dyolope
Meklēšana
> http://www.heal.lv > Dažādi > Pamācības un problēmas > Kas ir heals?(Pūķis ar svītru? Palīdziet.)
Autors
Topiks: Kas ir heals? (Pūķis ar svītru? Palīdziet.)

10:19 - 0312 Gallardo ziedotājs
Pievienots: 27. Jan, 14:12:08

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Hood
Posti: 2675
Reģistrējies: 11/06/08 19:57:15
Ranks: 10
Statuss: offline
Grupa: Administrātors
balvu skapis Balvu skapis 
nu jaa, bet piegausham cilveekam taka vajadzeetu saprast, ka pat ja vinsh neapzinaati apdirsh kaadu izsakot savus domas par kko, piemeeram, tu draugu kompaanija saki, ka visi resnie ir aprijushaas cuukas, kuras to tik vien dara, kaa rij un rij un rij, bet viens no kompanijas ir resnitis, vinsh ir tiesiigs to uztvert kaa uzdirsienu tieshi vinjam, ne jau tu taapat apraksta raksti par sviitru, kas noziime bans, tu lieliski apzinies uz ko ej.

You can have all the money in the world, but there`s something you`ll never have...
a dinosaur.

10:19 - 1025 direktors
Pievienots: 27. Jan, 14:12:57

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Liepāja
Posti: 91
Reģistrējies: 05/06/11 13:17:53
Ranks: 0
Grupa: Lietotājs
GuskiS uzrakstija:
Ir bijušas problēmas ar cilvēkiem, tādēļ serveru piekļuves pakete ir tikai man un dupletam.

tātad galīgi vienalga vēl nav. vajag tikai nelielu spērienu pa dibenu :D

10:19 - 0218 kakaataajs
Pievienots: 27. Jan, 14:13:43

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Liepāja
Posti: 793
Reģistrējies: 11/02/16 11:30:02
Ranks: 7
Direktor, tu tas attīstītais?

Protams, ka es runāju kā idiots, kā citādi jūs mani saprastu?

10:19 - 0513 Puukjeens ziedotājs
Pievienots: 27. Jan, 14:24:50

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 1806
Reģistrējies: 15/08/13 13:31:41
Kamēr šo rakstīju man fonā skanēja šī dziesma, tāda fona mūzika xDD

Links uz jūtūbi

Jā, nav problēmu man ar to svītru, bet vimaz būs maziņš grūdiens (iespējams) pārējiem. Ja viena svītra dod iespēju palielināt aktivitāti un jautrību forumā/serveros, kāpēc gan nē? Ja pēc mana topika kāds te sāktu veidot turnīrus, konkursus un ko vēl ne, es tikai priecīgs būtu. Kāpēc es pats tos rīkoju? Jo man ir jautri, es parauju līdzi pārejos. Un par to piemēru, par draugiem, ja Tu draugam pateiksi, ka viņš ir daunis un viņš apvainosies, viņš tak nav draugs. Lai vai kādi pidari viens pret otru labākie draugi vai +- draugi ir, vienmēŗ viņi zinās, ka otrs ir čoms. Tieši godīgums ir tas, kas patiesībā virza cilvēci, ne jau slēpti teikt, jā tiešām viss ir, viss nokārtosies. Es kā pacientam tak nevaru teikt, viss būs labi, padzersi zālītes, būs operācija un Tu atkal būsi spējīgs atgriezties savā iepriekšējā dzīves ritumā. Meli un šis dūmu aizsegs, ir tas, kas sapiš cilvēku, maldus uzskati. Ja Tu saki atklāti, kas par sūdiem ir, tad arī otrs sāk domāt, tas, vai viņš to uztver kritiski un rīkojas agresīvi, vai pieņem zināšanai un to pārdomā - tas jau ir tikai un vienīgi viņa ziņā. Es labākajam draugam varu teikt, ka viņš ir stulbs un viņš izskatās kā bomzis pēc dzerstiņa, bet es zinu, ka viņš man palīdzēs apglabāt līķi, kuru es būšu nogalinājis, lai dabūtu nieri.

Un Gusik, par tām pakām, vajag piecelties pēc kritiena un turpināt ceļu. Ok, ja Tu vari pats ierasties un visu salikt - zajebis, bet, ja nevari - padomā, es ir labs kandidāts xD

Pēdējo reizi editēja Puukjeens @ 27.01.2017, 15:12

10:19 - 1208 Capture
Pievienots: 27. Jan, 14:32:19

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: LATVIA
Posti: 401
Reģistrējies: 24/06/14 19:50:21
Ranks: 4
Grupa: LietotājsDD2 Land, TTT, uzraugs
Kakaataajs uzrakstija:
Direktor, tu tas attīstītais?

Ierunājās.

