dyolope
Meklēšana
> http://www.heal.lv > Dažādi > Konkursi > Cik labi tu pazīsti heal.lv lietotājus? Balsojums
Autors
Topiks: Cik labi tu pazīsti heal.lv...

08:16 - 0303 Exorcist^ ziedotājs
Pievienots: 2015. 1. Mar, 22:51:44

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Hell's gate.
Posti: 2940
Reģistrējies: 23/09/10 11:23:44
Ranks: 10
Statuss: offline
Grupa:
Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
Tiem kas piedalās ir jamin katrs lietotājs!

1.

Ta ar ko lai sakk ! Man patik biezi uztureties heal ,majas lappa esmu admins dd2.heal.lv vienmer atrodu kaski ar healiesiem cata un mani sakusi saukt par low :D Esmu heal aptuveni jau 3 gadus . Loti daudzi man sola izlaust kajas heal :D un dzivo arpus Latvijas ! Pasa cs esmu liels bots daudzi jau to ir ieverojusi ! Kauak ta der?

2.

Sveiki, tātad esmu 19 gadus vecs.
Agrāk man bija vairāki hobiji, kā piemēram basketbols,florbols un beatbox, bet tagad var teikt ar to vairs nenodarbojos!
Es esmu apmēram 1 metru un 83 centimetru garš, neteiksim ka man ir sportiska miesas būve, bet būdīga! :D
Dzīvoju pārsvarā es pa mazu ciematu Rubene.
Es esmu jautrs/nopietns cilveks, jāskatās kāds garstāvoklis.
Vairāk nezinu ko stāstīt, tagad domājat kas es varetu būt! :D

3.

Esmu jautrs,patīk lamāties serveros :D:D
Esmu vienīgais hīla kuram ir sieva nu man tā liekas :D:D
ROYAL GRUPA ESMU , Pazīst visi
heitoju jaunos lietotājus jo dauņi mazi :D:D
Dzīvoju sarķenē :)
Esmu 21 gadus jauns :)
Stīmots :D:D Cs gamers :)
Labakais admins serveros ;D

4.

Esmu mierīgs, nosvērts tipiņš - nepatīk ne uzsākt ne iesaistīties strīdos. Daudzi saka, ka esmu nedaudz dīvains... Praktiski nevar nepiekrist, jo es dzīvoju savā tādā pasaulē, kas varētu izklausīties dīvaini, bet tāds nu es esmu. Ja runā par mūzikas gaumi, tad pārsvarā klausos trap vai house music stilu. Tas laikam viss. :]

5.

Nu ko dzīvoju tagad Rīgā , man patīk iedzert , jeb arī uzpīpēt zaļo , esmu DR zadrots - tā vismaz dzīī mani sauc. Dažreiz palaižu muti , rādu porno gifus čātā , heals palika par -1 , jo chubbijs tika pa dd2 uzraugu <- nemāk vadīt. Aktivitāte tagad sūdīgāka. Vienmēr ,kad braucu uz Ventspils , nekad nebūšu skaidrā. Admins DemonicMu :D.... Un vēl viena lieta : kristy is my!

6.

