dyolope
Meklēšana
> http://www.heal.lv > Dažādi > Pamācības un problēmas > Kas ir heals?(Pūķis ar svītru? Palīdziet.)
Autors
Topiks: Kas ir heals? (Pūķis ar svītru? Palīdziet.)

12:14 - 0513 Puukjeens ziedotājs
Pievienots: 23. Jan, 00:31:44

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 1806
Reģistrējies: 15/08/13 13:31:41
Ranks: 10
Statuss: offline
Grupa:
Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
Hīls – komūns, kurā lielākā vērtība ir dd2 serveri, kurā galvenais ir ar kādu padirsties, kurā lietotājiem bieži patīk ieraut kaut ko grādīgu. Ja tā padomā, ko mēs iegūstam apvienojot dustu, rupjības un grādīgo? Tieši tā, mēs iegūstas RUSH B CYKA BLYAT līdzīgos cilvēkus, man protams, nekas nav pret viņiem, ar viņiem laiks serverī daudz jautrāks, forumā parasti nav tik jautri, jo ātri dabū svītru un apklust.

Es minēšu, kā Tu nonāci hīlā, Tevi nobanoja kāds pajobaks sms admins un Tu gribi uzrakstīt sūdzību vai jau to izdarīji. Tagad jobanais uzraugs pasaka, lai Tu taisi to pēc parauga un Tu kļūsti vēl dusmīgāks? Tu ķipa visu izdari, kā tajā smirdīgajā paraugā ir teikts, bet nevari atrast demo? Tu ieej čatā paprasīt, kur var atrast demo, uzzini to, bet nepaiet ne 10 sekundes, kad Tev kāds uzdirš, viss rezultējas ar to, ka Tu esi zem svītras un bans nav noņemts, vai ne? Ja es kļūdos, tad pardom, Tu esi pro, nonāci tik tā komūnā, neviens Tevi nebanoja, sūdzību esi mācējis, ja vajadzēja- sastādīt, čatā Tev kāds palīdzēja un nebija neviens, kas Tev uzdirstu. Apsveicu, Tev tiešām paveicās, jo hīlā šādi brīži ir retums, es Tev iemācīšu 10 faktus par healu, kuri reāli ir baušļi. Tātad:
1.Healā vienmēr visi ar visiem diršas.
2.-10.Pārlasi vēlreiz pirmo faktu.

Ja Tu zināsi šos 10 faktus, Tu tik ātri iejutīsies šajā komūnā, ka Tavu vārdu jau zinās visi jaunie, vecie un mirušie heal lietotāji. Atslēga uz šī komūna popularitāti ir caur Tavu muti. Bļe, nē, Tu samaitātais prāts, ne jau sūkājot xDDDDD padonaks, paļubom, Tu šito iedomājies, bet nē, es domāju, jo rupjāks Tu esi, jo “krutāks” Tu būsi, kāpēc pēdiņās? Jo Tu esi pediņš. Redzi? Apvainojums un man niks jau ir populārs, kāds grib mani piekaut un šas jau brauc ciemos xD
Ok, izvedīšu Tevi ekskursijā. Tātad, sākumā Tu vari ieraudzīt rakstu, kurš paļubom pēdējo reizi cepts ir pirms pāris mēnešiem vismaz, ja nē, Tev atkal ir ahuena paveicies un Tu vari ievākt jaunāko infomāciju, kas ir noticis šajā lapā. Tālāk, mūsu mīļā vieta FORUMS, kur labāk kāju nesper, jo Tevi nobanos. Banu sarakstā nav ko darīt, jo tur būs Tavs bans un neviens to neņems nost, jo Tu nespēj korekti sastādīt sūdzību, ceturtais ir čats, kur Tevi nodirsīs, rezultātā Tu atkal būsi banots. Tad mums ir tāds UMT, kur dziesmiņas vari ielikt sev profilā un tad visi var balsot, bet tos plusiņus var sahakot cik daudz gribi un parasti tāpat tur pirmajā vietā būs meitene vai admins, jo prosta, vairāk plusiņus ieliksi kaut kam, kuram dirsā ielīst, jo garāks Tev pimpuks būs xDDDD Tak nē, ko es te muldu. Labi, labi, jā, garāks pimpuks Tev būs. Slavas zāle, lūk, šeit Jūs variet aplūkot ko tiešām grandiozu, aktīvākos cilvēkus healā, protams, pirmajā vietā Pūķis, ja nu vienīgi viņš nav nomiris un 10 gadus konkursi ir bijuši katru dienu. Šī ir vieta, kura atspoguļo cilvēku aktivitāti reālajos konkursos un es neskaitu ik vakara daiļdiršanas konkursu čatā vai kādā sūdzības topikā, kur admins ar banoto apmainās ar tādiem vārdiem, kurus es vēl neesmu iemācījies, un tas nekas, ka adminam ir 13 gadi un banotajam 11. Okey, nākamajai sadaļai, lūdzu, 18+, jo Tā ir sms pakalpojumu sadaļa, kura sevī ietver arī sms ACC. Lūk, šī ir zelta bedre un mātes piena prieki mazajiem, kuri iegādājas CDEIJN flagus un serverī ir tik lieli, ka nemaz nepateiksi, ka viņam ir tikai 12. Protams, tas ir līdz brīdim, kad viņu nosūdz un tad nu viņa mammas nauda aiziet pa burbuli, dabū rājienu, kāpēc nahuj no mammas telefona ir -5eiro (jo vēl tak vips bija jāpasūta uz nedēļu), atņem telefonu, datoru, ieliek kaktā un iedo pa dibenu ar siksnu. Tāpēc bērni, nejokojamies ar šādām lietām, protams, naudu varam ieguldīt, bet ar mēru, AR MĒRU. Nākamā sadaļa STATI, varam neaplūkot, jo tur pēdējais statu update bija pirms 47 gadiem. Labāk ieej savā serverī un uzraksti /rank, /top15, ja tur neesi, kr4 Tu esi niecība, ej pasūti vipu un tiec vismaz top15. Noteikumus vari nelasīt, tos iemācīsies ar laiku, jo banu iemeslos būs rakstīts, ko Tu pārkāpi, video, failus un ziedo, tos Tu sāksi lietot, ja šeit būsi pavadījis vismaz 2 gadus, ok, par ziedo nē xDD.

