1006 Raksti - Svētki 'n other stuff. - HEAL.lv

dyolope
Svētki 'n other stuff.
Pievienoja 06:17 - 0525 raivijs 19.11.2015, 23:32
pic

Čau, te atkal es. Ir pagājis diezgan ilgs laiks kopš mana iepriekšējā raksta, kaut gan liekas, ka tas taču bija nupat, nesen. Laiks skrien vēja spārniem, tas tiesa. Kāds lietotājs man laiku pa laikam pajautā: Raivij, kad būs nākamais raksts? Tādam tipam kā man, kuram nepatīk daudz un gudri runāt, uzrakstīt rakstu ir elle zemes virsū, tāpēc tieša atbilde uz šo jautājumu tā arī nekad nesekoja. Pirms kāda laika, izdomāju izsprukt cauri sveikā, rakstam nomainot titulbildi. Nostrādāja tas, vai nē – nemācēšu pateikt, bet neredzu jēgu to darīt vēlreiz, kaut kā taču Jūs HEAL patriotus ir jāizklaidē.
Runājot par patriotiem, Latvijai nesen apritēja 97. gadu jubileja. Rīgai paredzētā svētku programma bija mahten plaša, tajā skaitā ziedu nolikšanas ceremonija, Nacionālo Bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militārā parāde, svinīgs pasākums pie Brīvības pieminekļa, daudzveidīgi koncerti, kopīga Latvijas himnas dziedāšana 11. novembra krastmalā un svētku uguņošana. Pats personīgi neko no tā neapmeklēju, jo pēc notikumiem Francijā, sāku apšaubīt publiskus pasākumus. Lai gan iespēja, ka Latviju varētu piemeklēt kaut kas līdzīgs ir viens pret tūkstoti, drošība man tomēr ir pirmajā vietā. Tā vietā, izdomājām ar draugiem kopīgi papusdienot. Bet cik dzirdēju no paziņām, tad salūts esot bijis iespaidīgs.
Laiks iet, cilvēki mainās, bet healā viss ir pa vecam. Pēc izpalikušā UMT reseta un hosta maiņas, atliek vien mums naivi cerēt, ka tiks uzlikts ziemas headeris lai radītu šeit vismaz kaut kādu svētku noskaņu. Par kādiem svētkiem tad iet runa? Ziemassvētkiem, protams. Visiem patīk šī svētku sajūta, kas rodas laikā pirms Ziemassvētkiem. Lampiņas, kas iekarinātas koku zaros, izgaismotie veikalu skatlogi, izrotātās eglītes, svecītes logos, Ziemassvētku tirdziņi, kas ir īpaši. Piparkūku smarža veikalos un mājās. Mandarīnu ēšana, ģimenes filmas, sniegs... Tik forši. Neredzu iemeslu nenomainīt headeri. Tie, kas nav redzējuši, mākslas darbu aplūkot varat ->šeit<-