Es domāju, ka mani daudzi atpazīs, tāpēc varat mēģināt dabūt bonus punktu. Par Kristapu mani sauc jau 22 gadus, drīzumā jau 23. Kāpēc par Kristapu? Dzimšanas apliecībā rakstīts, captain obvious.
Healā esmu reģistrējies ļoti ilgi, kurā mani ievilka mans mazais bračka. Sākotnēji uzturējos JB serverī, kurā arī iepazinu daudz jaunus un interesantus cilvēkus. Visilgāk un vislabāk pazīstu tādu lietotāju kā Fluffy. Viņš ir neglābjams alkoholoķis. Hue hue hue. Pēcāk kad JB likās vienveidīg un garlaicīgs, pārgāju uz HNS (Kurš acīmredzot vairs nav). No sākuma nesapratu, kas tā par figņu etc, bet laikam ejot, kļuvu par HNS drotu un vienu no HNS servera sejām. Tad mani Fufels(FFFFUUUU) ievilka war3 servera apmeklējumā. Sākotnēji vispār riebās, jo nesapratu rases un items. Bet gluži kā HNS, laikam ejot kļuvu par war3 drotu. War3 drotoju arī šobrīd. Kā arī, runājot par heal.lv un manu vēsturi, esmu bijis vairākkārtējs moderators, kādēļ vairākkārtējs? Droši vien tāpēc, ka man ir bijušas vairākas cs pauzes. Kā arī, laikā, kuru esmu pavadījis heal.lv, esmu slepies zem 3 nikiem.
Ja interesē, tad īsumā par sevi. Mācības un studijas esmu pabeidzis, tāpēc pašlaik strādāju un ownoju nubus csā un lolā. #scrublife Nodarbojos ar fotogrāfēšanu, nu jau 8 gadus, reāli kopš ieguvu savā īpašumā pirmo spoguli. (Nejau spoguli kā spoguli, bet spoguļkameru) Kā arī esmu liels auto fanāts. Ja vēlies uzzināt manas domas par kādu auto, droši raksti. Liels ballētājs es neesmu, ņemot vērā, ka agrāk pie katras izdevības pieliku seju un darīju muļķības. Alkoholu lietoju tikai svētkos, lielos svētkos, nevis tāpēc, ka ir pienākusi piektdiena.
Īss apraksts ir tapis, veiksmīgu minēšanu.

7.

Olalā! Paša labākā aprakstiņš: Esmu 18 gadus jauns un iemīlējies, brūnas acis, zeltaini tumši mati un man mājās ir pūkaina sedziņa zem kuras palīst, kad paliek mazliet vēsiņi. :3
Intresē man LOLS!, ģitāra un tumšmatainas meitenes, kā arī mani četrikājainie draugi - suncīši. :)
Tākā esmu pazīstams augstākajās heal aprindās, bieži sanāk ietusēt ar healiešiem, veciem un jauniem.
P.S. Esmu precēts.

8.

Yo my niggas, esmu helā jau vairākus gadus, sen vairs neskaitu cik. Protams, varētu tagad paskatīties profilā precīzāk, bet tas ir nākošais fakts par mani - esmu slinks. Vienmēr ir paticis jokot, nekad neesmu uzskatijis, ka jokiem ir robežas. CS jau kādu laiku nespēlēju, helā arī iegriežos aizvien retāk, laikam tāpēc, ka gadi jau man pāri 20 un nesaista vairs tik ļoti spēles. Bet ir ieradums, kurš parādijās ar to, kā sāku uzturēties šeit un joprojām tas nav pazudis, patīk pacilāt septiņgrādīgos dzirkstošos šampāniešus. Ieradums nav pazudis, bet mazliet ir mainijies, šampānieša vietā ir pieklājīgāki dzērieni. Un tagad pats galvenais pēc ka var mani atpazīt - man ir ļoti garš, burvīgs, skaists penis.

9.

Sveiki visiem!
Mani sauc Artis un dzīvoju es Liepājā.
Gadu man tākā biki pamaz 17 ,alkānu un cīgas man vēl veikalos nepārdod ,bet tas jau nenozīmē ,kad nelietoju es tieši lietoju ,kad nav kam pajautāt ,lai nopērk aizeju uz točku nopērku sev ekipējumu.
Garums man ir 182cm diezgan garš gurķis.
Heal jau pastāvu vairāk nekā 3 gadus ,bet neesmu daudz izrādījies ar savu stulbumu ,kā daži labi.
Es esmu mīļš,klusiņš.
Mani nekrietnie hobiji : Reps šis hobijs ir pizdāts, jo reps ir sirds plūsma :#,vēl mēdzu fūzīti ar čomiem uzraut ,tas mans mazais hobijs.
Tā ,tad mazliet par heal .
Heal'a atrodos ,jo šeit ir zajbisi nostāvējušies gurķi vizmaz ar viņiem ir jautri parunāt.
Zinu to ,kad daudz tik uz heal atlien pēc statusiem un lielākā daļa pajobaki arī tos iegūst.
Es pat īsti nezinu ko,lai vēl stāstu .
Ā es karo4 spēlēju dd2.heal.lv ar niku Sēklinieks.
Turās borļas,izdrātējat savas meitenes kārtīgi un ,lai jums laba tālāk dzīvošana.

