dyolope
Meklēšana
> http://www.heal.lv > Dažādi > Konkursi > DD2 PRO DEFERIS!
Autors
Topiks: DD2 PRO DEFERIS!

08:17 - 0525 RAiViiJZ
Pievienots: 2015. 24. Apr, 16:45:55

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: NORWAY
Posti: 1936
Reģistrējies: 15/08/14 18:40:07
Ranks: 10
Statuss: offline
Grupa:
Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
Kas jādara?
Ejam uz dd2.heal.lv vai dd2.keep.lv serveri un ar jebkādu ieroci šaujam cauri sienām/durvīm/kastēm, jebkur, kur pretinieks nav redzams. Uzdevums ir dabūt pēc iespējas skaistāku „wallbang” klipu. Kad klips ir dabūts, ierakstam to ar fraps, bandicam, vai kādu citu programmu. Kad tas ir izdarīts, augšupielādējam to youtubē vai failiem.lv un linku sūtam man vēstulē. Video linkus varam iesūtīt līdz 15. maijam, plkst. 13:00.

Ja nemākat/slinkums ierakstīt, tad droši varat man sūtīt linku uz demo un pierakstam laiku no kuras minūtes sākas klips un es to ierakstīšu Jūsu vietā.

Balsošana:
Kā jau ierasts, visi iesūtītie klipi tiks publicēti balsošanai 15. maijā, balsot varēs visi līdz 22. maijam.

Balvas:
Pirmā vieta – Spēle Counter Strike: Global Offensive kā „steam gift”, 1500 cūciņas un zelta medaļa „balvu skapī”.

Otrā vieta – ACC vienā no heal serveriem (pēc paša izvēles), 750 cūciņas un sudraba medaļa „balvu skapī”.

Trešā vieta – VIP uz nedēļu vienā no heal serveriem (pēc paša izvēles), 350 cūciņas un bronzas medaļa „balvu skapī”.

Pārējiem balviņa „balvu skapī” par piedalīšanos.

Noteikumi:
1.Aizliegts izmantot jebkāda veida palīgprogrammas (wh/aim/speed utt.), pretējā gadījumā tiksi izsvītrots no konkursa un nobanots no servera.

2.Monitorings arī ir aizliegts, pretējā gadījumā tiksi izsvītrots no konkursa un nobanots no servera.

3.Klipiem ir obligāti jābūt no DD2.HEAL.LV vai DD2.KEEP.LV serveriem, klipi no citiem serveriem netiks pieņemti.

Paldies par uzmanību un veiksmi defošanā!

Pēdējo reizi editēja sky-black @ 09.05.2015, 17:51

08:17 - 0328 Abeliitee. ziedotājs
Pievienots: 2015. 24. Apr, 16:58:03

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Riodežaneiropa
Posti: 2067
Reģistrējies: 17/10/14 12:04:04
Ranks: 10
Grupa: Lietotājs
es pist tadas balvas !! zajabis:D
Peach* beidz baidiit citus, nekas tads nebuus!:):D

Pēdējo reizi editēja Abeliitee. @ 24.04.2015, 17:05

stabinjs
Pievienots: 2015. 24. Apr, 17:03:14

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: origo
Posti: 72
Reģistrējies: 24/03/15 09:42:16
Ranks: 0
Grupa: Lietotājs
CS:GO atdot, ir OK balvas, žēl ka man pohui par CS, pat varētu piedalīties, tho man viņš jau ir, bet varētu kādam iesmērēt. :D

RESPEKČIKS no savas kabatas tādas balvas mest, padodiet ziņu tālāk, lai vairāki cilvēki piedalās, no visiem komūnām kā odi saskries redzot balvas. :D

UN POHUI par to banu, vajag uzslavu, lai REDZ BĻE!!!!

Pēdējo reizi editēja stabinjs @ 24.04.2015, 17:04

Topiks ir slēgts iekš tā nevar pievienot atbildes!