1015 Raksti - pray for 2016. - HEAL.lv

dyolope
pray for 2016.
Pievienoja 06:17 - 0321 Aiciiits ziedotājs 29.12.2016, 15:50


2016 jau palēnām sit uz beigām, un vajadzētu uzspēt aizmest main lapu ar svaigām lietām. Neesmu baigais pro masķers, bet nu pīpējot varu sajusties kā rakstammašīna. Parasti jau saka ''Jauns gads, jauns sākums'' šoreiz tas neatspoguļos to. Ja jau Ziemassvētkos var sašļiku cept, kad laiks kā Jāņos. Redzam bildīti ar dabas ainavu, kas mazliet jau sēž acīs, ka lietas būtība ir jāmaina. Protams gaidījām no Guru puses to padarīšanu, bet šobrīd bez rezultātiem. Šis gads forumā ir gājis visādi... Nu labi, sāksim ar to, ka tika apdraudēti spēļu serveri, un visi nemitīgi centās uzzināt, kas tas tāds ir, bet patiesība agri vai vēlu nāca gaismā. Sākumā daudzi domāja, ka kaut kāds sīkais gan jau vien ir, bet ieraugot parādījās tāds brangs vīriņš. To var atrast topikā parakņājoties pa forumu. Kuram būs interese, tas arī uzmeklēs. Būs iemesls pastaigāt pa forumu vismaz. Aprunājoties ar cilvēku, cilvēks apsolījās vairs to nedarīt, un paši redzat, ka stabilitāte serveros ir mainījusies. Izrādās tīri normāls čalis, tik uzskata, ka spēles deģenerē cilvēkus, interesanti. Par severiem vēl runājot aktuāli vēl redzam, ka cilvēki pieprasa mūsu papiņam Gallardo vecās vērtības, cs;go serveri. Protams, kā jau minēju iepriekšējā rakstā no savas puses.. Bija pieejami ziedojumi, kur katrs varēja mazliet atmest no maciņa, lai tiktu tas pilnveidots, un paši redzam, ka bez panākumiem tas viss. Kaut gan klīst baumas, ka viņam nav problēmu paņemt serveri, tikai jāatrod ar ko sadarboties tādā ziņā.. CS;GO fanariki, turat īkšķus. Turpinot pa serveriem.. Jailbreak vietā mūsu serveru meistars GuskiS ir apvienojis ar Fun serveri, kurā ir Hidden, Survival, Cowboys vs Indians. Interesants serveris, kur pavadīt savu laiku. Serverim ir vecā IP adrese, kas savulaik bija JailBreak : dc.keep.lv:27016
Par cik mums nav Teamspeak serverīša vairs, tad esmu izveidojis heal.lv Discord serveri, kur jau mēs visi īstie tusējam. Discord ir teamspeak principa, tikai daudz apdeitotāks, un ir visas citas lietas pieejamas, ka arī uz viedtālruņa aplikācija ir bezmaksas. Tā kā mums pievienoties var jebkurā laikā, un no jebkuras vietas. Atšķirībā no teamspeak, kurai ir viedtālrunī maksas aplikācija. Discorda serveri var redzēt info logā, tikai daudzi to nepamana, jo tas ir pielāgots info logam (maza izmēra). heal.lv Discord servera adrese ir :

Neaizmirsīšu pieminēt, ka mūsu serveru/weblapas meistars GuskiS turpina strādāt pie jaunā heal.lv websaita, kuru varbūt gaida daudzi, kā arī jaunajiem tagad iespēja to uzzināt. Gallardo joprojām parādās pa brīdim, laikam atkal jūrā šobrīd, jo redz retāk nekā parasti. Pareizi ir - nauda jāpelna. Daži indivīdi kauc pēc bana, bet paiet pāris dienas, un jau dīc unbanu. Nav jau žēl, varbūt cilvēks labojas, bet ja jau atkārtojas tas, tad jau kaut kas īsti tomēr nav kārtībā. Varētu vēl pastāstīt, bet neko daudz nerakstīšu šoreiz, atstāsim arī kaut ko 2017, lai raksti taptu biežāk.


Par turnīriem/konkursiem runājot:

ExiT jau kādu laiku turās amatā, un pa brīdim rīko konkursus. Kā piemēram : 8ball tournament , un arī uz jaunā gada noskaņu : Heal skaistāka Egle 2016 Kā arī nāk ar jaunām idejām, kuras jau ir pagājušas, un vēl tikai taps. Tikai sliņķis rakstus nevīžo uzrakstīt. Ā, un vēl bija Signija Guru amatā, tikai nezinu kapēc, bet viņai iedeva to prieku, jo redzi ExiT esot piespiedis viņai uzrakstīt pieteikumu, un beigās apžēlojoties iedevām pamēģināt. Itkā taisījās sadarboties, bet tad laikam uzzināja Signijas īsto vecumu,gribēja sakoļīt. Meitene uzrīkoja vienu konkursu, tas itkā izdevās, bet laika gaitā saņēma daudz heita no apkārtējiem lietotājiem. Tādējādi nervu sabrukuma dēļ gribēja atteikties no amata. smieklīgi.
Arī mūsu ļaunais moderators Lops, ir uzbliezis : CS;GO Aim Map 1x1 , kur lielie šāvēji par parādīt, kurš ir īstais, un kurš ir trīcvaigs, kā savulaik teica Gustavo.
Par statusa maiņām nevēlos īsti vairs runāt, jo tie baigi mainās pēdējā laikā, un raisa nervu sabrukumu. Lielu šoku pēdējā laikā pastrādājis ir TTT, un nu jau Keep DD2 land uzraugs kakaataajs, kurš nodarbojas ar labdarību, un no sava maka sācis sponsorēt turnīrus. Tādējādi dodot labumu citiem lietotājiem, kā arī Gallardo. Ā, kā jau katru gadu ir pieejams balsot par Gada nominācijām, ja nu kāds nav paspējis, tad var iemest acis : Gada nominācijas 2016


Ārpus kastes runājot:

Laikam jau tomēr būs pasaulē World of War 3. Turcijā viens izbijušais policijas darbinieks nošāva Krievijas vēstnesi. Bļaujot ''allah akbar''. Putinam būs uzdevums atkal bombardēt Sīrīju. Tad atkal Vācijā smagais iebrauca tirgū nezinu kāda velna pēc, trakas lietas notiek pasaulē. Itkā jau nieks, jo daudziem tas neinteresē, bet nu es mazliet piestrādāju par ziņnesi. Kā arī labāk zināt, jo mazums kāds uzskries uz ielas Tev kādā vakarā ar kalašņikovu rokās. *Pipari uz mēles* Runājot par Latviju : Kaut kad te nesen bija hīliešiem privātais mīts, kur satikās pāris cilvēki, vārdos neminēšu, Discordieši to jau noteikti zin. Viņiem esot jautri gājis. Iespējams kādam izvērtās mīlas divstūris, turam īkšķus. Tūliņ jau jaunais gads, bet diemžēl dubļos, ja nemainīsies kaut kas, bet kāda iespēja. Atkal sprāgs prikoli, kad atvērs ledusskapi, un tur pagājuša gada salāti, un vēl visādi prikoli, kuri ir galīgi nesmieklīgi.. Katrā ziņā gadam ejot šis noteikti būs pēdējais raksts. Paldies par uzmanību, un tiekamies nākamgad.
Laimīgu jauno gadu!