1013 Raksti - Ayooo - HEAL.lv

dyolope
Ayooo
Pievienoja 06:17 - 0207 faq.Slime* 25.09.2016, 22:00


Labvakar, labrīt, labdien, sveiki. Te Slime jūs patraucēs, ar savu slikto gramatiku, un vēlmi parādīt sevi. :D
Tākā esmu saaukstējies, un sēžu mājās, man paradījās laiks uzcept kādu īsu rakstiņu, jo ja rakstīšu gari, sāks sāpēt galva, un tas nebeigsies labi.
Tad nu tā, āra sak palikt aukstāks laiciņš, un iet jau uz ziemas pusi. Pirmais mēnesis skolā jau gandrīz pavadīts, ganjau kāds ir ar kautko izcēlies, vai varbūt neizcēlies. Turpretīm cilvēkiem kas strāda, nekas dižš nav mainījies, varbūt darba vieta, varbūt kāds septembrī paņēmis atvaļinājumu, kas to lai zin, līdz tādai izprašņāšanai es vēl neesmu nonācis.

Hīlāāāā
Ja sākam runāt par heal, tad laikam jāpiemin, ka vēljoprojām tiek vākta nauda CSGO servera izveidei, jeb ziedojumi jaunajam HEAL hostam. Vēlams tauta, kam nav žēl kādi 5 eiro, dodamies turp un noziedojam. Turpinot, zem svītras sēž mūsu skyblack, par ko, kas, un kā es nezinu, un nevēlos arī iedziļināties.

Statusi
Tad nu hamelionu rotaļas ir beigušās, un visiem statusi ir sadalīti, varam par tiem parunāt.
Jau kādu brīdi atpakaļ, laikam raichas vietā, MOD amatā tika pieņemts Aiciitis, kas vēljoprojām pilda savus pienākumus. Kopa ar viņu bija Raivijs. Tad vienā dienā, Raivijs izdomāja, ka vairs nevēlas "vergot", kā pats teica, un aizgāja no amata, viņa vietā stājas PEACH. Pāris dienas, vai nedēļas viņš bija aktīvs, bet tad nozuda uz vairākām nedēļām, un kāda vadīts zaudēja MODU. Tā nu, starp vēl diviem kandidātiem, jeb cilvekiem kas prikola pēc rakstīja piteikumus(šie divi cilvēki, pašu vadīti zaudēja savus iepriekšējos amatus, jo nevēlējas veltīt laiku tiem) MODU ieguvu es.
Par uzraugiem runājot, Chubba, reizē ar Kaktyc zaudēja uzraugus, un viena vietā stājās jaunās asinis, jeb HSkill. Kaktyc atguva savu uzraugu pēc brītiņa, jo uzvedās labi. :D
Kā arī, MARIK pazaudēja savu uzraugu, un viņa vietā stājas HSkill, veiksmi puis, ar diviem uzraugiem.
Veinu brīdi bijām bez guru, bet tad pieteicās Exit, un viss atkal bija kartībā. Info logs nestāvēja galīgi pliks, un vientuļš.
Tad, no zila gaisa parādijās Exorcists*, un papildināja guru rindas jau 3 reizi pēc kārtas, un tagad rīko visādus konkurisņus, sēžot savā nakts maiņā pie kompīša.

Es nezinu
Esam nonākuši pie tā punkta, kad es vairāk nezinu par ko rakstīt, jo esmu pārāk noguris un slinks... Anyway, cerams ka patika sagriezt acīs konusā, ar manu jauko gramatiku, un bezprizgeļa rakstu, cerams, ka lielu heitu neizrādīsiet, laigan tas vissticamāk notiks. Ja nu tomēr, kāds arī pats vēlās paspīdēt, šaja slavas zālē, kas ir sākumlappa, tad droši iesūtitet savus rakstiņus Exorcistam, un ganjau tiksiet FRONTPAGE.
Čiuvvvvvvvvv