dyolope
Meklēšana
> http://www.heal.lv > old > Administrātora pieteikumi > Sūdzība par administrators(aw)
Autors
Topiks: Sūdzība par administrators (aw)

04:24 - 0401 stabiņš ziedotājs
Pievienots: 2. Jan, 22:46:32

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 1823
Reģistrējies: 03/04/10 21:34:43
Ranks: 10
Statuss: offline
Grupa:
Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
Sveiki, es esmu izbijies šo rakstīt, jo nezinu kāds būs mans liktenis, jo to likteni var izlemt viens cilvēks vienpersoniski, tas arī ir iememsls šīs sūdzības veidošanai. Runa iet par mūsu godājamo Lops, turpmāk saukts adminstratars.

Lūdzams cilvēkiem ar švakiem nerviem tālāk nelasīt, var būt nepatīkami kadri.

Tātad stāsts ir par to , ka mēs bez cenzūras izteicāmies par cilvēkiem, pēc adminstratars uzskatiem mēs neizteicāmies pietiekoši labi bez cenzūras topikā, pēc kā sekoja bez brīdinājuma ieraksta dzēšana. Mēs noteikumos rakstot nepārkāpām neko, bija vismaz viens teikums, bija atstarpe 3 posti un nebija ne lamu vārdi ne kas. Vienīgais kas traucē bija - pēc viņa domām tas apraksts nebija pietiekoši labs.

Vai adminstratars drīkst rīkoties tik vienpersoniski, pēc saviem uzskatiem? Man ir pierādijumi, fotogrāfijas, tukšiem vārdiem neviens neticēs.

1.

Te, cik es spēju aizrādīju par to ka tā nedrīkst darīt, pretī saņemot viņa paskaidrojumu ka viņš var darīt kā vēlas.

2.

Te, mēs mēģinājām meklēt kompromisu, bet pretī saņēmām naidīgu attieksmi! vai tiešām adminstratars drīkst tā rīkoties, viņam nav jārāda paraugs?

Pēc neskaitāmiem mēģinājumiem atrisināt šo problēmu, vienīgais kas notika bija tas ka adminstratars noņēma Edgaram krāsu diskordā, atkal pēc saviem uzskatiem.

Vai tādu mēs redzam healu? Vai tas ir jāpacieš? Lūdzu publisku atvainošanos no adminstratars, vai arī citu striktāku rīcību no vēl augstāk stāvošajiem adminstratariem.

Vai tiešām mums būs jādzīvo bailēs no pašatļautības ? Bana draudēšanas?

Paldies, stabiņš.

Pēdējo reizi editēja stabiņš @ 02.01.2018, 22:56

2012 gads

04:24 - 0407 GuskiS ziedotājs
Pievienots: 2. Jan, 23:00:40

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Rīga
Posti: 2720
Reģistrējies: 17/06/08 22:24:00
Grupa: Administrātors
Un ko tad jūs tur izteicāties un par ko?

04:24 - 0401 stabiņš ziedotājs
Pievienots: 2. Jan, 23:02:28

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 1823
Reģistrējies: 03/04/10 21:34:43
Grupa: Lietotājs
Es izteicos par Knifu, es ievēroju ka viņš bija reģistrējies pirms manīm, tāpēc es viņu par to paslavēju, ka vēl ir cilvēki kas šeit ienāk, kuri ir reģistrējušies pirms manīm. Tikai mazliet vienkāršākiem vārdiem un vienā + teikumā, bet vēl iekopēju reģistrēšanās datumus.

Apmēram šādi.

Tu - 17/06/08 22:24:00
Es - 03/04/10 21:34:43

Tu esi reģistrējies pirms manīm, es tevi cienu. Vārds vārdā nepateikšu, posts tika izdzēsts ļoti ātri.

