dyolope
pray for 2016.
12:15 - 0321 Aiciiits ziedotājs 29.12.2016, 15:50


2016 jau palēnām sit uz beigām, un vajadzētu uzspēt aizmest main lapu ar svaigām lietām. Neesmu baigais pro masķers, bet nu pīpējot varu sajusties kā rakstammašīna. Parasti jau saka ''Jauns gads, jauns sākums'' šoreiz tas neatspoguļos to. Ja jau Ziemassvētkos var sašļiku cept, kad laiks kā Jāņos. Redzam bildīti ar dabas ainavu, kas mazliet jau sēž acīs, ka lietas būtība ir jāmaina. Protams gaidījām no Guru puses to padarīšanu, bet šobrīd bez rezultātiem. Šis gads forumā ir gājis visādi... Nu labi, sāksim ar to, ka tika apdraudēti spēļu serveri, un visi nemitīgi centās uzzināt, kas tas tāds ir, bet patiesība agri vai vēlu nāca gaismā. Sākumā daudzi domāja, ka kaut kāds sīkais gan jau vien ir, bet ieraugot parādījās tāds brangs vīriņš. To var atrast topikā parakņājoties pa forumu. Kuram būs interese, tas arī uzmeklēs. Būs iemesls pastaigāt pa forumu vismaz. Aprunājoties ar cilvēku, cilvēks apsolījās vairs to nedarīt, un paši redzat, ka stabilitāte serveros ir mainījusies. Izrādās tīri normāls čalis, tik uzskata, ka spēles deģenerē cilvēkus, interesanti. Par severiem vēl runājot aktuāli vēl redzam, ka cilvēki pieprasa mūsu papiņam Gallardo vecās vērtības, cs;go serveri. Protams, kā jau minēju iepriekšējā rakstā no savas puses.. Bija pieejami ziedojumi, kur katrs varēja mazliet atmest no maciņa, lai tiktu tas pilnveidots, un paši redzam, ka bez panākumiem tas viss. Kaut gan klīst baumas, ka viņam nav problēmu paņemt serveri, tikai jāatrod ar ko sadarboties tādā ziņā.. CS;GO fanariki, turat īkšķus. Turpinot pa serveriem.. Jailbreak vietā mūsu serveru meistars GuskiS ir apvienojis ar Fun serveri, kurā ir Hidden, Survival, Cowboys vs Indians. Interesants serveris, kur pavadīt savu laiku. Serverim ir vecā IP adrese, kas savulaik bija JailBreak : dc.keep.lv:27016
Par cik mums nav Teamspeak serverīša vairs, tad esmu izveidojis heal.lv Discord serveri, kur jau mēs visi īstie tusējam. Discord ir teamspeak principa, tikai daudz apdeitotāks, un ir visas citas lietas pieejamas, ka arī uz viedtālruņa aplikācija ir bezmaksas. Tā kā mums pievienoties var jebkurā laikā, un no jebkuras vietas. Atšķirībā no teamspeak, kurai ir viedtālrunī maksas aplikācija. Discorda serveri var redzēt info logā, tikai daudzi to nepamana, jo tas ir pielāgots info logam (maza izmēra). heal.lv Discord servera adrese ir :

Neaizmirsīšu pieminēt, ka mūsu serveru/weblapas meistars GuskiS turpina strādāt pie jaunā heal.lv websaita, kuru varbūt gaida daudzi, kā arī jaunajiem tagad iespēja to uzzināt. Gallardo joprojām parādās pa brīdim, laikam atkal jūrā šobrīd, jo redz retāk nekā parasti. Pareizi ir - nauda jāpelna. Daži indivīdi kauc pēc bana, bet paiet pāris dienas, un jau dīc unbanu. Nav jau žēl, varbūt cilvēks labojas, bet ja jau atkārtojas tas, tad jau kaut kas īsti tomēr nav kārtībā. Varētu vēl pastāstīt, bet neko daudz nerakstīšu šoreiz, atstāsim arī kaut ko 2017, lai raksti taptu biežāk.