Par serveriem nav ko stāstīt, dd2 serveri un viens TTT + miris piektais serveris, kurā modi mainās kā kakaataajam apenes, proti, reizi pusgadā, bet par spīti tam, serveris tukšs 24/7. CSGO serveru mums nav un nebūs, tāpēc nemaz neprasi, jo nav un nebūs un vēlreiz nav un nebūs. °

Lietotāji mums ir dažādi, kā jau visur pasaulē, sākot ar lieliem lohiem un beidzot ar maziem lohiem un tur bikiņ, biķin kāds tiešām sakarīgs pajols. Vienmēr uzmanies no tādiem, kuri raksta gramatiski faking nepareizi, jo tie parasti ir pirmie, kuri Tev uzdirsīs. “Nau”, ‘Izstaba”, “kaukā”. Ja kāds pasaka šādi, saproti, skrien prom un neatskaties, tas lietotājs ir pilnīgs braindeads. Bet tos sakarīgos cilvēkus nemeklē, viņi paši parādīsies, gluži kā Jēzus, un Tu zināsi, ka VOT JĀ, tas ir pidars, bet labestīgs pidars. Mums ir daudz troļļu, ok, tikai viens tāds kārtīgs, bet ar to arī pietiek. Mums ir dahuja un vēl mazliet brunču mednieki, ja Tu esi meitene un šo lasi, uzmanies, Tavs numuriņš būs uz izķeršanu, to parasti arī izmanto mūsu uzmanību alkstošās meitenes, nu, protams, tas jau ir visos komūnos, bet šajā man liekas, nereāli izteikti. Kā meitene reģistrējas, tā ir psc, tas profils nomirst no tiem daudzajiem apmeklējumiem, ka prosta gandrīz kā Sergeja DDOS. Es tak arī, uztaisīju healā fake profilu, man tajā pašā dienā, piedāvāja pabraukāt uz desiņas. Un tie pieklājīgākie vispirms paprasīja, kāds pupu izmērs. xDDDD Tak nē, bļe, es sabiedēju laikam Jūs tagad, nemīz ne nieka. Šeit ir arī normāli frukti, tāds kā es, vai ne? xDDD (iedomīgais pidars)

Mēs lepojamies ar dienas tekstiem, kuri reāli smird un mainās 1x pa 2 mēnešiem, ar aptaujām, kuros atbilžu varianti ir tik pokemoniski, ka vienīgo variantu, ko gribās spiest ir “iziet” no sava heal profila.

Kopumā es pateikšu tā, hīlā ir grūti izdzīvot, un ja jau grūti izdzīvot, kur nu vēl uzturēties, bļe, ja Tev nav pohuj vai arī Tu neesi galīgs jeblans, kuram patīk visu laiku dirsties, Tu šeit ilgi nebūsi. Ja arī būsi, tad zem svītras. Šeit ir jobana diktatūra, šeit nebano par to, ka visus nodirš un ar tādiem vārdiem mētājās, ka bail paliek, šeit neapbalvo par to, ja ieguldi hīlā, šeit nepiešķir neko, ja pildi uzrauga pienākumus, vienīgais, banu dažreiz piešķir. Šeit nenovērtē neko, ko Tu dari šī komūna labā, raksti rakstus, rīko turnīrus, izskati sūdzību, pērc cūciņas, pērc vipus, acc. Šeit lietotājs ir pamesls, nevis zelts, kas katram komūnam ir prioritāte, jo kas būtu komūns, bez lietotājiem. Uzraugu attieksme pret pienākumiem arī, ja godīgi ir POHUJ, jo adminiem ir pohuj uz uzraugiem. Kāpēc guru neko nedara? Jo adminiem ir pohuj uz guru. Kāpēc modi ir tādi pidari? Jo admini ir pidari pret modiem un lietotājiem. Okey, skarbi vārdi, bet padomājot, ir tā, vai ne? Šas domās, moš Pūķi nobanot? Un tagad padomā, nahuj kapeikas nesavāca csgo serverim? Nahuj jaunu kasti nevar dabūt, lai lietotāji kaut ko sametās? Ne jau bļe eiriki ir žēl, bet gan lietotāji zina, ka atdodot naudu, tad serveris nemaz nebūs, viņi zina, ka neviens nahuj to nenovērtēs. Vot paskaties uz identiju, tur bļe 500 eirikus saziedoja lietotāji, tā nav reklāma, bet gan viela pārdomām.

