dyolope
Meklēšana
> http://www.heal.lv > Dažādi > Konkursi > Radošā Guru konkurs #1
Autors
Topiks: Radošā Guru konkurs #1

05:22 - 1210 LeenCu# ziedotājs
Pievienots: 2014. 15. Mar, 14:31:01

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Neverland
Posti: 3130
Reģistrējies: 28/07/09 20:29:49
Ranks: 10
Statuss: offline
Grupa:
Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
Tad nu tā, pavisam vienkāršs konkurs. Tiek dota viena tēma, un tai obligāti jābūt iekļautai raksta melnrakstā.Rēķinieties ar to, ka netiks dots priekšā kā rakstīt rakstu, šajā ziņā jums jābūt radošiem nevis tiks doti punkti pēc kuriem rakstīt.
Konkurs norisināsies divas dienas, pēc divām dienām topiks un konkurs tiks slēgts un sāksies balsošana, žūrija būs Heal administrācija, jo lietotāji ir pārāk viegli ietekmējami kā arī visticamāk balsotu par saviem draugiem. Viens cilvēks var balsot tikai pa 3 darbiem no visiem dotajiem.

Noteikumi:
*Raksts nedrīkst saturēt mazāk nekā 50 vārdu
*Raksts nedrīkst saturēt personu vai personu grupu aizskaroši vārdi kā arī lamu vai rasistiski vārdi
*Vienkārša apsmiešanaas mēģinājumi vai tīši spami arī netiks atļauti
*Veidot vairākus rakstus ir aizliekts, katram lietotājam ir atļauts uzrakstīt tikai vienu rakstu.
*Tiklīdz esat publicejuši savu rakstu topikā, aizliegts tos editēt, tāpēc pirms likšanas iegšā rūpīgi pārlasiet savu rakstīto, izņēmums ir, ja tiek mainīta raksta bilde sakarā ar tās izmēru!
*Aizliekts izmantot rakstus no citām mājaslapām un citu lietotāju rakstus un uzdot tos par saviem

Sods par noteikumu pārkāpumu - 2 dienas bans forumā

Balvas:
1.vieta - Raksts tiks publicēts Heal mājaslappas sākuma lappā kā arī tiks dota iespēja kļūt par Radošo guru.
2.vieta - SMS forumu fīča pēc paša izvēles.
3.vieta - Gandarījums par to, ka tika top3.


Tēma: Mūzika

Veiksmi visiem konkursantiem.

Pēdējo reizi editēja LeenCu# @ 15.03.2014, 21:4905:22 - 0718 Edgarzzz.
Pievienots: 2014. 15. Mar, 15:24:37

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 1183
Reģistrējies: 24/01/13 16:44:31
Ranks: 10
Statuss: offline
Grupa: Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
Ir jauka diena. Pienācis laiks smukam un skaļam rakstam, kas izskanēs vēl daudzus gadus.
Heal.

Šobrīd heal mājas lapā ir reģistrējušies jau 8335 lietotāji. Pats esmu reģistrējies tikai gadu, bet tas nedod iespējas man nerakstīt šo rakstu. Heals jau pastāv 6 gadus! Nupat mūsu barvedim palika 22 gadi , nu cerams izbalējās kārtīgi. Biju dzirdējis ka Lencīts ar viņu gribēja satusēt ^^. Īsti nezinu vai sanāca kā bija plānots ,bet ganjau apjautāšos.
Uzraugi.
Nupat bijām atraduši sport servera uzraugu, domājām viss beidzot būs nokārtōts , bet uzraugam parādījās 2aktīvi bani, un uzraugs tika nahrenizēts. Turpināsim ar to ka heal zonas arī ir iekarojis feed me ar savu naudamaku, tas nebija nevienam jāzin , bet par naudas maku visi apjautājas. Vēl pie uzrauga ir ticis svegeris aka Dinamīts. Pagaidām jaunietis ir noturējies godam, pat mēģinājis pieteikties par deathrun servera uzraugu. Runājot par Raiti, viņš arī godam noturējies ar war3craft uzraugu , godam to ir pelnījis un vēl šo meln dieniņ staigā ar viņu ^^. Godam vēl uzrauga krēslu ir dabūji Kronwels. Es īsti viņu nepazīstu , bet ir ar ko brīvajā laikā aprunāties, puisis bija pelnījis uzraugu. Runājot vēl par Kronwelu. 1. Palicis aktīvāks, apskata visas sūdzības. Nebūtu prātīgi viņam nahrenizēt uzraugu <3. Vēl viens jauns uzraugs iekarojis krēslu "Dzelzs" protams prot atpazīt čīterus un protams serverī arī ir aktīvs, tik par kā forumā. Runājot par mūsu ilgākajiem uzraugiem. Vispirms pastāstīšu par "V1ENS'' vēl īsti nezinu cik viņš mēnēšus ir uzraugs , bet kādus 4mēnēšus noteikt.
Puisis protams ļoti saprātīgs savos 16. Nākošais būtu Dafeļis. Cilvēks kurš jau 3 gadus sēž hīlā. Uzrauga amatā ir apmēram gadu, vai arī es ko jaucu. Nē nu bet vairāk par 3mēnēšiem ir. Nākošais par ko stāstīšu būs Kabags cilvēks kurš ticis pie zombiemod servera uzrauga. Pats viņu īsti nepazīstu ,bet ganjau galva ir uz pleciem. Sunīts MMijagi. Pacans kurš ilgi dienē uzrauga amatā, tika par uzraugu jo Intels viņu vēl neheitoja ;DDDDDDDDD. He jesus . Nu ko par šo? Īsi sakot, cilvēks kurš izskata sūdzības un ir aktīvs ,bet serverī nekad nav redzēts :/.

