dyolope
Cerības stars...
03:24 - 1021 rahhtw 14.07.2017, 15:24


Sēžot darbā, kad visi lielie darbi padarīti un ir brīvāks laiks, nodomāju, ka ir jāuzraksta kāds rakstiņš, jo sen nav būts kāds jauns raksts šeit, kā arī ir kaut kas pamainījies iekš Heala. To, vai tas ir kaut kas slikts vai kaut kas labs, to es atklāšu raksta turpinājumā.

Jāsāk ar to, ka jūnijā Heal komūnam bija dzimšanas diena. Ja tā var teikt, tam par godu tika arī uzrīkots mītings, uz kuru ieradās 11-12 cilvēki, ja nemaldos. Diemžēl uz heal jubileju neieradās neviens no administrācijas pārstāvjiem. Skumji. Mītings bija izdevies, visi bija apmierināti. Runājot par mītingiem, tad šogad ir bijuši 3 lielie mīti un daudzi mazie mini-mīti, kurus var saukt par vienas dienas pasēdēšanām. Lielu Paldies varam teikt lietotājam Hybrid Minds, pie kura tas notika daudzas reizes. Padzirdēju no Kakaataaja, (tagad jau niks - Tundra), ka augustā varētu būt vēlviens mītings, bet tas sīkāk jārunā ar viņu.

Ja mēs pieķeramies klāt serveriem, tad uz vasaru aktivitāte ir maz drusciņ kritusies. Kāpēc? Drošvien, ka vasara, daudzi atpūšas, nesēž tik bieži pie datora vai vienkārši strādā un nav laika šaut. Taču, tam arī varētu būt iemesls, ka kādu laiku negāja DD2 Keep Land serveris. Esmu arī dzirdējis, ka daudziem nepatīk, ka serverī spēlē cilvēki ar VIPIEM. Citi aizgājuši un to pat esmu manījis, ka daudzi spēlē DD2 KIC* serverī. Diemžēl, bet tā tas ir. Nekas nav mainījies, bet no mūsu 5 serveriem, laba aktivitāte ir tikai DD2 HEAL un DD2 Keep Land serverī. Pārējos trīs serveros aktivitāte nav. Ko daram tad? Taisam vakarus tajos serveros vai klapējam ciet un ieliekam kādu cs:go serveri iekšā? Ak pareizi, tas nenotiks tādēļ, ka administrācija slinko un neko nedara. Es tiešām šajā pusgada laikā esmu tikai divas labas lietas ieraudzījis: 1) TTT mapju tīrīšana un 2) Pārveidots/Pievienots FUN serveris. Runājot vēl par administrāciju, ne tikai es, bet daudzi citi ir vīlušies par ''mūsu skaisto, jaunu forumu. Man patīk!'' Ne velti aptauja lieciena, ko domā mūsu lietotāji.

Man tiešām patīk, ka forumu mūsu lietotāji apmeklē gandrīz katru dienu. Ieeju iekšā forumā, paskatos kas jauns. Nekas nav jauns, izeju. Un tā ir ikdiena. Nesen iegāju Discordā, tur vismaz ir tauta. Var mierīgi pasēdēt, pačillot, pačatot ar kādu. Cenšos arī rīkot kādus konkursus/turnīrus. Nav tā labākā aktivitāte no jums, bet tas ir jūsu ziņā. Zinu, ka neesmu pietiekoši radošs, lai izveidotu interesantus, aizraujošos konkursus/turnīrus, tāpēc ne velti jau 2.nedēļas INFO logā stāv teksts ''TIEK MEKLĒTS RADOŠAIS GURU!'' Lūdzu!
Foruma čatā neiztikt arī bez baniem, kurus visbiežāk dabū Rihis ar savu draugu psichotic ujoba. Dažreiz vien šķiet, ka ar čats tiek aizdirs*s ar stulbiem gifiem, tekstiem un tas notiek arī foruma topikos, kur lietotāji ne vienmēr tiek sodīgi, jo ^Lops nav robots, kas ar visu var tikt galā.

Runājot par statusu maiņu šeit, tad kopš iepriekšējā raksta ir 2 cilvēkuši saņēmuši uzrauga pieejas uz serveriem. Hrenovijs uz DD2 HEAL un Hybrid Minds uz DD2 Keep Land. Padzirdēju baumas, ka viens atteikšoties no uzrauga amata, bet to redzēsim, vai manas baumbas piepildīsies.

Jā, šis raksts no manas puses ir gana drūms ar daudzām negatīvām noskaņām, jo godīgi sakot, es neredzu šeit neko pozitīvu, vienīgi to, ka daži dosies uz to pozitivus festivālu. Man gribētos pat teikt, ka šis komūns jau lēnām sākt grimt. Diemžēl, bet tās ir manas domas. Vai tas būs pagrīdes komūns, to laiks rādīs. Vai būs kāds cerības stars no administrācijas, to arī redzēsim. Kā teikt - viss ar laiku. Izbaudat vasaru un tad jau redzēs kā turpināsies Heal nākotne.

