dyolope
Back on track...
06:17 - 0907 Sviests. ziedotājs 06.03.2017, 00:18

...

Komentāri (11) Lasīt visu rakstu »
MAKE LOVE, NOT WAR
06:17 - 0513 Puukjeens ziedotājs 09.02.2017, 14:12
Smiley face
Yo, draugs, kas iesāka lasīt. Pasmaidi! Pozitīvisms ir tas, kas padara Tevi skaistu. Tas nekas, ka aiz loga no rīta ir -18° C un pāris soļus noejot seja ir atsalusi. Tas nekas, ka kaut kur nepaveicās, paveiksies citur, no kļūdām taču daļēji mācāmies. Saņemies, dzīve ir skaista.

Hīls, lai gan mazliet panīcis, tam arī ir skaistās puses. Ik pa laikam tagad tiek noorganizēts kāds turnīrs, vakars vai vienkārši serverī savācās bariņš un izklaidē paši sevi. Nav taču obligāti jāvāc fragi, katru otro raundu jāraksta /top15 un jādusmojās par to, ka Tevi kāds pabloķēja, noflašoja vai, nedod Dievs, Tevi netīšām nošāva. Esi tak cilvēks, nospied “Forgive”, nav jau dzīve, kurā nomirstot neatdzīvojies (nu ok, var paprovēt defibrilēt), spēle turpināsies nākamajā raundā un mapē. Ne jau tāpēc, ka Tev vienreiz iebaksta ar lomiku TTT modā, uzreiz ir jābano par randomu. Šo es vairāk gribu attiecināt uz sms adminiem, kuri sāk piesieties par tādām lietās, kuras neeksistē noteikumos, kuras ir izraisītas cilvēcisku faktoru dēļ un tās, uz kurām ir iespēja pievērt acis. Tas, ka noteikumi ir akmenī kalti, nenozīmē, ka tos nevar apiet. Pēc šiem vārdiem nemēģiniet atrast caurumus noteikumos, paņems Jūs pēc pilnas programmas.

Runājot par noteikumiem, kādam no esošajiem dd2 uzraugiem/modiem vajadzētu piesēsties un iziet cauri esošajiem noteikumiem, ieteicams pat vairākiem kopā. Tajos ir daudz nepilnības, kuru dēļ sanāk domstarpības gan lietotāju un adminu starpā, gan adminu un uzraugu starpā. Varam ņemt par piemēru kaut neseno atgadījumu starp Persiku, Kakaataaju un Kvīnu [Topiks]

Par lietotājiem aizsākot, mūsu uzlecošā zvaigzne Jackdaniels ir paspējis nonākt uzmanības lokā ar vairākiem netradicionāliem baniem, kuri parasti rezultējas ar adminu tiesību pazaudēšanu. Lai vai cik reizes viņš ir iegādājies jaunu aksesu, nav mainījusies viņa rīcība, kas, savukārt, rezultējas ar sūdzību pieplūdumu forumā un centu pieplūdumu dupleta maciņam. Mazliet bālāks indivīds ir Putjin, kas vairāk uzdarbojas dd2 serverī, bet stāsts ir visai līdzīgs – abi pelna neapskaužamu heitu.

Statusu maiņas

Tika pieņemts papildus TTT uzraugs - bluz, kas palīdzēs Kakātājam pieskatīt šo serveri, jo darba dēļ, sūdzības nebija iespējams izskatīt dienas laikā, toties sūdzības TTT serverī ir vienmēr. Regulāri atrodas kāds, kas randomo vai kāds, kuru nobanoja Jacks.
Persiks arī ir mūsu jaunais dd2.keep.lv uzraugs. Par kakātāju izvērsās diskusijas, vai viņš ir atbilstošs šim amatam, bet kā redzams, arī pašlaik viņš ir amatā, tātad runas noklusušas.
Guru rindas ir atstājis Exits, viņa vietā uz kādu laiku ir stājies Puukjeens. Nav zināms, cik ilgi viņš būs šajā amatā, laikam tāpēc Guskis tirda, lai meklē mācekli, kurš varētu palīdzēt ar konkursiem un nākotnē pārņemt vadību etc. Ja nu kādam ir vēlme izpausties, droši dari to. Ieteicams vispirms uzrīkot kaut ko, nevis uzreiz rakstīt pieteikumu uz guru, jo puskoka lēcēji jau daudzi šeit ir. Izrādi iniciatīvu, kaut vai es pats centīšos izpalīdzēt, cik varēšu. Ja nē, pabakstīsim Gusiku.

