dyolope
Meklēšana
> http://www.heal.lv > Dažādi > Pasaki čau! > Čau no Jāņa.
Autors
Topiks: Čau no Jāņa.

10:17 - 0619 JaaniSph
Pievienots: 16. Jūl, 15:16:33

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Ugāle
Posti: 17
Reģistrējies: 06/06/18 18:33:52
Ranks: 0
Statuss: offline
Grupa:
Lietotājs
balvu skapis Balvu skapis 

*Vārds- Jānis
*Uzvārds- Tapiņš
*Vecums- 21
*Dzīvesvieta- Ugāle
*Raksturs- Mierīgs
*Citi ķermeņa parametri (svars,ķermeņa garums,acu krāsa u.c.)- 73kg, 183cm, Zaļganzila, mati latviešu pelēkie.
*Pāstāsti kādi ir tavi hobiji,nodarbošanās,vaļasprieki, ko tev patīk darīt brīvajā laikā u.c.- Mans hobijs ir iet uz stieņiem, un vienmēr sevi uzturēt labā fiziskā formā, patīk ar čomiem dažreiz iedzert pa aliņam, mierīgi pasēdēt, pacept gaļu, interesējos par mistiskām lietām, lasu grāmatas(tagad lasu grāmatu- Meta Noslēpums). Nodarbojos ar elektronisko komerciju.
*Kāds ir tavs dzīves moto. Darbs rada darītāju.

Kad par sevi esi vairāk vai mazāk pastāstījis, pastāsti par savu Cs karjeru. Mana CS karjera aizsākās kad man bija 8gadi, mamma bija nopirkusi Fujitsu siemens datoru, toreiz jau tas bija ekskluzīvs dators, jo tas bija viens no pirmajiem datoriem kuriem ir platekrāns, man čoms no pagalma spēlēja mājās to spēli, un mazs būdams man ieinterisēja tā spēle, un es pamēģināju arī ielādēt, pauzi ieturēju no 12-13 gadiem, pēc tam atsāku atkal, un tagad no 14 gadu vecuma spēlēju aktīvi cs, kad visi dienas uzdevumi ir izpildīti, bet veljoprojām neesmu iemācijies spēlēt :D
Esmu admins un BanTeam loceklis citā projektā.

*Cik ilgi spēlē Cs. Ja neskaita pārtraukumus tad 13gadus, bet ja skatita pārtraukumu, tad tikai 8-9 gadus
*Kādos serveros patīk uzturēties (war3,pub,dd,gg,sh,kz,zm u.c.) DD2, Jailbrake, CSDM
*Vai esi spēlējis arī nopietni. (CW, kādi īpaši cs turnīri). Esmu piedalijies turnīros tikai citā projektā, pagaidām šajā projketā man nav nācies sastapties ar turnīriem, bet kā būs kāds turnīrs, tad es obligāti piedalīšos.
*Cik ilgi, apmēram, esi spēlējis iekš Heal. Par heal es uzzināju kad man bija 16gadi, šeit vel bija jums labs kolēģis kurš man bija kaimiņš- Soldier(ceru ka kāds atcerās viņu), un viņš man ieteica šo projektu, un man ja godīgi iepatikās.
*CS nozīmē tavā dzīvē. CS nozīme manā dzīvē ir tāda, ka CS man ļauj labi nosist laiku, nu kad tiešām vairāk pa dienu nav ko darīt :D

Un nobeigumā ieliec pāris bildes, lai redzam kāds izskaties. :) -http://bildites.lv/a/bamx7c6a#fby2hnyh

10:17 - 1021 rahhtw
Pievienots: 16. Jūl, 16:37:14

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Rīga
Posti: 609
Reģistrējies: 15/12/11 15:43:42
Ranks: 6
Grupa: Moderātors
Patws Soldier vairs nav aktīvs šeit. Vai šis komūns Tev vēl joprojām patīk? Vai redzi nākotni šim komūnam? Ko iesaki izmainīt/ieteikt kā jauniņais šeit?

