dyolope
hola.
06:17 - 0321 Aiciiits ziedotājs 26.08.2016, 12:21


Hola, vasaras dienas strauji skrien uz beigām, un tas nozīmē, ka laiks ''piemēslot'' sākumlapu ar kaut ko ''svaigu''. JO KĀDAM TAS IR JĀDARA! Nekāds baigais profiņš neesmu šāda tipa lietās, bet visam pienāk pirmā reize,xexe.
Itkā DAUDZI uzraksta pieteikumu ''uķi puķi'' būs raksti un tā, bet kā saka ''saki daudz - dari maz''
Jo mūsu ''guru''reizēm mēdz būt tik slinki, ka jāņem cirvis pie rokas, un jāsāk pašam viss domāt.
Saule silda pēdējās dienas,draugi,alus,meitenes, un sašļiks. studentiem drīz jau skola, tad tapēc uznāk slinkuma periods.
Gallardo arī pa brīdim parādās, un ''pačinī'' kaut ko jaunu, jo visi ''čīkst'', ka tas nav labi, un ka tas nav labi.
Daži labi ''noniecina'' heal, bet tajā pašā laikā vēl uzturas šeit, c`mon. Par to saņem attiecīgu banu, un pēc tam čīkst, 21gs.
Heals ir dzīvs, un negriežas pirmo gadu... Saprotams arī Gallardo, jo viņam gan jau mazliet ''sēž'', jo dienu dienā,gadu gadiem apnīk viens un tas pats. Reti kurš tagad Latvijā griežas tik ilgi. Daudzi gribēja CS;GO serveri, un bija iespēja Gallardo palīdzēt ar ziedojumiem. Itkā topiks vēl ir pieejams info logā, tik nezinu cik atīva visa tur tā loterija. Ja kāds saņēmis brangu ''čunguru'', tad var aizskaitīt Gallardo naudiņas.
To izdarīja tikai 2 cilvēki,diemžēl. MMjagi, un Raiviijs, paldies viņiem. Proti, ja savu roku arī neieliksi kaut kur, tad nekas no zila gaisa nenotiks, šajā gadījumā.
Tā nu vēl šim brīdim neesam palaiduši CS;GO serveri, bet klīst baumas, ka drīzumā viņš tāpat tiks palaists, kuru gaida daudzi CS;GO fanāti.
Šeit pierādās cilvēku interese, jo visi pieraduši visu saņemt uz paplātes, bet nu dzīvosim redzēsim, kā tur īsti būs.
Kaut kur padzirdēju, ka GuskiS teica, ka dabūšot full komplektu kompim, un mazliet pieķeršoties pie weblapas izmaiņām, dzīvosim redzēsim. Serveros parādījies kaut kāds ''serGEJS'', kas paviesojies jau arī citos konkurējošos projektos, un aizslēdzis vienu, kas cenšas nokarināt serverus, un aizbaidīt visus prom, bet viņam tas nesanāks, jo mēs esam viens pār visiem, un visi pār vienu.
Arī bez viņa ir daži labi indivīdi, kas ķer orgasmu mainot steam id, un uzliekot to citam godīgam spēlmanim, līdz ar to banu saņem arī viņs. Laiks pieaugt,draugi!
Manāmi atdzīvojies TTT serveris, kurš bija vienu brīdi apklusis, kur pa dienu jau spēlē daudz ieinteresētie, kā arī vakaros forši ieiet pameklēt treitorus, un labi pavadīt laiku,iesaku.
Skatos GunGame serveris kādu brīdi izslēgts, bet cerība tāda, ka tā vietā nāks CS;Go serveris. CS;GO Fanāti, turat īkšķus. Forumā par reģistrāciju parūpējies arī Gallardo, kurš pievienoja arī Facebook reģistrāciju, kurai ir lielāka prioritāte tikt mūsu weblapā, jo proti draugiem.lv mūsdienās sēž tikai p0kemoni. Arī ārzemnieki tagad var nākt ar mums chilot, un drīzumā tiks vēl kaut kas pielikts klāt, gaidam.
Vienu brīdi visi tusējās par ''plug.dj'', bet laikam ar laiku saprata cik ļoti liels mēsls tas ir, jo tur visi liek vienu un to pašu,jov.Runājot par amatiem :