Dzimšanas dienas.

Kā jau daudzi zinām , un daudzi esam apsveikuši jubilāri , shokolādi. Pats skaidri nezinu cik viņai gadu palika , bet ganjau pensijā ir. Serveros nekad nav redzēta , viņa tak stalkere, forumā visus stalko. Matīss bija pirmais kuru viņa sāka stalkot ^^. Vēlreiz runājot par mūsu barveža d/z. Cerams Matīss nosvinēja kārtīgi , cerams menti netika izsaukti^^. Arča arī laikam bija ar viņu, vaur derēt kompānija jau bija.
Turnīri.

Vēlējos kautko piebilst par turnīriem. Vēlētos lai Matīss ātrāk salabo datoru un norisinās jebkāda veida konkurs . Lab , nesauksim to par jebkāda veida , bet piemēram "ZM NIGHT" Kautkādi klan wari. Sen nav bijušas aizraujošas spēles.

Moderātori.

Runājot par mūsu moderātoriem. Arī godam Skyfire ir iekarojis moderātora krēslu. Protams cilvēks kurš cīnijās līdz galam un nepalika vienaldzīgs kad tika pie moderātora. Runājot par pārējiem moderātoriem. Intels palicis nedaudz mīļāks, jo visi viņu heito. Sušliks nav palicis neaktīvs bet neredzu ka viņš kautkur postotu / čatotu , palicis laikam tik vientuļš ka vairs nečato. Žēl bet tas tā ir. Lencīt lencīt , kur tu bridi purviņā. Matīss iedeva uzticīgam un sakarīgam cilvēkam modu uz testu , cik skatos testu viņš godam ir izturējis un cerams paliks moderātora statusā vēl ilgi.

Pamatinformācija.

Nesen atkal bija ranku resets, lab to jau vairs nevar teikt par "nesen" apmēram pirms 2ned. Daudzi atkal sakačājuši rankus. Varētu atkal uztaisīt rank reset, nu ja protams to Matīss vēlas. Pirms kāda laika arī bija xp resets. Diemžēl runājot par to atkal , visi ir sakačājuši , vismaz lielākā daļa. Vēlējos vēl piebilst ka beidzot hns,zombiemod,sport serveros ir parādījusies tauta, un protams arī gg.

Tākā šis bija mans pirmais lielais raksts, nepiesienaties, labi nedaudz jau var, pieņemšu administrātoru kritiku.

Pēdējo reizi editēja LeenCu# @ 19.03.2014, 12:1805:22 - 1218 Dinamīts ziedotājs
Pievienots: 2014. 15. Mar, 16:02:11

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: ★Salaspils★
Posti: 1258
Reģistrējies: 29/10/12 21:23:19
Ranks: 10
Statuss: offline
Grupa: Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
Pavasaris ārā,saulīte spīd,putni čivina.Labi pajokoju,paskatoties ārā pa logu ir redzama ziema,sniegs klāj tikko uzziedējušās puķes un zāli,kad nu beidzot reiz tas murgs beigsies? :(


Mūzika.

