1014 Raksti - Sveiks Heal. - HEAL.lv

dyolope
Sveiks Heal.
Pievienoja 06:17 - 0430 ^Lops ziedotājs 28.10.2016, 20:33


Nu ko, te Lops drusku jūsu uzmanības nāk ķert. Esmu izlēmis uzrakstīt jaunu rakstu, lai arī sākumlapā kaut kas pamainās.
Sākšu ar to, ka neesmu nekāds dižais rakstnieks, kuram padodas šādas lietas, tāpēc esmu gatavs uzņemt kritiku. Galu galā, mans pirmais raksts. Cerams, ka ne pēdējais.

Runājot par to, kas notiek iekš heal, aktuālais atkal ir statusu maiņas.
Pirms pāris mēnešiem parādījās jauns TTT uzraugs - chotkijs. Nesen rakstīja, ka atsakās no statusa, it kā neizturēja esporta izdarīto spiedienu ar sūdzībām. Nākamajā dienā raksta, ka esot pārdomājis un vēlas atpakaļ statusu. Tagad tika meklēts jauns TTT uzraugs, šajā statusā nāca - kakātājs. Pēc nepilna pusotra gada, viņš veiksmīgi nomainīja mani.
Tika meklēts radošais guru. Šajā statusā tika pieņemta kāda jauna heal lietotāja vārdā Signija. Daudziem uzreiz radās jautājumi un neizpratne, kas viņa tāda vispār ir, kāpēc viņai tika piešķirts guru. Īsi un konkrēti jūs apgaismošu. Labu laiku nebija nopietnu un konkrētu pieteikumu uz šo statusu, tāpēc viņa tika pieņemta uz testa laiku. Tad jau redzēs, cik liels radošums viņai ir un kādas štelles izveidos.
Runājot par dd2 uzrauga statusu, šo zaudēja tagad esošais lietotājs HSkill, jo redz - mazs čīterēns esot. Nu neko, abi statusi viņam tika nogriezti, kaktyc palicis viens DD2 LAND uzraudzībai. DD2 east uzraugs vēljoprojām tiek meklēts, tāpēc, ja kāds uzskata, ka viņš šim statusam ir piemērots, tad lūdzu, neesat bailīgi un rakstiet pieteikumu. Varbūt veiksme būs jūsu pusē.
Un tad esmu es, negaidītais Moderators. Uzreiz uzrodas jautājumi "Lop, kā tu tiki pie šī statusa?". Tā pat reiz vajadzēs jums uzzināt īsto versiju, tāpēc padalīšos ar šo informāciju šajā rakstā. Vienu dienu man tika piedāvāts vai nevēlos iegūt šo statusu, es protams bez liekiem jautājumiem šo iespēju nelaidu garām un piekritu. Šo statusu zaudēja faq.Slime*, jo cik es sapratu, tad neesot pietiekami pievērsis uzmanību hīlam. Pats nebiju gaidījis šādu pavērsienu, bet tad jau redzēs, kā man klāsies šajā statusā. Pa lielam tas arī būtu viss par statusiem.

Par serveriem neko jaunu uzrakstīt es nevaru, jo paši redzat, kas ar tiem notiek. Gan jau zinu visu to pašu ko jūs. Uz pāris dienām bija izslēdzies keep DD2 land serveris, tam līdzi krita JailBreak serveris, bet viss galu galā norisinājās labi, jo ienāca Administrācija pačekot situāciju un visu salaboja. Liels paldies viņiem. Par cs:go serveriem es arī neko diži nezinu. Būs būs, nebūs nebūs. Dzīvosim - redzēsim.

Varu jūs pabarot ar informāciju par jauno Heal mājaslapu. Tā protams ir tikai iesākta un nekas daudz nav izveidots. To jūs varat apskatīt ŠEIT. Tomēr nevar teikt, ka hīlam nekas jauns netiek veidots utt. Viss labs nāk ar gaidīšanu. Paldies teikšu Guskim, kurš uzņēmies šo darbu.

Drusku par Info logu.
Pašam logam arī notika nelielas pārmaiņas. Uznāca man vēlme kaut ko izmainīt, tāpēc ar to drusku "paspēlējos".
Aiciits arī labu darbu ir izdarījis. Viņš izveidoja heal discord serveri. To jūs varat apmeklēt uzspiežot uz bildes info logā, kurā nekas nav saprotams :D. Īsumā, kas ir discord - līdzīga aplikācija kā teampspeak3, bet manās acīs vieglāk un saprotamāk izmantojama. Serveris ir 99% sataisīts, tāpēc varat droši to izmantot.

Kas notiek ar turnīriem un konkursiem?
Noklīdušais guru Exorcist^ izveidojis divus konkursus - Raksta Konkurss un Snake #1. Personīgi es neredzu no viņiem jēgu, ka tik ilgi stāv info logā un netiek kustināti, bet, cerams kaut kas pakustēsies.
Mūsu otrs guru _ExiT_ izveidojis pieteikumu uz JailBreak vakaru, kurš norisināsies jau rīt, un 8ball Rudens Tūrnīrs #1, tāpēc droši piesakieties tiem, kamēr nav par vēlu. Protams izveidoja arī Ikmēneša nomināciju topiku, tāpēc droši iemetat aci arī tur.

Ceru, ka neko neesmu palaidis garām sakarā ar hīlu, tāpēc noderētu kaut ko drusku uzrakstīt par pasauli ārpus tā.
Slapjais gadalaiks, rudens, nebeidz pārsteigt. Vienu dienu silti, vienu dienu tik auksts, ka visi gali atsalst, citu dienu vispār līst un liekas, ka visa pasaule ir drūmu apņemta.
Bet nu, nost ar to gadalaiku. Vēl nedaudz palicis līdz ziemas priekiem. Cik esmu uzzinājis, tad dažiem aiz mājas loga jau kārtīgi uzsnieg. Cerams Rīgā pārstās līt un arī parādīsies kāda sniega pārsla.

Tas pagaidām arī viss. Gan jau būs gaidāmi arī citi raksti no manis. Tad jau līdz nākamai reizei.

Ar cieņu,
^Lops