Tie pēdējā laikā mainās kā zeķes. Es pat nezinu ar ko lai sāk. Modu zaudēja Peach, kurš mistiski izgaisa pēkšņi kaut kur, un viņam pretīm smagā cīņa starp trīs kandidātiem stājās dd2 uzraugs faq Slime. Skatīsimies, kā viņam veiksies ar diviem amatiem,veiksmi.
Par modu pieteicos es, un arī tiku veiksmīgi pieņemts,yeah. No moda diemžēl atteicās Raiviijs ar kuru mums bija misija darīt kaut ko šeit lietas labā, bet vienā dienā viņš vienkārši vēlējās būt lietotājs, jo viņš negribēja ''vergot'' kā izteicās.
Izmaiņas arī keep, un heal dd2 land serveros. No uzrauga atteicās chuubijs, jo redzi viņam esot pohujs uz 1.6, bet tajā pašā laikā rakstīja pieteikumu uz modu, interesanti.
Tā vietā nāca mazais Hskill, jo jaunas asinis ir modē, un bez pieredzes neviens nebūs uzraugs, lai puika mācas. Kā arī dd2 spēlmanis kaktyc, kuram uzticējām šo amatu.
Arī Abeliite zaudēja uzrauga amatu, jo redzi viņam patīk ''pielīst'' jaunajām foruma vagīnām, un iedot savu heal lietotāja paroli sakot, ka viņš ir ''nenobanojams''
Guru zaudēja Artjoms, jo viņš uztaisa turnīrus, un pats nemaz neierodas uz viņu, jo redzi viņam esot arī pohujs, bet tajā pašā laikā raksta pieteikumu uz modu, nebūs.
Guru rindās pievienojās arī ExiT, kurš ir gan Jailbreak uzraugs, gan arī vēlējās pavilkt šo amatu. Vēlam veiksmi.
Tā vietā nāca Exorcist, kuru reizi jau? Ja nemaldos otro, bet jau paspējis uztaisīt 3. konkursus, apsveicami. Tā turēt!
TTT serveris manāmi atdzīvojies, un bija vajadzīgs arī otrais uzraugs, jo redzi ir visādi ''sīkie'' hakeri, kuri uzliek cita steam id, un iet ar čītiem spēlēt, rezultātā saņemot arī pašam banu, bet viņš veiksmīgi tiek atpakaļ serverī. Tu sēdi zem bana, jo redzi tas tagad skaitas cool,pff.
Par TTT uzraugu pieredzējušā Lopa palīgos uzticējām TTT spēlmani chotkiju, skatīsimies kā viņam veiksies ar amatu, vai būs īsti piemērots. Kā saka ''nekļūdās tas, kas neko nedara''
Cerēsim, ka turpmāk amatos paliks tie paši džeki, un nevajadzēs meklēt jaunus, vai arī noņemt nost, jo šī desiņu mērīšanās jau paliek par traku.
Un bla bla bla...