Mūzika ir neatņemama sastāvdaļa cilvēku vidū.Bez mūzikas nevar izdzīvot neviens cilvēks un tas arī nemaz nebūtu iespējams(protams ir daži izņēmumi).
Katram cilvēkam ir atšķirīgas mūzikas gaumes un tās izjūtas,jo,galu galā,mēs visi taču neesam vienādi radīti.
Mūzika atslābina,iedvesmo,motivē un dara daudz neiespējamas lietas. Mūzika ir kā mūsu skābeklis kuru mēs elpojam katru dienu. Ir neticami,ka mūzikai ir tik liels spēks kas spēj cilvēka dzīvi padarīt labāku.
Kad mūzika ieplūst mūsu ausīs,garastāvoklis mainās uz visiem 360 grādiem. To var pateikt gan pēc paša pieredzes gan arī citu.
Mūzika noņem stressu,tāpēc parasti daudzi sportisti parasti klausās mūziku pirms svarīgām sacensībām vai spēlēm. Ejot uz trenažieru zālēm,daudzi klausās mūziku austiņās,kāpēc? Tas ir tāpēc kad izdzirdot savu mīļāko mūzikas gaumi,cilvēkam brīnumainā kārtā parādas gribasspēks un viņš spēj pabeigt iesākto darbu līdz galam.
Mūziku mēs dzirdam visur – mašīnās,ejot pa ielu,mājās,klubos,pagalmos,sabiedriskajos transportos un vēl daudzās citās vietās.
Diemžēl mūzika pēdējos gados izmirst un vairs nav tik pieredzējuši mūzikas izpildītāji kādi bija agrāk,bet viss kas nāk,nāk par labu. Mūzikas autori strādā pie sava skaņdarba dienas,nedēļas un pat mēnešus lai iepriecinātu mūs ar jaunajiem skaņdarbiem.
Populārākais žanrs pusaudžu vidū protams ir Hip-Hops ar Eminemu un citiem pasaulslaveniem reperiem priekšgalā. Nezinu kāpēc,bet tieši Hip-hopu,repu var klausīties 24 stundas,7 dienas nedēļā,jo ir neiespējami neklausīties tik labu mūziku kādu rada saucamie „Repa Dievi”.
Mūziku nevar izdzēst kā uzrakstītu tekstu uz papīra ar zīmuli,tā dzīvos tik ilgi kamēr cilvēce pastāvēs. Tā attīstās strauji,mūzikas apritē sāk parādīties ar vien gados jaunāki izpildītāji,bet protams neaizmirsīsim arī vecos veterānus!
Neviens jums nevar aizliegt klausīties nevienu mūzikas stilu,esat tādi kādi esat,varbūt kādam nepatīk jūsu mūzikas stils,bet who cares? Jūs esat jūs pats,neviens jūsu lēmumu nevar ietekmēt,tāpēc klausaties to kas jums patīk!

Par Heal!

Kas tad nu jauns iekš virtuālās pasaules? Jā,ir redzams,ka Edgariņš ir pametis mūsu Sport uzrauga amatu jeb pareizāksakot viņam atņēma par to,ka spēlēja ar aktīviem baniem.Būtu kaunējies,Edgar,nauda vipiņiem ir,bet lai banus noņemtu nav :(
Pie DeathRun servera arī jauns uzraudziņš - Kronwell.Lai Tev veicas šajā jaunajā amatā,novēlu Tev visu to labāko!
Piebildīšu,ka vēl tiek meklēts jauns SPORT servera uzraugs,tāpēc jebkurš kurš uzskata sevi par aktīvu sportotāju un domā,ka sport serveris ir viņu lauciņš,negaidat un sākat drukāt pieteikumus.
Ingucītim jeb šokolādei šodien aprit veseli 18 gadi!!Ar to mēs viņu arī apsveiksim,lai brunču mednieki viņai netrūkst un protams,novēlu Tev visu to labāko!
Serveros protams aktivitāte nezūd,DD2 serveris strādā pilnā sparā un cik es skatos,no rīta līdz vakaram serveris ir pilns.Tā tik turpināt!
Mūsu administratora Gallardo jeb Matīsa dators vēl joprojām ir šrota stāvoklī un nav sataisīts,tāpēc būs mazliet jāuzgaida saistībā ar turnīru rīkošanu.
Vēl ir paklīdušas baumas,ka tiks atgriests vecais labais JailBreak serveris!Prieks,kur tu rodies?

