dyolope
Meklēšana
> http://www.heal.lv > Heal.lv serveri > Heal.lv | DD2 Land > Kāds dzhizy banned?
Autors
Topiks: Kāds dzhizy banned?

08:16 - 1125 dzhizy ziedotājs
Pievienots: 9. Jūn, 07:03:29

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 228
Reģistrējies: 01/08/16 15:19:09
Ranks: 2
Statuss: offline
Grupa:
Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 
By Capture.

Servera bliezējs dzhizy tiek banots par aktīvu banu. Apspriežoties ar "tiesnešu koncīliju", tika noskaidrots, ka dzhizy IP adrešu sarakstā, kas fiksēts viņa foruma logginos, ir atrodama IP adrese, uz kuras tika uzlikts bans par trigger.

Tā kā iepriekšējā unban topikā ( http://heal.lv/forum/viewtopic/50609/unban-20 ) tika teikts, ka "kāds random spēlētājs paspēlējās ar čītiem zem viņa nick", kas ir meli, tad administrācija to uzskata par tīšu bana apiešanu, speciāli neieliekot demo no tā bana.

Banned.

Ļoti smieklīgi, un tāpat ip adrese nesaiet. Labi, lai jau paliek tas bans, skaidra lieta kāpēc heals atmirst, jo spēka vīri ar aksesiem dara ko grib.
Otrs, kas ir, tik tiešām kā var tik glupi domāt, ka es skrietu serveros ar aktīvu banu. Visu šo laiku kamēr es te sēžu šajā herņā, pēc katra bana ir vienmēr sekojusi apelācija, neviens bans nav izlaists un tagad šeku reku nodomāju ieiet healā uzkapāt ar "trigger" un paraut banu un nelikties ne zinis?? Tiešām?
Kā arī vienmēr pie maniem baniem ir ticis uzrādīts steamID, par cik tikai un vienīgi spēlēju zem STEAM, tad bans izvelk to steamID.
Bet nē, es gāju ar nonsteam versiju un speciāli sevi nopaļīju tjipa ar "trigger" vēl ar savu niku un nelikos ne zinis xDDD Prātiņ nāc mājās, tas neskan pēc manīm.
Nē nu, ja bans paliek tad tur ir tikai viens skaidrs fakts, ka šis viss ir tikai, lai atbrīvotos. Citu neko te nesaskatu.

Kā arī kepčuriņa xD tikpat naski arī sevi pievieno listā, jo tu jau arī spēlē ar aktīvu.

Vot tā ir, stulba tā banu sistēma, banot vajag tikai un vienīgi pēc steamID. Savādāk sākās kautkādi detektīvu romāni, par IP adresi, pirmajiem un pēdējiem cipariņiem, smieklīgi.
Reāli tagad saņemu banu, balstoties tikai uz to, ka mans niks ir izmantots. Damn good.

Tas kurš spēlēja zem mana nika un redz šito huiņu, labs vecīt, tu man parādā 3.56 :D

Pēdējo reizi editēja dzhizy @ 09.06.2018, 07:30

08:16 - 0620 persik
Pievienots: 9. Jūn, 09:06:48

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Jūrmala
Posti: 545
Reģistrējies: 10/01/16 13:29:23
Ranks: 5
Grupa: DD2 Land uzraugs
Nē, nu ok, IP adreses tiešām sakrīt, un sakrīt 3 elementi - niks, foruma login ip un spēles login ip. Pārāk maza sakritība, ka čalis no tava areāla (ja tev ir, teiksim, mobilais nets) ar tādu pašu niku spēlē @ heal.

