dyolope
HEAL 2018
07:16 - 1021 rahhtw 13.02.2018, 07:33


Biju sev apsolījis, ka uzrakstīšu to vienu rakstu ar nosaukumu ''Cerības stars...'' un viss, vairāk no manas puses raksti nebūs, bet skatoties datumu, kad tas tika rakstīts 14.07.2017 un nav jaunu rakstu un, ka neviens cits neraksta, negrib, tad tomēr vajag vēl vienu rakstu uzrakstīt, lai vismaz kaut kas pamainās sākumlapā, savādāk jau pusgadu viens un tas pats.
Ak, jā, pasakāmies lielu paldies Guskim, par jauno headeri - heal priecīgus svētkus! - svētki mums visapkārt ir katru dienu.

Laikam jāsāk ar to, kas tad īsti ir noticis pa šo pusgadu no iepriekšējā raksta, kur es pastāstīju jaunākos jaunumus.
Pirmkārt, jauns gads iesācies, kurš ārpus Heala iekš Latvijas būs svarīgs, jo būs Saeimas vēlēšanas un Latvijai simtgade, 100 gadi! Iekš Heala, varbūt pēdējais gads komūnam? Ja es pirms pusgada teicu, ka Heals mirst un lēnām jau sāk grimt nost, tad tagad jāsaka, ka tā nav. Jā, aktivitāte pavisam noteikti nav uzlabojusies un nav arī pasliktinājusies, daži vecie purni atnākuši atpakaļ, daži aizgājuši prom. Es paredzu, ka tas tā turpināsies līdz pavasara beigām / vasaras sākumam. Iestājoties vasarai, allaž zūd aktivitāte forumos un serveros.
Protams, vislabākais būtu, ja Gallardo salabotu reģistrāciju, tad arī būtu jauni lietotāji šeit un aktivitāte būtu krietni lielāka un virsraksts šim rakstam būtu HEAL 2028 nevis HEAL 2018, bet tas viss, lai paliek uz viņa sirdsapziņas. Tāpēc mums visiem, ir jāturās kopā, jābūt aktīviem un jādara labā eiforija un aktivitāte, lai Heals būtu aktīvs. Labs piemērs uz TTT serveri - Kubi izveidoja "TTT vakaru" un kopš tā brīža, katru dienu mēs visi gājām iekšā serverī, lai aktivitāte būtu visu laiku, nevis uz to vakaru vai uz 2 dienām. Rezultāts ir ļoti labs, līdz pat šai dienai gandrīz katru dienu ttt ir tauta un saucot citus cilvēkus uz vienīgo serveri latvijā un rīkojot dažādus konkursus / turnīrus, mēs varam vēl vairāk popularizēt ne tikai pašu serveri, bet arī komūnu. Bet bāc, atkal nevarēs reģistrēties forumā...
PS - Ja tu lasi šo rakstu, Dobelniek a.k.a threepointthree, tad daži labi joprojām gaida pigijus no tā vakara. :)

Beidzoties 2017.gadam, Healā tika arī apkopotas gada nominācijas, kuras var aplūkot "šeit". Arī lielu paldies pasakāmies Radošajam Guru Kubi par viņa veikumu "Konkursu sadaļā".

Par izmaiņām foruma statusos. Lielajā Administrācijas laukumiņā ir iekāpis ^Lops, kurš uz sevis liktās cerības ir attaisnojies un jau paspējis kļūt par Heal 2017. gada Administratoru. Apsveicu! Viņa vietā stājās veterāns ar pieredzi Abeliitee., kurš nule kļuvis par Moderatoru. Apsveicu! Radošajā Guru lauciņā esam atvadījušies no Elektro^, kurš pie reizes ir paķēris banu no foruma. Tikmēr _ExiT_ ir izmēģinājis roku Radošā Guru lauciņā, izveidojot divus 8 ball turnīrus, kuri jau sen ir izspēlēti, kuros pārliecinoši triumfēja kaktyc un yTka.
Kas attiecas uz serveriem, tad savu amatu ir saglabājis Hrenovijs @ DD2 Heal. Ir pieņemts _ExiT_ uz @ DD2 Keep Land. Bet atvadījušies no faq.Slime* un balanceddd.

Tas īsumā arī viss no manas puses. Piebildīšu, ka joprojām dd2 heal un dd2 keep land serveri ir aktīvāki par aktīvu un tajos var droši iet kādam galvu izšķaidīt. Bet pirms tam, apmeklējat kursus TTT serverī.
Cerams, ka kāds/a arī izveidos uz pavasari / vasaru kādu Heal mītu, vislabāk tas ir sanācis Kakaataajam un Queenai., kuriem jau piešauta roka šai sakarā. Bet skatīsimies, neskriesim notikumiem pa priekšu.

Ar cieņu,
Jānis a.k.a rahhtw......