Nobeigumā vēlos novēlēt visiem skolēniem priecīgas pavasara brīvdienas.Un protams,veiksmi visiem 12tajiem kuriem drīzumā tuvojas eksāmeni,lai Dievs stāv jums klāt!

Pēdējo reizi editēja Dinamiits @ 15.03.2014, 23:5305:22 - 1210 LeenCu# ziedotājs
Pievienots: 2014. 15. Mar, 16:28:26

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Neverland
Posti: 3130
Reģistrējies: 28/07/09 20:29:49
Ranks: 10
Statuss: offline
Grupa: Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 


Nu ko, laukā tāds smuks vējiņš, ka pat uzvilkt dievišķo dūmu nav ļauts, aizpūš prom cigareti, bet nu jau sācies sniegs, kas pārsit visu. Pavasaris arī officialī tika apstiprināts 9. Martā, kad es ar Klāvu pastaigājāmies pa Rīgas ielām un ieraudzījām sniegpulkstenītes. Visi, kam nav 4 vai zemāk noteikti zinās, ka sniegpulkstenītes ir vienmēr tad, kad uzsākas officiāli pavasara sezona, tāpēc varat mest ārā vai sabāst dziļākajos stūros visas biezās ziemas drēbes un sākt gaidīt vasaru!!!!! Bet jūtu līdzi cilvēkiem, kam vēl eksāmeni vispirms būs jāizdzīvo.
Mūzika
Mailija Sairusa kā parasti ir paparaci redzeslokā. Viens no skandāliem bija Mailijas un Keitijas Perri draudzīgais skūpsts, kuru Mailija centās pavērst par kārtējo karsto runas ābolu. Viņa, protams, vēl ar vien „priecē”, mūs ar saviem izgājieniem un izcelšanos gan uz ielām, gan ceremonijās, gan savos koncertos. Vairāk informācijas šeit
Kā arī ir jau sācies MTV MMM turnīrs jeb „Musical March Madness”. Jaunākajās ziņās Linking Park ir teikuši, ka neparko nepadosies un paņems šī gada titulu un balvu savās rokā gaidāmajā 17. Martā. Kā paši minēja, 30 seconds to mars grupa ir sīvs pretinieks gan pēc viņu kopējās grupas, gan pēc Džareda oskara nominācijas balvas saņemšanas. Vairāk informācijas par interviju ar Linking Park
Heal
Nekā īpaša jauna nav, vēl ar vien tiek gaidīts, kad Heal Tēvs, Gallardo, salabos datoru, lai varētu sākt taisīt turnīrus arī serveros nevis tikai konkursus forumā un turnīrus ārpus Heal robežām. Šodien arī vienai no Heal veterānu meiteņu grupas pārstāvēm – šoko , palika 18 gadi, kurus viņa nosvinēs cik saldi vien spēs. Svinētāju vidū arī atrodas gallardo, kam šonedēļ bija dzimšanas diena un tikai šīs nedēļas nogalē varēs svinēt, jo nedēļas vidū, kad bija dzimšanas dienas, nespēja to darīt. Tiek arī meklēti cilvēki, kas varētu noziedot naudu Oskara jeb Fluffy lietotāja dzimšanas dienas dāvanai – mopsim, ko Agnese sasolīja!!!

Jauku jums šo vakaru un izbaudiet šo „burvīgo” sniegu. :)P.S. Raksts rakstīts tikai prieka pēc, balvas neinterisē.

Pēdējo reizi editēja LeenCu# @ 15.03.2014, 16:4005:22 - 0826 MoLoE ziedotājs
Pievienots: 2014. 15. Mar, 17:25:20

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: ♥ ◕‿‿◕♥
Posti: 281
Reģistrējies: 26/12/13 19:04:42
Ranks: 2
Statuss: offline
Grupa: Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 


Nu ko, ārā uzsnidzis negaidīts sniedziņš un ir pārspēti daudzi pavasara rekordi, bet hīlā notiek radošo guru konkurs. Par cik ārā īsti darīt nav ko, tad es pārbaudīšu savas prasmes radošā gurū amatā. Par cik šis ir mans pirmais nopietnais raksts, tad pārāk skarbi neesat pret mani. ;D

Mūzika.