Par turnīriem/konkursiem runājot:

ExiT jau kādu laiku turās amatā, un pa brīdim rīko konkursus. Kā piemēram : 8ball tournament , un arī uz jaunā gada noskaņu : Heal skaistāka Egle 2016 Kā arī nāk ar jaunām idejām, kuras jau ir pagājušas, un vēl tikai taps. Tikai sliņķis rakstus nevīžo uzrakstīt. Ā, un vēl bija Signija Guru amatā, tikai nezinu kapēc, bet viņai iedeva to prieku, jo redzi ExiT esot piespiedis viņai uzrakstīt pieteikumu, un beigās apžēlojoties iedevām pamēģināt. Itkā taisījās sadarboties, bet tad laikam uzzināja Signijas īsto vecumu,gribēja sakoļīt. Meitene uzrīkoja vienu konkursu, tas itkā izdevās, bet laika gaitā saņēma daudz heita no apkārtējiem lietotājiem. Tādējādi nervu sabrukuma dēļ gribēja atteikties no amata. smieklīgi.
Arī mūsu ļaunais moderators Lops, ir uzbliezis : CS;GO Aim Map 1x1 , kur lielie šāvēji par parādīt, kurš ir īstais, un kurš ir trīcvaigs, kā savulaik teica Gustavo.
Par statusa maiņām nevēlos īsti vairs runāt, jo tie baigi mainās pēdējā laikā, un raisa nervu sabrukumu. Lielu šoku pēdējā laikā pastrādājis ir TTT, un nu jau Keep DD2 land uzraugs kakaataajs, kurš nodarbojas ar labdarību, un no sava maka sācis sponsorēt turnīrus. Tādējādi dodot labumu citiem lietotājiem, kā arī Gallardo. Ā, kā jau katru gadu ir pieejams balsot par Gada nominācijām, ja nu kāds nav paspējis, tad var iemest acis : Gada nominācijas 2016


Ārpus kastes runājot:

Laikam jau tomēr būs pasaulē World of War 3. Turcijā viens izbijušais policijas darbinieks nošāva Krievijas vēstnesi. Bļaujot ''allah akbar''. Putinam būs uzdevums atkal bombardēt Sīrīju. Tad atkal Vācijā smagais iebrauca tirgū nezinu kāda velna pēc, trakas lietas notiek pasaulē. Itkā jau nieks, jo daudziem tas neinteresē, bet nu es mazliet piestrādāju par ziņnesi. Kā arī labāk zināt, jo mazums kāds uzskries uz ielas Tev kādā vakarā ar kalašņikovu rokās. *Pipari uz mēles* Runājot par Latviju : Kaut kad te nesen bija hīliešiem privātais mīts, kur satikās pāris cilvēki, vārdos neminēšu, Discordieši to jau noteikti zin. Viņiem esot jautri gājis. Iespējams kādam izvērtās mīlas divstūris, turam īkšķus. Tūliņ jau jaunais gads, bet diemžēl dubļos, ja nemainīsies kaut kas, bet kāda iespēja. Atkal sprāgs prikoli, kad atvērs ledusskapi, un tur pagājuša gada salāti, un vēl visādi prikoli, kuri ir galīgi nesmieklīgi.. Katrā ziņā gadam ejot šis noteikti būs pēdējais raksts. Paldies par uzmanību, un tiekamies nākamgad.
Laimīgu jauno gadu!...

Komentāri (11) Lasīt visu rakstu »
Sveiks Heal.
12:15 - 0430 ^Lops ziedotājs 28.10.2016, 20:33


Nu ko, te Lops drusku jūsu uzmanības nāk ķert. Esmu izlēmis uzrakstīt jaunu rakstu, lai arī sākumlapā kaut kas pamainās.
Sākšu ar to, ka neesmu nekāds dižais rakstnieks, kuram padodas šādas lietas, tāpēc esmu gatavs uzņemt kritiku. Galu galā, mans pirmais raksts. Cerams, ka ne pēdējais.

