1008 Raksti - Un atkal pavasaris - HEAL.lv

dyolope
Un atkal pavasaris
Pievienoja 06:17 - 0321 Peach* 21.02.2016, 14:43


"Pagātne – tās ir atmiņas, nākotne- tā ir iztēle. Šis brīdis, tā ir tava dzīve!" reiz teica kāds gudrs cilvēks. Sveiciens visiem heal lietotājiem un viesiem! Iesākumā vēlos pateikties Raivijam par pēdējiem pāris rakstiem, kurus bija prieks lasīt pat īgnākajiem heal lietotājiem. Stafetes kociņš nu ir nodots tālāk un nekas nebeidzas. Kā jau nojaušat pēc citāta, šis raksts sastāvēs no trim daļām, un katrā no tām tad minēšo aktuālo gan healā, gan citviet. Ķeramies vērsim pie ragiem!

Atmiņas

Kā vēsta avoti, mūsu valsts prezidents lēnā garā atkopjas no Janvārī pārciestās sirds operācijas. Viņam esot slimnīcā, daudz jo daudz cilvēku sūtīja viņam pozitīvas vēstules un twītus, kas lielākā vai mazākā mērā viņam noteikti palīdzēja. Vēlāk no prezidenta puses tapa video, kurā viņš pasakās visiem par atbalstu. Aizkustinošs video, iesaku ieguglēt un noskatītes.
Pagājusi ir arī valentīndiena. Kā nu kurš to svinēja, tas lai paliek jūsu ziņā. Ceru, ka labi pavadīja laiku ne tikai tie, kas atraduši otru pusīti, bet arī tie, kam pasaule vēl ko tikai plāno. Pats es novācos ar vēl pāris single čaļiem un taisījām 10k kaloriju izaicinājumu. Visi ap 8000 izstājāmies vēdersāpju dēļ. Sad story.

Runājot par heal. Kopš pēdējā raksta ir sekojušas izmaiņas heal serveru skaitā. Esošo DD2, TTT, GG serveru pulku ir papildinājis War3 un JB. Cik manīts, tad daži cilvēki ir pilnīgā starā par JB atgriešanos apritē. Cerēsim, ka tas nebūs īslaicīgs prieks. Keep ir un paliek DD2 zemju karalis, kur izmaiņas ir tikai uzraugu lokā, bet par to nedaudz vēlāk.


Turnīri/konkursi

Janvāra beigās un februāra sākumā tika izveidoti pāris turnīri/konkursi, kas ir pieminēšanas vērti:

-Noslēdzās road sign veidotais serveru maratons, kurā bija jāiet un jānokapā cs vakars katrā heal serverī. Pats, tiesa, nepiedalījos, bet atsauksmes ir labas. Uzvarēja KinG*, ar čītiem vai bez, nezinās neviens.

-Custom šikonas izloze by sky-black bija izloze, kurā principā vienīgais nosacījums bija neizbesīt sky-black un pierādīt, ka esi ikonas cienīgs. Uzvaru svinēja kaktyc, kurš ieguva seksuālu 3d, cik nu 3d, kaktusa ikonu.

-GG vakars noslēdzās ar KinG* uzvaru (kļūst jau aizdomīgi). Tika izspēlētas veselas 8(!) kartes, tā kā bija kārtīgs GG vakars.

-7 rūķīši, kas bija manis veidots konkurss dažām dienām, bet, tā kā jau minētais KinG* un vēl vairāki lietotāji ir nereāli agresīvi stalkotāji un ir gatavi balviņu dēļ pārlasīt visu forumu, tad konkurss beidzās 12 stundu laikā. Specbalvu jeb 500 cūkas ieguva ^Lops, kurš nav uzskatījis par vajadzīgu pateikt paldies. Protams, sekos sankcijas.

Sīkāku info par visiem konkursiem, kas noslēgušies un kas vēl būs, varam atrast šeit


Statusu maiņas.

