dyolope
Meklēšana
> http://www.heal.lv > Dažādi > http://www.heal.lv/ > Reģistrācija (Lūdzu! )
Autors
Topiks: Reģistrācija (Lūdzu! )

07:20 - 0803 Elektro^
Pievienots: 3. Jan, 01:29:32

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Dziļi purvā, vienatnē
Posti: 2928
Reģistrējies: 18/04/13 15:55:46
Ranks: 10
Statuss: offline
Grupa:
Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
Cienījamais Gallardo kungs!
Vai būtu iespējams pastāstīt, iemācīt, parādīt vai vēl kādā veidā iemācīt Guskim salabot mājaslapas reģistrācijas paneli? Mums nav nepieciešami serveri, vismaz pagaidām. Salabojot reģistrāciju varētu pavērties jaunas perspektīvas nākotnei - gan jauni cilvēki ar svaigām idejām, gan arī cilvēki serveros, jo ar visu to, ka katru mēnesi tiek nobanoti vismaz 10 nevainīgi cilvēki, šiem cilvēkiem nav iespējas aizstāvēt sevi, uzrādot demo forumā. Tas ir viss, ko es un citi cilvēki, kam tiešām rūp šis projekts tev lūdzam!
Ar cieņu,
Elektro^

Iespējams rīt manis var nebūt, bet to jau jūs visi vēlaties vaine, lai es izgaistu gaismas ātrumā un nekad vairs netraucēju nevienam. Esmu nekam nevajadzīga niecība

07:20 - 1021 rahhtw
Pievienots: 3. Jan, 01:32:44

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Rīga
Posti: 585
Reģistrējies: 15/12/11 15:43:42
Ranks: 5
Grupa: Radošais Guru
01:03 - 0312 Gallardo ziedotājs - 1:31
Un nafig jums vajag vel tautu? Sis ir taka webs sala no lost seriala tikai jus te esiet xD

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Un to saka komūna īpašnieks.

E: Tad klapē ciet šo komūnu, nafig vajadzīgs.

Pēdējo reizi editēja rahhtw @ 03.01.2018, 01:33

07:20 - 1222 HashMan_
Pievienots: 3. Jan, 01:33:47

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 666
Reģistrējies: 15/05/15 15:22:00
Ranks: 6
Grupa: Lietotājs
war3 lūdzu. Lets make heal gr8 again

Pievienots: 3. Jan, 01:38:48

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
HashMan_ uzrakstija:
war3 lūdzu. Lets make heal gr8 again

Šis nav spam topiks, šis tik tiešām ir nopietni rakstīts. Heals ir mans video spēļu sākumpunkts un daļa manas bērnības, tādēļ man rūp, ka šis projekts nenogrimst pa burbuli. Kā jau teicu, manuprāt nav tik svarīgi serveri pagaidām, kamēr tajos pašos, kas ir, ir kaut cik tauta. Malači, dabūjāt ttt pie dzīvības, atliek sataisīt reģistrāciju un viss notiks.

Iespējams rīt manis var nebūt, bet to jau jūs visi vēlaties vaine, lai es izgaistu gaismas ātrumā un nekad vairs netraucēju nevienam. Esmu nekam nevajadzīga niecība

07:20 - 0407 GuskiS ziedotājs
Pievienots: 3. Jan, 08:33:14

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Rīga
Posti: 2722
Reģistrējies: 17/06/08 22:24:00
Grupa: Administrātors
Me gone.

07:20 - 1016 Batja ziedotājs
Pievienots: 3. Jan, 10:18:31

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Jūrmala
Posti: 122
Reģistrējies: 02/02/17 20:01:12
Ranks: 1
Grupa: Moderātors
R.I.P HEAl.LV 2008-2018

amx_kick "STEAM_0:0:1380879410"

07:20 - 1111 e ziedotājs
Pievienots: 3. Jan, 10:28:56

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 768
Reģistrējies: 11/10/13 20:18:34
Ranks: 7
Es šito nespēju saprast, bija risinājums paglābāt heal no guska puses protams to noraidīja, bet pašam vienalga, kas te notiek. Gan jau sāks domāt, kad aptrūksies nauda no vipiem un stulbiem sms adminiem, kas atkārtoti pērk aksesus, bet tad būs par vēlu neviens te nespēlēs un heal būs aizmirsts.

Tiešām tik grūti pretī nākt lietotājiem te ir tādi gana daudzi, kas grib redzēt izmaiņas ( ne jau es lol ieeju tik paskatīties kā te viss mirst 1.6 gandrīz vispār pat nespēlēju).