Runājot par to, kas notiek iekš heal, aktuālais atkal ir statusu maiņas.
Pirms pāris mēnešiem parādījās jauns TTT uzraugs - chotkijs. Nesen rakstīja, ka atsakās no statusa, it kā neizturēja esporta izdarīto spiedienu ar sūdzībām. Nākamajā dienā raksta, ka esot pārdomājis un vēlas atpakaļ statusu. Tagad tika meklēts jauns TTT uzraugs, šajā statusā nāca - kakātājs. Pēc nepilna pusotra gada, viņš veiksmīgi nomainīja mani.
Tika meklēts radošais guru. Šajā statusā tika pieņemta kāda jauna heal lietotāja vārdā Signija. Daudziem uzreiz radās jautājumi un neizpratne, kas viņa tāda vispār ir, kāpēc viņai tika piešķirts guru. Īsi un konkrēti jūs apgaismošu. Labu laiku nebija nopietnu un konkrētu pieteikumu uz šo statusu, tāpēc viņa tika pieņemta uz testa laiku. Tad jau redzēs, cik liels radošums viņai ir un kādas štelles izveidos.
Runājot par dd2 uzrauga statusu, šo zaudēja tagad esošais lietotājs HSkill, jo redz - mazs čīterēns esot. Nu neko, abi statusi viņam tika nogriezti, kaktyc palicis viens DD2 LAND uzraudzībai. DD2 east uzraugs vēljoprojām tiek meklēts, tāpēc, ja kāds uzskata, ka viņš šim statusam ir piemērots, tad lūdzu, neesat bailīgi un rakstiet pieteikumu. Varbūt veiksme būs jūsu pusē.
Un tad esmu es, negaidītais Moderators. Uzreiz uzrodas jautājumi "Lop, kā tu tiki pie šī statusa?". Tā pat reiz vajadzēs jums uzzināt īsto versiju, tāpēc padalīšos ar šo informāciju šajā rakstā. Vienu dienu man tika piedāvāts vai nevēlos iegūt šo statusu, es protams bez liekiem jautājumiem šo iespēju nelaidu garām un piekritu. Šo statusu zaudēja faq.Slime*, jo cik es sapratu, tad neesot pietiekami pievērsis uzmanību hīlam. Pats nebiju gaidījis šādu pavērsienu, bet tad jau redzēs, kā man klāsies šajā statusā. Pa lielam tas arī būtu viss par statusiem.

Par serveriem neko jaunu uzrakstīt es nevaru, jo paši redzat, kas ar tiem notiek. Gan jau zinu visu to pašu ko jūs. Uz pāris dienām bija izslēdzies keep DD2 land serveris, tam līdzi krita JailBreak serveris, bet viss galu galā norisinājās labi, jo ienāca Administrācija pačekot situāciju un visu salaboja. Liels paldies viņiem. Par cs:go serveriem es arī neko diži nezinu. Būs būs, nebūs nebūs. Dzīvosim - redzēsim.

Varu jūs pabarot ar informāciju par jauno Heal mājaslapu. Tā protams ir tikai iesākta un nekas daudz nav izveidots. To jūs varat apskatīt ŠEIT. Tomēr nevar teikt, ka hīlam nekas jauns netiek veidots utt. Viss labs nāk ar gaidīšanu. Paldies teikšu Guskim, kurš uzņēmies šo darbu.

Drusku par Info logu.
Pašam logam arī notika nelielas pārmaiņas. Uznāca man vēlme kaut ko izmainīt, tāpēc ar to drusku "paspēlējos".
Aiciits arī labu darbu ir izdarījis. Viņš izveidoja heal discord serveri. To jūs varat apmeklēt uzspiežot uz bildes info logā, kurā nekas nav saprotams :D. Īsumā, kas ir discord - līdzīga aplikācija kā teampspeak3, bet manās acīs vieglāk un saprotamāk izmantojama. Serveris ir 99% sataisīts, tāpēc varat droši to izmantot.

Kas notiek ar turnīriem un konkursiem?
Noklīdušais guru Exorcist^ izveidojis divus konkursus - Raksta Konkurss un Snake #1. Personīgi es neredzu no viņiem jēgu, ka tik ilgi stāv info logā un netiek kustināti, bet, cerams kaut kas pakustēsies.
Mūsu otrs guru _ExiT_ izveidojis pieteikumu uz JailBreak vakaru, kurš norisināsies jau rīt, un 8ball Rudens Tūrnīrs #1, tāpēc droši piesakieties tiem, kamēr nav par vēlu. Protams izveidoja arī Ikmēneša nomināciju topiku, tāpēc droši iemetat aci arī tur.

Ceru, ka neko neesmu palaidis garām sakarā ar hīlu, tāpēc noderētu kaut ko drusku uzrakstīt par pasauli ārpus tā.
Slapjais gadalaiks, rudens, nebeidz pārsteigt. Vienu dienu silti, vienu dienu tik auksts, ka visi gali atsalst, citu dienu vispār līst un liekas, ka visa pasaule ir drūmu apņemta.
Bet nu, nost ar to gadalaiku. Vēl nedaudz palicis līdz ziemas priekiem. Cik esmu uzzinājis, tad dažiem aiz mājas loga jau kārtīgi uzsnieg. Cerams Rīgā pārstās līt un arī parādīsies kāda sniega pārsla.

