dyolope
Sveiks Heal.
06:17 - 0430 ^Lops ziedotājs 28.10.2016, 20:33


Nu ko, te Lops drusku jūsu uzmanības nāk ķert. Esmu izlēmis uzrakstīt jaunu rakstu, lai arī sākumlapā kaut kas pamainās.
Sākšu ar to, ka neesmu nekāds dižais rakstnieks, kuram padodas šādas lietas, tāpēc esmu gatavs uzņemt kritiku. Galu galā, mans pirmais raksts. Cerams, ka ne pēdējais.

Runājot par to, kas notiek iekš heal, aktuālais atkal ir statusu maiņas.
Pirms pāris mēnešiem parādījās jauns TTT uzraugs - chotkijs. Nesen rakstīja, ka atsakās no statusa, it kā neizturēja esporta izdarīto spiedienu ar sūdzībām. Nākamajā dienā raksta, ka esot pārdomājis un vēlas atpakaļ statusu. Tagad tika meklēts jauns TTT uzraugs, šajā statusā nāca - kakātājs. Pēc nepilna pusotra gada, viņš veiksmīgi nomainīja mani.
Tika meklēts radošais guru. Šajā statusā tika pieņemta kāda jauna heal lietotāja vārdā Signija. Daudziem uzreiz radās jautājumi un neizpratne, kas viņa tāda vispār ir, kāpēc viņai tika piešķirts guru. Īsi un konkrēti jūs apgaismošu. Labu laiku nebija nopietnu un konkrētu pieteikumu uz šo statusu, tāpēc viņa tika pieņemta uz testa laiku. Tad jau redzēs, cik liels radošums viņai ir un kādas štelles izveidos.
Runājot par dd2 uzrauga statusu, šo zaudēja tagad esošais lietotājs HSkill, jo redz - mazs čīterēns esot. Nu neko, abi statusi viņam tika nogriezti, kaktyc palicis viens DD2 LAND uzraudzībai. DD2 east uzraugs vēljoprojām tiek meklēts, tāpēc, ja kāds uzskata, ka viņš šim statusam ir piemērots, tad lūdzu, neesat bailīgi un rakstiet pieteikumu. Varbūt veiksme būs jūsu pusē.
Un tad esmu es, negaidītais Moderators. Uzreiz uzrodas jautājumi "Lop, kā tu tiki pie šī statusa?". Tā pat reiz vajadzēs jums uzzināt īsto versiju, tāpēc padalīšos ar šo informāciju šajā rakstā. Vienu dienu man tika piedāvāts vai nevēlos iegūt šo statusu, es protams bez liekiem jautājumiem šo iespēju nelaidu garām un piekritu. Šo statusu zaudēja faq.Slime*, jo cik es sapratu, tad neesot pietiekami pievērsis uzmanību hīlam. Pats nebiju gaidījis šādu pavērsienu, bet tad jau redzēs, kā man klāsies šajā statusā. Pa lielam tas arī būtu viss par statusiem.

Par serveriem neko jaunu uzrakstīt es nevaru, jo paši redzat, kas ar tiem notiek. Gan jau zinu visu to pašu ko jūs. Uz pāris dienām bija izslēdzies keep DD2 land serveris, tam līdzi krita JailBreak serveris, bet viss galu galā norisinājās labi, jo ienāca Administrācija pačekot situāciju un visu salaboja. Liels paldies viņiem. Par cs:go serveriem es arī neko diži nezinu. Būs būs, nebūs nebūs. Dzīvosim - redzēsim.

Varu jūs pabarot ar informāciju par jauno Heal mājaslapu. Tā protams ir tikai iesākta un nekas daudz nav izveidots. To jūs varat apskatīt ŠEIT. Tomēr nevar teikt, ka hīlam nekas jauns netiek veidots utt. Viss labs nāk ar gaidīšanu. Paldies teikšu Guskim, kurš uzņēmies šo darbu.

Drusku par Info logu.
Pašam logam arī notika nelielas pārmaiņas. Uznāca man vēlme kaut ko izmainīt, tāpēc ar to drusku "paspēlējos".
Aiciits arī labu darbu ir izdarījis. Viņš izveidoja heal discord serveri. To jūs varat apmeklēt uzspiežot uz bildes info logā, kurā nekas nav saprotams :D. Īsumā, kas ir discord - līdzīga aplikācija kā teampspeak3, bet manās acīs vieglāk un saprotamāk izmantojama. Serveris ir 99% sataisīts, tāpēc varat droši to izmantot.