Mūzika ir neatņemama sastāvdaļa mūsu dzīvēs, to klausās lielākā daļa no visiem pasaules iedzīvotājiem. Mūzikas žanri ir daudz un dažādi. Nesen norisinājās Latvijas eirovīzija, tālāk tika grupa ''Ārzemnieki'' Es domāju dziesma nebija tā labākā, bet nu lai cīnās tālāk, par cik viņi tik tālu ir tikuši. :) Ja gribat noklausīties dziesmu ar kuru viņi tika tālāk tad spied te! Pasaulē ir ļoti daudz un ļoti labi dziedātāji. Dažiem varbūt neveicas tik labi, bet dažiem veicas izcili labi, bet tas kā kuram. Nevienu no viņiem nevar nosaukt par labāko pasaulē, jo katram ir savi plusi un savi mīnusi. Kādam varbūt patīk klausītiem emineimu, kādam varbūt rihannu. Nevar nepieminēt arī mūsu pašmāju dziedātājus, jo viņu dziesmas ir ļoti jautras. Es personīgi klausos latviešu grupas, piemēram grupu ''ferrum'' un grupu Labvēlīgais tips'' Viņu dziesmas tiešām labi skan un ir vērts klausīties. ;D Bet kā jau minēju cilvēki ir dažādi un katrs klausās dziesmu kas viņam patīk. Esmu dzirdējis sitoācijas, kad kāds saka, ''Kā tu vari to klausīties'' Tā ir tikai un vienīgi cilvēku gaume!!!!!!! Šeit pat hīlā mēs varam klausīties dažādas gaumes dziesmas UMT topā, par kurām arī var nobalsot. ;)

Heal.

Heal esmu tikai 3 mēnešus bet zinu jau ļoti daudz. ;D Ja tā var teikt, tad uzraugi nāk un aiziet. Nesen pieņemtais Esgarzzz. pat nenoturējās 1ned dēļ aktīvajiem baniem. Daudz PAR arī saņēm lietotājs BegisS bet moderātors LeenCu# negribēja viņu laist pie tik svarīga darba, kas zin, kādi plāni viņam bija? :D Nevar nepiemienēt aktīvos heal lietotājus!!! Hīlā jau ir reģistrējušies 8424 lietotāji! Vidēji dienā reģistrējas ~10 lietotāji, tas ir daudz!!! Kā arī nesen pievienotās ikoniņas ir ļoti populāras, jo pus heal's viņas ir pasūtijis un jūtas kruti. Neses arī heal bossam Gallardo a.k.a Matīss palika 22 gadu jubileja!! Apsveicam!!!!

The end

Par cik šis ir mans pirmais rakstiņš, neesat pret mani pārāk skarbi. :D Vēlu veiksmi visiem konkursantiem un ceru, kad konkurence būs liela un pie gurū statusa tiks labākais! GL&HF

PEACE...

Pēdējo reizi editēja MoLoE @ 16.03.2014, 15:47
05:22 - 0907 Sviests. ziedotājs
Pievienots: 2014. 15. Mar, 21:32:52

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 1863
Reģistrējies: 09/12/12 11:08:38
Ranks: 10
Statuss: offline
Grupa: Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 


Sveiki lielie un mazie heal lietotāji! Tā kā ir izveidots Radošā gurū konkurs izdomāju uzcept vienu rakstiņu.
Sākšu ar to, ka šodiena nebija tāda kā visa pagājusī nedēļa - saulaina un silta. Pūta pretīgs vējš un pēc 5 saulainām dienām atkal uzsniga balts un mīksts sniedziņš. Man personīgi sāk likties, ka Pavasaris un Ziema ir dabujuši, ko šņaucamu. Bet nu tagad par, ko citu!

Mūzika!