Bet paskaidrojat man vienu - kas pie velna ir tiesnešu konsīlijs un kādas personas tajā sastāv? :D

some people tell me that I need help, some people can fuck off and go to hell

Pievienots: 9. Jūn, 09:28:56

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Grupa: Lietotājs
Nē, nu to, ka kautkas tur sakrīt nenoliedzu, bet fakts kā tāds, kad es esmu atstājis aktīvus banus un ar mierīgu sirdi gājis spēlēt tālāk, vēl itkā nomainot IP, kāds gan man būtu rezons no tā, ja skaidrs, ka iedos tak aktīvu. Vienkārši pašsaprotami fakti. Vienmēr ir paticis likt demo un bazarēt to, kas tur ir, vai nav!
Tā jocīgi, vispār smird pēc novākšanas no apvāršņa, un te dzen kautko.
Pie tam, ja tas būtu bijis es, kakova huja man vajadzētu te kautkādus topikus veidot un čakarēties?

Pēdējo reizi editēja dzhizy @ 09.06.2018, 09:36

08:16 - 0620 persik
Pievienots: 9. Jūn, 10:32:49

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Posti: 545
Reģistrējies: 10/01/16 13:29:23
Ranks: 5
Grupa: DD2 Land uzraugs
P.S. Capture - tev mērķis raustās tāpat kā dzhiziyam btw :)

T.i. - lēkā savādi, ko tu sauc par triggerbotu.

Capture - kas tas par ļevo CTRL+F IP search screenshotu? Vari parādīt kaut ko normālāku, logu, vai vismaz to, kur screenā dzhizy niks redzams?

Mobile operatori veselam rajonam var iedot vienu subnetu ar dinamisko IP, kas bieži mainās. Hujznaet, kaut kādi veci dati laikam no 2017.

Nevienu neaizstāvu, bet pierādījumi izskatās pēc miskastes.

Ja pieļaujam, ka tā varētu būt noliešana - adminiem noteikti ir iespēja ielogoties lietotāju kontos, ļoti šaubos, ka paroles te tiek md5 hashotas.

Loga izrakstu ar IP loginiem no capture un Lopa konta arī, lūdzu. Savādāk - davai, es ieeju reizīti ielogojos, pēc tam serveŗi ar viņa niku un banojam, norm soļjem čali.

Nav tiešu pierādījumu kā no vienas, tā no otras puses.

Man nesen ieejot serverī hujak - bans. IP piešķīrās, kā čalim bija no 2017. gada. Aļo? Moška reāli banojat uz steamID? Pie tam - dzhizy visu laiku ar steam spēlē, attiecīgi viņam serverī visu laiku vajadzētu būt vienādam - ar to neseno banu arī? Apskatieties loga failos, kad dzhizy un ar kādām ip un steam id ir slēdzies klāt, salīdzinat.

kas par sviestu? Konsīlijs jopta :D

Piedodiet (es neprovocēju uz banu) - bet vai Jums nešķiet, ka heal daļēji miris ir tiesnešu konsīlija dēļ?

Pēdējo reizi editēja persik @ 09.06.2018, 10:41

some people tell me that I need help, some people can fuck off and go to hell

Pievienots: 9. Jūn, 10:57:22

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Gālīgs pīzdjetc te ir es tā skatos, pilnīgi @persik tev piekrītu, atvēri daļēji acis, ka tāda tā sistēma arī var būt, lai nolietu itkā.

Tālāk jau padalīšos ar šo :

kur itkā lops man piesienas un prasa nahujam es sēžu serveros, ja ir aktīvs, nesekmīgi centos ieskaidrot, ka nav mans bans, turklāt vēl apmelojot, ka es itkā ar capture neesot aprunājies par to banu, gan PM, gan ingame! Pēc sarakstes ar lopu arī sekoja tas topiks (dzhizy banned), kuru capture izveidoja "itkā", bet tur ir skaidrs, ka pats lops iedeva saturu pārkopēšanai, lai nebūtu pašam jāraksta/jāveido, lai neizskatītos pēc atentāta. Kādas hashotas paroles, paļubomu var ielogoties, nav tak IPB forums. Skaidrs, ka šitie sēž vienā solā.
Vienkārši čaļiem bezpridjels ir ieslēdzies.

Otrs, redzams skrīnā kā Capture pats pasaka, ka banojis "dzhizy" un tam esot bijis akses healā, konkrēti heal dd2 serverī, man nekad dzīvē nav bijis akses heal dd2 serverī, tikai keep, pats vēl lopam jautāju par aksesu keepa, jo bija noglučījis laiks (skrīnu arī var dabūt). Un es domāju, ka lops var to redzēt, kur ir kas pasūtīts.