Tunīri/konkursi

Kā vēsta info logs, tad ir iespēja piedalīties turnīros/konkursos, kur nu katrs ir ieinteresēts. Proti ar balviņām, un arī heal naudiņām.
Dažs labs indivīds čatā visiem dīc pigijus, bet tajā pašā laikā viņam negriboties piedalīties turnīros/konkursos, lai to visu nopelnītu pats. Viņš palikšot pēdējais, nu tad neko, čalīt. Kā saka nekas mūsdienās nav par velti.
faq Slime solījās CS;GO konkursu, bet līdz šim vēl neesam to sagaidījuši. ''Solīts makā nekrīt'' šis teiciens atspoguļo notiekošo šobrīd.
Ir vēl iespēja pieteikties uz Jailbreak konkursu, kuru rīko Exits, so Jailbreak fanāti čekojat info logu.
Raksta konkurss ir pavisam interesants konkurss, kur radošie lietotāji var piedalīties attiecīgi saņemot balvu, attiecīgi pēc rezultātiem.
Vienu brīdi bija smags brīdis, kad nebija var teikt neviena konkursa/turnīra, bet tagad jau situācija manāmi uzlabojas,prieks.
Lops būdams uzraugs uzrīkojis TTT vakaru, kas notiks 3.septembrī,respect. Vēl ir laiks pieteikties, un pacīnīties par labākajām vietām.


Kopsavilkums ārpus heala

Kā redzam aizvadītas RIO olimpiskās spēles 2016, kur cīnījās arī mūsu pašu Latvieši, kuriem diez ko labi nemaz negāja šogad. Turēju īkšķus par Latvijas BMX, bet tie arī diemžēl šoreiz pievīla, jo vienmēr taču nevar uzvarēt. Šoks bija par Štrombergu, kurš ir divkārtējais Olimpiskais čempions, bet Māris laikam paliek par vecu, un veiksme šoreiz nebija viņa pusē.
Kaut kur padzirdēju, ka mūsu pašu Ikauniece esot augstu tikusi, bet man jautājums. Kas ir Ikauniece? :D:D Būtu labi, ja būtu arī Latvijā olimpiskās spēlēs, bet u really? Tas NEKAD nenotiks, jo mēs neesam to cienīgi, un visi jau tā bēg prom no Latvijas,sad.
Pēdējās Augusta dienas jau sit uz beigām, un studentiem jāpošas uz skolu, un tad nevarēs vairs tik ilgi pasēdēt pie datora, kā tagad tas notiek. Bet anyway viņus tas nespēs apturēt, un viņi tāpat apciemos mūs, jo heal is life.
Izbaudiet vēl pēdējās karstās dienas, jo pa ausu galam drīzumā sola lietus gāzes, jo kā nekā rudens nav aiz kalniem, un vasara var teikt ir paskrējusi nemanot.Tas arī šoreiz viss no manis. Tiekamies nākamreiz!


...

Komentāri (4) Lasīt visu rakstu »
aAaAaaa
06:17 - 0525 raivijs 14.06.2016, 16:42


Skatos, jums ļoti patika mans pēdējais darbs. Bērniņiem redz vajagot rindkopiņas, lai varētu kaut ko salasīt, pff. Un raksts tik īss, kā mans *cenzēts* agrā decembra rītā, stāvot autobusa pieturā. Uzēd chappi, man nauda nenāk par to, ka es vairākas stundas nosēžu pie datora rakstot kaut kādu lažu, kura mani nedz izklaidē, nedz arī kaut kur dzīvē noderēs. Diemžēl, neviens cits šo uzdevumu nespēj uzņemties, pat ne mūsu neapšaubāmi aktīvais moderators Peach, kurš solīja rakstu maijā. Un ja arī piķis nāktu - kāda starpība, jūs tāpat nekad neiesaistaties tēmā. Rakstu rakstīšana vairāk līdzinās cirka izrādei, es nodemonstrēju sniegumu un tad jūs vērtējat, cik labs vai slikts tas bija. Pilnīgi nejāj jūsu atzīmes, kad jūs to reiz sapratīsiet. Tad jau labāk rakstat komentāros savu kunģa saturu.