Kas notiek ar turnīriem un konkursiem?
Noklīdušais guru Exorcist^ izveidojis divus konkursus - Raksta Konkurss un Snake #1. Personīgi es neredzu no viņiem jēgu, ka tik ilgi stāv info logā un netiek kustināti, bet, cerams kaut kas pakustēsies.
Mūsu otrs guru _ExiT_ izveidojis pieteikumu uz JailBreak vakaru, kurš norisināsies jau rīt, un 8ball Rudens Tūrnīrs #1, tāpēc droši piesakieties tiem, kamēr nav par vēlu. Protams izveidoja arī Ikmēneša nomināciju topiku, tāpēc droši iemetat aci arī tur.

Ceru, ka neko neesmu palaidis garām sakarā ar hīlu, tāpēc noderētu kaut ko drusku uzrakstīt par pasauli ārpus tā.
Slapjais gadalaiks, rudens, nebeidz pārsteigt. Vienu dienu silti, vienu dienu tik auksts, ka visi gali atsalst, citu dienu vispār līst un liekas, ka visa pasaule ir drūmu apņemta.
Bet nu, nost ar to gadalaiku. Vēl nedaudz palicis līdz ziemas priekiem. Cik esmu uzzinājis, tad dažiem aiz mājas loga jau kārtīgi uzsnieg. Cerams Rīgā pārstās līt un arī parādīsies kāda sniega pārsla.

Tas pagaidām arī viss. Gan jau būs gaidāmi arī citi raksti no manis. Tad jau līdz nākamai reizei.

Ar cieņu,
^Lops

...

Komentāri (30) Lasīt visu rakstu »
Ayooo
06:17 - 0207 faq.Slime* 25.09.2016, 22:00


Labvakar, labrīt, labdien, sveiki. Te Slime jūs patraucēs, ar savu slikto gramatiku, un vēlmi parādīt sevi. :D
Tākā esmu saaukstējies, un sēžu mājās, man paradījās laiks uzcept kādu īsu rakstiņu, jo ja rakstīšu gari, sāks sāpēt galva, un tas nebeigsies labi.
Tad nu tā, āra sak palikt aukstāks laiciņš, un iet jau uz ziemas pusi. Pirmais mēnesis skolā jau gandrīz pavadīts, ganjau kāds ir ar kautko izcēlies, vai varbūt neizcēlies. Turpretīm cilvēkiem kas strāda, nekas dižš nav mainījies, varbūt darba vieta, varbūt kāds septembrī paņēmis atvaļinājumu, kas to lai zin, līdz tādai izprašņāšanai es vēl neesmu nonācis.

Hīlāāāā
Ja sākam runāt par heal, tad laikam jāpiemin, ka vēljoprojām tiek vākta nauda CSGO servera izveidei, jeb ziedojumi jaunajam HEAL hostam. Vēlams tauta, kam nav žēl kādi 5 eiro, dodamies turp un noziedojam. Turpinot, zem svītras sēž mūsu skyblack, par ko, kas, un kā es nezinu, un nevēlos arī iedziļināties.

Statusi
Tad nu hamelionu rotaļas ir beigušās, un visiem statusi ir sadalīti, varam par tiem parunāt.
Jau kādu brīdi atpakaļ, laikam raichas vietā, MOD amatā tika pieņemts Aiciitis, kas vēljoprojām pilda savus pienākumus. Kopa ar viņu bija Raivijs. Tad vienā dienā, Raivijs izdomāja, ka vairs nevēlas "vergot", kā pats teica, un aizgāja no amata, viņa vietā stājas PEACH. Pāris dienas, vai nedēļas viņš bija aktīvs, bet tad nozuda uz vairākām nedēļām, un kāda vadīts zaudēja MODU. Tā nu, starp vēl diviem kandidātiem, jeb cilvekiem kas prikola pēc rakstīja piteikumus(šie divi cilvēki, pašu vadīti zaudēja savus iepriekšējos amatus, jo nevēlējas veltīt laiku tiem) MODU ieguvu es.
Par uzraugiem runājot, Chubba, reizē ar Kaktyc zaudēja uzraugus, un viena vietā stājās jaunās asinis, jeb HSkill. Kaktyc atguva savu uzraugu pēc brītiņa, jo uzvedās labi. :D
Kā arī, MARIK pazaudēja savu uzraugu, un viņa vietā stājas HSkill, veiksmi puis, ar diviem uzraugiem.
Veinu brīdi bijām bez guru, bet tad pieteicās Exit, un viss atkal bija kartībā. Info logs nestāvēja galīgi pliks, un vientuļš.
Tad, no zila gaisa parādijās Exorcists*, un papildināja guru rindas jau 3 reizi pēc kārtas, un tagad rīko visādus konkurisņus, sēžot savā nakts maiņā pie kompīša.