Par visu šito tikai un vienīgi "Lopu nost"!

Pēdējo reizi editēja dzhizy @ 09.06.2018, 11:27

08:16 - 1016 Batja ziedotājs
Pievienots: 9. Jūn, 11:28:30

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Posti: 141
Reģistrējies: 02/02/17 20:01:12
Ranks: 1
Grupa: Moderātors
Es ceru, ka šī nebūs kārtējā reize, kad tiek dabūts unbans! Manuprāt par tik lieliem meliem vajag banu no visa heal! Lai iet čītot citur!

Pēdējo reizi editēja Batja @ 09.06.2018, 11:29

amx_kick "STEAM_0:0:1380879410"

Pievienots: 9. Jūn, 11:29:40

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Tev džekiņ izpratne ir 0 līmenī, skaidrs, ka ieskrēji +1 postu ieķert, nedari tā, neesi kā Batja(haļavnij mods)

Pēdējo reizi editēja dzhizy @ 09.06.2018, 12:49

08:16 - 0621 balanceddd
Pievienots: 9. Jūn, 15:00:01

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Rīga
Posti: 224
Reģistrējies: 21/11/12 15:18:43
dzhizy tu tā arī man neatsūtīji 2919 settingus..
pietiks izlikties, ka esi tīrs, smerdeli

BOOTY > OXYGEN
TUMBLR.

FOLLOW ME

#nejūtu

I am 59% addicted to Counterstrike. What about you? 2k17

08:16 - 0127 Kubi
Pievienots: 9. Jūn, 17:07:00

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Liepāja
Posti: 947
Reģistrējies: 06/11/11 19:08:58
Ranks: 9
Administrācija pamanīja vienkārši, kad esi no tā ip uz kura bija bans par tigger ielogojies www.heal.lv mājaslapā un to nevar noslēpt, tāpēc bez liekām sankcijām šo topiku pasludinu par slēgtu.

08:16 - 0430 ^Lops ziedotājs
Pievienots: 9. Jūn, 19:53:05

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: ir
Posti: 1514
Reģistrējies: 10/12/12 20:27:12
Ranks: 10
Grupa: Administrātors
Principā mani vairs neinteresē šie ļevie teksti par to, ka kāds cits ir spēlējis ar tavu niku. Pat netaisos tos komentēt. Es pārbaudīju tā bana ip ar taviem logina ip un tik tiešām ip sakrīt. Jūs palūdzāt konkrētāku pierādījumu, tāpēc šeit būs video - te

Kas attiecās uz spēles stilu, tas ir vispār kaut kāds brīnums. Esmu tevi ļoti daudz specojis un varu teikt, ka na tev tīra tā šaušana. Nokopēju no manas un capture sarakstes viņa komentāru, kurā būs konkrētāks paskaidrojums:

"Kas attiecas uz viņa demkām un spēlesstilu - jebkurā demo var redzēt viņa mērķa movement. Viņa čīta strādāšanas veids - kā mērķis tiek uzvilkts uz enemy, tā birs pāris lodes. Kā mērķis pēc vairākiem šāvieniem ir atpakaļ vietā, atkal birst lodes. Pats galvenais ir tas, ka viņš nekad netaisa lielus flickus. Viņš pats saprot, ka, ja sāks kratīt mērķi uz visām pusēm, viņam lodes visu laiku šausies, un triggers būs redzams viens un divi.
Tamdēļ vienmēr izskatās, ka viņš spēlē "pacietīgi" un tapo. Pat brīžos, kad pretī nāk bars no 3 pretiniekiem, viņš ietapos vienam galvā un nomirs, nevis bērs pa visiem trim."

Atradu ļoti labu video, kurā ir redzama pilnīgi identiska šaušana kā tev, dzhizy - Quick edit: video nerāda, bet te būs links . Cilvēks ļoti labi parādīja un paskaidroja visus momentus.

