1020 Raksti - HEAL 2018 - HEAL.lv

dyolope
HEAL 2018
Pievienoja 06:17 - 1021 rahhtw 13.02.2018, 07:33


Biju sev apsolījis, ka uzrakstīšu to vienu rakstu ar nosaukumu ''Cerības stars...'' un viss, vairāk no manas puses raksti nebūs, bet skatoties datumu, kad tas tika rakstīts 14.07.2017 un nav jaunu rakstu un, ka neviens cits neraksta, negrib, tad tomēr vajag vēl vienu rakstu uzrakstīt, lai vismaz kaut kas pamainās sākumlapā, savādāk jau pusgadu viens un tas pats.
Ak, jā, pasakāmies lielu paldies Guskim, par jauno headeri - heal priecīgus svētkus! - svētki mums visapkārt ir katru dienu.

Laikam jāsāk ar to, kas tad īsti ir noticis pa šo pusgadu no iepriekšējā raksta, kur es pastāstīju jaunākos jaunumus.
Pirmkārt, jauns gads iesācies, kurš ārpus Heala iekš Latvijas būs svarīgs, jo būs Saeimas vēlēšanas un Latvijai simtgade, 100 gadi! Iekš Heala, varbūt pēdējais gads komūnam? Ja es pirms pusgada teicu, ka Heals mirst un lēnām jau sāk grimt nost, tad tagad jāsaka, ka tā nav. Jā, aktivitāte pavisam noteikti nav uzlabojusies un nav arī pasliktinājusies, daži vecie purni atnākuši atpakaļ, daži aizgājuši prom. Es paredzu, ka tas tā turpināsies līdz pavasara beigām / vasaras sākumam. Iestājoties vasarai, allaž zūd aktivitāte forumos un serveros.
Protams, vislabākais būtu, ja Gallardo salabotu reģistrāciju, tad arī būtu jauni lietotāji šeit un aktivitāte būtu krietni lielāka un virsraksts šim rakstam būtu HEAL 2028 nevis HEAL 2018, bet tas viss, lai paliek uz viņa sirdsapziņas. Tāpēc mums visiem, ir jāturās kopā, jābūt aktīviem un jādara labā eiforija un aktivitāte, lai Heals būtu aktīvs. Labs piemērs uz TTT serveri - Kubi izveidoja "TTT vakaru" un kopš tā brīža, katru dienu mēs visi gājām iekšā serverī, lai aktivitāte būtu visu laiku, nevis uz to vakaru vai uz 2 dienām. Rezultāts ir ļoti labs, līdz pat šai dienai gandrīz katru dienu ttt ir tauta un saucot citus cilvēkus uz vienīgo serveri latvijā un rīkojot dažādus konkursus / turnīrus, mēs varam vēl vairāk popularizēt ne tikai pašu serveri, bet arī komūnu. Bet bāc, atkal nevarēs reģistrēties forumā...
PS - Ja tu lasi šo rakstu, Dobelniek a.k.a threepointthree, tad daži labi joprojām gaida pigijus no tā vakara. :)

Beidzoties 2017.gadam, Healā tika arī apkopotas gada nominācijas, kuras var aplūkot "šeit". Arī lielu paldies pasakāmies Radošajam Guru Kubi par viņa veikumu "Konkursu sadaļā".

Par izmaiņām foruma statusos. Lielajā Administrācijas laukumiņā ir iekāpis ^Lops, kurš uz sevis liktās cerības ir attaisnojies un jau paspējis kļūt par Heal 2017. gada Administratoru. Apsveicu! Viņa vietā stājās veterāns ar pieredzi Abeliitee., kurš nule kļuvis par Moderatoru. Apsveicu! Radošajā Guru lauciņā esam atvadījušies no Elektro^, kurš pie reizes ir paķēris banu no foruma. Tikmēr _ExiT_ ir izmēģinājis roku Radošā Guru lauciņā, izveidojot divus 8 ball turnīrus, kuri jau sen ir izspēlēti, kuros pārliecinoši triumfēja kaktyc un yTka.
Kas attiecas uz serveriem, tad savu amatu ir saglabājis Hrenovijs @ DD2 Heal. Ir pieņemts _ExiT_ uz @ DD2 Keep Land. Bet atvadījušies no faq.Slime* un balanceddd.

Tas īsumā arī viss no manas puses. Piebildīšu, ka joprojām dd2 heal un dd2 keep land serveri ir aktīvāki par aktīvu un tajos var droši iet kādam galvu izšķaidīt. Bet pirms tam, apmeklējat kursus TTT serverī.
Cerams, ka kāds/a arī izveidos uz pavasari / vasaru kādu Heal mītu, vislabāk tas ir sanācis Kakaataajam un Queenai., kuriem jau piešauta roka šai sakarā. Bet skatīsimies, neskriesim notikumiem pa priekšu.

Ar cieņu,
Jānis a.k.a rahhtw...