Es nezinu
Esam nonākuši pie tā punkta, kad es vairāk nezinu par ko rakstīt, jo esmu pārāk noguris un slinks... Anyway, cerams ka patika sagriezt acīs konusā, ar manu jauko gramatiku, un bezprizgeļa rakstu, cerams, ka lielu heitu neizrādīsiet, laigan tas vissticamāk notiks. Ja nu tomēr, kāds arī pats vēlās paspīdēt, šaja slavas zālē, kas ir sākumlappa, tad droši iesūtitet savus rakstiņus Exorcistam, un ganjau tiksiet FRONTPAGE.
Čiuvvvvvvvvv...

Komentāri (11) Lasīt visu rakstu »
V.I.P.
06:17 - 0303 Exorcist^ ziedotājs 29.08.2016, 23:06
picRaksts by: persik

Приведос!

Es īpaši nepisos un šito rakstīju puspālī, bet tā varētu būt ĻOTI aktuāla tēma VISIEM healiešiem, tāpēc ceru, ka palaidīsi cauri.

Uzrakstīts +/- neitrālā stilā, ar debīlisma piegaršu, bet domāju, ka tauta apēdīs. Ja vajag noformatēt, varu iehujārīt visu vai nu BB tagos, vai HTMLā, pat Word failu varu atsūtīt.

Pats esmu bijis autors @ hit***.lv (zakrilsja), kā arī esmu spokos bijis admins, un mans profils ir - http://spoki.lv/profils/kapeika

Re kur mans raksts

VIPi - kretīnu pulciņš, vai nē?

Sveicināta, visa jel cienīgā auditorija, sākot no Gallardo, kas bija tik laipns un apsmādēja manu agresivitāti uz 10 dienām, beidzot ar (aizmirsuniku), kurš šodien KEEP DD2 serverī parādīja īstu drošsirdību, kempojot līdz pēdējam pie bombas, kamēr viņu nenogalināja bomj skill un neatdefjūzoja bumbu. Pečālis, bet neko darīt.

Pirmais jautājums, uz ko mūsu el komūns var atbildēt komentāros - par ko Jūs labāk spēlējat, ja spēlējat de_dust2 - teroristiem vai t.s. "kontriem"? Atbildēšu pirmais - par teroristiem. Jautāsiet - kāpēc? Te nav ko skaidrot - pirmkārt, ja ņemam piemēru, ka centrā AWP pret AWP, tad teroristam ir redzama tikai seja un nedaudz krūšu daļa, kamēr CT var noraut pa pilnu programmu (tiesa, tiem čubariem ir dažādas iespējas izmukt no nāvessoda, lēkājot, pietupjoties un citādi izvairoties no negantajām teroru raidītajām Arctic Winter Machine lodēm (AWP oriģinālais nosaukums, ja nemaldos, bija AWM).

Nedaudz novirzījos no tēmas, tāpēc sākšu rakstīt par to, par ko jau sen gribēju izteikt savu (un, iespējams, arī citu VIPu) viedokli.

Personīgi es neesmu ļoti skillots spēlētājs, kaut gan savos pusmūža gados (saku pusmūža gados tāpēc, ka nenormēti lietoju alkoholiskos dzērienus un apreibinošas vielas) esmu ieguvis nedaudz vairāk loģikas (eu, ja tu apvainojies, tad nevajag, es agrāk biju tāds pats "dalbis", kā tu, bet viss nāk ar laiku), kas nereti spēlē palīdz izlīst no "jebaķkotagaddarīt" situācijām un ar tiem pašiem 15 hp uzmanīgi vari norubīt līdz raunda galam. Tas it kā ir ok, bet te ir viena fīča, kas ļoti labi palīdz veikt šīs funkcijas, attiecīgi - VIP.