Kopš pēdējā raksta nekas ļoti daudz nav mainījies:

-Abeliitee izdomāja atteikties no keep dd2 land uzrauga amata. Neviens īsti nezin, kas un kā, bet dzirdēju, ka kuģa kapteinis Gallardo pateicās ābelem par viņa darbu, tāpēc liekas, ka tā bija viņa paša izvēle. To, kurš tālāk kontrolēs situāciju keep putekļu zemē, mēs vēl redzēsim.

-Raivijs nozuda uz 10 dienām, visi uztraucās, visi meklēja, beigu beigās pats atradās. It kā liekas, ka sveiks un vesels, bet moderatora statusu vai nu paša, vai gallardo vadīts, viņš ir zaudējis. Tas noveda pie "Tiek meklēts Moderators" sludinājuma info logā, uz kuru atsaucās daži drosmīgie. Sky-black principā nolika visus un negribīgi iedeva statusu man, kas noveda pie šī raksta tapšanas.

Dzīve

Palēnām laiks kļūst siltāks un sniegs kūst. Cilvēki slīd un krīt. Ziņu portāli ir pilni ar visai smieklīgām bildēm. Visi vaino izkaisīto sāli un saka, ka jāmācās no skandināvu valstīm, kur redz kaisot mazus akmentiņus, kas nebojā apavus un kurus velāk var viegli savākt.

Kas tad notiek healā?

-Kā jau vairums zin, visos profesionālajos sporta veidos zvaigžņu spēles ir aizvadītas, bet kur tad nu bez heal. Pašlaik tiek vākti sastāvi oldschool-newschool allstar spēlei, kas sastāvēs no 10v10 mača 3 kartēs un solās būt aizraujošs pasākums. Vairums prognozē oldschool uzvaru, bet nesaki "hop" pirms esi pārlecis, jo mačs tiek spēlēts serverī, nevis statu sadaļā.

-12 spēlētāji piedalās dambretes turnīrā, kurā bija jāmaksā par piedalīšanos. Sky-black uzreiz centās iegūt vairāk draugu un uzsauca dažiem laimīgajiem dalības maksu. Grūti spriest pēc cik nedēļām šis turnīrs noslēgsies, bet kāds gan jau beigās uzvarēs.

- Heal ir sācis spēlēt ikariam. Pašlaik esam nobāzējušies kartes centrā, alianse ir izveidota un gaidam, kad vairāk un vairāk cilvēku uzcels vēstniecības, lai iekļūtu Heal aliansē. Droši piesakamies un spēlējam.

- Vēlviens labdarības pasākums no sky-black puses. Spēlētājiem ir jātup serverī 2 stundas dienā un jāgaida, kad boss ielavīsies un nobildēs serverī esošo cilvēku sarakstu. Avoti ziņo, ka, jo vairāk bildēs būsi, jo lielāka iespēja būs uzvarēt galveno balvu- cs 1.6 steamoto versiju.

- Protams, līdz ar jauna servera izveidošanu tiek izveidots arī attiecīgā servera vakars. JB vakars jau pēc nedēļas!

Iztēle

Šo sadaļu es vēlos veltīt baumām, solījumiem un citāda veida informācijas noplūdēm par to, kas mūs var sagaidīt healā.

-Vakar bija ienācis pats Guskis. Personīgi šī bija trešā reize, kad redzu šo heal leģendu. Viņš deva mixed signals par to, ka, iespējams, tiks uzkodēta jauna heal lapa. Vai tas notiks, vai nē, nezin īsti neviens...

-Jauns baneris. Klīst baumas, ka vecais baneris ir palicis vecs un, iespējams, tiksim pie jauna. Ja esat īpaši talantīgs un esi pierādijis sevi iepriekš, tad sazinies ar heal administrāciju un droši piedavā savus pakalpojumus.

-Jauni turnīri/konkursi ar iespaidīgām balvām. Šis mūžīgi jaunais solījums no administratoru, moderatoru, gurū, uzraugu un vienkāŗši aktīvu lietotāju puses vienmēr būs tuvs jūsu sirdij un liks jums iegriezties healā katru mīļu dienu.

Cheerio!