dyolope
Meklēšana
> http://www.heal.lv > Dažādi > Konkursi > aim_map 1vs1 #4
Autors
Topiks: aim_map 1vs1 #4

12:14 - 0525 RAiViiJZ
Pievienots: 2015. 16. Jūn, 22:49:11

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 1982
Reģistrējies: 15/08/14 18:40:07
Ranks: 10
Statuss: offline
Grupa:
Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 

Uzreiz vēlos pateikt to, ka visus marinētājus es metīšu ārā. Lūdzams pacensties izspēlēt matčus pēc iespējas ātrāk. Šoreiz serveri jūs man varēsiet prasīt tikai tad, kad es būšu online. Tad, kad es nebūšu, serveris būs jāņem pašiem. Nenoslinkoju un uztaisīju video-tutorial, kā noīrēt savu cs 1.6 serveri bez maksas, tikt viņā iekšā, uzlikt attiecīgo mapi un sākt spēli. Ja gadījumā kaut ko nesaprotat, tad šeit būs vajadzīgās komandas:

mrcon_password "cipari" - lai dabūtu pieeju mrcon komandām.
mrcon aim_map - lai uzliktu aim_map.
mrcon warmup - ja gadījumā vēlies iesildīties.
mrcon live - kad esiet gatavi sākt.

Video-tutorial:

Ceru, ka esmu izlēmis pareizi - nerakstīt visu bullšitu par to, kā ir jāieraksta demo, jāuzņem screens, paši ziniet kā to izdarīt.

!!! TURNĪRA BRACKET VAR APLŪKOT ŠEIT !!!

Kā jau vienmēr, atgādinu, ka spēles pašas no sevis neizspēlēsies. Tabulā paskaties, kas ir Tavs pretinieks, tad ej ŠEIT, pie atsauksmēm atrodi tā cilvēka skype niku, pievieno viņu un sarunā matča laiku. Ja spēlētājs gadījumā nav atstājis savu skype, tad raksti viņam PM, tepat heal`ā.

Svarīgi noteikumi:
Pirms katras spēles abiem spēlētājiem ir jāiziet uz mapes vidu un vienam pret otru skatoties ir jāuzņem screenshot.
Pirms katras spēles ir obligāti jāieraksta demo.
Ja vienam no spēlētājiem ping ir lielāks par 100, tad abiem spēlētājiem ir tiesības matča laiku pārcelt uz citu dienu, protams, ne vēlāk par deadline.

Tie, kurus es turnīrā nepieņēmu - neapvainojaties. Neskatījos tīri pēc skilla, skatījos arī pēc aktivitātes healā. Man tiešām nav laika marinādei.

Paldies par uzmanību. GLHF <3

ROUND1 UPDATE
Peixe- 13:4 chubbah.
HEAL TALENT 13:10 Punkts
Rieksts 5:13 sky-black
aim_map too hard 14:12 Lalala
rank this mothafucka up 13:9 Aiciiits
pypoK Cyka ByMmm 7:13 additional
Pi4ijs 10:13 Man nav kubi!
ska[a 1:0 krAw (DQ)

ROUND 2 UPDATE
sky-black 13:9 HEAL TALENT
aim_map too hard 11:13 additional
Man nav kubi! 13:4 Peixe-
rank this mothafucka up 1:0 ska[a [DQ]

SEMI-FINALS
sky-black 7:13 Man nav kubi!

Pēdējo reizi editēja Raiviijs @ 01.09.2015, 21:27

Topiks ir slēgts iekš tā nevar pievienot atbildes!