Pēdējo reizi editēja stabiņš @ 02.01.2018, 23:05

2012 gads

Putninsh
Pievienots: 2. Jan, 23:04:03

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Trinaarija
Posti: 1572
Reģistrējies: 24/10/11 12:26:49
GuskiS uzrakstija:
Un ko tad jūs tur izteicāties un par ko?

Es izteicu savas domas par Gati, ka es viņu ļoti respektēju jo viņš ir oldschool džeks. Pilnā teikumā ar 3 postu intervālu. Un gatis izteicās par kādu džeku ka sakarīgs zellis ko atceras no seniem laikiem. Protams daudz paplašinātākos teikumos. Šoreiz bez diršanas mēs neko sliktu neizdarījām...

04:24 - 0803 Elektro^
Pievienots: 2. Jan, 23:08:18

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Dziļi purvā, vienatnē
Posti: 2865
Reģistrējies: 18/04/13 15:55:46
Kā izglābt healu

1.)Salabot reģistrāciju beidzot, lai var cilvēki jauni nākt. Tāpēc forums arī ir tukšs, jo neviens jaunais nevar pierēgoties, kamēr vecie, lielākā daļa, sen jau savā dzīvē aizlaidusi, strādā algotu darbu, taisa bērnus un sen par tādu healu aizmirsuši.
2.)Beidzot savest kārtībā administrāciju - vot kāda huja pēc piemēram ir nepieciešami 4 guru? Vajag atstāt 2 (Rahhttw un kubus) un man ar exitu noņemt guru nost, jo nu reāli no exita es neesmu neko redzējis kā guru, jau ļoti sen un man es nez kāpēc iedeva, jā man ir laiks, bet ne īstas gribēšanas kko darīt, jo saprotu, ka te vairs nav tās aktivitātes, kā agrāk un taisīt turnīrus kkadiem 6-7 cilvēkiem es uzskatu par laika tērēšanu, sorry.
3.) Nevajag nekādus CSGO serverus, tautas tur nebūs. Ir 2 komūni Latvijā - KSO un Identy, kur pārsvarā spēlē lielākā daļa LV spēlētāju. Ja nav doma pārveidot healu uz Internacionālu komūnu, CSGO neko te neglābs.
4.) noņemt nevajadzīgos serverus un atstāt tikai DD2. Nezinu, ko varētu likt nevajadzīgo serveru vietā, ko kā jau tikko minēju, no csgo nav jēgas. Labāk atstāt, kā ir vai arī riskēt ar csgo (ko es personiski neieteiktu).
5.) Atteikties no SMS acc, tā vietā pieņemot pieteikuma adminus. Šis man liekas ir tikai un vienīgi loģisks solis, jā, saprotu, peļņa un tā, bet labāk ir lai serverī ir 2 - 3 normāli admini nevis kkadi sīkie, kas bano perma par random.

Par lopu? SkyIntels, bet bez viņa heals sen būtu kapa, patīk vai nepatīk jums tas.

Ja ir doma riskēt ar CSGO, tad tāpat pubu vai arēnu taisat, mēģinājām KSO JB palaist, bet visi JB entuziasti laikam jau identy ir iekārtojušies.

Pēdējo reizi editēja Elektro^ @ 02.01.2018, 23:21

Iespējams rīt manis var nebūt, bet to jau jūs visi vēlaties vaine, lai es izgaistu gaismas ātrumā un nekad vairs netraucēju nevienam. Esmu nekam nevajadzīga niecība