10.

*Sveicināti, hīlieši.
Neiegrimšu garās runās, bet īsi un kodolīgi.

> Esmu runātīgs, patīk palamāties ar kādu, neļaušu nevienam sev uzkāpt uz galvas.
Patīk komunicēt ar meitenēm, it īpaši šeit hīla, haha.
Uzskatu, ka man ir liels metamais, bet tas nav tik būtiski.
Biju, esmu un būšu karalis @ DD2, arī sportiņā biju profiņš, bet to aizklapēja.
Visiem ļoti patīk "izkliegt" manu vārdu jeb niku, man patīk runāt stulbības.
Nu, kutsītes, kas es esmu? (cat) <

11.

Sveicināti. Nāku es no Rīgas, Pārdaugavas puses. Pagaidam man ir 17 gadi, bēt jau nākošnedēļ man paliek veseli 18 gadi. /woohoo/ Nedaudz par manim: spēlēju elektro ģitāru un nodarbojos ar ekstrēmalo vokālu, mīlu iedzert.:D Daudzi hīlieši jau mani pazīst no IRL kas notika pļavniekos. Kādreiz ļoti sen biju te moderātors. Esmu hīla jau 5 gadus.

12.

Daudzi jautā cik man gadu, es atbildu- pietiekami.
Vārds Matīss, dzīvoju Rīgā (Āģītī).
Bieži spēlēju FUN serverī.
Nevienam nepatīk, ka esmu hiddens, jo labi spēlēju.
Esmu augstākajā rankā. Ļoti reti, kad mani apdzen.
Agrāk spēlēju Surf, arī biju augstos rankos.
Ir divi segvārdi, bet biežāk izmantoju otro.

13.

"Esmu heal old schools, biju jau healā, kad arī bija Nelietis un Homērs un vēl daudzi no vecajiem. Pie manis vēl ir rozā tanks, kurš nevienam vairs nav vajadzīgs. :/ Tomēr, pēdējā laikā tik bieži neparādos serveros. Agrāk arī biju viens no galvenajiem MC adminiem un arī uzraugs forumā. Uz veco niku vēl ir admin ACC Jail break serverī. Biju arī pie Fluffy, kad notika mini Heal tuss pie viņa dzīvoklī (Toreiz arī vēl Roberts tur bija). Es aizsāku konkursu HEAL ZĪMĒ! ♥"

14.

Bieži speleju dd2 un w3. Agrak biju spelejis JB,TTT un Surf. Biju Heal`a BT viena no serveriem, Agrak Foruma nesedeju speleju tikai heal serveros, Tagad foruma esmu palicis aktivaks. serveros esmu mierigs un maz runatigs. Biju pametis healu un reali pirms pus gada es te atgriezos un sapazinos ar daudziem jauniem Hiliešiem :). PATIK ACIS :D

15.

Es esmu no tuvuma, bet tomēr tāluma. Daudz zināms, bet tomēr nezināms. Garš, bet tomēr īss. Esmu ļauns, bet tomēr jauks. Esmu gados jauns, bet izskatā - vēl jaunāks. Kas es esmu?

16.

Esmu No pilsētas *****. Daudzi mani uzskata šeit par *******, bet tā nebūt nav! Man Patīk nodarboties ar fiziskām lietām... Mani iecienītākie heal serveri ir loģiski DD2 un TTT, tajos es uzturos vis biežāk:d

17.

Dzīvoju Ventspils rajonā, Esmu 175cm garš jaunietis, ar zilu acu krāsu. Visus iesāktos darbus vienmēr padaru lidz galam. Turu solijumus. Neesmu viegli aizkaitināms. Reizēm esmu nedaudz emocionāls, man ir lieliska humora izjūta. Parasti, kad atnāku mājās kādu pus h, bez apstājas boxējos. Man ir motorolleris, patīk ar to braukāties. Spēlēju daudz un dažādas videospēles. Mīļākie Heal serveri: JB, FUN, DR, DD2

18.