Sveicināts.

Pievienots: 16. Jūl, 17:05:40

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Grupa: Lietotājs
rahhtw uzrakstija:
Patws Soldier vairs nav aktīvs šeit. Vai šis komūns Tev vēl joprojām patīk? Vai redzi nākotni šim komūnam? Ko iesaki izmainīt/ieteikt kā jauniņais šeit?

Sveicināts.

Jā, projekts pats man patīk, man patīk, ka serverī vienmēr ir tauta, maz, vai daudz, bet ir, kaut gan CS 1.6 lēnām izmirst, bet ja skatās no citas perspektīvas, tad adminu par maz ir, varētu ieteikt, vairāk cilvēkiem iedot ACC, nu nejau kuram katram protams, bet tiem kuri parasti uzturas serverī, atceros kad spēlēju(pirms mani nobanoja, ka man 16bit, kaut arī man nav 16bit :D), bija viens čīteris kurš visulaiku nāca serverī un traucēja spēlēt, serveris bija gandrīz pilns ar cilvēkiem, bet nebija neviena admina, tad es sāku šaubīties par adminu skaitu šim projektam, bet varbūt tās ir tikai šaubas.

Runājot par mājaslapu, šeit nav ko ne pielikt ne atņemt, tapēc jau arī mājaslapas dizains nav jau iiilgu laiku mainīts, man patīk ka var ērti tikt uz sadaļu, kuru tu gribi, ka nav baigi jāčakarējas, kā SLAY projektā.

Batja
Pievienots: 16. Jūl, 18:56:36

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Jūrmala
Posti: 146
Reģistrējies: 02/02/17 20:01:12
Ranks: 1
Esi sveicināts. Protams, ka webs šeit ir ļoti labs, nav pārbāzts ar visādiem mēsliem kā citos shitkomunos.

amx_kick "STEAM_0:0:1380879410"

Pievienots: 16. Jūl, 21:16:50

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Batja uzrakstija:
Esi sveicināts. Protams, ka webs šeit ir ļoti labs, nav pārbāzts ar visādiem mēsliem kā citos shitkomunos.

Negribās jau noniecināt citus komūnus un teikt ka tie ir shitkomūni, jo cilvēks tāpat ir ielicis darbu lai cilvēki varētu spēlēt, bet šis ir viens no no vissvecākajiem komūniem Latvijā, un viens no kvalitatīvākajaiem komūniem :) un man ir prieks ka pagājuši jau ir vairāk par 10gadiem, un šeit veljoprojām ir cs entuziasti :)

10:17 - 1021 rahhtw
Pievienots: 16. Jūl, 22:16:38

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Posti: 609
Reģistrējies: 15/12/11 15:43:42
Grupa: Moderātors
@JaaniSph, padzīvosi šeit ilgāk, tad sapratīsi kāds te klusums ir. :D
Es Tev varu kaut ko ieteikt, gaidi pm. hehe :D

10:17 - 0504 Laura A A ziedotājs
Pievienots: 16. Jūl, 23:25:17

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: UK
Posti: 601
Reģistrējies: 23/01/11 23:25:20
Sveicināts.

10:17 - snickerblje
Pievienots: 17. Jūl, 01:25:32

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 25
Reģistrējies: 28/04/18 22:42:12
Nopērc steam un nemauc ar 16bitiem ... čau.

10:17 - 0804 threepoi...
Pievienots: 17. Jūl, 02:43:26

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Dobele
Posti: 266
Reģistrējies: 27/02/14 23:14:28
Ranks: 2
hi

Pievienots: 17. Jūl, 04:21:58

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
snickerblje uzrakstija:
Nopērc steam un nemauc ar 16bitiem ... čau.

Man nav 16biti....

10:17 - 0914 Linken's...
Pievienots: 17. Jūl, 15:48:31

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Posti: 49
Reģistrējies: 01/07/14 13:24:03