Ja pat tādu lietu kā reģistrāciju nevar salabot palikt uzticīgam šim komūnām nav vērts. lol mainat serveri visi un spēlējāt tad labāk citur, kur kādam ir interese vēl par savu komūnu un lietotājiem. Vienīgā unikālā lieta, kas te ir palikusi ir ttt serveris ir daudzi citi entie dd2 serveri.

Pēdējo reizi editēja e @ 03.01.2018, 10:32

07:20 - 0620 persik
Pievienots: 3. Jan, 12:44:51

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Jūrmala
Posti: 545
Reģistrējies: 10/01/16 13:29:23
Ranks: 5
Grupa: DD2 Land uzraugs
Šitam vajadzētu būt pretty easy, var pieslēgt uzreiz visādas Facebook u.c. reģistrācijas arī (nevajadzētu aizņemt vairāk par 2 - 3 stundām).

Ja galvenajiem ir vienalga, varbūt viņi atļautu man lēnā garā (apmēram nedēļas 2 - 3) uztaisīt jaunu mājas lapu uz Wordpress (ar lietotāju sistēmu, friends u.t.t., video upload u.t.t.).

Nekāds rocket-science, bet vismaz viss ir pieslēgts, vienkāršs, ērti pieejams no mobilajām ierīcēm, kā arī var atjaunot šo sistēmu laikam ejot.

Ja dotu vismaz kaut kādu +/- akceptu, es varētu nedēļas laikā sagatavot mock-up, ko varētu uztaisīt un pēc kā smirdētu galarezultāts.

Jā, un izdarīšu to bezmaksas (bet tad ātrums nebūs reaktīvs, bet ātrāks, nekā jaunais forums 4sure.

P.S. Tas laikam visiem svarīgi - solu jaunus, custom emocijikonas :D

P.P.S. Ir, protams, arī cita opcija - man alga ir pietiekoša, lai uzturētu vismaz 3 1.6 serverus, kā arī uztaisīt mājas lapu - var visi aiziet prom (apsolos nokopēt post count un citus mēslus), bet tad būtu viens bet - es negribu būt administrators. Just tech.

P.P.P.S. Pieredze ar šo ir, esmu bijis owner vai main administrators vismaz 2 - 3 lielākiem projektiem kā šis (uz šo brīdi).

Pēdējo reizi editēja persik @ 03.01.2018, 12:47

some people tell me that I need help, some people can fuck off and go to hell

07:20 - 1222 HashMan_
Pievienots: 5. Jan, 20:50:39

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 666
Reģistrējies: 15/05/15 15:22:00
Ranks: 6
kur tad palika tie visi, kam heals tik daudz rūp? :D Beigās neviens te neko nevar ierakstīt :DDD

Pievienots: 5. Jan, 21:25:05

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
HashMan_ uzrakstija:
kur tad palika tie visi, kam heals tik daudz rūp? :D Beigās neviens te neko nevar ierakstīt :DDD

Kāda jēga, izskatās, ka te tiek gaidīts, kad beigs serveros spēlēt, lai varētu aizslēgt pavisam. Žēl, jo tiešām gribējās, lai projekts kaut nedaudz dzīvo vēl, bet ja pat guskim nevar iemācīt kā reģeni salabot nu tad sorry, te nav pat jēgas vairs lūgties.

07:20 - 0410 Queen.
Pievienots: 5. Jan, 21:33:33

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Tēva kumode.
Posti: 495
Reģistrējies: 28/06/15 18:41:50
Ranks: 4
HashMan_ uzrakstija:

Nedomāju, ka ir kaut kas jāraksta, ja tas liekas svarīgi. Arī lieku būtu iemest postu ar - Jā, piekrītu.
Manuprāt, daudzi vēlas, takā domāju, ka atbilde ir jāgaida no dupleta.

Pievienots: 23. Okt, 17:22:28 citēt benjaminz
gultā noteikti strādā labāk par šujmašīnu, par to šaubu nav.

Pievienots: 17. Nov, 23:09:15 citēt Dzhizy.
Superīgāko Heal zaķi.

Pievienots 28. Jan 14:43:45 citēt Džīī
Es priekš kvīnas varu būt ļoti laba gulta. /Džīī pickup lines 2k17

ČAVUXX NO KVEENUCI ^

Topiks ir slēgts iekš tā nevar pievienot atbildes!