Esmu 15 gadus vecs/jaums. Dzivoju Berline-Vacija. Esmu 1.88 m garsh un 80 kg smags ar zilam acim un blondiem matiem. Patik skatities anime. Heala esmu jau 3 gadus. Parasti uzturos tikai war3 serveri. Draugu man heala nav so domaju ka reti kads atpazis. :D


19.

Meitene , kas cs saka spelet pedeja menesa laika, visbiezak speleju dd2 :) Runajos pa MiC ,nelamaajos .. Bet cs speleju slikti.. :) :D

Pēdējo reizi editēja Exorcist^ @ 01.03.2015, 23:0808:16 - 0328 Abeliitee. ziedotājs
Pievienots: 2015. 1. Mar, 23:06:58

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Saldus/Ventspils/Rīga
Posti: 2079
Reģistrējies: 17/10/14 12:04:04
Ranks: 10
Statuss: offline
Grupa: Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
12- būs hakuna
1.- Sloweris
2.- snuffeklis
3.- Tik daudz smaidiņu, Māris tātad.
4.- elektroniskais
5.- vimi
6.- aska
7.- red
8.- fluffy
9.- artis
10.- jamal
11.- exorcist
12.- nez
13.- leencu
14.- exotic
15.- endija
16.- nez, laikam sky-black.
17.- bamslis
18.- lopins
19.- iesaaceeja-d
4.-

Pēdējo reizi editēja Abeliitee. @ 02.03.2015, 00:58

Instagram


08:16 - 0303 Exorcist^ ziedotājs
Pievienots: 2015. 1. Mar, 23:24:10

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Hell's gate.
Posti: 2940
Reģistrējies: 23/09/10 11:23:44
Ranks: 10
Statuss: offline
Grupa: Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
Flojses atbildes. Viņam bans.

1.slower
2.mikadze
3.maris
5.Vimi
6.aska
8.fluffy
9.artis
10.jamal
11.exorcist
13.try me
14.laughter/exotic
18.Hakuna
19.iesaaceeja

08:16 - 0606 Snuffeklis ziedotājs
Pievienots: 2015. 1. Mar, 23:37:12

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Valmiera - Rubene
Posti: 129
Reģistrējies: 30/11/10 20:10:55
Ranks: 1
Statuss: offline
Grupa: Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
1. ir Slower
2. ir Mikadze
3. ir Maris...
4. ir CHUUBIJS
5. ir Exotic
6. ir aska
7. ir Vimi
8. ir Fluffly!
9. ir artis
10. ir JAMAL
11. ir try me
12. ir lops
13. ir raichluuzers
14. ir Abeliitee
15. ir Bamslis.
16. ir sky-black
17. ir IEROCIS
18. ir Elektroniskais
19. ir *_EllyyMeow_*

Pēdējo reizi editēja Snuffeklis @ 03.03.2015, 11:4008:16 - 0127 Kubi
Pievienots: 2015. 1. Mar, 23:45:46

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Liepāja
Posti: 947
Reģistrējies: 06/11/11 19:08:58
Ranks: 9
Statuss: offline
Grupa: Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
1.slower
2.mikadze
3.maris
4.
5.Vimi
6.aska
7.
8.fluffy
9.artis
10.jamal
11.exorcist
12.
13.try me
14.laughter/exotic
15.
16. LeenCu#
18.Hakuna
19.iesaaceeja

Es domāju tieši tā pat.

Pēdējo reizi editēja artis @ 06.03.2015, 18:1408:16 - 0515 MENDIJA.
Pievienots: 2015. 2. Mar, 00:00:29

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Lapmežciems, Rīga
Posti: 19
Reģistrējies: 15/08/13 09:03:19
Ranks: 0
Statuss: offline
Grupa: Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
Manuprāt,
8. ir alkoholiķis Fluffy,
10. ir iedomīgā pakaļa JAMAL un
19. šķita,ka varētu būt Elly, bet viņa šauj labi, tāpēc lieku uz iesaaceeju.