Ar cieņu,
Jānis a.k.a rahhtw...

Komentāri (6) Lasīt visu rakstu »
Ar labu gramatikas līmeni nelasīt!
03:24 - 0430 ^Lops ziedotājs 29.04.2017, 02:51


Nekādu garo rakstu nedrukāšu, tikai, lai kaut kas pamainās šajā lapā. Diemžēl neviens cits ar šo nav spējīgs nodarboties, jo redz, gan jau kāds cits to izdarīs. Viens vispār uzmeta lūpu visam un izdzēsa savu rakstu, jo viņam tika izteikti aizrādījumi. Protams sadarīja arī citas lietas par kurām tika sodīts, bet iedziļināties par to es tagad negribu.

Pat nezinu ar ko sākt šo penteri, jo daudz kas ir noticis un daudz kas ir aizmirsies. Jā, piedodiet, neesmu tas, kurš ir spējīgs atcerēties ~2 mēnešu notikumus, īpaši sīkumus.


Iesākumā vēlos pateikt dažus vārdus par serveriem. Kā redzams, tad kaut cik vēl turas divi DD2 serveri (Heal land un Keep land), pārējie galīgi iznīkuši. Varbūt varētu vēl TTT mēģināt dabūt pie dzīvības, jo no tā man ne īpaši gribās atvadīties. Jā, jā, tūlīt būs komentāri:"Bet tu jau pats neko lietas labā nedari", brah... Ne jau es viens viņu varu atdzīvināt, pašiem tak arī vajag pielikt pirkstu un ienākt uzšaut. Par cs:go servera ideju nemaz negribu rakstīt, jo nav ne jausmas, kas padomā Guskim un Gallardo.

Tālāk runājot par šīs vietas lietotājiem, ja tā viņus var nosaukt. Pēdējā laikā vispār daudzi ir atmetuši cerības un mēģina sev pievērst uzmanību. Jau ienākušas sūdzības, ka daudzi pārāk labi iesēdējušies piepirstajos krēslos. Tad nu sāku dažus stumt uz ārpasauli, lai izvēdina galvas un saprot, ka nodarbojas ar pilnīgu fufeli. Pat Guskis man uzrakstīja, ka par maz tos lowakus tvarstam, tad nu sāku kaut cik parādīt viņiem robežas un aizrādīt, ka dara figņu. Protams daudziem ir vienkārši nospļauties. Ko te tāds lops man kaut ko aizrāda, lai iet tupīt būrī. Ķipa viņš te namber van, ja?Turnīri vispār uz labu laiku nozuduši, jo nav neviena, kurš uzņemtos to rīkošanu un vadību. Varbūt kaut kas parādīsies.
Re kur viens no jaunajiem guru izveidoja pieteikšanos uz "Fun vakaru". Varētu paspiest viņam roku par šādu gājienu, jo iespējams kāds ieradīsies un varēs pašaudīties ar lokiem un pamedīt "paslēpto". Nekautrējaties un droši piesakaties! Protams, kāds konkurss arī tiek uzrīkots, lai info logs nepaliktu galīgi tukšs. Re kur Dobelnieks rīko jaunu izlozi uz lielo foruma piķi, saucās "Pavasara Lotto", izlozēti tiks 6 dalībnieki. Rahhtw ideja aizgāja uz pretējo, lai to naudu nospēlētu. Nekas, var jau aiziet to pokeru uzspēlēt, tāpat tur būs bezvērtīgi cipari monitorā. Kā teikt - nav ko zaudēt. Droši pačekojam pieteikšanos "Heal Poker". Un tad ir 2 manis rīkotie konkursi. Viens no tiem ir "Voice of the Heal", lai noskaidrotu labāko šī gada balsi, kura te uzturas. Protams, lai arī drusku pasmietos par to, kas tur sanāks. Ja ir kāds, kurš vēlas iesūtīt, bet nav spējīgs no autiņa izkāpt, tad man tev ir mierinājums - tavs dziedājums nebūs tas sliktākais, jo pašreizējie iesūtītie nav nekādi lielie zelta darbi :D. Otrs konkurss ir "Headera konkurss". Tur diemžēl iesūtīšanas laiks ir beidzies, bet ir iespēja nobalsot par tavuprāt labāko darbu. Varbūt parādīsies vēl kādi turnīri/konkursi. Skatīsimies uz mūsu jaunajiem guru, kā viņiem veiksies šajā amatā.

Par pašām amatu maiņām es neko nerakstīšu, viss pašiem redzams, kurš katrā beņķī sēž. Par maniem dārgajiem kolēģiem vispār nerunāsim, abi noklīduši.


Še ku, re ku stundas laikā pusaizmigušam kaut kas sanāca. Ceru, ka ar šo ļoti informatīvo rakstu jums pietiks :)

Ar cieņu,
^Lops
...

Komentāri (9) Lasīt visu rakstu »
Back on track...
03:24 - 0907 Sviests. ziedotājs 06.03.2017, 00:18

...

Komentāri (11) Lasīt visu rakstu »