dyolope
Meklēšana
> http://www.heal.lv > Dažādi > Spams > 2vs2 KNIFE turnīrs ir sācies.(es esmu sti.......... Raivi, jebalu aizver.)
Autors
Topiks: 2vs2 KNIFE turnīrs ir sācies. (es esmu sti.............)

08:17 - 0525 RAiViiJZ
Pievienots: 2015. 18. Maijs, 16:59:27

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: NORWAY
Posti: 1936
Reģistrējies: 15/08/14 18:40:07
Ranks: 10
Statuss: offline
Grupa:
Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 

Tieši tāpat, kā iepriekš, katrs round ir OBLIGĀTI jāizspēlē 3 dienu laikā. Tas nozīmē, ka Jums ar savu pretinieku ir jāsarunā laiks, kad varēsiet matču izspēlēt. Ja raunds netiks izspēlēts, tad cilvēks kurš neieradās uz noteikto laiku tiks diskvalificēts no turnīra un ierakstīts manā "Uzmetēju sarakstā", atceraties, ka uzmetēji nevienam nepatīk. 3 dienas ir pietiekoši ilgs laiks, lai izspēlētu 1 matču, tāpēc nekādas "papildus dienas" es nevienam nedošu.

Kur jāspēlē? - Serveris tiks iedots, rakstat man skype: puikaaaaa
Kā ierakstīt demo? - Kad esam serverī, atveram konsoli un rakstam "record 123" , demo būs jūsu cstrike mapē ar nosaukumu "123.dem"
Kā es varu zināt pret ko man ir jāspēlē? - TURNĪRA BRACKET VAR APLŪKOT ŠEIT.

Noteikumi:
Šoreiz screenshot nebūs vajadzīgs, bet demo ir jāieraksta OBLIGĀTI.
Spēlējam līdz 13 vinnētiem roundiem (PUSES NAV JĀMAINA!!), ja rezultāts ir 12:12, tad spēlējat līdz kāda no komandām iegūst 2 roundu pārsvaru.
Spēles laikā drīkst izmantot tikai nazi, tie kas izmantos ieročus uzreiz tiks diskvalificēti no turnīra.

OTRAIS RAUNDS IR OBLIGĀTI JĀIZSPĒLĒ LĪDZ 29. MAIJAM 23:59!!!

Atgādinu, ka spēles pašas no sevis neizspēlēsies. Tiem kas nav izspēlējuši pirmo kārtu - TOURNAMENT BRACKET`Ā paskataties, kas ir jūsu pretinieki, tad ejat ŠEIT , pie atsauksmēm atrodat to cilvēku skype nikus, pievienojat viņu un mēģinat sarunāt matča laiku. Ja spēlētājs nav atstājis skype nicku, tad rakstiet PM, šeit pat healā. Kad laiks ir sarunāts, tad rakstat man un es jums iedošu servera adresi.

Paldies par uzmanību. GL&HF.

ROUND 1 UPDATE:
marinētie Gurķi 13:9 VNMV
Iesaceji 11:13 pedofili
tmt2ft 9:13 DOUBLE PENETRATION
No tactic production 13:6 Katana
MKG 13:5 b0ss
Legālie petaki 3:13 DŽEDAJI
lowRi 1:0 abcd (DQ)
Šmurguļi 1:0 BRAČKAS (DQ)

ROUND 2 UPDATE:
marinētie Gurķi 13:3 pedofili
DOUBLE PENETRATION 6:13 DŽEDAJI
MKG 1:0 lowRi (DQ)
*No tactic production tiek diskvalificēti no turnīra, viņu vietā atpakaļ nāk lowRi*
lowRi 1:0 Šmurguļi (DQ)

Semi-finals update:
marinētie Gurķi 13:3 lowRi
DŽEDAJI 12:14 MKG

BRONZE MEDAL MATCH:
DŽEDAJI 1:0 lowRi (DQ)

GOLD MEDAL MATCH
marinētie Gurķi 13:10 MKG

Pēdējo reizi editēja Raiviijs @ 28.08.2015, 12:41

Topiks ir slēgts iekš tā nevar pievienot atbildes!