dyolope
Ayooo
02:17 - 0207 faq.Slime* 25.09.2016, 22:00


Labvakar, labrīt, labdien, sveiki. Te Slime jūs patraucēs, ar savu slikto gramatiku, un vēlmi parādīt sevi. :D
Tākā esmu saaukstējies, un sēžu mājās, man paradījās laiks uzcept kādu īsu rakstiņu, jo ja rakstīšu gari, sāks sāpēt galva, un tas nebeigsies labi.
Tad nu tā, āra sak palikt aukstāks laiciņš, un iet jau uz ziemas pusi. Pirmais mēnesis skolā jau gandrīz pavadīts, ganjau kāds ir ar kautko izcēlies, vai varbūt neizcēlies. Turpretīm cilvēkiem kas strāda, nekas dižš nav mainījies, varbūt darba vieta, varbūt kāds septembrī paņēmis atvaļinājumu, kas to lai zin, līdz tādai izprašņāšanai es vēl neesmu nonācis.

Hīlāāāā
Ja sākam runāt par heal, tad laikam jāpiemin, ka vēljoprojām tiek vākta nauda CSGO servera izveidei, jeb ziedojumi jaunajam HEAL hostam. Vēlams tauta, kam nav žēl kādi 5 eiro, dodamies turp un noziedojam. Turpinot, zem svītras sēž mūsu skyblack, par ko, kas, un kā es nezinu, un nevēlos arī iedziļināties.

Statusi
Tad nu hamelionu rotaļas ir beigušās, un visiem statusi ir sadalīti, varam par tiem parunāt.
Jau kādu brīdi atpakaļ, laikam raichas vietā, MOD amatā tika pieņemts Aiciitis, kas vēljoprojām pilda savus pienākumus. Kopa ar viņu bija Raivijs. Tad vienā dienā, Raivijs izdomāja, ka vairs nevēlas "vergot", kā pats teica, un aizgāja no amata, viņa vietā stājas PEACH. Pāris dienas, vai nedēļas viņš bija aktīvs, bet tad nozuda uz vairākām nedēļām, un kāda vadīts zaudēja MODU. Tā nu, starp vēl diviem kandidātiem, jeb cilvekiem kas prikola pēc rakstīja piteikumus(šie divi cilvēki, pašu vadīti zaudēja savus iepriekšējos amatus, jo nevēlējas veltīt laiku tiem) MODU ieguvu es.
Par uzraugiem runājot, Chubba, reizē ar Kaktyc zaudēja uzraugus, un viena vietā stājās jaunās asinis, jeb HSkill. Kaktyc atguva savu uzraugu pēc brītiņa, jo uzvedās labi. :D
Kā arī, MARIK pazaudēja savu uzraugu, un viņa vietā stājas HSkill, veiksmi puis, ar diviem uzraugiem.
Veinu brīdi bijām bez guru, bet tad pieteicās Exit, un viss atkal bija kartībā. Info logs nestāvēja galīgi pliks, un vientuļš.
Tad, no zila gaisa parādijās Exorcists*, un papildināja guru rindas jau 3 reizi pēc kārtas, un tagad rīko visādus konkurisņus, sēžot savā nakts maiņā pie kompīša.

Es nezinu
Esam nonākuši pie tā punkta, kad es vairāk nezinu par ko rakstīt, jo esmu pārāk noguris un slinks... Anyway, cerams ka patika sagriezt acīs konusā, ar manu jauko gramatiku, un bezprizgeļa rakstu, cerams, ka lielu heitu neizrādīsiet, laigan tas vissticamāk notiks. Ja nu tomēr, kāds arī pats vēlās paspīdēt, šaja slavas zālē, kas ir sākumlappa, tad droši iesūtitet savus rakstiņus Exorcistam, un ganjau tiksiet FRONTPAGE.
Čiuvvvvvvvvv...

Komentāri (11) Lasīt visu rakstu »
V.I.P.
02:17 - 0303 Exorcist^ ziedotājs 29.08.2016, 23:06
picRaksts by: persik

Приведос!

Es īpaši nepisos un šito rakstīju puspālī, bet tā varētu būt ĻOTI aktuāla tēma VISIEM healiešiem, tāpēc ceru, ka palaidīsi cauri.

