1012 Raksti - V.I.P. - HEAL.lv

dyolope
V.I.P.
Pievienoja 06:17 - 0303 Exorcist^ ziedotājs 29.08.2016, 23:06
picRaksts by: persik

Приведос!

Es īpaši nepisos un šito rakstīju puspālī, bet tā varētu būt ĻOTI aktuāla tēma VISIEM healiešiem, tāpēc ceru, ka palaidīsi cauri.

Uzrakstīts +/- neitrālā stilā, ar debīlisma piegaršu, bet domāju, ka tauta apēdīs. Ja vajag noformatēt, varu iehujārīt visu vai nu BB tagos, vai HTMLā, pat Word failu varu atsūtīt.

Pats esmu bijis autors @ hit***.lv (zakrilsja), kā arī esmu spokos bijis admins, un mans profils ir - http://spoki.lv/profils/kapeika

Re kur mans raksts

VIPi - kretīnu pulciņš, vai nē?

Sveicināta, visa jel cienīgā auditorija, sākot no Gallardo, kas bija tik laipns un apsmādēja manu agresivitāti uz 10 dienām, beidzot ar (aizmirsuniku), kurš šodien KEEP DD2 serverī parādīja īstu drošsirdību, kempojot līdz pēdējam pie bombas, kamēr viņu nenogalināja bomj skill un neatdefjūzoja bumbu. Pečālis, bet neko darīt.

Pirmais jautājums, uz ko mūsu el komūns var atbildēt komentāros - par ko Jūs labāk spēlējat, ja spēlējat de_dust2 - teroristiem vai t.s. "kontriem"? Atbildēšu pirmais - par teroristiem. Jautāsiet - kāpēc? Te nav ko skaidrot - pirmkārt, ja ņemam piemēru, ka centrā AWP pret AWP, tad teroristam ir redzama tikai seja un nedaudz krūšu daļa, kamēr CT var noraut pa pilnu programmu (tiesa, tiem čubariem ir dažādas iespējas izmukt no nāvessoda, lēkājot, pietupjoties un citādi izvairoties no negantajām teroru raidītajām Arctic Winter Machine lodēm (AWP oriģinālais nosaukums, ja nemaldos, bija AWM).

Nedaudz novirzījos no tēmas, tāpēc sākšu rakstīt par to, par ko jau sen gribēju izteikt savu (un, iespējams, arī citu VIPu) viedokli.

Personīgi es neesmu ļoti skillots spēlētājs, kaut gan savos pusmūža gados (saku pusmūža gados tāpēc, ka nenormēti lietoju alkoholiskos dzērienus un apreibinošas vielas) esmu ieguvis nedaudz vairāk loģikas (eu, ja tu apvainojies, tad nevajag, es agrāk biju tāds pats "dalbis", kā tu, bet viss nāk ar laiku), kas nereti spēlē palīdz izlīst no "jebaķkotagaddarīt" situācijām un ar tiem pašiem 15 hp uzmanīgi vari norubīt līdz raunda galam. Tas it kā ir ok, bet te ir viena fīča, kas ļoti labi palīdz veikt šīs funkcijas, attiecīgi - VIP.

Mans viedoklis par to - es pats izmantoju VIP praktiski 95% no tā laika, kopš spēlēju šeit (декабрь ебать его 24. даты наверное (mēs taču esam multilingual komūns)). Tas ir ļoti parocīgi, Godmode uz 3 (nevis 2) sekundēm (jo laikam atskaita no nulles, nevis no 1 (kaut gan es te pats varu kļūdīties)), pilns "steks" ar granātām, tevi nestuno (ja tev iešauj lode, tu pārvietojies tālāk, it kā nekas nebūtu bijis), kā arī +5 hp par katru nogalinātu kontru (sorrī, es par teroriem pārsvarā).

7 eināri no mātes (vai draudzenes) maka, un tu praktiski esi iekļuvis top15 (kaut gan kāda gan no tā jēga, ja ranks tiek skaitīts vispār pēc aizvēsturiskām metodēm). Es uzskatu, ka VIPam tiek dots PĀRĀK daudz šajos serveros, tāpēc aicinu katru komentāros uzrakstīt to, ko viņš uzskatītu par normālu, ko saņemtu VIPs. Attiecīgi es uzrakstīšu savas idejas zemāk:

1. Nekāda Godmode. Vispār. Tā ir praktiski tāda pati izvirtība kā sv_cheats 1;god 1; (vai kā tur bija).
2. No-stun - laba fīča, jo bieži gadās, ka tev ierauj ar gloku ķebli, a tu kā daunis vari bliezt pa "A" vai "D", bet tavam streifam jēga ir tāda pati kā no caurejas, kas nepārstāj tecēt caur āni pēc tam, kad esi labi paēdis kefīru ar marinētiem gurķiem, a pa virsu uzbliezi Lāčplēša gaišo (5% btw).
3. +3 HP par killu, +6 - par HS.
4. HE + FL, vairāk nevajag. Ja ir pārāk daudz VIPu serverī, tad tie smoki tiek izmētāti pa pusi serveri. Man personīgi nelago, bet agrāk lagoja (apmēram 4FPS in smoke), tāpēc saprotu, cik ļoti dažiem tā ir sāpīga tēma.
5. Ieroči (bezmaksas) - ja godīgi, pat neesmu sapratis, kā viņus dabūt, bet dažreiz kaut ko nospiežot, man mana nopirktā AWP vietā uzmet sūda M4A1, un es nesaprotu, ko es nospiedu, lai turpmāk atcerētos, kā es dabūju haļavnos ieročus. Nafig šo sūdu.
6. Lai kaut kādā veidā nokompensētu Godmode (kaut arī šis piedāvājums nav tik svarīgs), varētu katra killa vietā VIPiem dot nevis 300, bet, teiksim, ap 500 dolāriem.

Kāpēc es par šo nolēmu uzrakstīt? Tāpēc ka es pats saprotu, kā spēlētājiem besī, kad kaut kāds jobans persiks, pilnīgi piepisies, klausoties mp3 (parasti Сектор Газа), iehujārī a1, iznes purnus 5 (protams, ierubījot Godmode), paziņo savējiem, ka davai, močījam a1, smoke uz centru, raunds 95% paņemts. Ja komandā tādi ir 2 vai 3, spēle sāk pārvērsties vispār par sviestu.

Mans verdikts - ja pat kāds nolems kaut ko mainīt, es esmu par to, lai Godmode norubī nost vispār. Var atstāt visu pārējo, bet Godmode ir lieks. Ticiet man, No-stun ir baigi labā lieta, kuru var novērtēt tikai tad, kad tu savas sarkanās bulkas (jo tev jau ir maz hp), mēģini aizvilkt atpakaļ aiz stūra.

P.S. Šis raksts tika uzrakstīts pēc izdzerta Bauskas Gaišā (sarkanā), Tērvetes Senču (5,4, ja nemaldos), 2x Carlsberg un diezgan nesūdīgas Latvijkas, ko piedzina draugs, jo visi barigas kaut kur alās paslēpās :(

Gaidu Jūsu komentārus (kā arī varat norakt mani ar sūdiem) tepat zemāk. Ciao, bonvoyage, auf wiedersehen!