Komentāri (12) Lasīt visu rakstu »
Cerības stars...
07:16 - 1021 rahhtw 14.07.2017, 15:24


Sēžot darbā, kad visi lielie darbi padarīti un ir brīvāks laiks, nodomāju, ka ir jāuzraksta kāds rakstiņš, jo sen nav būts kāds jauns raksts šeit, kā arī ir kaut kas pamainījies iekš Heala. To, vai tas ir kaut kas slikts vai kaut kas labs, to es atklāšu raksta turpinājumā.

Jāsāk ar to, ka jūnijā Heal komūnam bija dzimšanas diena. Ja tā var teikt, tam par godu tika arī uzrīkots mītings, uz kuru ieradās 11-12 cilvēki, ja nemaldos. Diemžēl uz heal jubileju neieradās neviens no administrācijas pārstāvjiem. Skumji. Mītings bija izdevies, visi bija apmierināti. Runājot par mītingiem, tad šogad ir bijuši 3 lielie mīti un daudzi mazie mini-mīti, kurus var saukt par vienas dienas pasēdēšanām. Lielu Paldies varam teikt lietotājam Hybrid Minds, pie kura tas notika daudzas reizes. Padzirdēju no Kakaataaja, (tagad jau niks - Tundra), ka augustā varētu būt vēlviens mītings, bet tas sīkāk jārunā ar viņu.

Ja mēs pieķeramies klāt serveriem, tad uz vasaru aktivitāte ir maz drusciņ kritusies. Kāpēc? Drošvien, ka vasara, daudzi atpūšas, nesēž tik bieži pie datora vai vienkārši strādā un nav laika šaut. Taču, tam arī varētu būt iemesls, ka kādu laiku negāja DD2 Keep Land serveris. Esmu arī dzirdējis, ka daudziem nepatīk, ka serverī spēlē cilvēki ar VIPIEM. Citi aizgājuši un to pat esmu manījis, ka daudzi spēlē DD2 KIC* serverī. Diemžēl, bet tā tas ir. Nekas nav mainījies, bet no mūsu 5 serveriem, laba aktivitāte ir tikai DD2 HEAL un DD2 Keep Land serverī. Pārējos trīs serveros aktivitāte nav. Ko daram tad? Taisam vakarus tajos serveros vai klapējam ciet un ieliekam kādu cs:go serveri iekšā? Ak pareizi, tas nenotiks tādēļ, ka administrācija slinko un neko nedara. Es tiešām šajā pusgada laikā esmu tikai divas labas lietas ieraudzījis: 1) TTT mapju tīrīšana un 2) Pārveidots/Pievienots FUN serveris. Runājot vēl par administrāciju, ne tikai es, bet daudzi citi ir vīlušies par ''mūsu skaisto, jaunu forumu. Man patīk!'' Ne velti aptauja lieciena, ko domā mūsu lietotāji.

Man tiešām patīk, ka forumu mūsu lietotāji apmeklē gandrīz katru dienu. Ieeju iekšā forumā, paskatos kas jauns. Nekas nav jauns, izeju. Un tā ir ikdiena. Nesen iegāju Discordā, tur vismaz ir tauta. Var mierīgi pasēdēt, pačillot, pačatot ar kādu. Cenšos arī rīkot kādus konkursus/turnīrus. Nav tā labākā aktivitāte no jums, bet tas ir jūsu ziņā. Zinu, ka neesmu pietiekoši radošs, lai izveidotu interesantus, aizraujošos konkursus/turnīrus, tāpēc ne velti jau 2.nedēļas INFO logā stāv teksts ''TIEK MEKLĒTS RADOŠAIS GURU!'' Lūdzu!
Foruma čatā neiztikt arī bez baniem, kurus visbiežāk dabū Rihis ar savu draugu psichotic ujoba. Dažreiz vien šķiet, ka ar čats tiek aizdirs*s ar stulbiem gifiem, tekstiem un tas notiek arī foruma topikos, kur lietotāji ne vienmēr tiek sodīgi, jo ^Lops nav robots, kas ar visu var tikt galā.

Runājot par statusu maiņu šeit, tad kopš iepriekšējā raksta ir 2 cilvēkuši saņēmuši uzrauga pieejas uz serveriem. Hrenovijs uz DD2 HEAL un Hybrid Minds uz DD2 Keep Land. Padzirdēju baumas, ka viens atteikšoties no uzrauga amata, bet to redzēsim, vai manas baumbas piepildīsies.

Jā, šis raksts no manas puses ir gana drūms ar daudzām negatīvām noskaņām, jo godīgi sakot, es neredzu šeit neko pozitīvu, vienīgi to, ka daži dosies uz to pozitivus festivālu. Man gribētos pat teikt, ka šis komūns jau lēnām sākt grimt. Diemžēl, bet tās ir manas domas. Vai tas būs pagrīdes komūns, to laiks rādīs. Vai būs kāds cerības stars no administrācijas, to arī redzēsim. Kā teikt - viss ar laiku. Izbaudat vasaru un tad jau redzēs kā turpināsies Heal nākotne.