04:24 - 0430 ^Lops ziedotājs
Pievienots: 2. Jan, 23:33:07

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: ir
Posti: 1472
Reģistrējies: 10/12/12 20:27:12
Grupa: Administrātors
Два дебила, это сила! Malači, ka noskrīnojāt manus tekstus, liekot man izskatīties pēc ļoti slikta admina. Starp citu, kur ir pilna vakardienas un šodienas sarakste? Mani teikumi tiek drusku izņemti no konteksta un liek pārprast manu rīcību :D Izskatās apmēram šādi:
''Ak nē, Lopiņš abižo divus nabadziņus, lūdzu, kāds palīdziet! Viņš izdzēsa mūsu postus :( Adminam sakāpis!!.'' Paši ar kaut kādu hujņu nodarbojaties un brīnāties, ka jūs aiztiek. Nesen piedirsāt 'bez cenzūras' topiku ar to, ka visi esot geji. Padomāju, nu ok, neko neteikšu tikai izdzēsīšu postus un gan jau viss būs normāli. A ņehuja. No jums nevienu normālu teikumu neesmu redzējis, kur nu vēl uzvedību, tāpēc man atliek domāt, ka jums ir kādas uzmanības problēmas rakstot figņu. Tādi kā jūs man visvairāk besī, tāpēc uzskatu jūs par atkritumiem, kurus vajag izmest ārā.

Cits (komentāros) uzrakstija:

Es izteicu savas domas par Gati, ka es viņu ļoti respektēju jo viņš ir oldschool džeks. Pilnā teikumā ar 3 postu intervālu. Un gatis izteicās par kādu džeku ka sakarīgs zellis ko atceras no seniem laikiem. Protams daudz paplašinātākos teikumos. Šoreiz bez diršanas mēs neko sliktu neizdarījām...

Tavs teksts ir tā kā ievaskota mašīna, lai labāk mirdzētu.
Izdzēsu jūsu postus, jo uzskatīju par spam shit, tā pat kā posti, kurus te dzēsu:

Protams ne tikai jūs tur bijāt tie lielie malači.

Un, ja kāds uzskata, ka esmu mainījies kopš esmu dabūjis statusu, tad jūs rūgti maldāties. Pat tajos laikos, kad biju ttt uzraugs, es tīrīju serveri no lowakiem.

Pēdējo reizi editēja ^Lops @ 02.01.2018, 23:36

04:24 - 1021 rahhtw
Pievienots: 3. Jan, 00:16:01

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Rīga
Posti: 501
Reģistrējies: 15/12/11 15:43:42
Ranks: 5
Grupa: Radošais Guru
Elektro^ uzrakstija:
Kā izglābt healu

1.)Salabot reģistrāciju beidzot, lai var cilvēki jauni nākt. Tāpēc forums arī ir tukšs, jo neviens jaunais nevar pierēgoties, kamēr vecie, lielākā daļa, sen jau savā dzīvē aizlaidusi, strādā algotu darbu, taisa bērnus un sen par tādu healu aizmirsuši.
2.)Beidzot savest kārtībā administrāciju - vot kāda huja pēc piemēram ir nepieciešami 4 guru? Vajag atstāt 2 (Rahhttw un kubus) un man ar exitu noņemt guru nost, jo nu reāli no exita es neesmu neko redzējis kā guru, jau ļoti sen un man es nez kāpēc iedeva, jā man ir laiks, bet ne īstas gribēšanas kko darīt, jo saprotu, ka te vairs nav tās aktivitātes, kā agrāk un taisīt turnīrus kkadiem 6-7 cilvēkiem es uzskatu par laika tērēšanu, sorry.
3.) Nevajag nekādus CSGO serverus, tautas tur nebūs. Ir 2 komūni Latvijā - KSO un Identy, kur pārsvarā spēlē lielākā daļa LV spēlētāju. Ja nav doma pārveidot healu uz Internacionālu komūnu, CSGO neko te neglābs.
4.) noņemt nevajadzīgos serverus un atstāt tikai DD2. Nezinu, ko varētu likt nevajadzīgo serveru vietā, ko kā jau tikko minēju, no csgo nav jēgas. Labāk atstāt, kā ir vai arī riskēt ar csgo (ko es personiski neieteiktu).
5.) Atteikties no SMS acc, tā vietā pieņemot pieteikuma adminus. Šis man liekas ir tikai un vienīgi loģisks solis, jā, saprotu, peļņa un tā, bet labāk ir lai serverī ir 2 - 3 normāli admini nevis kkadi sīkie, kas bano perma par random.