Notikumi iekš HEAL.
Sākšu ar atskatu uz pāris pasākumiem. Oktobra pēdējā dienā notika kārtējais kariņš iekš WAR3 servera, šoreiz kripti pret wardeniem. Izspēlējām piecas mapes, likās, ka wardeni vinnēja 3:2, bet nākamajā dienā, pārskatot screenshotus, izrādijās, ka tomēr vinnēja kripti ar rezultātu 3:1.
Dažas dienas vēlāk norisinājās HEAL VS KSO cw, kuru, no mūsu puses, organizēja raichluuzers. Biju jau piemirsis, ka viņš arī ir mods, haha. Diemžēl, sīvā cīņā piekāpāmies ar rezultātu 0:2 (14:16 un 17:19). Viss jau bija baigi forši un tā, tikai žēl, ka gandrīz puse no mūsu sastāva nemaz nebija healieši. Ielogojās, lai pieteiktos turnīram un kopš tā laika nav te rādijušies. Ļoti ceru, ka nākamreiz tādi netiks pieņemti. Solītās balviņas balvu skapī šāvējiem arī netika piešķirtas, laikam neesam pelnījuši.
Tagad laiks pozitīvākām lietām. Puukjeens ir atgriezies! Nejau GURU ierindās, bet vispārīgi. Jau iepriekšējā rakstā minēju, ka viņam esot saspiests grafiks uz mācībām, bet nu jau atkal aktīvi veido turnīrus/ingame pasākumus. Varbūt kāds atcerās, kā izskatījās info logs viņa prombūtnes laikā? Ko gan mēs bez viņa darītu.
Pirmais no viņa turnīriem (atgriežoties) bija uz WAR3 balstīts, choose your race, kurā piedalījās visas rases. Nevaru neko pastāstīt par šo vakaru, jo pats nebiju uz vietas. Manā vietā šo turnīru spēlēja cits cilvēks, bet MVP balviņu tāpat piešķīra man. Oh well, lai jau ir. Nākamais WAR3 turnīrs būs wardeni pret wardeniem, kurš norisināsies šo sestdien, 20:00. Piesakies ->šeit<-.
Nākamais turnīrs pat nav turnīrs, tas ir maratons PIECU NEDĒĻU GARUMĀ: Ieroču eksperts, norisināsies līdz pat 13. decembrim. Pirmā kārta bija episka, ar dupleta palīdzību viss tika teicami noorganizēts. Žēl, ka man lagu un blakus esošo cilvēku izdarītā spiediena dēļ neizturēja nervi un es aizgāju prom pēc pirmās mapes, bet cik redzēju, tad Lops un FFFFUUUU tur normāli ārdijās. Gaidu knife only vakaru ar nepacietību! Pieteikties vari ->šeit<-.
Kā pēdējo turnīru/pasākumu vēlos pieminēt ilgi gaidīto, septīto TTT vakaru, kurš norisināsies 28. novembrī, 20:00. Vadību šim turnīram, kā jau kārtīgs šī servera uzraugs, ir uzņēmies Lops. Ceru uz tādu pašu aktivitāti, kā piektajā un sestajā TTT vakarā. Pieteikties varat ->šeit<-.

Un visbeidzot, pavisam nedaudz par statusiem. Administrācijas placītī viss ir pa vecam, kas ļoti priecē. Šos pāris mēnešus kopš Vimi aiziešanas esam veiksmīgi izturējuši bez liekas, nevajadzīgas drāmas, protams, neskaitot mūsu dramaqueen, jeb vienkārši „Queen” iekš heal, kurai hobijs ir taisīt scēnas un beef`us ar visiem pēc kārtas. Kas ķīvējas, tas mīlējas, haha.
Uzraugu rindās ir dažas pārmaiņas. Divi uzraugi tika neitralizēti neaktivitātes dēļ (WAR3 un JB), + abos serveros divi uzraugi, nu galīgi nebija vajadzīgi, bet tas tā. Īstās pārmaiņas notika DD2 lauciņā, kurā no amata pats atteicās Aiciiits. Viņš tika aizvietots ar chubbah.. Arī Kyle atteicās no statusa veselības iemeslu dēļ, un viņš tika aizvietots ar Peach*. Nepagāja pat nedēļa, kad Kyle atgriezās, sakot, ka viņam viss esot kārtībā un uzrauga statusu viņš vēlās atpakaļ, bet sadusmojās pēctam, kad viņa lūgumu noraidīja. Neko darīt, brāl, no kļūdām mācamies.

Atvadas.
Tākā mani īpaši neinteresē citu uzslavas un kritika, tā vietā, lai rakstītu komentāros par to, cik labs vai slikts bija šis raksts, labāk pastāstiet kādi plāni Jums ir Ziemassvētkiem un Vecgada vakaram. Kāda ir jūsu eglītes sagādāšanas tradīcija? (Pērkat veikalā, vai ejat uz mežu pakaļ?) Salūtu tikai vērosiet no malas, vai paši arī kaut ko pirksiet? Pašam personīgi ziemīšus nāksies pavadīt vientulībā, bet jauno gadu sagaidīšu ar draugiem kaut kādā viesu mājā, Aizkraukles pusē. Būsim samērā daudz, tāpēc dikti šaubos, ka salūtu tikai vērosim no gabala, paši ganjau arī kaut ko ieķersim.

Paldies ka lasīji. Nesolu, ka būs nākamais raksts, bet ļoti ceru. Varbūt izdosies pielauzt Puukjeenu uz garu „collab” rakstu, 50/50 variantā. Tas tik būtu kaut kas. Arrivederci.