1007 Raksti - BURN, MADAFAKA, BURN - HEAL.lv

dyolope
BURN, MADAFAKA, BURN
Pievienoja 06:17 - 0525 raivijs 12.01.2016, 02:13
pic

Hello, draugi. Tā kā ārā ir ledus laikmets, aukstums kniebj vaigos un neko vairāk par siltu tēju un datoru negribas, kā arī zinot, ka neviens cits to nedarīs, esmu saņēmies atvēlēt šo mierīgo vakaru nu jau trešajam rakstam no manas puses. Būtu uzrakstījis vienu uz vecgada vakaru ar visiem 2016. gada horoskopiem, gada labāko notikumu apkopojumu iekš un ārpus heal utt., ja vien Raiča nebūtu sasolījis kaut kādu tur episki garu rakstu uz Ziemassvētkiem, kura, protams, nemaz nebija. Šis raksts nedaudz atšķirsies no abiem iepriekšējiem, jo man nav plāna un nojausmas par ko vispār rakstīt, tāpēc lūdzu nepārmest, ja raksts ir īss. Haha, jk bitches, varat pārmest cik Jums uziet, man pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā, ak es rupjais. Tikko iegāju "bez cenzūras" topikā, tur fufels raksta, ka it kā daudzi sakot, ka es baigais pimpis esot palicis ar modu, bet manā ķipa pieteikumā uz administratoru, kuru man nezinot uzrakstīja sky-black, es neizlasīju nevienu sliktu viedokli par sevi, nu labi, vienu, bet to pat nevar nosaukt par viedokli, tikai par sāļām asariņām, vai tik kādam nebūs ieķērusies sāpīte sirsniņā no gada nomināciju rezultātu topika, khemdžīīkhem. =DDD Runājot par administratoriem, sky-black pāris dienas padzīvoja kā lietotājs, bet tad atkal atgriezās statusā. Kad pajautāju vai tas bija dēļ Mikadzes izdarītā spiediena čatā, kā atbildi saņēmu divas oliņas blakus nikam, tad jau laikam trāpiju džekpotā. :D:D:D:D Bet par to man jāsaka paldies Mikadzei, jo administratoram ir jābūt īstam heal patriotam, par sky-black labāka nebūs.

Kā jau pašiem redzams, heal ir atgriezies mājās, serveros tagad ir patīkamāk spēlēt, jo pings ir 3 - 15 nevis 60 - 100. Bet līdz ar hosta maiņu notika arī lielas pārmaiņas serveros, nācās atvadīties no WAR3, FUN, JB un DR serveriem, tagad healam ir palikuši 3 serveri: DD2 (dd2.heal.lv), TTT (37.203.34.27:27016) un GG (gg.heal.lv), kad pats tikšu atpakaļ mājās, tad ganjau arī būs citi serveri. GunGame ir tieši tāds pats, kāds tas bija agrāk, pirms to aizvēra, bet tas nenozīmē, ka tas nav atvērts ieteikumiem. Ja vēlaties jaunas mapes, pluginus utt., tad droši taisiet topikus, vai rakstiet man PM, nevienu neignorēšu. Pats paspēlēju un pamanīju, ka dažas kartes ir pārāk lielas, dažas vienkārši tizlas un vēl pārītis ar kaut kādiem op bugiem, kur tu nospawnojies un nevari pakustēties vai vienkārši skrien un iesprūsti zemē. Anyway, domu sapratāt, ar pliku čīkstēšanu čatā neko nepanāksiet, ja gribat tur kaut ko mainīt, tad sūtiet ieteikumus.

Kopš pēdējā raksta ir bijušas nelielas pārmaiņas statusos, bet tas tikai tāpēc, ka heal ir apvienots ar keep, tagad sūdzības no keep serveriem izskata arī šeit, un katram dd2 serverim bija vajadzīgs uzraugs. Uzraugu atrašana nesagādāja grūtības, bija taču Ziemassvētku laiks. Kādam uzraugs tika iedots vienkārši, lai nerastos vilšanās sajūta par kārtējo noraidīto pieteikumu, bet ciTam lietOtājaM tAS tika uzdāvinātS par to, ka ir loģiski domājošs cilvēks ar galvu uz pleciem.

Tagad nedaudz par GURU/turnīriem. Aizvēsturiskais turpina neko nerīkot. faq.Slime uztaisīja 1v1 CS:GO turnīru, kuru uzņēmos novadīt es, un kuru vinnēja Peixe- a.k.a lowaf a.k.a white african boy a.k.a JB frageris, gratz. Ar balvām gan bija tā pašvaki, bet nevar jau neko pārmest, ja guru par balvām ir jāparūpējas pašiem no savas kabatas. Cik es sapratu no Slime, tad drīz būs vēlviens CS:GO 1v1 vai 2v2 turnīrs ar kaut kādiem skiniem (?) balvās. Ak jā, guru aprindās pavisam nesen pievienojās Elektroniskais, kurš tagad rīko mini spēļu maratonu ar normālām stafkām un GunGame vakaru, kurš notiks sestdien, 16. janvārī, pieteikties varat šeit: http://heal.lv/tournaments/202
Ar konkursiem vispār ir tā nabadzīgi pēdējā laikā un ar vārdu "nabadzīgi" es domāju nabadzīgi vistiešākajā vārda nozīmē, dažs labs lupatnieks te ir ieslīdzis tādā ekonomiskajā krīzē, ka jau ar saviem konkursiem cenšas izkrāpt cūciņas no lietotājiem, taisa kaunu gan sev, gan healam, škic atpakaļ uz zoodārzu, pabira.

Tagad nobeigumā par titulbildi. Kāpēc tāda titulbilde? Pavisam vienkārši, gribējās kaut ko savādāku, nevis rakt ārā kārtējo dabas skatu no tumblr'a. Nezinu kāpēc, bet paskatoties uz to bildi un izlasot to tekstu, es uzreiz atceros dzhobiju pus gadu atpakaļ, kad viņš vēl spēlēja csgo, tas dzhobijs bija naiss. Visiem ne-zagļiem novēlu jauku dienu, līdz nākamajai reizei. Arrivederci.