Turnīri/konkursi/vakari

Pēdējā laikā ir aktualizējušies ieroču eksperta tipa vakari, kuros galvenā ideja ir izklaidēties un tikai otršķirīgi – noskaidrot, kurš ir lielākais profiņš ar noteiktu ieroci. Ir aizvadīti jau daži vakari, vēl daži tuvojās, bet ieroči jau nav bezgalīgi daudz, tāpēc jādomā cita veida vakari.
Bija VIP vs VIP vakars, kur visiem dalībniekiem piešķīra vipu, nu visiem bija lielie prieki ar godmode skraidīt. Galvenā balvā bija nedēļas vips uz dd2 serveri, to nocēla Skaijs un atdeva man, tagad man ir vieglāk kādu nodurt. Var daskriet līdz pretiniekam ar godmod, kad beigušās lodes – NODURT. Ha, ķip knife pro.

Par visiem šiem CS saistītajiem konkursiem – danke Gusikam, šis iedeva iespēju uzlikt paroli servakam, mainīti ieroču aizliegumus un uztaisīja naudas komandu, lai visiem var iedot naudu, ja organizē kādu smagāka ieroča vakaru. Forša komanda arī bija atmest visu pa vecam, ko uzlika uz vakaru, tā komanda mazliet gļučī, bet ar otro reizi parasti aiziet, kā jau ar tehnoloģijām, mazliet jāpadauza, lai strādātu. Ja pultij vajag jaunas baterijas, labāk tak pogas spiest stiprāk, nekā iegādāties jaunās.
Manuprāt, diezgan neizdevies bija csgo vakars, lai gan tauta bija okey, serveris bija kaut kāds ļevais un lagoja dažiem, es vispār neizbaudīju to spēli, jo es šaut tik sarežģītā spēlē nejēdzu. Pieminot CS:GO, tad vēl turpinās Lopa organizētais csgo 1x1, šis teica, ka mazliet ievilksies, bet velkās jau 2 mēnešus.
Man bija doma par foruma konkursiem - “zīmē”, “raksti”, “meklē apslēpto”, bet man nav pārliecība, ka forumā ir cilvēki, kas uz to parakstītos un būtu aktivitāte, tāpēc mazliet piebremzēju ar to rīkošanu. Ja nu Jūs tā neuzskatiet, padalieties komentāros, ka es kļūdos, un Jūs būtu gatavi piedalīties tāda tipa konkursos.

HEAL vēlmes

Gusiks vēlas jauno webu kādu dienu palaist. Nav atmetis tam ar roku un turpina iesākto, ik pa laikam čatā padižojās, ko viņš ir paveicis. Man visvairāk patika tas, ka jaunais webs būs ātrs. Atkal mīnuss ir tas, ka pazudīs viss līdz šim esošais forumā, īpaši mans balvu skapis, būšu morāli sagrauts.
Dažiem ir vēlme par csgo serveri, ik pa laikam par to ieminās, taisa topikus, ir pat gatavi ziedot, lai tas parādītos. Bet vai resnie to sadzirdēs un būs vēlme ar ko tādu ņemties, tas jau vairs nav mūsu spēkos. Kāds vēl vēlas surfu, kāds DR, bet Gusiks teica, ka tie laiki ir pagājuši, arī uz vienu vakaru negribēja DR palaist, lai vakaru varētu uzorganizēt. Nevar jau visiem izdabāt tomēr, jāskatās no citas puses. Ja ir vēlme, variet izlasīt mazliet par un ap healu [ŠEIT]. Tur ir pašreizējā komūna stadija, lasiet arī komentārus, tur ir resno un citu lietotāju viedokļi un skatu punkti.