Tas pagaidām arī viss. Gan jau būs gaidāmi arī citi raksti no manis. Tad jau līdz nākamai reizei.

Ar cieņu,
^Lops

...

Komentāri (30) Lasīt visu rakstu »
Ayooo
12:15 - 0207 faq.Slime* 25.09.2016, 22:00


Labvakar, labrīt, labdien, sveiki. Te Slime jūs patraucēs, ar savu slikto gramatiku, un vēlmi parādīt sevi. :D
Tākā esmu saaukstējies, un sēžu mājās, man paradījās laiks uzcept kādu īsu rakstiņu, jo ja rakstīšu gari, sāks sāpēt galva, un tas nebeigsies labi.
Tad nu tā, āra sak palikt aukstāks laiciņš, un iet jau uz ziemas pusi. Pirmais mēnesis skolā jau gandrīz pavadīts, ganjau kāds ir ar kautko izcēlies, vai varbūt neizcēlies. Turpretīm cilvēkiem kas strāda, nekas dižš nav mainījies, varbūt darba vieta, varbūt kāds septembrī paņēmis atvaļinājumu, kas to lai zin, līdz tādai izprašņāšanai es vēl neesmu nonācis.

Hīlāāāā
Ja sākam runāt par heal, tad laikam jāpiemin, ka vēljoprojām tiek vākta nauda CSGO servera izveidei, jeb ziedojumi jaunajam HEAL hostam. Vēlams tauta, kam nav žēl kādi 5 eiro, dodamies turp un noziedojam. Turpinot, zem svītras sēž mūsu skyblack, par ko, kas, un kā es nezinu, un nevēlos arī iedziļināties.

Statusi
Tad nu hamelionu rotaļas ir beigušās, un visiem statusi ir sadalīti, varam par tiem parunāt.
Jau kādu brīdi atpakaļ, laikam raichas vietā, MOD amatā tika pieņemts Aiciitis, kas vēljoprojām pilda savus pienākumus. Kopa ar viņu bija Raivijs. Tad vienā dienā, Raivijs izdomāja, ka vairs nevēlas "vergot", kā pats teica, un aizgāja no amata, viņa vietā stājas PEACH. Pāris dienas, vai nedēļas viņš bija aktīvs, bet tad nozuda uz vairākām nedēļām, un kāda vadīts zaudēja MODU. Tā nu, starp vēl diviem kandidātiem, jeb cilvekiem kas prikola pēc rakstīja piteikumus(šie divi cilvēki, pašu vadīti zaudēja savus iepriekšējos amatus, jo nevēlējas veltīt laiku tiem) MODU ieguvu es.
Par uzraugiem runājot, Chubba, reizē ar Kaktyc zaudēja uzraugus, un viena vietā stājās jaunās asinis, jeb HSkill. Kaktyc atguva savu uzraugu pēc brītiņa, jo uzvedās labi. :D
Kā arī, MARIK pazaudēja savu uzraugu, un viņa vietā stājas HSkill, veiksmi puis, ar diviem uzraugiem.
Veinu brīdi bijām bez guru, bet tad pieteicās Exit, un viss atkal bija kartībā. Info logs nestāvēja galīgi pliks, un vientuļš.
Tad, no zila gaisa parādijās Exorcists*, un papildināja guru rindas jau 3 reizi pēc kārtas, un tagad rīko visādus konkurisņus, sēžot savā nakts maiņā pie kompīša.

Es nezinu
Esam nonākuši pie tā punkta, kad es vairāk nezinu par ko rakstīt, jo esmu pārāk noguris un slinks... Anyway, cerams ka patika sagriezt acīs konusā, ar manu jauko gramatiku, un bezprizgeļa rakstu, cerams, ka lielu heitu neizrādīsiet, laigan tas vissticamāk notiks. Ja nu tomēr, kāds arī pats vēlās paspīdēt, šaja slavas zālē, kas ir sākumlappa, tad droši iesūtitet savus rakstiņus Exorcistam, un ganjau tiksiet FRONTPAGE.
Čiuvvvvvvvvv...

Komentāri (11) Lasīt visu rakstu »