Protams man ienāca informācija no tā paša capture par tavu cs karjeru. Šeit būs viņa komentārs:

"Čalim ir vairāk nekā 1 vac, 2 fastcup bani, vienā kur skrīnā ir kvadrāti, otrā kur anticheat viņu ir izbanojis. Šeit viņš ir ticis 3x patiesi banots, un visas pircis unbanu. Viņa čoms amanpoh jeb tagad drotzy no tipiska bomža, kas ber kājās, ir kļuvis par čali, kam statos virs 50% hs. Citās komūnās čalis ir ļoti zinošs par colorcube (krievu čītu saits) čītiem. Tā varētu mūžīgi. Čalis ir un paliek čīteris, tur nav ko."

Varbūt viņš spēs vēl labāk paskaidrot, kad ieraudzīs topiku.
====
dzhizy uzrakstija:

Otrs, redzams skrīnā kā Capture pats pasaka, ka banojis dzhizy un tam esot bijis akses healā, konkrēti heal dd2 serverī, man nekad dzīvē nav bijis akses heal dd2 serverī, tikai keep, pats vēl lopam jautāju par aksesu keepa, jo bija noglučījis laiks (skrīnu arī var dabūt). Un es domāju, ka lops var to redzēt, kur ir kas pasūtīts.

Cik es sapratu, tad runa ir par to pašu dd2 keep. Viņš vienkārši banu uzlika caur forumu un caur to viņam ir privilēģija uzlikt tikai dd2 heal serverī. Te būs vēl viens neliels komentārs no viņa:

"To banu, ko uzliku, tur bija 100% čīti. Tajā reizē dzhizy bija ar acc (tātad pieprasa paroli), kas padara visu diseni vēl mazāk ticamu. Tā kā čalis pats mainīja map ar voti, tad liku ban caur webu, jo nebiju ar savu nick serverī, lai paspētu uzlikt."

Un varbūt tieši šī bija tā reizi, kad tu nevēlējies likt demo forumā, jo tajā bija kaut kas, ko tu nevēlējies, lai redzētu citi, tāpēc uzsāki šo stāstu par cilvēku, kurš ar tavu niku spēlēja.

Vēl par to specošanu. Katru reizi, kad serverī esmu bijis specos ar savu niku, tu uzreiz ielec specos vai vispār pazūdi no servera. Kad biju sererī ar nevienam nezināmu niku un iegājis specos, es tiku visu laiku kikots no servera bez iemesla. Ļoti aizdomīga rīcība no tavas puses. Tāda sajūta, ka nevēlies kaut ko parādīt.

Secināt var to, ka serverī tas biji tu, jo bija acc. Ip vienādi gan serverī, gan ar weba logina ip, tā tad, bans patiess.
Šeit tava lielā un ar neviena cita spēlētāja nesalīdzināmā skila karjera ir galā. Čīteris esi, cīteris paliksi.

Pēdējo reizi editēja ^Lops @ 09.06.2018, 19:56

08:16 - 0621 balanceddd
Pievienots: 9. Jūn, 19:59:28

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Rīga
Posti: 224
Reģistrējies: 21/11/12 15:18:43
^Lops uzrakstija:
Principā mani vairs neinteresē šie ļevie teksti par to, ka kāds cits ir spēlējis ar tavu niku. Pat netaisos tos komentēt. Es pārbaudīju tā bana ip ar taviem logina ip un tik tiešām ip sakrīt. Jūs palūdzāt konkrētāku pierādījumu, tāpēc šeit būs video - te

Kas attiecās uz spēles stilu, tas ir vispār kaut kāds brīnums. Esmu tevi ļoti daudz specojis un varu teikt, ka na tev tīra tā šaušana. Nokopēju no manas un capture sarakstes viņa komentāru, kurā būs konkrētāks paskaidrojums:

"Kas attiecas uz viņa demkām un spēlesstilu - jebkurā demo var redzēt viņa mērķa movement. Viņa čīta strādāšanas veids - kā mērķis tiek uzvilkts uz enemy, tā birs pāris lodes. Kā mērķis pēc vairākiem šāvieniem ir atpakaļ vietā, atkal birst lodes. Pats galvenais ir tas, ka viņš nekad netaisa lielus flickus. Viņš pats saprot, ka, ja sāks kratīt mērķi uz visām pusēm, viņam lodes visu laiku šausies, un triggers būs redzams viens un divi.
Tamdēļ vienmēr izskatās, ka viņš spēlē "pacietīgi" un tapo. Pat brīžos, kad pretī nāk bars no 3 pretiniekiem, viņš ietapos vienam galvā un nomirs, nevis bērs pa visiem trim."

Atradu ļoti labu video, kurā ir redzama pilnīgi identiska šaušana kā tev, dzhizy - Quick edit: video nerāda, bet te būs links . Cilvēks ļoti labi parādīja un paskaidroja visus momentus.

Protams man ienāca informācija no tā paša capture par tavu cs karjeru. Šeit būs viņa komentārs:

"Čalim ir vairāk nekā 1 vac, 2 fastcup bani, vienā kur skrīnā ir kvadrāti, otrā kur anticheat viņu ir izbanojis. Šeit viņš ir ticis 3x patiesi banots, un visas pircis unbanu. Viņa čoms amanpoh jeb tagad drotzy no tipiska bomža, kas ber kājās, ir kļuvis par čali, kam statos virs 50% hs. Citās komūnās čalis ir ļoti zinošs par colorcube (krievu čītu saits) čītiem. Tā varētu mūžīgi. Čalis ir un paliek čīteris, tur nav ko."

Varbūt viņš spēs vēl labāk paskaidrot, kad ieraudzīs topiku.
====
[quote=dzhizy]
Otrs, redzams skrīnā kā Capture pats pasaka, ka banojis dzhizy un tam esot bijis akses healā, konkrēti heal dd2 serverī, man nekad dzīvē nav bijis akses heal dd2 serverī, tikai keep, pats vēl lopam jautāju par aksesu keepa, jo bija noglučījis laiks (skrīnu arī var dabūt). Un es domāju, ka lops var to redzēt, kur ir kas pasūtīts.

Cik es sapratu, tad runa ir par to pašu dd2 keep. Viņš vienkārši banu uzlika caur forumu un caur to viņam ir privilēģija uzlikt tikai dd2 heal serverī. Te būs vēl viens neliels komentārs no viņa:

"To banu, ko uzliku, tur bija 100% čīti. Tajā reizē dzhizy bija ar acc (tātad pieprasa paroli), kas padara visu diseni vēl mazāk ticamu. Tā kā čalis pats mainīja map ar voti, tad liku ban caur webu, jo nebiju ar savu nick serverī, lai paspētu uzlikt."

Un varbūt tieši šī bija tā reizi, kad tu nevēlējies likt demo forumā, jo tajā bija kaut kas, ko tu nevēlējies, lai redzētu citi, tāpēc uzsāki šo stāstu par cilvēku, kurš ar tavu niku spēlēja.

Vēl par to specošanu. Katru reizi, kad serverī esmu bijis specos ar savu niku, tu uzreiz ielec specos vai vispār pazūdi no servera. Kad biju sererī ar nevienam nezināmu niku un iegājis specos, es tiku visu laiku kikots no servera bez iemesla. Ļoti aizdomīga rīcība no tavas puses. Tāda sajūta, ka nevēlies kaut ko parādīt.

Secināt var to, ka serverī tas biji tu, jo bija acc. Ip vienādi gan serverī, gan ar weba logina ip, tā tad, bans patiess.
Šeit tava lielā un ar neviena cita spēlētāja nesalīdzināmā skila karjera ir galā. Čīteris esi, cīteris paliksi.[/quote]

PALDIES UN UZREDZĒŠANOS!

BOOTY > OXYGEN
TUMBLR.

FOLLOW ME

#nejūtu

I am 59% addicted to Counterstrike. What about you? 2k17

Topiks ir slēgts iekš tā nevar pievienot atbildes!