Mans viedoklis par to - es pats izmantoju VIP praktiski 95% no tā laika, kopš spēlēju šeit (декабрь ебать его 24. даты наверное (mēs taču esam multilingual komūns)). Tas ir ļoti parocīgi, Godmode uz 3 (nevis 2) sekundēm (jo laikam atskaita no nulles, nevis no 1 (kaut gan es te pats varu kļūdīties)), pilns "steks" ar granātām, tevi nestuno (ja tev iešauj lode, tu pārvietojies tālāk, it kā nekas nebūtu bijis), kā arī +5 hp par katru nogalinātu kontru (sorrī, es par teroriem pārsvarā).

7 eināri no mātes (vai draudzenes) maka, un tu praktiski esi iekļuvis top15 (kaut gan kāda gan no tā jēga, ja ranks tiek skaitīts vispār pēc aizvēsturiskām metodēm). Es uzskatu, ka VIPam tiek dots PĀRĀK daudz šajos serveros, tāpēc aicinu katru komentāros uzrakstīt to, ko viņš uzskatītu par normālu, ko saņemtu VIPs. Attiecīgi es uzrakstīšu savas idejas zemāk:

1. Nekāda Godmode. Vispār. Tā ir praktiski tāda pati izvirtība kā sv_cheats 1;god 1; (vai kā tur bija).
2. No-stun - laba fīča, jo bieži gadās, ka tev ierauj ar gloku ķebli, a tu kā daunis vari bliezt pa "A" vai "D", bet tavam streifam jēga ir tāda pati kā no caurejas, kas nepārstāj tecēt caur āni pēc tam, kad esi labi paēdis kefīru ar marinētiem gurķiem, a pa virsu uzbliezi Lāčplēša gaišo (5% btw).
3. +3 HP par killu, +6 - par HS.
4. HE + FL, vairāk nevajag. Ja ir pārāk daudz VIPu serverī, tad tie smoki tiek izmētāti pa pusi serveri. Man personīgi nelago, bet agrāk lagoja (apmēram 4FPS in smoke), tāpēc saprotu, cik ļoti dažiem tā ir sāpīga tēma.
5. Ieroči (bezmaksas) - ja godīgi, pat neesmu sapratis, kā viņus dabūt, bet dažreiz kaut ko nospiežot, man mana nopirktā AWP vietā uzmet sūda M4A1, un es nesaprotu, ko es nospiedu, lai turpmāk atcerētos, kā es dabūju haļavnos ieročus. Nafig šo sūdu.
6. Lai kaut kādā veidā nokompensētu Godmode (kaut arī šis piedāvājums nav tik svarīgs), varētu katra killa vietā VIPiem dot nevis 300, bet, teiksim, ap 500 dolāriem.

Kāpēc es par šo nolēmu uzrakstīt? Tāpēc ka es pats saprotu, kā spēlētājiem besī, kad kaut kāds jobans persiks, pilnīgi piepisies, klausoties mp3 (parasti Сектор Газа), iehujārī a1, iznes purnus 5 (protams, ierubījot Godmode), paziņo savējiem, ka davai, močījam a1, smoke uz centru, raunds 95% paņemts. Ja komandā tādi ir 2 vai 3, spēle sāk pārvērsties vispār par sviestu.

Mans verdikts - ja pat kāds nolems kaut ko mainīt, es esmu par to, lai Godmode norubī nost vispār. Var atstāt visu pārējo, bet Godmode ir lieks. Ticiet man, No-stun ir baigi labā lieta, kuru var novērtēt tikai tad, kad tu savas sarkanās bulkas (jo tev jau ir maz hp), mēģini aizvilkt atpakaļ aiz stūra.

P.S. Šis raksts tika uzrakstīts pēc izdzerta Bauskas Gaišā (sarkanā), Tērvetes Senču (5,4, ja nemaldos), 2x Carlsberg un diezgan nesūdīgas Latvijkas, ko piedzina draugs, jo visi barigas kaut kur alās paslēpās :(

Gaidu Jūsu komentārus (kā arī varat norakt mani ar sūdiem) tepat zemāk. Ciao, bonvoyage, auf wiedersehen!...

Komentāri (20) Lasīt visu rakstu »