Un tagad kaut ko patīkamu. Bļe, nav ko rakstīt.... Nāc uzspēlē dd2 un TTT, forumā Tev nav ko darīt. Serveros ierēksi, vēl vari ienākt heal discordā, lai gan tur baigās jēlības iet vaļā un vēl vari nākt plugā muzonu paklausīties. KOMŪNS IR LABS, AR PAREIZAJIEM CILVĒKEM, esmu pats hīlā saticis ahuenos čuvakus, ar kuriem labs kontakts un tiešām cilvēki pa pirmo zorti, pie tādiem arī vajag pieturēties un neņemt galvā tos, kas jebaļņiki. GRŪTI NAHUJ IZTURĒT ŠITO HIERARHIJU, bet nemīz, es Tev palīdzēšu, appisīsim sitēmu kopā. Bļed, pat pārkāpjot noteikumus bieži vien ir jautrāk visiem.

12:14 - 0715 MARIK ziedotājs
Pievienots: 23. Jan, 00:33:59

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: SARKANDAUGAVA
Posti: 1108
Reģistrējies: 05/02/10 14:16:39
Grupa: Lietotājs
Malacis puķu cepumiņi tev
Vēl daļas laid ārā

Pēdējo reizi editēja MARIK @ 23.01.2017, 00:42

12:14 - esportinsh
Pievienots: 23. Jan, 00:40:48

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 214
Reģistrējies: 21/10/16 17:09:37
Ranks: 2
Šis noteikti bij labākais topis kuru esmu lasijis iekš heal.lv
Cepuri nost. :)

12:14 - 1208 Capture
Pievienots: 23. Jan, 00:47:11

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: LATVIA
Posti: 424
Reģistrējies: 24/06/14 19:50:21
Ranks: 4
Grupa: LietotājsDD2 Land, TTT, uzraugs
Es hīlā uzturos tikai serveru dēļ. Forumā te nekas nesaista, godīgi sakot. Un visi viens otram tik ļoti lien no dirsas dirsā, ka... DIRSĀ.

12:14 - 0407 GuskiS ziedotājs
Pievienots: 23. Jan, 00:47:26

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Rīga
Posti: 2715
Reģistrējies: 17/06/08 22:24:00
Grupa: Administrātors
Ko tik uzvilcies?

12:14 - 0820 Lakkijs ziedotājs
Pievienots: 23. Jan, 00:49:35

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Rīga-Grobiņa
Posti: 736
Reģistrējies: 25/02/16 08:00:51
Ranks: 7
Cupumu tev :)

Čalis kas tirgo zemenes :D

12:14 - 0328 Abeliitee. ziedotājs
Pievienots: 23. Jan, 00:49:59

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Saldus/Ventspils/Rīga/Bauska
Posti: 2067
Reģistrējies: 17/10/14 12:04:04
Nevar nepiekrist. :)

12:14 - luxuryy
Pievienots: 23. Jan, 00:55:11

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: SE / LV
Posti: 279
Reģistrējies: 05/11/15 20:51:40
Ranks: 2
Nu gan tev pacietības.
GGWP xD

12:14 - 0414 Vēfiņš. ziedotājs
Pievienots: 23. Jan, 01:27:51

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Rīga
Posti: 873
Reģistrējies: 14/01/13 00:39:35
Ranks: 8
ggwp, taisam mītu ? WELL U STILL ARE MY BRO, RIGHT?

12:14 - 0513 Puukjeens ziedotājs
Pievienots: 23. Jan, 01:32:55

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 1806
Reģistrējies: 15/08/13 13:31:41
Vēfiņš. uzrakstija:
ggwp, taisam mītu ? WELL U STILL ARE MY BRO, RIGHT?

Always.

12:14 - 0706 stnljztou ziedotājs
Pievienots: 23. Jan, 07:41:53

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: man padirst
Posti: 1168
Reģistrējies: 07/01/12 17:42:38
KAUKĀ TAS ANTICAMP SŪDS NEIET (((((((((((((((

Topiks ir slēgts iekš tā nevar pievienot atbildes!