1011 Raksti - hola. - HEAL.lv

dyolope
hola.
Pievienoja 06:27 - 0321 Aiciiits ziedotājs 26.08.2016, 12:21


Hola, vasaras dienas strauji skrien uz beigām, un tas nozīmē, ka laiks ''piemēslot'' sākumlapu ar kaut ko ''svaigu''. JO KĀDAM TAS IR JĀDARA! Nekāds baigais profiņš neesmu šāda tipa lietās, bet visam pienāk pirmā reize,xexe.
Itkā DAUDZI uzraksta pieteikumu ''uķi puķi'' būs raksti un tā, bet kā saka ''saki daudz - dari maz''
Jo mūsu ''guru''reizēm mēdz būt tik slinki, ka jāņem cirvis pie rokas, un jāsāk pašam viss domāt.
Saule silda pēdējās dienas,draugi,alus,meitenes, un sašļiks. studentiem drīz jau skola, tad tapēc uznāk slinkuma periods.
Gallardo arī pa brīdim parādās, un ''pačinī'' kaut ko jaunu, jo visi ''čīkst'', ka tas nav labi, un ka tas nav labi.
Daži labi ''noniecina'' heal, bet tajā pašā laikā vēl uzturas šeit, c`mon. Par to saņem attiecīgu banu, un pēc tam čīkst, 21gs.
Heals ir dzīvs, un negriežas pirmo gadu... Saprotams arī Gallardo, jo viņam gan jau mazliet ''sēž'', jo dienu dienā,gadu gadiem apnīk viens un tas pats. Reti kurš tagad Latvijā griežas tik ilgi. Daudzi gribēja CS;GO serveri, un bija iespēja Gallardo palīdzēt ar ziedojumiem. Itkā topiks vēl ir pieejams info logā, tik nezinu cik atīva visa tur tā loterija. Ja kāds saņēmis brangu ''čunguru'', tad var aizskaitīt Gallardo naudiņas.
To izdarīja tikai 2 cilvēki,diemžēl. MMjagi, un Raiviijs, paldies viņiem. Proti, ja savu roku arī neieliksi kaut kur, tad nekas no zila gaisa nenotiks, šajā gadījumā.
Tā nu vēl šim brīdim neesam palaiduši CS;GO serveri, bet klīst baumas, ka drīzumā viņš tāpat tiks palaists, kuru gaida daudzi CS;GO fanāti.
Šeit pierādās cilvēku interese, jo visi pieraduši visu saņemt uz paplātes, bet nu dzīvosim redzēsim, kā tur īsti būs.
Kaut kur padzirdēju, ka GuskiS teica, ka dabūšot full komplektu kompim, un mazliet pieķeršoties pie weblapas izmaiņām, dzīvosim redzēsim. Serveros parādījies kaut kāds ''serGEJS'', kas paviesojies jau arī citos konkurējošos projektos, un aizslēdzis vienu, kas cenšas nokarināt serverus, un aizbaidīt visus prom, bet viņam tas nesanāks, jo mēs esam viens pār visiem, un visi pār vienu.
Arī bez viņa ir daži labi indivīdi, kas ķer orgasmu mainot steam id, un uzliekot to citam godīgam spēlmanim, līdz ar to banu saņem arī viņs. Laiks pieaugt,draugi!
Manāmi atdzīvojies TTT serveris, kurš bija vienu brīdi apklusis, kur pa dienu jau spēlē daudz ieinteresētie, kā arī vakaros forši ieiet pameklēt treitorus, un labi pavadīt laiku,iesaku.
Skatos GunGame serveris kādu brīdi izslēgts, bet cerība tāda, ka tā vietā nāks CS;Go serveris. CS;GO Fanāti, turat īkšķus. Forumā par reģistrāciju parūpējies arī Gallardo, kurš pievienoja arī Facebook reģistrāciju, kurai ir lielāka prioritāte tikt mūsu weblapā, jo proti draugiem.lv mūsdienās sēž tikai p0kemoni. Arī ārzemnieki tagad var nākt ar mums chilot, un drīzumā tiks vēl kaut kas pielikts klāt, gaidam.
Vienu brīdi visi tusējās par ''plug.dj'', bet laikam ar laiku saprata cik ļoti liels mēsls tas ir, jo tur visi liek vienu un to pašu,jov.Runājot par amatiem :

