1010 Raksti - aAaAaaa - HEAL.lv

dyolope
aAaAaaa
Pievienoja 06:27 - 0525 raivijs 14.06.2016, 16:42


Skatos, jums ļoti patika mans pēdējais darbs. Bērniņiem redz vajagot rindkopiņas, lai varētu kaut ko salasīt, pff. Un raksts tik īss, kā mans *cenzēts* agrā decembra rītā, stāvot autobusa pieturā. Uzēd chappi, man nauda nenāk par to, ka es vairākas stundas nosēžu pie datora rakstot kaut kādu lažu, kura mani nedz izklaidē, nedz arī kaut kur dzīvē noderēs. Diemžēl, neviens cits šo uzdevumu nespēj uzņemties, pat ne mūsu neapšaubāmi aktīvais moderators Peach, kurš solīja rakstu maijā. Un ja arī piķis nāktu - kāda starpība, jūs tāpat nekad neiesaistaties tēmā. Rakstu rakstīšana vairāk līdzinās cirka izrādei, es nodemonstrēju sniegumu un tad jūs vērtējat, cik labs vai slikts tas bija. Pilnīgi nejāj jūsu atzīmes, kad jūs to reiz sapratīsiet. Tad jau labāk rakstat komentāros savu kunģa saturu.

Pirms sāku kaut ko normāli stāstīt, gribu parunāt par vienu topiku. Tas ir CS:GO saiets. Augstāko ranku īpašnieki, lūdzu esat tur aktīvāki, pats ar maziem solīšiem tuvojos supreme un drīz būs vajadzīgi cilvēki, kas man varētu palīdzēt tikt līdz global. Solo queue jau tā ir sarežģīti atrast 4 komandas biedrus, kuri nav uzbūstoti nabagi, runā angliski, netaisa teamkill par nenodropotu awp, nepirž mikrafonā, spēles vidū neizdomā aiziet afk uz 5 raundiem. Kur nu vēl vispār uzvarēt maču.

Iesākumā gribu mazliet par serveriem. Kā redzat, visi heal (heal nevis keep) serveri jau kādu laiku ir praktiski miruši, vienīgi dd2 vēl ir cīnās uz nāves gultas. Ļoti ceru, ka viņi tiks nomainīti pret CS:GO serveriem. Labākajā gadījumā serveri ar laiku un uzlabojumiem tiks apbalvoti ar aktivitāti tajos, līdz ar to varētu parādīties daudz lielāka aktivitāte arī forumā. Sliktākajā gadījumā tie stāvēs tukši un tajos būs tauta tikai tad, kad tiks rīkoti konkursi. Bet labāk taču, lai stāv tukši GO serveri un laika gaitā censties tos popularizēt, nekā bezcerīgi mēģināt piesaistīt cilvēkus aizvēsturiskajai 1.6 kontrai, kuru ilgāk par desmit minūtēm mūsdienās spēj uzspēlēt tikai retais.

Daži komentāri topikā "uzrunājot administrāciju" ir kronis visam. Piemēram: "tagad topā ir vietas, kur dominē visatļautība". Nu bet loģiski, padomā, kas ir labāk - aiziet uz KSO, netīšām uztaisīt double postu topikā un par to saņemt warn, vai arī atnākt uz hīlu, pilnajā nodirst moderatora muteri un par to nesaņemt neko? Topiks tapa daudzmaz sakarīgs, bet tad izvērtās par kaku stumdīšanu starp diviem jauniešiem. (laikam jau ne tik jauniem) Fufeļa garā atbilde normāli aizvēra mutes nīdējiem, maladec. Guskis raksta, ka kaut ko pamainīs dizainā, ceru, ka tā ir patiesība. Kvicken raksta, ka CS:GO serveris vai serveri taps, kad Gallardo būs Latvijā, ceru, ka arī tā ir patiesība. Man te vienu dienu andrush1ts rakstīja, ka daudzi hīlā ir pārāk labi iejutušies. Tad nu uz kādu nedēļu/divām biju apņēmies banot visus pārkāpējus, bet tad sapratu cik tas ir bezjēdzīgi. Pirmkārt, jūsu bija tik faking daudz, ka man bija bēdīgi noskatīties, kā viena trešā no online lietotājiem sēž zem svītras un otrkārt, bano vai nē, jūs tāpat turpinat pārkāpt visu, ko vien var pārkāpt. Visvairāk man patika te viens čalis, piereģistrējās un uzcēla vecu topiku, es šim uzrakstīju vēstuli, lai tā nedara, ja negrib saņemt banu, šis atvainojās un teica, ka tā nekad vairs nedarīs un pēc pāris stundām uzceļ vēl trīs vecus topikus. Neklausās, ko kaut kāds bomzis raivijs saka - malacis! Kas viņš tāds vispār te ir? Sestais, vergo tik nonstopā.

Solīju, ka jūnijā uzrīkošu kādu turnīriņu(s). Nu bet es taču mēslu nerunāju (izņemot 99.9% no visa līdz šim sacītā), uzrīkoju veco labo 1x1 aim_map, jo neko citu es neprotu. Tagad oligarhs šķērdēsies. Kas tur bija balvās? Ā, skini. Es pat nepaskatījos cik tādi maksā, līdz pienāca pusfināls. Tas jau nekas, ka normāls skins maksā 20$+, bet nē, vajag. Princips tāds. Par laimi es pats tur piedalījos (savādāk jau nerīkotu), un ieķēru otro vietu, kas nozīmē, ka man nebūs jātērē sava nauda priekš trīs pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem, bet tikai priekš diviem. Oo, cik ietaupīgi. Pirmo vietu ieguva lowaf., bet trešo - FFFFUUUU. Apsveicu, skini piektdien. Tomēr turnīrs bija pārāk īss (tikai 5 dieniņas) un ja man būs iespēja uzrīkot vēlvienu, tad tam būs arī lower bracket, lai tie, kuriem nepaveicas, tiktu dota otra iespēja sevi pierādīt.

Domāju uzrīkot kādu DD2 konkursu ar steam spēlēm balvās, bet tad atcerējos, ka jūs tur serverī vairāk nomelnojat viens otra vecākus, nekā spēlējat. Negribētos atdot steam spēli cilvēkam tikai par piedalīšanos konkursā, tāpēc izdomāju uztaisīt vienkāršu lotto un piešķirt CS:GO giftu vienam laimīgajam uzvarētājam, un nu jau tam ir pieteikušies vairāk kā 30 dalībnieki. Izloze notiks 21. jūnijā, tāpēc jums vēl ir vairāk nekā nedēļa laiks, pieteikties vari šeit: http://heal.lv/tournaments/226

Plugs ir atpakaļ wooo hype madafaka šitbič eloel party hard, vse tancujut. Kaut kādi vakari tur arī notiek, nezinu, same shit, different toilet - pēc pagājušā gada spriežot. Vairs neuzturos tur, tāpēc nav ko pastāstīt. Ja nu vienīgi to, ka neatbalstu balviņu izsniegšanu par piedalīšanos tādos pasākumos, kuros nav jāiegulda vispār nekādas pūles. Prosta ieej, pievienojies DJ rindai un sēdi kaut vai afkā. Ā, rekur kārtējais vakars - http://heal.lv/tournaments/227

Par statusu maiņām nemaz nerakstīšu, vemt gribās. Atā.

P.S - Heiteri, aizrijaties ar savām rindkopām. 8))))))