Uzrakstīts +/- neitrālā stilā, ar debīlisma piegaršu, bet domāju, ka tauta apēdīs. Ja vajag noformatēt, varu iehujārīt visu vai nu BB tagos, vai HTMLā, pat Word failu varu atsūtīt.

Pats esmu bijis autors @ hit***.lv (zakrilsja), kā arī esmu spokos bijis admins, un mans profils ir - http://spoki.lv/profils/kapeika

Re kur mans raksts

VIPi - kretīnu pulciņš, vai nē?

Sveicināta, visa jel cienīgā auditorija, sākot no Gallardo, kas bija tik laipns un apsmādēja manu agresivitāti uz 10 dienām, beidzot ar (aizmirsuniku), kurš šodien KEEP DD2 serverī parādīja īstu drošsirdību, kempojot līdz pēdējam pie bombas, kamēr viņu nenogalināja bomj skill un neatdefjūzoja bumbu. Pečālis, bet neko darīt.

Pirmais jautājums, uz ko mūsu el komūns var atbildēt komentāros - par ko Jūs labāk spēlējat, ja spēlējat de_dust2 - teroristiem vai t.s. "kontriem"? Atbildēšu pirmais - par teroristiem. Jautāsiet - kāpēc? Te nav ko skaidrot - pirmkārt, ja ņemam piemēru, ka centrā AWP pret AWP, tad teroristam ir redzama tikai seja un nedaudz krūšu daļa, kamēr CT var noraut pa pilnu programmu (tiesa, tiem čubariem ir dažādas iespējas izmukt no nāvessoda, lēkājot, pietupjoties un citādi izvairoties no negantajām teroru raidītajām Arctic Winter Machine lodēm (AWP oriģinālais nosaukums, ja nemaldos, bija AWM).

Nedaudz novirzījos no tēmas, tāpēc sākšu rakstīt par to, par ko jau sen gribēju izteikt savu (un, iespējams, arī citu VIPu) viedokli.

Personīgi es neesmu ļoti skillots spēlētājs, kaut gan savos pusmūža gados (saku pusmūža gados tāpēc, ka nenormēti lietoju alkoholiskos dzērienus un apreibinošas vielas) esmu ieguvis nedaudz vairāk loģikas (eu, ja tu apvainojies, tad nevajag, es agrāk biju tāds pats "dalbis", kā tu, bet viss nāk ar laiku), kas nereti spēlē palīdz izlīst no "jebaķkotagaddarīt" situācijām un ar tiem pašiem 15 hp uzmanīgi vari norubīt līdz raunda galam. Tas it kā ir ok, bet te ir viena fīča, kas ļoti labi palīdz veikt šīs funkcijas, attiecīgi - VIP.

Mans viedoklis par to - es pats izmantoju VIP praktiski 95% no tā laika, kopš spēlēju šeit (декабрь ебать его 24. даты наверное (mēs taču esam multilingual komūns)). Tas ir ļoti parocīgi, Godmode uz 3 (nevis 2) sekundēm (jo laikam atskaita no nulles, nevis no 1 (kaut gan es te pats varu kļūdīties)), pilns "steks" ar granātām, tevi nestuno (ja tev iešauj lode, tu pārvietojies tālāk, it kā nekas nebūtu bijis), kā arī +5 hp par katru nogalinātu kontru (sorrī, es par teroriem pārsvarā).

7 eināri no mātes (vai draudzenes) maka, un tu praktiski esi iekļuvis top15 (kaut gan kāda gan no tā jēga, ja ranks tiek skaitīts vispār pēc aizvēsturiskām metodēm). Es uzskatu, ka VIPam tiek dots PĀRĀK daudz šajos serveros, tāpēc aicinu katru komentāros uzrakstīt to, ko viņš uzskatītu par normālu, ko saņemtu VIPs. Attiecīgi es uzrakstīšu savas idejas zemāk:

1. Nekāda Godmode. Vispār. Tā ir praktiski tāda pati izvirtība kā sv_cheats 1;god 1; (vai kā tur bija).
2. No-stun - laba fīča, jo bieži gadās, ka tev ierauj ar gloku ķebli, a tu kā daunis vari bliezt pa "A" vai "D", bet tavam streifam jēga ir tāda pati kā no caurejas, kas nepārstāj tecēt caur āni pēc tam, kad esi labi paēdis kefīru ar marinētiem gurķiem, a pa virsu uzbliezi Lāčplēša gaišo (5% btw).
3. +3 HP par killu, +6 - par HS.
4. HE + FL, vairāk nevajag. Ja ir pārāk daudz VIPu serverī, tad tie smoki tiek izmētāti pa pusi serveri. Man personīgi nelago, bet agrāk lagoja (apmēram 4FPS in smoke), tāpēc saprotu, cik ļoti dažiem tā ir sāpīga tēma.
5. Ieroči (bezmaksas) - ja godīgi, pat neesmu sapratis, kā viņus dabūt, bet dažreiz kaut ko nospiežot, man mana nopirktā AWP vietā uzmet sūda M4A1, un es nesaprotu, ko es nospiedu, lai turpmāk atcerētos, kā es dabūju haļavnos ieročus. Nafig šo sūdu.
6. Lai kaut kādā veidā nokompensētu Godmode (kaut arī šis piedāvājums nav tik svarīgs), varētu katra killa vietā VIPiem dot nevis 300, bet, teiksim, ap 500 dolāriem.

Kāpēc es par šo nolēmu uzrakstīt? Tāpēc ka es pats saprotu, kā spēlētājiem besī, kad kaut kāds jobans persiks, pilnīgi piepisies, klausoties mp3 (parasti Сектор Газа), iehujārī a1, iznes purnus 5 (protams, ierubījot Godmode), paziņo savējiem, ka davai, močījam a1, smoke uz centru, raunds 95% paņemts. Ja komandā tādi ir 2 vai 3, spēle sāk pārvērsties vispār par sviestu.

Mans verdikts - ja pat kāds nolems kaut ko mainīt, es esmu par to, lai Godmode norubī nost vispār. Var atstāt visu pārējo, bet Godmode ir lieks. Ticiet man, No-stun ir baigi labā lieta, kuru var novērtēt tikai tad, kad tu savas sarkanās bulkas (jo tev jau ir maz hp), mēģini aizvilkt atpakaļ aiz stūra.

P.S. Šis raksts tika uzrakstīts pēc izdzerta Bauskas Gaišā (sarkanā), Tērvetes Senču (5,4, ja nemaldos), 2x Carlsberg un diezgan nesūdīgas Latvijkas, ko piedzina draugs, jo visi barigas kaut kur alās paslēpās :(

Gaidu Jūsu komentārus (kā arī varat norakt mani ar sūdiem) tepat zemāk. Ciao, bonvoyage, auf wiedersehen!...

Komentāri (20) Lasīt visu rakstu »
hola.
02:17 - 0321 Aiciiits ziedotājs 26.08.2016, 12:21