Starp citu, healā regulāri notiek privātie mīti, bet tas ir privāts līdz brīdim, kad Tu Raičam iedod savu telefona numberīti. Tad Tu automāski būsi ielūgts. Ja ir vēlme satikt kādu heal purnu, raksti viņam.

Jauku dienu,
Pūķis

...

Komentāri (10) Lasīt visu rakstu »
pray for 2016.
06:17 - 0321 Aiciiits ziedotājs 29.12.2016, 15:50


2016 jau palēnām sit uz beigām, un vajadzētu uzspēt aizmest main lapu ar svaigām lietām. Neesmu baigais pro masķers, bet nu pīpējot varu sajusties kā rakstammašīna. Parasti jau saka ''Jauns gads, jauns sākums'' šoreiz tas neatspoguļos to. Ja jau Ziemassvētkos var sašļiku cept, kad laiks kā Jāņos. Redzam bildīti ar dabas ainavu, kas mazliet jau sēž acīs, ka lietas būtība ir jāmaina. Protams gaidījām no Guru puses to padarīšanu, bet šobrīd bez rezultātiem. Šis gads forumā ir gājis visādi... Nu labi, sāksim ar to, ka tika apdraudēti spēļu serveri, un visi nemitīgi centās uzzināt, kas tas tāds ir, bet patiesība agri vai vēlu nāca gaismā. Sākumā daudzi domāja, ka kaut kāds sīkais gan jau vien ir, bet ieraugot parādījās tāds brangs vīriņš. To var atrast topikā parakņājoties pa forumu. Kuram būs interese, tas arī uzmeklēs. Būs iemesls pastaigāt pa forumu vismaz. Aprunājoties ar cilvēku, cilvēks apsolījās vairs to nedarīt, un paši redzat, ka stabilitāte serveros ir mainījusies. Izrādās tīri normāls čalis, tik uzskata, ka spēles deģenerē cilvēkus, interesanti. Par severiem vēl runājot aktuāli vēl redzam, ka cilvēki pieprasa mūsu papiņam Gallardo vecās vērtības, cs;go serveri. Protams, kā jau minēju iepriekšējā rakstā no savas puses.. Bija pieejami ziedojumi, kur katrs varēja mazliet atmest no maciņa, lai tiktu tas pilnveidots, un paši redzam, ka bez panākumiem tas viss. Kaut gan klīst baumas, ka viņam nav problēmu paņemt serveri, tikai jāatrod ar ko sadarboties tādā ziņā.. CS;GO fanariki, turat īkšķus. Turpinot pa serveriem.. Jailbreak vietā mūsu serveru meistars GuskiS ir apvienojis ar Fun serveri, kurā ir Hidden, Survival, Cowboys vs Indians. Interesants serveris, kur pavadīt savu laiku. Serverim ir vecā IP adrese, kas savulaik bija JailBreak : dc.keep.lv:27016
Par cik mums nav Teamspeak serverīša vairs, tad esmu izveidojis heal.lv Discord serveri, kur jau mēs visi īstie tusējam. Discord ir teamspeak principa, tikai daudz apdeitotāks, un ir visas citas lietas pieejamas, ka arī uz viedtālruņa aplikācija ir bezmaksas. Tā kā mums pievienoties var jebkurā laikā, un no jebkuras vietas. Atšķirībā no teamspeak, kurai ir viedtālrunī maksas aplikācija. Discorda serveri var redzēt info logā, tikai daudzi to nepamana, jo tas ir pielāgots info logam (maza izmēra). heal.lv Discord servera adrese ir :

Neaizmirsīšu pieminēt, ka mūsu serveru/weblapas meistars GuskiS turpina strādāt pie jaunā heal.lv websaita, kuru varbūt gaida daudzi, kā arī jaunajiem tagad iespēja to uzzināt. Gallardo joprojām parādās pa brīdim, laikam atkal jūrā šobrīd, jo redz retāk nekā parasti. Pareizi ir - nauda jāpelna. Daži indivīdi kauc pēc bana, bet paiet pāris dienas, un jau dīc unbanu. Nav jau žēl, varbūt cilvēks labojas, bet ja jau atkārtojas tas, tad jau kaut kas īsti tomēr nav kārtībā. Varētu vēl pastāstīt, bet neko daudz nerakstīšu šoreiz, atstāsim arī kaut ko 2017, lai raksti taptu biežāk.