Par lopu? SkyIntels, bet bez viņa heals sen būtu kapa, patīk vai nepatīk jums tas.

Ja ir doma riskēt ar CSGO, tad tāpat pubu vai arēnu taisat, mēģinājām KSO JB palaist, bet visi JB entuziasti laikam jau identy ir iekārtojušies.

Neko pielikt, neko atņemt. Bet diemžēl tas nekad nenotiks, jo pieņemu, ka Lops nedrīkst vai pat nemāk to izdarīt, GuskiS neko nedarīs, un Gallardo paši ziniet...

04:24 - 0410 Queen.
Pievienots: 3. Jan, 00:36:25

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Tēva kumode.
Posti: 494
Reģistrējies: 28/06/15 18:41:50
Ranks: 4
Redzēju abu cilvēku postus tajā topikā. Ja bans tika iedots par šodienas/vakardienas postiem, tas ir smieklīgi. Posti bija normāli, neko sliktu, debīlu vai aizskaroši neredzēju. Noteikumi tika ievēroti.
Lops pats izdzēsa postus nebrīdinot un neaizrādot, manuprāt, paša vaina. Vajadzēja banot tad vai vismaz aizrādīt.
Nevienu neaizstāvu, vienkārši liekas smieklīgi

Pēdējo reizi editēja Queen. @ 03.01.2018, 00:36

Pievienots: 23. Okt, 17:22:28 citēt benjaminz
gultā noteikti strādā labāk par šujmašīnu, par to šaubu nav.

Pievienots: 17. Nov, 23:09:15 citēt Dzhizy.
Superīgāko Heal zaķi.

Pievienots 28. Jan 14:43:45 citēt Džīī
Es priekš kvīnas varu būt ļoti laba gulta. /Džīī pickup lines 2k17

ČAVUXX NO KVEENUCI ^

04:24 - 1222 HashMan_
Pievienots: 3. Jan, 00:45:04

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 656
Reģistrējies: 15/05/15 15:22:00
Ranks: 6
Par kādu brīdināšanu tu runā? Ja huiņu raksta, tad izdzēš. Ja neievēro to intervālu (kas topika sākumā ir ar sarkanu), tad arī paši čaļi vainīgi

04:24 - 0410 Queen.
Pievienots: 3. Jan, 00:47:34

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Tēva kumode.
Posti: 494
Reģistrējies: 28/06/15 18:41:50
Ranks: 4
HashMan_ uzrakstija:
Par kādu brīdināšanu tu runā? Ja huiņu raksta, tad izdzēš. Ja neievēro to intervālu (kas topika sākumā ir ar sarkanu), tad arī paši čaļi vainīgi

Bans tika iedots vairākas dienas pēc postiem topikā. Pēc pāris dienām atdzīvina topiku, ievēro noteikumus - bans. Nu Ok, lai jau

Pievienots: 23. Okt, 17:22:28 citēt benjaminz
gultā noteikti strādā labāk par šujmašīnu, par to šaubu nav.

Pievienots: 17. Nov, 23:09:15 citēt Dzhizy.
Superīgāko Heal zaķi.

Pievienots 28. Jan 14:43:45 citēt Džīī
Es priekš kvīnas varu būt ļoti laba gulta. /Džīī pickup lines 2k17

ČAVUXX NO KVEENUCI ^

04:24 - 1222 HashMan_
Pievienots: 3. Jan, 00:53:16

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 656
Reģistrējies: 15/05/15 15:22:00
Ranks: 6
+ ja mutes par daudz virina un sit pa nerviem kādam un taisa kaut kādus muļķīgus topikus, kāpēc gan viņiem svītra nevarētu būt? Nav ne pirmie, ne pēdējie, kas ar debilu uzvedību noķēruši banu forumā.

Ielogojies, lai postotu