Hola, vasaras dienas strauji skrien uz beigām, un tas nozīmē, ka laiks ''piemēslot'' sākumlapu ar kaut ko ''svaigu''. JO KĀDAM TAS IR JĀDARA! Nekāds baigais profiņš neesmu šāda tipa lietās, bet visam pienāk pirmā reize,xexe.
Itkā DAUDZI uzraksta pieteikumu ''uķi puķi'' būs raksti un tā, bet kā saka ''saki daudz - dari maz''
Jo mūsu ''guru''reizēm mēdz būt tik slinki, ka jāņem cirvis pie rokas, un jāsāk pašam viss domāt.
Saule silda pēdējās dienas,draugi,alus,meitenes, un sašļiks. studentiem drīz jau skola, tad tapēc uznāk slinkuma periods.
Gallardo arī pa brīdim parādās, un ''pačinī'' kaut ko jaunu, jo visi ''čīkst'', ka tas nav labi, un ka tas nav labi.
Daži labi ''noniecina'' heal, bet tajā pašā laikā vēl uzturas šeit, c`mon. Par to saņem attiecīgu banu, un pēc tam čīkst, 21gs.
Heals ir dzīvs, un negriežas pirmo gadu... Saprotams arī Gallardo, jo viņam gan jau mazliet ''sēž'', jo dienu dienā,gadu gadiem apnīk viens un tas pats. Reti kurš tagad Latvijā griežas tik ilgi. Daudzi gribēja CS;GO serveri, un bija iespēja Gallardo palīdzēt ar ziedojumiem. Itkā topiks vēl ir pieejams info logā, tik nezinu cik atīva visa tur tā loterija. Ja kāds saņēmis brangu ''čunguru'', tad var aizskaitīt Gallardo naudiņas.
To izdarīja tikai 2 cilvēki,diemžēl. MMjagi, un Raiviijs, paldies viņiem. Proti, ja savu roku arī neieliksi kaut kur, tad nekas no zila gaisa nenotiks, šajā gadījumā.
Tā nu vēl šim brīdim neesam palaiduši CS;GO serveri, bet klīst baumas, ka drīzumā viņš tāpat tiks palaists, kuru gaida daudzi CS;GO fanāti.
Šeit pierādās cilvēku interese, jo visi pieraduši visu saņemt uz paplātes, bet nu dzīvosim redzēsim, kā tur īsti būs.
Kaut kur padzirdēju, ka GuskiS teica, ka dabūšot full komplektu kompim, un mazliet pieķeršoties pie weblapas izmaiņām, dzīvosim redzēsim. Serveros parādījies kaut kāds ''serGEJS'', kas paviesojies jau arī citos konkurējošos projektos, un aizslēdzis vienu, kas cenšas nokarināt serverus, un aizbaidīt visus prom, bet viņam tas nesanāks, jo mēs esam viens pār visiem, un visi pār vienu.
Arī bez viņa ir daži labi indivīdi, kas ķer orgasmu mainot steam id, un uzliekot to citam godīgam spēlmanim, līdz ar to banu saņem arī viņs. Laiks pieaugt,draugi!
Manāmi atdzīvojies TTT serveris, kurš bija vienu brīdi apklusis, kur pa dienu jau spēlē daudz ieinteresētie, kā arī vakaros forši ieiet pameklēt treitorus, un labi pavadīt laiku,iesaku.
Skatos GunGame serveris kādu brīdi izslēgts, bet cerība tāda, ka tā vietā nāks CS;Go serveris. CS;GO Fanāti, turat īkšķus. Forumā par reģistrāciju parūpējies arī Gallardo, kurš pievienoja arī Facebook reģistrāciju, kurai ir lielāka prioritāte tikt mūsu weblapā, jo proti draugiem.lv mūsdienās sēž tikai p0kemoni. Arī ārzemnieki tagad var nākt ar mums chilot, un drīzumā tiks vēl kaut kas pielikts klāt, gaidam.
Vienu brīdi visi tusējās par ''plug.dj'', bet laikam ar laiku saprata cik ļoti liels mēsls tas ir, jo tur visi liek vienu un to pašu,jov.Runājot par amatiem :

Tie pēdējā laikā mainās kā zeķes. Es pat nezinu ar ko lai sāk. Modu zaudēja Peach, kurš mistiski izgaisa pēkšņi kaut kur, un viņam pretīm smagā cīņa starp trīs kandidātiem stājās dd2 uzraugs faq Slime. Skatīsimies, kā viņam veiksies ar diviem amatiem,veiksmi.
Par modu pieteicos es, un arī tiku veiksmīgi pieņemts,yeah. No moda diemžēl atteicās Raiviijs ar kuru mums bija misija darīt kaut ko šeit lietas labā, bet vienā dienā viņš vienkārši vēlējās būt lietotājs, jo viņš negribēja ''vergot'' kā izteicās.
Izmaiņas arī keep, un heal dd2 land serveros. No uzrauga atteicās chuubijs, jo redzi viņam esot pohujs uz 1.6, bet tajā pašā laikā rakstīja pieteikumu uz modu, interesanti.
Tā vietā nāca mazais Hskill, jo jaunas asinis ir modē, un bez pieredzes neviens nebūs uzraugs, lai puika mācas. Kā arī dd2 spēlmanis kaktyc, kuram uzticējām šo amatu.
Arī Abeliite zaudēja uzrauga amatu, jo redzi viņam patīk ''pielīst'' jaunajām foruma vagīnām, un iedot savu heal lietotāja paroli sakot, ka viņš ir ''nenobanojams''
Guru zaudēja Artjoms, jo viņš uztaisa turnīrus, un pats nemaz neierodas uz viņu, jo redzi viņam esot arī pohujs, bet tajā pašā laikā raksta pieteikumu uz modu, nebūs.
Guru rindās pievienojās arī ExiT, kurš ir gan Jailbreak uzraugs, gan arī vēlējās pavilkt šo amatu. Vēlam veiksmi.
Tā vietā nāca Exorcist, kuru reizi jau? Ja nemaldos otro, bet jau paspējis uztaisīt 3. konkursus, apsveicami. Tā turēt!
TTT serveris manāmi atdzīvojies, un bija vajadzīgs arī otrais uzraugs, jo redzi ir visādi ''sīkie'' hakeri, kuri uzliek cita steam id, un iet ar čītiem spēlēt, rezultātā saņemot arī pašam banu, bet viņš veiksmīgi tiek atpakaļ serverī. Tu sēdi zem bana, jo redzi tas tagad skaitas cool,pff.
Par TTT uzraugu pieredzējušā Lopa palīgos uzticējām TTT spēlmani chotkiju, skatīsimies kā viņam veiksies ar amatu, vai būs īsti piemērots. Kā saka ''nekļūdās tas, kas neko nedara''
Cerēsim, ka turpmāk amatos paliks tie paši džeki, un nevajadzēs meklēt jaunus, vai arī noņemt nost, jo šī desiņu mērīšanās jau paliek par traku.
Un bla bla bla...