Par turnīriem/konkursiem runājot:

ExiT jau kādu laiku turās amatā, un pa brīdim rīko konkursus. Kā piemēram : 8ball tournament , un arī uz jaunā gada noskaņu : Heal skaistāka Egle 2016 Kā arī nāk ar jaunām idejām, kuras jau ir pagājušas, un vēl tikai taps. Tikai sliņķis rakstus nevīžo uzrakstīt. Ā, un vēl bija Signija Guru amatā, tikai nezinu kapēc, bet viņai iedeva to prieku, jo redzi ExiT esot piespiedis viņai uzrakstīt pieteikumu, un beigās apžēlojoties iedevām pamēģināt. Itkā taisījās sadarboties, bet tad laikam uzzināja Signijas īsto vecumu,gribēja sakoļīt. Meitene uzrīkoja vienu konkursu, tas itkā izdevās, bet laika gaitā saņēma daudz heita no apkārtējiem lietotājiem. Tādējādi nervu sabrukuma dēļ gribēja atteikties no amata. smieklīgi.
Arī mūsu ļaunais moderators Lops, ir uzbliezis : CS;GO Aim Map 1x1 , kur lielie šāvēji par parādīt, kurš ir īstais, un kurš ir trīcvaigs, kā savulaik teica Gustavo.
Par statusa maiņām nevēlos īsti vairs runāt, jo tie baigi mainās pēdējā laikā, un raisa nervu sabrukumu. Lielu šoku pēdējā laikā pastrādājis ir TTT, un nu jau Keep DD2 land uzraugs kakaataajs, kurš nodarbojas ar labdarību, un no sava maka sācis sponsorēt turnīrus. Tādējādi dodot labumu citiem lietotājiem, kā arī Gallardo. Ā, kā jau katru gadu ir pieejams balsot par Gada nominācijām, ja nu kāds nav paspējis, tad var iemest acis : Gada nominācijas 2016


Ārpus kastes runājot:

Laikam jau tomēr būs pasaulē World of War 3. Turcijā viens izbijušais policijas darbinieks nošāva Krievijas vēstnesi. Bļaujot ''allah akbar''. Putinam būs uzdevums atkal bombardēt Sīrīju. Tad atkal Vācijā smagais iebrauca tirgū nezinu kāda velna pēc, trakas lietas notiek pasaulē. Itkā jau nieks, jo daudziem tas neinteresē, bet nu es mazliet piestrādāju par ziņnesi. Kā arī labāk zināt, jo mazums kāds uzskries uz ielas Tev kādā vakarā ar kalašņikovu rokās. *Pipari uz mēles* Runājot par Latviju : Kaut kad te nesen bija hīliešiem privātais mīts, kur satikās pāris cilvēki, vārdos neminēšu, Discordieši to jau noteikti zin. Viņiem esot jautri gājis. Iespējams kādam izvērtās mīlas divstūris, turam īkšķus. Tūliņ jau jaunais gads, bet diemžēl dubļos, ja nemainīsies kaut kas, bet kāda iespēja. Atkal sprāgs prikoli, kad atvērs ledusskapi, un tur pagājuša gada salāti, un vēl visādi prikoli, kuri ir galīgi nesmieklīgi.. Katrā ziņā gadam ejot šis noteikti būs pēdējais raksts. Paldies par uzmanību, un tiekamies nākamgad.
Laimīgu jauno gadu!...

Komentāri (11) Lasīt visu rakstu »