Jebkurš pusaudzis nespēj dzīvot bez mūzikas. Daudz interesanti notikumi ir notikuši tieši mūzikas lauciņā. Sāksims ar to, ka ir tapusi Latvijas Eurovīzijas dziesmas Cake to Bake Oficiālais Video klips, kuru Jūs varat apskatīt šeit ! Latviešu grupa Transleiteris, kuri parodē Pasaules slavenas dziesmas ir izdomājuši parodēt "Modern Talking" hitu. Ja ir velme noklausīties nu tad spied šeit .
Turpināsim ar Pasaules trīs pelnošākejiem mūziķiem! Trešais pelnošākais mūziķis 2013 gadā bija Džastins Timberleiks (Justin Timberlake), kurš nopelnija 31,5 miljoni dolārus. Otrais pelnošākais mūziķis 2013 gadā bija Kenijs Česnijs (Kenny Chesney), kurš nopelnīja 32,9 miljoni dolārus, bet pelnošākā mūziķe bija blondā daiļava Teilore Svifta (Taylor Swift), kura nopelnīja 39,7 miljoni dolārus. Iespaidīgi ne?
Daudzi Baltijas valstu iedzīvotāji ar nepacietību gaidīs 13. Jūniju, kad Tallinas Dziesmu Svētku Esterādē uztāsiet pašlaik viens no Pasaules labākajiem DJ'iem Davits Geta (David Guetta). Tā, ka ja gribi vinu satikt dzīvē nenokavē un pērc biļeti laicīgi!

Par Heal

Nu Heal'a neilgā laikā ir notikuši vairāki lieli notikumi! Saksim ar to, ka mūsu Boss duplets a.k.a. Gallardo nosvinēja savu dzimšanas dienu! Nākamā lielā jubilāre ir sokolade, kura ja var ticēt šodien svin savu 18 dzimšanas dienu!
Tagad par, ko citu! Nepagāja pat nedēļa, kad jau lietotājs Edgarzz pazaudēja savu ieguto BT, jo spēlēja ar aktīviem baniem! Moderātoru redzes lokā ir nonācis arī Kronwall, kurš itkā ari spēlejis ar aktīīviem baniem, bet nu ja nav zaudējis savu statusu, tad jau laikam nav spēlējis ar aktīviem!
Heal's jau labu laiku dzīvo bez turnīriem iekš serverī, jo bosam dupletam saplēsts dators un nākas gaidīt, kad nu beidzot viņš to kompi salabos. Tad jau arī notiks ilgi gaidītais Surf 5x5 #2, Zombie Night un visi citi turīri!

Tas no manis arī viss! Ceru, ka garšoja rakstiņš un cerams līdz nākamaijai reizei, bet tad jau sākuma lapā! :)

Pēdējo reizi editēja MMijagi @ 15.03.2014, 23:0505:22 - 0320 Kronwell...
Pievienots: 2014. 15. Mar, 21:38:23

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 420
Reģistrējies: 18/03/12 20:46:49
Ranks: 4
Statuss: offline
Grupa: Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
Meh, kādēļ gan nepamēģināt kko, jāatsvaidzina skilu.Sveiki, labdien, labvakar visi, kas lasa šo rakstu. Sport uzrauga amatā tika pieņemts Edgarzzz., bet kas tad nu..? Vēl ātrāk kā pieņēma, viņu izmeta.. Vai arī pats aizgāja? Tas man nav zināms, bet fakts paliek nemainīgs. DR uzrauga amatā tiku pieņemts es, bet jēga diži liela nav, jo tā pat sēžu bez darba. Lai nu kā, joprojām notiek SPORT servera uzrauga meklējumi. Ja uzskati, ka esi atbilstošs, droši piesakies, tikai domā ko un cik raksti.. Vēl kas.. Ir atvēries interesants topiks, kurā var savā veidā "pieteikties" Radošā Guru amatam. Kā jau cītīgs lasītājs (grāmatas gan ne velna nelasu.. ;D), esmu ievērojis to, ka citi nemāk lasīt.

LeenCu rakstīja: *Tik līdz esat publicējuši savu rakstu topikā, aizliekts tos editēt, tāpēc pirms likšanas iegšā rūpīgi pārlasiet savu rakstīto.

Vai, cik rupjas kļūdas.. Tiklīdz, nevis tik līdz, aizliegts, nevis aizliekts, iekšā nevis iegšā.. Bet nu, neesmu jau latviešu valodas skolotājs. Tomēr ievietoju šo citātu ar pavisam citu nolūku.. Edgars vienīgais nav labojis savu rakstu, VISI PĀRĒJIE, tajā skaitā pats LeenCu ir banojami uz 2 dienām par topika noteikumu neievērošanu.. What a shame..

