dyolope
Meklēšana
> http://www.heal.lv > Dažādi > http://www.heal.lv/ > Uzrunājot Administrāciju.
Autors
Topiks: Uzrunājot Administrāciju.

12:14 - 0211 Bo.TheWolf
Pievienots: 2016. 12. Jūn, 15:21:43

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 43
Reģistrējies: 26/05/16 13:42:03
Ranks: 0
Statuss: offline
Grupa:
Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
Pajautājat paši sev, kāpēc forumā nav aktivitātes, tikai trulās apelācijas? Uzrunājot Administrāciju, beidzat tak vērt visu ciet uzreiz pēc sava komentāŗa. Ļaujiet cilvēkiem runāt, diskutēt, lai uzturas forumā. Nenormāli tracina, kad visu verat ciet. Neandertāliešus, kas nemāk normāli diskutēt forumā, kaut uz mēnesi banojat, bet pārējiem ļaujat uzturēties forumā, nevis dzenat prom ar to savu tēmu slēgšanu.

Tāpat arī ar main lapas ierakstiem, kāpēc visu laiku tukšums, nekā jauna un nopietna?
Kaut jaunus statusus izdomājat, kas atbild par konkrētām sadaļām, tēmām, rakstiem main lapā, jaunas tēmas, diskusijas izdomā, u.tml. Radošie cilvēki, vai kas tā par grupu: nafig jūs vajadzīgi, ja neko nedarat?

Par konkursiem. Medaļiņas varat dot kaut visiem, par piedalīšanos, bet uzvarētājiem vip statusus tak viņu izvēlētā serverī uz, piem., nedēļu (atkarīgs no vietas). Jēga uzvarētājam no medeļas, ja cilvēkam kas piedalās - iegūst to pašu? Šis noteikti ļoti paaugstinātu foruma kativitāti.

Nenormāli kaitina tā ritināšana uz augšu un uz leju. Tik grūti ieviest roll up pogu, kad lapāesi kaut kur baigi zemu? Kā arī ieviest limitu (1-2) paraksti zem profila? Citiem viņi tur bezjēgā.

Normālus ierakstus no cilvēkiem dzēšāt, bet kaut kādus neandertāliešu komentārus un dubultierakstus kā sky, tos vienmēr atstāj. Interesanti.

Smieklīgi, bet šim komūnam noderētu kāds foruma čats, kur pasaukt adminus, kad vajag. Vai arī mirc kanāls, vai kas tml. Varbūt jums ir - nezinu. Kaut gan, ja negribat čatu saitā, kas vispār ir draza, bet aktivitāti uztur, tad izeja ir /calladmin plugs, bet saitā tik parādās, ka pasauc un kur, bet čatot nevar... Paši mācēsiet atrast un nokonfigurēt, cerams.
Runājat par nokonfigurēšanu. Bļec, nokonfigurējat @Heal DD2 balancera plugu. Tāda draza jums viņš...

Ieteikuma punktus varētu turpināt vēl daudz, bet vai jēga? Ne tā labākā pieredze no jums pret geiming komūnu veterāniem, kas ko iesaka.

P.S. Es nevēlos un nekonkurēju ne uz vienu amatu, statusu...ja padomājat par ziepēšanos. Esmu tikai cilvēks no malas.
P.S.S. Ja nemākat uzņemt kritku - dj eirst.

Pēdējo reizi editēja Bo.TheWolf @ 12.06.2016, 15:32

12:14 - 0525 RAiViiJZ
Pievienots: 2016. 12. Jūn, 15:37:04

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 1982
Reģistrējies: 15/08/14 18:40:07
Ranks: 10
Grupa: Lietotājs
Es slēdzu ciet topikus, kuros tiešām ir pilnīgs bezpriģels. Riebjas, ka cilvēki gudri dirš par lietām, kas viņiem ir pilnīgi svešas a.k.a nekāda "veselīga kritika", tikai tups, nepamatots heits, balstoties uz stereotipiem.

Par pārējo nemaz negribu diskutēt - mani arī agrāk nekas te neapmierināja un neapmierina vēljoprojām, taisīju visādus šāda veida topikus ar ieteikumiem gan forumam, gan serverim, bet nekas nekad no tā netika ņemts vērā, un nekādu paskaidrojumu no administrācijas bez "ja tev šeit nepatīk, tad pisies" es tā arī nesaņēmu. Takšto - good luck making a change here.

