dyolope
Meklēšana
> http://www.heal.lv > Dažādi > Pamācības un problēmas > Heal revulūcija? Vai tomēr beigas?
Autors
Topiks: Heal revulūcija? Vai tomēr...

10:17 - 1021 rahhtw
Pievienots: 7. Sep, 18:21:59

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Rīga
Posti: 609
Reģistrējies: 15/12/11 15:43:42
Ranks: 6
Statuss: offline
Grupa:
Moderātors
balvu skapis Balvu skapis 
Šitas jāraksta sadaļā ''Pamācības un problēmas'', jo šis viss bumbulis ir viena liela problēma. Kā viņu atrisināt? Vairs jau nekā. Tas bija jādara jau sen, man bija savas idejas, kuras tika noraidītas un kā jau minēju iznākumu, tā tas arī notika. Protams nevajag aizmirst arī administrācijas attieksmi pret šo visu, it īpaši no Gallardo puses.

Vilciens jau ir aizbraucis, bet ir iespēja ielekt trolejbusa pēdējās durvīs un viņu krāšņi sapušķot. Es ar to domāju, ka

Serveri - Izslēgti. Spēlētājiem nav kur spēlēt, līdz ar to forumā mazāk cilvēki uzturās un meklē citus medību laukus.
Es reāli nezinu ar ko domā Gallardo, bija iespēja, palaida garām, kaut ko iepīkstējās, būtu pārdevis tam pašam Guskim vai persikam.

Tākā serveri izslēgti un vairs neeksistē jau entās nedēļas, tad ir jātiecas un viss jāgrūž iekšā forumā.

* Jaunas foruma spēles, diskusijas, vairāki topiki u.c.
* Esmu daudzus banotus lietotājus unbanojis ar mērķi, ka viņi tomēr pa retai reizei apmeklē forumu un arī viņi var palīdzēt uzturēt forumu aktīvu. Daļa vnk neiet iekšā forumā, jo zina, ka ir permā banoti. Daļa pat aizmirsusi, ka eksistē vēl tāds komūns kā Heal. Pat ja atstās viņiem banus, tas neko nedos. Drīzāk unbanot un sākt visu no sākuma.
* Cenšos aizslēgt vecos topikus ciet, ko esmu allaž gribējis izdarīt un ko neviens cits līdz šim nav apņēmies izdarīt.
* Šo laikam nesagaidīt, bet pierunāt Guski/Gallardo, lai veic lielas izmaiņas šeit, kaut vai tos pašus serverus atstāt (ja grūti hostingu samaksāt, tad es vai kāds cits var). Izmainīt sms pakalpojumus, pigijus nahrenizēt un citas izmaiņas.

Jā, iespējams no šī topika nav nekāda lielā jēga, bet vismaz būs jauna lasāmviela, nekā skatīt tukšu forumu.

Ko es kā moderators varētu izdarīt?
1. Kā jau teicu, aizvērt vecos, neaizvērtos topikus ciet, lai būtu kaut cik skaistāks skats uz dzīvi.
2. Izveidot dažāda veida foruma spēles, topikus, jaunumus.
3. Unbanot visus lietotājus, lai šamejie atgriežas un kopīgi domāt, risināt. (Tas tikai pasliktina, ja visi sēž zem bana).
4. Pieņemt cilvēkus, kas vēlētos rīkot konkursus, vai veidot dažādas intervijas, rakstus u.c.

10:17 - 0127 Kubi
Pievienots: 7. Sep, 18:47:34

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: Liepāja
Posti: 949
Reģistrējies: 06/11/11 19:08:58
Ranks: 9
Grupa: Lietotājs
Malacis! Gaidu jaunumus, jo heal's ir labāks par visiem citiem, šeit ienākot forumā jūtos kā septītās debesīs...

10:17 - 0430 ^Lops ziedotājs
Pievienots: 7. Sep, 19:18:55

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: ir
Posti: 1517
Reģistrējies: 10/12/12 20:27:12
Ranks: 10
Grupa: Administrātors
Atbildes uz katru tavu punktu:

1. Topiku slēgšana - neko nedod, nevienam nepis, tam ir slinkuma noteikums par veco topiku celšanu.
2. To tu vari darīt kā radošais guru
3. Viss izvāktais piesārņojums tiek iemests atpakaļ bedrē
4. Mēnešiem stāvēja aicinājums pieteikties uz radošo guru, rezultāts 0

