dyolope
Meklēšana
> http://www.heal.lv > Dažādi > Pamācības un problēmas > Kas ir heals?(Pūķis ar svītru? Palīdziet.)
Autors
Topiks: Kas ir heals? (Pūķis ar svītru? Palīdziet.)

10:19 - 1025 direktors
Pievienots: 24. Jan, 21:54:35

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Liepāja
Posti: 91
Reģistrējies: 05/06/11 13:17:53
Ranks: 0
Statuss: offline
Grupa: Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
nu mainīties ir jāsāk pašam. kamēr pats tāds būsi, nekas nemainīsies :D

10:19 - 0127 eclipse
Pievienots: 24. Jan, 21:57:32

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Posti: 813
Reģistrējies: 06/11/11 19:08:58
Ranks: 8
Grupa: Radošais Guru
Dodat tak pūķim administratoru ....

10:19 - 1130 Twinkijss
Pievienots: 25. Jan, 20:42:27

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Baltinava
Posti: 276
Reģistrējies: 21/08/15 15:27:51
Ranks: 2
RUSH B SYKA BLAT

youtube channel

10:19 - 0317 JAMAL
Pievienots: 26. Jan, 20:21:46

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Jelgavas raj.
Posti: 803
Reģistrējies: 07/07/14 00:05:36
Ranks: 8
Paraadi vismaz vienu komuunu, kur nav mat peremat.
Jeega no shii topika - tuvu nullei.

WHEN NOTHING GOES RIGHT - GO LEFT.

10:19 - 1222 HashMan_
Pievienots: 26. Jan, 20:36:46

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 581
Reģistrējies: 15/05/15 15:22:00
Ranks: 5
jamals gejs

10:19 - 0312 Gallardo ziedotājs
Pievienots: 27. Jan, 13:29:54

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Hood
Posti: 2675
Reģistrējies: 11/06/08 19:57:15
Ranks: 10
Grupa: Administrātors
raksti graamatas, tev labi sanaak, patiikami lasiit, bet nevar nepamanit, ka es tieku konkureeti nodirsts , tapec neliels minusins tev, bet taisniba jau ir, bet reali kuri projekti vispar ir aizgaajusi kkur taalaak par 1.6? kur kkas ir taads mega jauns izveidots, es taadus nezinu, palielam viss un tas pats. ( forumins, suudziibas, spams ) Atdeve un cilveeku daudzums nav tas , lai savos 24 gados es te kko vairaak ieguldiitu. Tad jau labaak paartapt par blogeri, tur skatijumi ir meeraami tuukstoshos un pat simts tuukstoshos. A jaunie csgo projekti ir pilniba jaunas paudzes nodroshinati, maneeja cs 1.6 paudze sen jau dara kko citu, ka speelee speeliites utt, reali tam vairs nav laika un gribeeshana. Bet kaa jau vienmeer esmu teicis, heals pastaavees tik ilgi cik buus tauta serveros, taakaa variities, ka viss ir slikti ir tava izveele, reali, tie kas uztur projektu pie dziiviibas ir pashi serveru speeleetaaji, un mazs procents no viniem reaali vispaar sheit uzturaas , cilveeki vnk grib paspeeleet kontru , es to jau sen sapratu :)

You can have all the money in the world, but there`s something you`ll never have...
a dinosaur.

10:19 - 0513 Puukjeens ziedotājs
Pievienots: 27. Jan, 13:45:01

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 1806
Reģistrējies: 15/08/13 13:31:41
Neesmu jau es neko nodirsis, esmu aprakstījis tikai situāciju, kāda ir. Ne jau kāds nodirš žurnālistu par to, ka viņš publicē labas/sliktas ziņas, viņa subjektivitāti parasti visi nivelē. Es piekrītu, ka gadi dara savu, nav vairs interese, nāk jauni, vecie aiziet, arī cepuri nost, ka nav vēlme vairs īsti ieguldīt, bet tomēr turpina pastāvēt, lai citiem ir labi, paspēlēties, forumā pasēdēt. Un es jau savā tekstā minēju, ka tas jau nav tikai hīls, tas ir visos komūnos pēc kārtas. Neviena rinda nebija domāta ofensīvi, bet kā veselīga kritika. Tikai katrā paaudzes maiņā ir jānorīko nākamais māceklis, kurš pārņems mazliet kontroli, kuram būs tā interese kaut ko padarīt, ko pamuhļīt, aplaistīt mazliet apkaltušo puķīti, lai tā atkal var mazliet uzplaukt. Vajag ļaut cilvēkiem izpausties.

Bet kaa jau vienmeer esmu teicis, heals pastaavees tik ilgi cik buus tauta serveros - Cepuri nost )

Bet nav jau tā, ka topiks bija grēcīgs, gusiks arī saausās, pamainīja statusus, iekustīja mazliet savu rūsu un pilnveidoja serverīti. Protams, arī paralēli mājas lapu drukā. Visi iegulda attiecīgi savai vēlmei un iespējām. Peace.

Pēdējo reizi editēja Puukjeens @ 27.01.2017, 13:46

10:19 - 0407 GuskiS ziedotājs
Pievienots: 27. Jan, 14:06:09

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Rīga
Posti: 2715
Reģistrējies: 17/06/08 22:24:00
Lai kaut kas mainītos, ir pašiem jāmainās, kā te jau minēja. Heals ir attīstījies jau tik tālu, ka aizgājis pašplūsmā. Es un duplets jau sen kā vairs neieguldam savu laiku tik ļoti, kā tas bijs pirms, teiksim, 5. gadiem. Tūlīt jau būs 9. gads.

Visiem viss ir tik slikti, bet kad jāpiesakās uz guru, kur tu varētu kko mainīt, tā neviens nav. Uz uzraugu amatiem pretendē praktiski vieni un tie paši, daži pat rakstīt neprot.

Ja ir cilvēki ar konkrētām idejām un plāniem un vēlmi tos realizēt, nevienu prom nedzenam, dažreiz pat palīdzam ^_^ Piemēram, nesen kā piečinīju east serveri, lai var normālāk tos šaudīšanās turnīrus veidot.

Turās mazie.

10:19 - 1025 direktors
Pievienots: 27. Jan, 14:07:58

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Posti: 91
Reģistrējies: 05/06/11 13:17:53
Ranks: 0
Puukjeens uzrakstija:
Tikai katrā paaudzes maiņā ir jānorīko nākamais māceklis, kurš pārņems mazliet kontroli, kuram būs tā interese kaut ko padarīt, ko pamuhļīt, aplaistīt mazliet apkaltušo puķīti, lai tā atkal var mazliet uzplaukt. Vajag ļaut cilvēkiem izpausties.

šim es piekrītu. bieži ir nācies saskarties ar "administratoriem", kuriem "viss ir apnicis", "laika nav", "cs nav pirmajā vietā", nav 10 minūtes laika, lai izdarītu kādu elementāru darbību un vēl vesela jūra ar atmazkām.

bet no otras puses.. konkrēti hīlā jau nav pietiekami atīstītu cilvēku, kuriem ļaut kaut ko darīt :D

10:19 - 0407 GuskiS ziedotājs
Pievienots: 27. Jan, 14:10:47

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Rīga
Posti: 2715
Reģistrējies: 17/06/08 22:24:00
Ir bijušas problēmas ar cilvēkiem, tādēļ serveru piekļuves pakete ir tikai man un dupletam.

Topiks ir slēgts iekš tā nevar pievienot atbildes!