dyolope
Ar labu gramatikas līmeni nelasīt!
12:16 - 0430 ^Lops ziedotājs 29.04.2017, 02:51


Nekādu garo rakstu nedrukāšu, tikai, lai kaut kas pamainās šajā lapā. Diemžēl neviens cits ar šo nav spējīgs nodarboties, jo redz, gan jau kāds cits to izdarīs. Viens vispār uzmeta lūpu visam un izdzēsa savu rakstu, jo viņam tika izteikti aizrādījumi. Protams sadarīja arī citas lietas par kurām tika sodīts, bet iedziļināties par to es tagad negribu.

Pat nezinu ar ko sākt šo penteri, jo daudz kas ir noticis un daudz kas ir aizmirsies. Jā, piedodiet, neesmu tas, kurš ir spējīgs atcerēties ~2 mēnešu notikumus, īpaši sīkumus.


Iesākumā vēlos pateikt dažus vārdus par serveriem. Kā redzams, tad kaut cik vēl turas divi DD2 serveri (Heal land un Keep land), pārējie galīgi iznīkuši. Varbūt varētu vēl TTT mēģināt dabūt pie dzīvības, jo no tā man ne īpaši gribās atvadīties. Jā, jā, tūlīt būs komentāri:"Bet tu jau pats neko lietas labā nedari", brah... Ne jau es viens viņu varu atdzīvināt, pašiem tak arī vajag pielikt pirkstu un ienākt uzšaut. Par cs:go servera ideju nemaz negribu rakstīt, jo nav ne jausmas, kas padomā Guskim un Gallardo.

Tālāk runājot par šīs vietas lietotājiem, ja tā viņus var nosaukt. Pēdējā laikā vispār daudzi ir atmetuši cerības un mēģina sev pievērst uzmanību. Jau ienākušas sūdzības, ka daudzi pārāk labi iesēdējušies piepirstajos krēslos. Tad nu sāku dažus stumt uz ārpasauli, lai izvēdina galvas un saprot, ka nodarbojas ar pilnīgu fufeli. Pat Guskis man uzrakstīja, ka par maz tos lowakus tvarstam, tad nu sāku kaut cik parādīt viņiem robežas un aizrādīt, ka dara figņu. Protams daudziem ir vienkārši nospļauties. Ko te tāds lops man kaut ko aizrāda, lai iet tupīt būrī. Ķipa viņš te namber van, ja?Turnīri vispār uz labu laiku nozuduši, jo nav neviena, kurš uzņemtos to rīkošanu un vadību. Varbūt kaut kas parādīsies.
Re kur viens no jaunajiem guru izveidoja pieteikšanos uz "Fun vakaru". Varētu paspiest viņam roku par šādu gājienu, jo iespējams kāds ieradīsies un varēs pašaudīties ar lokiem un pamedīt "paslēpto". Nekautrējaties un droši piesakaties! Protams, kāds konkurss arī tiek uzrīkots, lai info logs nepaliktu galīgi tukšs. Re kur Dobelnieks rīko jaunu izlozi uz lielo foruma piķi, saucās "Pavasara Lotto", izlozēti tiks 6 dalībnieki. Rahhtw ideja aizgāja uz pretējo, lai to naudu nospēlētu. Nekas, var jau aiziet to pokeru uzspēlēt, tāpat tur būs bezvērtīgi cipari monitorā. Kā teikt - nav ko zaudēt. Droši pačekojam pieteikšanos "Heal Poker". Un tad ir 2 manis rīkotie konkursi. Viens no tiem ir "Voice of the Heal", lai noskaidrotu labāko šī gada balsi, kura te uzturas. Protams, lai arī drusku pasmietos par to, kas tur sanāks. Ja ir kāds, kurš vēlas iesūtīt, bet nav spējīgs no autiņa izkāpt, tad man tev ir mierinājums - tavs dziedājums nebūs tas sliktākais, jo pašreizējie iesūtītie nav nekādi lielie zelta darbi :D. Otrs konkurss ir "Headera konkurss". Tur diemžēl iesūtīšanas laiks ir beidzies, bet ir iespēja nobalsot par tavuprāt labāko darbu. Varbūt parādīsies vēl kādi turnīri/konkursi. Skatīsimies uz mūsu jaunajiem guru, kā viņiem veiksies šajā amatā.

Par pašām amatu maiņām es neko nerakstīšu, viss pašiem redzams, kurš katrā beņķī sēž. Par maniem dārgajiem kolēģiem vispār nerunāsim, abi noklīduši.