Pagaidām nekādu jēgu no statusa neredzu, tikai izbojāta lietotāju foruma banliste, kura bija kā viena no piekārtotajām lietām hīlā. Tagad tikai mīnuss no tevis. Te var mēģināt kaut ko pacelt, ja kāds cits pārņem hīla vadību. Citu varinatu nav. Gallardo sen izaudzis no šīm spēlītēm un spriežot pēc viņa aktivitātes un ieinteresētības te nekas nekad nenotiks. Tagad heals ir oficiāli miris. Viss ko te var darīt ir ienākt un pabazarēt, bet pat tas te nav tik aktuāli :DD Pat nesaprotu, kāpēc iedevu tev modu.
Kā pats Gallardo teica kaut kad pasen, kad vēl foruma reģistrācija nobruka: "Heals ir tā kā kuģis, kas uzkrējis uz sēkļa. Tas lēnām grimst un jūs esat pasažieri, kuri lēnām un pa vienam pazūd".

10:17 - 0628 sky-black
Pievienots: 7. Sep, 19:52:15

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 3198
Reģistrējies: 27/06/10 00:19:17
Rahh Nopērc šito komūnu, nepadodies. Cena tak nav galvenais ņem ciet. Un tad tu būsi dievs.

1. Es ari agrak veru ciet topikus/ man aizrādija administrācija ka nahuj nav vajadzīgs

2. Mani ari vienreiz randoma nobanoja un tad Randoma Guskis unbanoja un tā es sērga biju atgriezies. Taka unbanot nav nemaz tik slikti, vismaz būs ko atkal banot.

3. Dvj, Tie kas vel spēlē spēles, ja Cs:go 5 man, dota2 5 man, l4d2 4 man un kas tik vel nav ko var uzkapāt savā starpā.

4. Viss sanaks tikai tad, ja Rahh tu būsi jaunais īpašnieks, lūdzu izglāb manas mājas.

10:17 - 0430 ^Lops ziedotājs
Pievienots: 7. Sep, 20:02:10

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta: ir
Posti: 1517
Reģistrējies: 10/12/12 20:27:12
Grupa: Administrātors
sky-black uzrakstija:
Rahh Nopērc šito komūnu, nepadodies. Cena tak nav galvenais ņem ciet. Un tad tu būsi dievs.

1. Es ari agrak veru ciet topikus/ man aizrādija administrācija ka nahuj nav vajadzīgs

2. Mani ari vienreiz randoma nobanoja un tad Randoma Guskis unbanoja un tā es sērga biju atgriezies. Taka unbanot nav nemaz tik slikti, vismaz būs ko atkal banot.

3. Dvj, Tie kas vel spēlē spēles, ja Cs:go 5 man, dota2 5 man, l4d2 4 man un kas tik vel nav ko var uzkapāt savā starpā.

4. Viss sanaks tikai tad, ja Rahh tu būsi jaunais īpašnieks, lūdzu izglāb manas mājas.

noteikti piekrītu debesu melnajam, [small]mani neuzpirka [/small]

10:17 - 1021 rahhtw
Pievienots: 7. Sep, 21:26:38

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Posti: 609
Reģistrējies: 15/12/11 15:43:42
Ranks: 6
Grupa: Moderātors
@ sky-black, problēma tāda, ka Gallardo jau nevienam nepārdod.

Kaut vai piekrītu, ja ir 5 cilvēki, kas spēlē to pašu cs:go, tad mierīgi var uzbliezt. Tik te pat nav 5 cilvēki. :D

10:17 - snickerblje
Pievienots: 7. Sep, 21:27:22

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 25
Reģistrējies: 28/04/18 22:42:12
Ranks: 0
2008-2016. Ko jūs šeit vēl darāt? iks iks de.

10:17 - 0803 Elektro^
Pievienots: 8. Sep, 10:41:31

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Dzīvesvieta:
Posti: 2952
Reģistrējies: 18/04/13 15:55:46
Kamēr healu nepārdos tikmēr te nekas galīgi un absolūti nenotiks. Kad pārdos, tad varēs sākt taisīt revolūciju.

10:17 - 0621 balanceddd
Pievienots: 8. Sep, 11:04:45

Profila bilde
Nosūtīt vēstuli
Posti: 227
Reģistrējies: 21/11/12 15:18:43
Ranks: 2
rahham nekas nesanāca kick'ā, tāpēc atskrēja atpakaļ? xDDD

BOOTY > OXYGEN
TUMBLR.

FOLLOW ME

#nejūtu

I am 59% addicted to Counterstrike. What about you? 2k17

Topiks ir slēgts iekš tā nevar pievienot atbildes!