Tunīri/konkursi

Kā vēsta info logs, tad ir iespēja piedalīties turnīros/konkursos, kur nu katrs ir ieinteresēts. Proti ar balviņām, un arī heal naudiņām.
Dažs labs indivīds čatā visiem dīc pigijus, bet tajā pašā laikā viņam negriboties piedalīties turnīros/konkursos, lai to visu nopelnītu pats. Viņš palikšot pēdējais, nu tad neko, čalīt. Kā saka nekas mūsdienās nav par velti.
faq Slime solījās CS;GO konkursu, bet līdz šim vēl neesam to sagaidījuši. ''Solīts makā nekrīt'' šis teiciens atspoguļo notiekošo šobrīd.
Ir vēl iespēja pieteikties uz Jailbreak konkursu, kuru rīko Exits, so Jailbreak fanāti čekojat info logu.
Raksta konkurss ir pavisam interesants konkurss, kur radošie lietotāji var piedalīties attiecīgi saņemot balvu, attiecīgi pēc rezultātiem.
Vienu brīdi bija smags brīdis, kad nebija var teikt neviena konkursa/turnīra, bet tagad jau situācija manāmi uzlabojas,prieks.
Lops būdams uzraugs uzrīkojis TTT vakaru, kas notiks 3.septembrī,respect. Vēl ir laiks pieteikties, un pacīnīties par labākajām vietām.


Kopsavilkums ārpus heala

Kā redzam aizvadītas RIO olimpiskās spēles 2016, kur cīnījās arī mūsu pašu Latvieši, kuriem diez ko labi nemaz negāja šogad. Turēju īkšķus par Latvijas BMX, bet tie arī diemžēl šoreiz pievīla, jo vienmēr taču nevar uzvarēt. Šoks bija par Štrombergu, kurš ir divkārtējais Olimpiskais čempions, bet Māris laikam paliek par vecu, un veiksme šoreiz nebija viņa pusē.
Kaut kur padzirdēju, ka mūsu pašu Ikauniece esot augstu tikusi, bet man jautājums. Kas ir Ikauniece? :D:D Būtu labi, ja būtu arī Latvijā olimpiskās spēlēs, bet u really? Tas NEKAD nenotiks, jo mēs neesam to cienīgi, un visi jau tā bēg prom no Latvijas,sad.
Pēdējās Augusta dienas jau sit uz beigām, un studentiem jāpošas uz skolu, un tad nevarēs vairs tik ilgi pasēdēt pie datora, kā tagad tas notiek. Bet anyway viņus tas nespēs apturēt, un viņi tāpat apciemos mūs, jo heal is life.
Izbaudiet vēl pēdējās karstās dienas, jo pa ausu galam drīzumā sola lietus gāzes, jo kā nekā rudens nav aiz kalniem, un vasara var teikt ir paskrējusi nemanot.Tas arī šoreiz viss no manis. Tiekamies nākamreiz!


...

Komentāri (4) Lasīt visu rakstu »