1018 Raksti - Ar labu gramatikas līmeni nelasīt! - HEAL.lv

dyolope
Ar labu gramatikas līmeni nelasīt!
Pievienoja 06:27 - 0430 ^Lops ziedotājs 29.04.2017, 02:51


Nekādu garo rakstu nedrukāšu, tikai, lai kaut kas pamainās šajā lapā. Diemžēl neviens cits ar šo nav spējīgs nodarboties, jo redz, gan jau kāds cits to izdarīs. Viens vispār uzmeta lūpu visam un izdzēsa savu rakstu, jo viņam tika izteikti aizrādījumi. Protams sadarīja arī citas lietas par kurām tika sodīts, bet iedziļināties par to es tagad negribu.

Pat nezinu ar ko sākt šo penteri, jo daudz kas ir noticis un daudz kas ir aizmirsies. Jā, piedodiet, neesmu tas, kurš ir spējīgs atcerēties ~2 mēnešu notikumus, īpaši sīkumus.


Iesākumā vēlos pateikt dažus vārdus par serveriem. Kā redzams, tad kaut cik vēl turas divi DD2 serveri (Heal land un Keep land), pārējie galīgi iznīkuši. Varbūt varētu vēl TTT mēģināt dabūt pie dzīvības, jo no tā man ne īpaši gribās atvadīties. Jā, jā, tūlīt būs komentāri:"Bet tu jau pats neko lietas labā nedari", brah... Ne jau es viens viņu varu atdzīvināt, pašiem tak arī vajag pielikt pirkstu un ienākt uzšaut. Par cs:go servera ideju nemaz negribu rakstīt, jo nav ne jausmas, kas padomā Guskim un Gallardo.

Tālāk runājot par šīs vietas lietotājiem, ja tā viņus var nosaukt. Pēdējā laikā vispār daudzi ir atmetuši cerības un mēģina sev pievērst uzmanību. Jau ienākušas sūdzības, ka daudzi pārāk labi iesēdējušies piepirstajos krēslos. Tad nu sāku dažus stumt uz ārpasauli, lai izvēdina galvas un saprot, ka nodarbojas ar pilnīgu fufeli. Pat Guskis man uzrakstīja, ka par maz tos lowakus tvarstam, tad nu sāku kaut cik parādīt viņiem robežas un aizrādīt, ka dara figņu. Protams daudziem ir vienkārši nospļauties. Ko te tāds lops man kaut ko aizrāda, lai iet tupīt būrī. Ķipa viņš te namber van, ja?Turnīri vispār uz labu laiku nozuduši, jo nav neviena, kurš uzņemtos to rīkošanu un vadību. Varbūt kaut kas parādīsies.
Re kur viens no jaunajiem guru izveidoja pieteikšanos uz "Fun vakaru". Varētu paspiest viņam roku par šādu gājienu, jo iespējams kāds ieradīsies un varēs pašaudīties ar lokiem un pamedīt "paslēpto". Nekautrējaties un droši piesakaties! Protams, kāds konkurss arī tiek uzrīkots, lai info logs nepaliktu galīgi tukšs. Re kur Dobelnieks rīko jaunu izlozi uz lielo foruma piķi, saucās "Pavasara Lotto", izlozēti tiks 6 dalībnieki. Rahhtw ideja aizgāja uz pretējo, lai to naudu nospēlētu. Nekas, var jau aiziet to pokeru uzspēlēt, tāpat tur būs bezvērtīgi cipari monitorā. Kā teikt - nav ko zaudēt. Droši pačekojam pieteikšanos "Heal Poker". Un tad ir 2 manis rīkotie konkursi. Viens no tiem ir "Voice of the Heal", lai noskaidrotu labāko šī gada balsi, kura te uzturas. Protams, lai arī drusku pasmietos par to, kas tur sanāks. Ja ir kāds, kurš vēlas iesūtīt, bet nav spējīgs no autiņa izkāpt, tad man tev ir mierinājums - tavs dziedājums nebūs tas sliktākais, jo pašreizējie iesūtītie nav nekādi lielie zelta darbi :D. Otrs konkurss ir "Headera konkurss". Tur diemžēl iesūtīšanas laiks ir beidzies, bet ir iespēja nobalsot par tavuprāt labāko darbu. Varbūt parādīsies vēl kādi turnīri/konkursi. Skatīsimies uz mūsu jaunajiem guru, kā viņiem veiksies šajā amatā.

Par pašām amatu maiņām es neko nerakstīšu, viss pašiem redzams, kurš katrā beņķī sēž. Par maniem dārgajiem kolēģiem vispār nerunāsim, abi noklīduši.


Še ku, re ku stundas laikā pusaizmigušam kaut kas sanāca. Ceru, ka ar šo ļoti informatīvo rakstu jums pietiks :)

Ar cieņu,
^Lops