Tie pēdējā laikā mainās kā zeķes. Es pat nezinu ar ko lai sāk. Modu zaudēja Peach, kurš mistiski izgaisa pēkšņi kaut kur, un viņam pretīm smagā cīņa starp trīs kandidātiem stājās dd2 uzraugs faq Slime. Skatīsimies, kā viņam veiksies ar diviem amatiem,veiksmi.
Par modu pieteicos es, un arī tiku veiksmīgi pieņemts,yeah. No moda diemžēl atteicās Raiviijs ar kuru mums bija misija darīt kaut ko šeit lietas labā, bet vienā dienā viņš vienkārši vēlējās būt lietotājs, jo viņš negribēja ''vergot'' kā izteicās.
Izmaiņas arī keep, un heal dd2 land serveros. No uzrauga atteicās chuubijs, jo redzi viņam esot pohujs uz 1.6, bet tajā pašā laikā rakstīja pieteikumu uz modu, interesanti.
Tā vietā nāca mazais Hskill, jo jaunas asinis ir modē, un bez pieredzes neviens nebūs uzraugs, lai puika mācas. Kā arī dd2 spēlmanis kaktyc, kuram uzticējām šo amatu.
Arī Abeliite zaudēja uzrauga amatu, jo redzi viņam patīk ''pielīst'' jaunajām foruma vagīnām, un iedot savu heal lietotāja paroli sakot, ka viņš ir ''nenobanojams''
Guru zaudēja Artjoms, jo viņš uztaisa turnīrus, un pats nemaz neierodas uz viņu, jo redzi viņam esot arī pohujs, bet tajā pašā laikā raksta pieteikumu uz modu, nebūs.
Guru rindās pievienojās arī ExiT, kurš ir gan Jailbreak uzraugs, gan arī vēlējās pavilkt šo amatu. Vēlam veiksmi.
Tā vietā nāca Exorcist, kuru reizi jau? Ja nemaldos otro, bet jau paspējis uztaisīt 3. konkursus, apsveicami. Tā turēt!
TTT serveris manāmi atdzīvojies, un bija vajadzīgs arī otrais uzraugs, jo redzi ir visādi ''sīkie'' hakeri, kuri uzliek cita steam id, un iet ar čītiem spēlēt, rezultātā saņemot arī pašam banu, bet viņš veiksmīgi tiek atpakaļ serverī. Tu sēdi zem bana, jo redzi tas tagad skaitas cool,pff.
Par TTT uzraugu pieredzējušā Lopa palīgos uzticējām TTT spēlmani chotkiju, skatīsimies kā viņam veiksies ar amatu, vai būs īsti piemērots. Kā saka ''nekļūdās tas, kas neko nedara''
Cerēsim, ka turpmāk amatos paliks tie paši džeki, un nevajadzēs meklēt jaunus, vai arī noņemt nost, jo šī desiņu mērīšanās jau paliek par traku.
Un bla bla bla...


Tunīri/konkursi

Kā vēsta info logs, tad ir iespēja piedalīties turnīros/konkursos, kur nu katrs ir ieinteresēts. Proti ar balviņām, un arī heal naudiņām.
Dažs labs indivīds čatā visiem dīc pigijus, bet tajā pašā laikā viņam negriboties piedalīties turnīros/konkursos, lai to visu nopelnītu pats. Viņš palikšot pēdējais, nu tad neko, čalīt. Kā saka nekas mūsdienās nav par velti.
faq Slime solījās CS;GO konkursu, bet līdz šim vēl neesam to sagaidījuši. ''Solīts makā nekrīt'' šis teiciens atspoguļo notiekošo šobrīd.
Ir vēl iespēja pieteikties uz Jailbreak konkursu, kuru rīko Exits, so Jailbreak fanāti čekojat info logu.
Raksta konkurss ir pavisam interesants konkurss, kur radošie lietotāji var piedalīties attiecīgi saņemot balvu, attiecīgi pēc rezultātiem.
Vienu brīdi bija smags brīdis, kad nebija var teikt neviena konkursa/turnīra, bet tagad jau situācija manāmi uzlabojas,prieks.
Lops būdams uzraugs uzrīkojis TTT vakaru, kas notiks 3.septembrī,respect. Vēl ir laiks pieteikties, un pacīnīties par labākajām vietām.


Kopsavilkums ārpus heala

Kā redzam aizvadītas RIO olimpiskās spēles 2016, kur cīnījās arī mūsu pašu Latvieši, kuriem diez ko labi nemaz negāja šogad. Turēju īkšķus par Latvijas BMX, bet tie arī diemžēl šoreiz pievīla, jo vienmēr taču nevar uzvarēt. Šoks bija par Štrombergu, kurš ir divkārtējais Olimpiskais čempions, bet Māris laikam paliek par vecu, un veiksme šoreiz nebija viņa pusē.
Kaut kur padzirdēju, ka mūsu pašu Ikauniece esot augstu tikusi, bet man jautājums. Kas ir Ikauniece? :D:D Būtu labi, ja būtu arī Latvijā olimpiskās spēlēs, bet u really? Tas NEKAD nenotiks, jo mēs neesam to cienīgi, un visi jau tā bēg prom no Latvijas,sad.
Pēdējās Augusta dienas jau sit uz beigām, un studentiem jāpošas uz skolu, un tad nevarēs vairs tik ilgi pasēdēt pie datora, kā tagad tas notiek. Bet anyway viņus tas nespēs apturēt, un viņi tāpat apciemos mūs, jo heal is life.
Izbaudiet vēl pēdējās karstās dienas, jo pa ausu galam drīzumā sola lietus gāzes, jo kā nekā rudens nav aiz kalniem, un vasara var teikt ir paskrējusi nemanot.Tas arī šoreiz viss no manis. Tiekamies nākamreiz!