Direktora doma ir, ka uz statusiem (ne tikai uzraugu, bet arī augstākiem) vajag cilvēkus, kas ir aktīvi un griboši tieši konkrētajā laika periodā. Tā teikt, ar dzirkstelīti acīs. Lai gan hīls atšķirībā no dažām citām komūnām, pieņemot moderatoru, nesagaida, ka tas tagad būs uz 3 gadiem patstāvīgs mods, tomēr iespējams kaut kādās niansēs administrācijas rotācija varētu būt straujāka. Protams, nepārprotiet - main admini paliek tie paši.
Es personīgi par šo spriest nevaru, jo hīlā uzturos salīdzinoši pavisam neilgu laiku. Tomēr, ja direktors te ir ilgu laiku un piedzīvojis visādus hīla klimatus, tad es saprotu viņa vēlmes un tincināšanu. Šajā situācijā tam nav sakara ar to, vai viņš pats gribētu būt kādā statusā.

10:19 - 0728 NewbiE ziedotājs
Pievienots: 27. Jan, 14:42:25

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 2945
Reģistrējies: 21/06/09 14:30:55
Heal's dead

10:19 - 0419 psychoti...
Pievienots: 6. Feb, 21:41:35

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: starpdebesimunzemi
Posti: 521
Reģistrējies: 05/08/16 13:04:37
Ranks: 5
heala nekad neviens nediršas, nemelo

I didn't choose thug life, thug life chose me. #pray4ujoba

UJOBA

10:19 - 0101 Raiča ziedotājs
Pievienots: 6. Feb, 21:46:38

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 2401
Reģistrējies: 16/06/09 18:05:03
GuskiS uzrakstija:

Ja ir cilvēki ar konkrētām idejām un plāniem un vēlmi tos realizēt, nevienu prom nedzenam, dažreiz pat palīdzam ^_^ Piemēram, nesen kā piečinīju east serveri, lai var normālāk tos šaudīšanās turnīrus veidot.

Atceros, ka bārā biji tu un duplets, un vēl daži. Es dupletam kaut ko ieteicu foršu, kad biju mods. Un es tas nebiju, kurš par manu ideju stūrī gardi smējās :D

10:19 - 0328 Abeliitee. ziedotājs
Pievienots: 6. Feb, 21:52:18

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Saldus/Ventspils/Rīga/Bauska
Posti: 2067
Reģistrējies: 17/10/14 12:04:04
Puukjeens uzrakstija:
Kamēr šo rakstīju man fonā skanēja šī dziesma, tāda fona mūzika xDD

Links uz jūtūbi

Jā, nav problēmu man ar to svītru, bet vimaz būs maziņš grūdiens (iespējams) pārējiem. Ja viena svītra dod iespēju palielināt aktivitāti un jautrību forumā/serveros, kāpēc gan nē? Ja pēc mana topika kāds te sāktu veidot turnīrus, konkursus un ko vēl ne, es tikai priecīgs būtu. Kāpēc es pats tos rīkoju? Jo man ir jautri, es parauju līdzi pārejos. Un par to piemēru, par draugiem, ja Tu draugam pateiksi, ka viņš ir daunis un viņš apvainosies, viņš tak nav draugs. Lai vai kādi pidari viens pret otru labākie draugi vai +- draugi ir, vienmēŗ viņi zinās, ka otrs ir čoms. Tieši godīgums ir tas, kas patiesībā virza cilvēci, ne jau slēpti teikt, jā tiešām viss ir, viss nokārtosies. Es kā pacientam tak nevaru teikt, viss būs labi, padzersi zālītes, būs operācija un Tu atkal būsi spējīgs atgriezties savā iepriekšējā dzīves ritumā. Meli un šis dūmu aizsegs, ir tas, kas sapiš cilvēku, maldus uzskati. Ja Tu saki atklāti, kas par sūdiem ir, tad arī otrs sāk domāt, tas, vai viņš to uztver kritiski un rīkojas agresīvi, vai pieņem zināšanai un to pārdomā - tas jau ir tikai un vienīgi viņa ziņā. Es labākajam draugam varu teikt, ka viņš ir stulbs un viņš izskatās kā bomzis pēc dzerstiņa, bet es zinu, ka viņš man palīdzēs apglabāt līķi, kuru es būšu nogalinājis, lai dabūtu nieri.

Un Gusik, par tām pakām, vajag piecelties pēc kritiena un turpināt ceļu. Ok, ja Tu vari pats ierasties un visu salikt - zajebis, bet, ja nevari - padomā, es ir labs kandidāts xD

Tu tak esi lohs! xDDDD

10:19 - 0513 Puukjeens ziedotājs
Pievienots: 6. Feb, 21:53:55

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 1806
Reģistrējies: 15/08/13 13:31:41
Heal.lv 10 baušļi:
1. Tev būs dirsties ar citu heal lietotāju;
2-10. Lasi vēlreiz pirmo bausli.

Topiks ir slēgts iekš tā nevar pievienot atbildes!