Še ku, re ku stundas laikā pusaizmigušam kaut kas sanāca. Ceru, ka ar šo ļoti informatīvo rakstu jums pietiks :)

Ar cieņu,
^Lops
...

Komentāri (9) Lasīt visu rakstu »
Back on track...
12:16 - 0907 Sviests. ziedotājs 06.03.2017, 00:18

...

Komentāri (11) Lasīt visu rakstu »
MAKE LOVE, NOT WAR
12:16 - 0513 Puukjeens ziedotājs 09.02.2017, 14:12
Smiley face
Yo, draugs, kas iesāka lasīt. Pasmaidi! Pozitīvisms ir tas, kas padara Tevi skaistu. Tas nekas, ka aiz loga no rīta ir -18° C un pāris soļus noejot seja ir atsalusi. Tas nekas, ka kaut kur nepaveicās, paveiksies citur, no kļūdām taču daļēji mācāmies. Saņemies, dzīve ir skaista.

Hīls, lai gan mazliet panīcis, tam arī ir skaistās puses. Ik pa laikam tagad tiek noorganizēts kāds turnīrs, vakars vai vienkārši serverī savācās bariņš un izklaidē paši sevi. Nav taču obligāti jāvāc fragi, katru otro raundu jāraksta /top15 un jādusmojās par to, ka Tevi kāds pabloķēja, noflašoja vai, nedod Dievs, Tevi netīšām nošāva. Esi tak cilvēks, nospied “Forgive”, nav jau dzīve, kurā nomirstot neatdzīvojies (nu ok, var paprovēt defibrilēt), spēle turpināsies nākamajā raundā un mapē. Ne jau tāpēc, ka Tev vienreiz iebaksta ar lomiku TTT modā, uzreiz ir jābano par randomu. Šo es vairāk gribu attiecināt uz sms adminiem, kuri sāk piesieties par tādām lietās, kuras neeksistē noteikumos, kuras ir izraisītas cilvēcisku faktoru dēļ un tās, uz kurām ir iespēja pievērt acis. Tas, ka noteikumi ir akmenī kalti, nenozīmē, ka tos nevar apiet. Pēc šiem vārdiem nemēģiniet atrast caurumus noteikumos, paņems Jūs pēc pilnas programmas.

Runājot par noteikumiem, kādam no esošajiem dd2 uzraugiem/modiem vajadzētu piesēsties un iziet cauri esošajiem noteikumiem, ieteicams pat vairākiem kopā. Tajos ir daudz nepilnības, kuru dēļ sanāk domstarpības gan lietotāju un adminu starpā, gan adminu un uzraugu starpā. Varam ņemt par piemēru kaut neseno atgadījumu starp Persiku, Kakaataaju un Kvīnu [Topiks]

Par lietotājiem aizsākot, mūsu uzlecošā zvaigzne Jackdaniels ir paspējis nonākt uzmanības lokā ar vairākiem netradicionāliem baniem, kuri parasti rezultējas ar adminu tiesību pazaudēšanu. Lai vai cik reizes viņš ir iegādājies jaunu aksesu, nav mainījusies viņa rīcība, kas, savukārt, rezultējas ar sūdzību pieplūdumu forumā un centu pieplūdumu dupleta maciņam. Mazliet bālāks indivīds ir Putjin, kas vairāk uzdarbojas dd2 serverī, bet stāsts ir visai līdzīgs – abi pelna neapskaužamu heitu.

Statusu maiņas

Tika pieņemts papildus TTT uzraugs - bluz, kas palīdzēs Kakātājam pieskatīt šo serveri, jo darba dēļ, sūdzības nebija iespējams izskatīt dienas laikā, toties sūdzības TTT serverī ir vienmēr. Regulāri atrodas kāds, kas randomo vai kāds, kuru nobanoja Jacks.
Persiks arī ir mūsu jaunais dd2.keep.lv uzraugs. Par kakātāju izvērsās diskusijas, vai viņš ir atbilstošs šim amatam, bet kā redzams, arī pašlaik viņš ir amatā, tātad runas noklusušas.
Guru rindas ir atstājis Exits, viņa vietā uz kādu laiku ir stājies Puukjeens. Nav zināms, cik ilgi viņš būs šajā amatā, laikam tāpēc Guskis tirda, lai meklē mācekli, kurš varētu palīdzēt ar konkursiem un nākotnē pārņemt vadību etc. Ja nu kādam ir vēlme izpausties, droši dari to. Ieteicams vispirms uzrīkot kaut ko, nevis uzreiz rakstīt pieteikumu uz guru, jo puskoka lēcēji jau daudzi šeit ir. Izrādi iniciatīvu, kaut vai es pats centīšos izpalīdzēt, cik varēšu. Ja nē, pabakstīsim Gusiku.