Ar cieņu,
Jānis a.k.a rahhtw...

Komentāri (6) Lasīt visu rakstu »
Ar labu gramatikas līmeni nelasīt!
07:16 - 0430 ^Lops ziedotājs 29.04.2017, 02:51


Nekādu garo rakstu nedrukāšu, tikai, lai kaut kas pamainās šajā lapā. Diemžēl neviens cits ar šo nav spējīgs nodarboties, jo redz, gan jau kāds cits to izdarīs. Viens vispār uzmeta lūpu visam un izdzēsa savu rakstu, jo viņam tika izteikti aizrādījumi. Protams sadarīja arī citas lietas par kurām tika sodīts, bet iedziļināties par to es tagad negribu.

Pat nezinu ar ko sākt šo penteri, jo daudz kas ir noticis un daudz kas ir aizmirsies. Jā, piedodiet, neesmu tas, kurš ir spējīgs atcerēties ~2 mēnešu notikumus, īpaši sīkumus.


Iesākumā vēlos pateikt dažus vārdus par serveriem. Kā redzams, tad kaut cik vēl turas divi DD2 serveri (Heal land un Keep land), pārējie galīgi iznīkuši. Varbūt varētu vēl TTT mēģināt dabūt pie dzīvības, jo no tā man ne īpaši gribās atvadīties. Jā, jā, tūlīt būs komentāri:"Bet tu jau pats neko lietas labā nedari", brah... Ne jau es viens viņu varu atdzīvināt, pašiem tak arī vajag pielikt pirkstu un ienākt uzšaut. Par cs:go servera ideju nemaz negribu rakstīt, jo nav ne jausmas, kas padomā Guskim un Gallardo.

Tālāk runājot par šīs vietas lietotājiem, ja tā viņus var nosaukt. Pēdējā laikā vispār daudzi ir atmetuši cerības un mēģina sev pievērst uzmanību. Jau ienākušas sūdzības, ka daudzi pārāk labi iesēdējušies piepirstajos krēslos. Tad nu sāku dažus stumt uz ārpasauli, lai izvēdina galvas un saprot, ka nodarbojas ar pilnīgu fufeli. Pat Guskis man uzrakstīja, ka par maz tos lowakus tvarstam, tad nu sāku kaut cik parādīt viņiem robežas un aizrādīt, ka dara figņu. Protams daudziem ir vienkārši nospļauties. Ko te tāds lops man kaut ko aizrāda, lai iet tupīt būrī. Ķipa viņš te namber van, ja?Turnīri vispār uz labu laiku nozuduši, jo nav neviena, kurš uzņemtos to rīkošanu un vadību. Varbūt kaut kas parādīsies.
Re kur viens no jaunajiem guru izveidoja pieteikšanos uz "Fun vakaru". Varētu paspiest viņam roku par šādu gājienu, jo iespējams kāds ieradīsies un varēs pašaudīties ar lokiem un pamedīt "paslēpto". Nekautrējaties un droši piesakaties! Protams, kāds konkurss arī tiek uzrīkots, lai info logs nepaliktu galīgi tukšs. Re kur Dobelnieks rīko jaunu izlozi uz lielo foruma piķi, saucās "Pavasara Lotto", izlozēti tiks 6 dalībnieki. Rahhtw ideja aizgāja uz pretējo, lai to naudu nospēlētu. Nekas, var jau aiziet to pokeru uzspēlēt, tāpat tur būs bezvērtīgi cipari monitorā. Kā teikt - nav ko zaudēt. Droši pačekojam pieteikšanos "Heal Poker". Un tad ir 2 manis rīkotie konkursi. Viens no tiem ir "Voice of the Heal", lai noskaidrotu labāko šī gada balsi, kura te uzturas. Protams, lai arī drusku pasmietos par to, kas tur sanāks. Ja ir kāds, kurš vēlas iesūtīt, bet nav spējīgs no autiņa izkāpt, tad man tev ir mierinājums - tavs dziedājums nebūs tas sliktākais, jo pašreizējie iesūtītie nav nekādi lielie zelta darbi :D. Otrs konkurss ir "Headera konkurss". Tur diemžēl iesūtīšanas laiks ir beidzies, bet ir iespēja nobalsot par tavuprāt labāko darbu. Varbūt parādīsies vēl kādi turnīri/konkursi. Skatīsimies uz mūsu jaunajiem guru, kā viņiem veiksies šajā amatā.

Par pašām amatu maiņām es neko nerakstīšu, viss pašiem redzams, kurš katrā beņķī sēž. Par maniem dārgajiem kolēģiem vispār nerunāsim, abi noklīduši.


Še ku, re ku stundas laikā pusaizmigušam kaut kas sanāca. Ceru, ka ar šo ļoti informatīvo rakstu jums pietiks :)

Ar cieņu,
^Lops
...

Komentāri (9) Lasīt visu rakstu »