Pushka
Pievienots: 2016. 12. Jūn, 16:47:26

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: džamaika
Posti: 1458
Reģistrējies: 14/02/10 02:00:00
ja neesi pamanījis, tad cs 1.6 strauji mirst, ok kkāds dd2 vēl turās, nerunāsim nemaz par pārējiem modotajiem serveriem, bet nu dd2 popularitāte ir tikai laika jautājums, CS:GO ir nostūmis 1.6 krietni maliņā un jau ir pēdējais laiks healam domāt tikai GO virzienā(par to jau dupletam es sen esmu teicis un moš pat kkas būs, bet kad?) ja grib, lai komūns uzplauktu kā tas bija pirms 3-4gadiem, es personīgi jau kādu laiku spēlēju jaunā LV GO projektā, kurš pat bez savas web lapas, bet ar jauniem progresējošiem serveriem ir diezgan populārs un spēlētāju tur netrūkst!
Par foruma lietām runājot, pa lielam man poh. jo 1.6 es jau labu laiku nespēlēju un domāju ka nekad vairs arī nespēlēšu, daļēji jau arī pateicoties dažu vēsturisku heal serveru likvidācijai, bet nu pa lielam tāpat 1.6 ir miris un tur nav jēga neko darīt. vienīgais kas mani vēl šajā komūnā kaut nedaudz uztur ir vēsturiskais un nemainīgais čats, un cerība ka te kkas kādreiz mainīsies un heals uzplauks kā vecajos labajos laikos, ar foršiem modotiem GO fun serveriem!

Pēdējo reizi editēja Pushka @ 12.06.2016, 16:48

12:14 - 0812 Vimi ziedotājs
Pievienots: 2016. 12. Jūn, 20:50:48

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Ventspils/Riga
Posti: 567
Reģistrējies: 19/10/14 13:52:28
Ranks: 5
cs 1.6 vairs nav tas kas bija pirms 2-7 gadiem, tagad cs go okupēja cs 1.6 , bet ja heals paarietu uz cs:go nekas nemainīos maybe. Tapec ari te nekas jauna nav, tagad heals palika par dd2 komūnu, parejie modi ka ( DR, FUN , hns , surf etc. ) jau iznemti ara tapec 1.6 vairs nav ko darit , vienigais kas heala ir normals , tas ka forums nav vienads ka citiem ( paskodets etc.) un cats , kur var pabazaret ar oldschool comakiem. a tā , ja tu gribi lai butu interesanti, tad mekle komunu kur ir cs:go, tur ari atrodas cilveki.

Quote:
#define TRUE FALSE//happy debugging

12:14 - 0628 sky-black
Pievienots: 2016. 12. Jūn, 23:56:31

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 3192
Reģistrējies: 27/06/10 00:19:17
1 Jūlijā Nama Tēvs būs atpakaļ un tad jau varēs šito topiku aizslēgt un neko tāpat neizdarīt. HAHAHAHA HOOOHOHO HIHIHIHIHI

Par Tēmu. Es joprojām Ticu, ka Heals drīz tik ļoti uzplauks, ka nevarēsim atkauties no aktivitātes ( yeah raiit)

#DUPLET#RIKOJIES

Pēdējo reizi editēja sky-black @ 12.06.2016, 23:57

12:14 - 1111 e ziedotājs
Pievienots: 2016. 13. Jūn, 00:09:19

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 757
Reģistrējies: 11/10/13 20:18:34
Ranks: 7
tak par cs go reali paskatoties 1.6 to modu dazadibas daudzums ir krasi krities, viss vairak velk, ko uz parastu tos 3 dd2 var atstat parejos norkastit. Lai gan nespeleju nevienu ne otru vairs, varbut rastos iemesls spelet un par web te vajag fb reg un viss.

Pēdējo reizi editēja NotFunny* @ 13.06.2016, 00:10

12:14 - 0303 Skara
Pievienots: 2016. 13. Jūn, 00:49:08

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: United Kingdom
Reģistrējies: 02/05/16 22:03:51
Nav jēga neko mainīt jo reāli cilvēki iet prom no cs 1.6
DD2 ir vienīgais kas uztur visu šo vēl dzīvu

12:14 - 0127 Kubi
Pievienots: 2016. 13. Jūn, 09:56:40

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Liepāja
Posti: 849
Reģistrējies: 06/11/11 19:08:58
Ranks: 8
Grupa: Radošais Guru
Moderatora maiņas visu šeit sabojā nav vecās asinis kas šeit bija pirms 5.gadiem.

12:14 - 0127 Kubi
Pievienots: 2016. 13. Jūn, 09:56:41

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Liepāja
Posti: 849
Reģistrējies: 06/11/11 19:08:58
Ranks: 8
Grupa: Radošais Guru
Moderatora maiņas visu šeit sabojā nav vecās asinis kas šeit bija pirms 5.gadiem.

12:14 - 0812 Vimi ziedotājs
Pievienots: 2016. 13. Jūn, 10:45:02

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Ventspils/Riga
Posti: 567
Reģistrējies: 19/10/14 13:52:28
Ranks: 5
sky-black uzrakstija:
Es joprojām Ticu, ka Heals drīz tik ļoti uzplauks, ka nevarēsim atkauties no aktivitātes ( yeah raiit)

#DUPLET#RIKOJIES

Nosapņoji? xDDDDd

Pēdējo reizi editēja Vimi @ 13.06.2016, 10:46

Quote:
#define TRUE FALSE//happy debugging

12:14 - 0211 Bo.TheWolf
Pievienots: 2016. 13. Jūn, 12:15:16

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Reģistrējies: 26/05/16 13:42:03
Nav jēga, jo iet prom? Tāpēc jau jādara kas lietas labā, lai uzturētu. Loģika...

Topiks ir slēgts iekš tā nevar pievienot atbildes!