Turnīri/konkursi/vakari

Pēdējā laikā ir aktualizējušies ieroču eksperta tipa vakari, kuros galvenā ideja ir izklaidēties un tikai otršķirīgi – noskaidrot, kurš ir lielākais profiņš ar noteiktu ieroci. Ir aizvadīti jau daži vakari, vēl daži tuvojās, bet ieroči jau nav bezgalīgi daudz, tāpēc jādomā cita veida vakari.
Bija VIP vs VIP vakars, kur visiem dalībniekiem piešķīra vipu, nu visiem bija lielie prieki ar godmode skraidīt. Galvenā balvā bija nedēļas vips uz dd2 serveri, to nocēla Skaijs un atdeva man, tagad man ir vieglāk kādu nodurt. Var daskriet līdz pretiniekam ar godmod, kad beigušās lodes – NODURT. Ha, ķip knife pro.

Par visiem šiem CS saistītajiem konkursiem – danke Gusikam, šis iedeva iespēju uzlikt paroli servakam, mainīti ieroču aizliegumus un uztaisīja naudas komandu, lai visiem var iedot naudu, ja organizē kādu smagāka ieroča vakaru. Forša komanda arī bija atmest visu pa vecam, ko uzlika uz vakaru, tā komanda mazliet gļučī, bet ar otro reizi parasti aiziet, kā jau ar tehnoloģijām, mazliet jāpadauza, lai strādātu. Ja pultij vajag jaunas baterijas, labāk tak pogas spiest stiprāk, nekā iegādāties jaunās.
Manuprāt, diezgan neizdevies bija csgo vakars, lai gan tauta bija okey, serveris bija kaut kāds ļevais un lagoja dažiem, es vispār neizbaudīju to spēli, jo es šaut tik sarežģītā spēlē nejēdzu. Pieminot CS:GO, tad vēl turpinās Lopa organizētais csgo 1x1, šis teica, ka mazliet ievilksies, bet velkās jau 2 mēnešus.
Man bija doma par foruma konkursiem - “zīmē”, “raksti”, “meklē apslēpto”, bet man nav pārliecība, ka forumā ir cilvēki, kas uz to parakstītos un būtu aktivitāte, tāpēc mazliet piebremzēju ar to rīkošanu. Ja nu Jūs tā neuzskatiet, padalieties komentāros, ka es kļūdos, un Jūs būtu gatavi piedalīties tāda tipa konkursos.

HEAL vēlmes

Gusiks vēlas jauno webu kādu dienu palaist. Nav atmetis tam ar roku un turpina iesākto, ik pa laikam čatā padižojās, ko viņš ir paveicis. Man visvairāk patika tas, ka jaunais webs būs ātrs. Atkal mīnuss ir tas, ka pazudīs viss līdz šim esošais forumā, īpaši mans balvu skapis, būšu morāli sagrauts.
Dažiem ir vēlme par csgo serveri, ik pa laikam par to ieminās, taisa topikus, ir pat gatavi ziedot, lai tas parādītos. Bet vai resnie to sadzirdēs un būs vēlme ar ko tādu ņemties, tas jau vairs nav mūsu spēkos. Kāds vēl vēlas surfu, kāds DR, bet Gusiks teica, ka tie laiki ir pagājuši, arī uz vienu vakaru negribēja DR palaist, lai vakaru varētu uzorganizēt. Nevar jau visiem izdabāt tomēr, jāskatās no citas puses. Ja ir vēlme, variet izlasīt mazliet par un ap healu [ŠEIT]. Tur ir pašreizējā komūna stadija, lasiet arī komentārus, tur ir resno un citu lietotāju viedokļi un skatu punkti.

Starp citu, healā regulāri notiek privātie mīti, bet tas ir privāts līdz brīdim, kad Tu Raičam iedod savu telefona numberīti. Tad Tu automāski būsi ielūgts. Ja ir vēlme satikt kādu heal purnu, raksti viņam.

Jauku dienu,
Pūķis

...

Komentāri (10) Lasīt visu rakstu »