08:16 - 0715 MARIK ziedotājs
Pievienots: 2015. 2. Mar, 00:19:07

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: SARKANDAUGAVA
Posti: 1154
Reģistrējies: 05/02/10 14:16:39
Ranks: 10
Statuss: offline
Grupa: DD2 Land uzraugs
balvu skapis Balvu skapis 
1. ir Slower
2. ir Mikadze
3. ir Māris.
4. ir CHUUBIJS
5. ir Exotic
6. aska
7. Vimi
8. Fluffly!
9. JAMAL
11. try me
12. lops
13. raichluuzers
14. Abeliitee
15. ScarFace-
16. sky-black
17. IEROCIS
18. Elektroniskais
19. Small ELLYY*

08:16 - 0812 Vimi ziedotājs
Pievienots: 2015. 2. Mar, 00:21:40

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Ventspils/Riga
Posti: 567
Reģistrējies: 19/10/14 13:52:28
Ranks: 5
Statuss: offline
Grupa: Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
1)Slower
2)Mikadze
3)Māris
4)Elektroniskais
5)-
6)aska
7)Snuffeklis
8)Fluffy
9)artis
10)JAMAL
11)Exorcist^
12)*$RED$*
13)Try Me
14)Exotic*
15)Leencuu
16)Abeliite
17)Lopins
18)Hakuna
19)Iesaaceeja

Pēdējo reizi editēja Vimi @ 02.03.2015, 23:07

Quote:
#define TRUE FALSE//happy debugging
08:16 - 0317 JAMAL
Pievienots: 2015. 2. Mar, 00:31:10

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Jelgavas raj.
Posti: 806
Reģistrējies: 07/07/14 00:05:36
Ranks: 8
Statuss: offline
Grupa: Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
1. Slower
2. Mikadze
3. Māris...
4. LeenCu# / ScarFace-
5. Vimi
6. aska
7. Tiks papildināts.
8. Fluffy!
9. artis
10. Tiks papildināts.
11. Exorcist^
12. lops
13. Endija
14. Exotic*
15. LeenCu#
16. Tiks papildināts.
17. Tiks papildināts.
18. Elektroniskais
19. Iesaaceeja :D

P.S Editēju, jo nav visi aizpildīti, pieļauju, ka vairāk needitēšu, čheerz.

Pēdējo reizi editēja JAMAL @ 02.03.2015, 02:28

WHEN NOTHING GOES RIGHT - GO LEFT.

08:16 - 1014 Fluffy! ziedotājs
Pievienots: 2015. 2. Mar, 00:41:42

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Inside the fluffy town!
Posti: 2595
Reģistrējies: 30/01/10 00:31:22
Ranks: 10
Statuss: offline
Grupa: Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
1. slower
2. snufeklis
3. maris
4. elektroniskais
5. vimi
6. aska
7. tava mamma
8. ... bamslis?
9. artis
10. jamal
11. SĀTANS!
12. lopins
13. endijaaaaa, rozā tanks <3
14. exotic
15. smird peec lencuu, kko stulbāku jau nevarēj uzrakstīt?
16. abelite
17. reds
18. hakuna
19. iesaceja

easy game

Pēdējo reizi editēja Fluffy! @ 02.03.2015, 01:2808:16 - 0804 Exotic*
Pievienots: 2015. 2. Mar, 05:06:32

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 580
Reģistrējies: 28/11/11 00:23:36
Ranks: 5
Statuss: offline
Grupa: Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
1- Slower
2-snufeklis
3-Maris...
4-elektroniskais
5-Vimi
6-aska
7-RED
8- Fluffy!
9-artis
10-jamal
11-Exorcist^
12-lops
13-Endija
14-ACS :)
15- LeenCu#
16-Abelitee
17-Mr_OmbaLomba*
18-Hakuna
19-Iesaceeeja


Topiks ir slēgts iekš tā nevar pievienot atbildes!