle mouz VS Kinguin, kamēr viņi bija vēl vecajā sastāva, un zem Kinguin nosaukuma. Labi neliegšu jums iespēju, pakomentēt manu rakstu, un nosist laiku pie kompīša. Bomvijāāž