Tad nu šodienas tēma ir mūzika..
Ir noticis salīdzinoši sensacionāls notikums, DAVID GUETTA viesosies Baltijā, bet ja vēl konkrētāk - Tallinā. Iekļūšanai koncertā nav vecuma ierobežojumu, bet šaubos, ka tiks jebkurš, jo šāda tipa koncerts spēj pamatīgi patukšot maciņu. Ja kādam ir interese par to uzzināt sīkāk, šeit ir links ar detalizētu informāciju.
Pie tam tas nav vienīgais. Latvijā, 19. septembrī savu viesošanos plāno "Queen" un Pols Rodžerss. Nu, stāstīt par to es neko nevaru, jo zinu tikai faktu, bet ja kādam ir vēlme šeit par to var uzzināt ko vien sirds kāro.

Šodienas mazajam rakstiņam tās arī ir beigas.

ps. MoLoE rakstīja: Es tikai ceru, kad administrācija novērtēs manu darbu un tikšu aukstā vietā. ;)

Ja gribi aukstā vietā, ieteiktu tev pamēģināt ledusskapi ^_^

Bye :P

05:22 - 0513 Puukjeens ziedotājs
Pievienots: 2014. 15. Mar, 23:22:08

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 1806
Reģistrējies: 15/08/13 13:31:41
Ranks: 10
Statuss: offline
Grupa: Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
Raksts05:22 - 1218 kiwiee ziedotājs
Pievienots: 2014. 16. Mar, 00:49:54

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 604
Reģistrējies: 08/03/13 16:12:06
Ranks: 6
Statuss: offline
Grupa: Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 


Sveiki heal`ieši. Skatos, ka ir izveidots "Radošā gurū konkurs." Gribu paskatīties savas radošās prasmes un, pie reizes uzzināt kaut ko jaunu un lietderīgu par mūziku. Ārā tagad ir slikts laiks auksts un liels vējš, kūrš nāk ar sniegu. Kā jau MMijagī raksta rakstīts ziema ir kaut ko salietojusies, tad ir sniegs un tad nav, teiksim tā TAS IR SVIESTS tad ir jauks saulains silts laiks un tad ir slapš. Nezinu kā cit viet Latvijā, bet Valmierā pa brīvdienām te ir slapš lietus līst nav ko darīt, un pa darba nedēļām ir silts saulains ka prieks atrasties ārā, bet tad jau nav laika. Lab tas tāds maziņš ievadiņš.


Mūzika!


Mūzika ir kā viena liela dzīves sastāvdaļa, kā ūdens un maize. Lielākā daļa cilvēku klausās mūziku +/- 24/7. Piemēram es mūziku klausos vakaros, pie PC un ja man ļoti gribās klasusīties mūziku, tad es paņemu austiņas un eju ārā un ar prieku klausos mūziku. Cilvēkiem ir arī sava mūzikas gaume, man personīgi patīk visādi "Dupstepi" un "Remixi" un ir cilvēki kuriem patīk rap, pop music, rock' n 'roll. Tās manu prāt ir viss populārākās mūzikas, ko cilveki klausās, bet tas ir manu prāt. Mūzika ir ar ausi uztvertas, īpaši izveidotu vai nejauši radušos priekšmetu vai parādību izraisītas gaisa svārstības, kas ar asociāciju, analoģiju un sinestēziju palīdzību iedarbojas uz cilvēka psiholoģisko stāvokli kā intelektuāli vai emocionāli stimulējošs, organizējošs, terapētisks vai sakrāls līdzeklis. Bieži vien cilvēki uz tādām kā remix dziesmām var iztrakoties un normāli izdancoties. Piemēram kā man ja es kādā tusā uzslēdzam kādu remixētu dziesmu tad jautrība pašauj augstu vilni, tad ir jautri un ar draugiem un kā jau ar mūsu meitenēm bez kuram nekādīgi nevar.


Par heal

Tatad sport serverim vel nav atrasts normāls uzraugs kūrš paliktu pie sava uzdevuma un pieskatītu serveri. Piemēram Edgarzz pieteicās un tik pat atri ar viņu vai nu atņema vai ar nebija gatavs. Un nesen kā mūsu lielajam heal BOSAM palika 22 gadi un cerams ka nosvinēja kārtīgi. Un vel par uzraugiem, skatos kad arī pie uzrauga amata ticis "Kronwell." un viņš atrodas dr amatā.


NU tas ar no manas puses viss. Varbt tie heal jaunumi nau paši jaunākie, bet nu ko es zināju to uzrakstiju.

Ar cieņu feed me :)

Ceru ka patika lasīšana :)
Back on track niggas!^_^
Topiks ir slēgts iekš tā nevar pievienot atbildes!