Pirms sāku kaut ko normāli stāstīt, gribu parunāt par vienu topiku. Tas ir CS:GO saiets. Augstāko ranku īpašnieki, lūdzu esat tur aktīvāki, pats ar maziem solīšiem tuvojos supreme un drīz būs vajadzīgi cilvēki, kas man varētu palīdzēt tikt līdz global. Solo queue jau tā ir sarežģīti atrast 4 komandas biedrus, kuri nav uzbūstoti nabagi, runā angliski, netaisa teamkill par nenodropotu awp, nepirž mikrafonā, spēles vidū neizdomā aiziet afk uz 5 raundiem. Kur nu vēl vispār uzvarēt maču.

Iesākumā gribu mazliet par serveriem. Kā redzat, visi heal (heal nevis keep) serveri jau kādu laiku ir praktiski miruši, vienīgi dd2 vēl ir cīnās uz nāves gultas. Ļoti ceru, ka viņi tiks nomainīti pret CS:GO serveriem. Labākajā gadījumā serveri ar laiku un uzlabojumiem tiks apbalvoti ar aktivitāti tajos, līdz ar to varētu parādīties daudz lielāka aktivitāte arī forumā. Sliktākajā gadījumā tie stāvēs tukši un tajos būs tauta tikai tad, kad tiks rīkoti konkursi. Bet labāk taču, lai stāv tukši GO serveri un laika gaitā censties tos popularizēt, nekā bezcerīgi mēģināt piesaistīt cilvēkus aizvēsturiskajai 1.6 kontrai, kuru ilgāk par desmit minūtēm mūsdienās spēj uzspēlēt tikai retais.

Daži komentāri topikā "uzrunājot administrāciju" ir kronis visam. Piemēram: "tagad topā ir vietas, kur dominē visatļautība". Nu bet loģiski, padomā, kas ir labāk - aiziet uz KSO, netīšām uztaisīt double postu topikā un par to saņemt warn, vai arī atnākt uz hīlu, pilnajā nodirst moderatora muteri un par to nesaņemt neko? Topiks tapa daudzmaz sakarīgs, bet tad izvērtās par kaku stumdīšanu starp diviem jauniešiem. (laikam jau ne tik jauniem) Fufeļa garā atbilde normāli aizvēra mutes nīdējiem, maladec. Guskis raksta, ka kaut ko pamainīs dizainā, ceru, ka tā ir patiesība. Kvicken raksta, ka CS:GO serveris vai serveri taps, kad Gallardo būs Latvijā, ceru, ka arī tā ir patiesība. Man te vienu dienu andrush1ts rakstīja, ka daudzi hīlā ir pārāk labi iejutušies. Tad nu uz kādu nedēļu/divām biju apņēmies banot visus pārkāpējus, bet tad sapratu cik tas ir bezjēdzīgi. Pirmkārt, jūsu bija tik faking daudz, ka man bija bēdīgi noskatīties, kā viena trešā no online lietotājiem sēž zem svītras un otrkārt, bano vai nē, jūs tāpat turpinat pārkāpt visu, ko vien var pārkāpt. Visvairāk man patika te viens čalis, piereģistrējās un uzcēla vecu topiku, es šim uzrakstīju vēstuli, lai tā nedara, ja negrib saņemt banu, šis atvainojās un teica, ka tā nekad vairs nedarīs un pēc pāris stundām uzceļ vēl trīs vecus topikus. Neklausās, ko kaut kāds bomzis raivijs saka - malacis! Kas viņš tāds vispār te ir? Sestais, vergo tik nonstopā.

Solīju, ka jūnijā uzrīkošu kādu turnīriņu(s). Nu bet es taču mēslu nerunāju (izņemot 99.9% no visa līdz šim sacītā), uzrīkoju veco labo 1x1 aim_map, jo neko citu es neprotu. Tagad oligarhs šķērdēsies. Kas tur bija balvās? Ā, skini. Es pat nepaskatījos cik tādi maksā, līdz pienāca pusfināls. Tas jau nekas, ka normāls skins maksā 20$+, bet nē, vajag. Princips tāds. Par laimi es pats tur piedalījos (savādāk jau nerīkotu), un ieķēru otro vietu, kas nozīmē, ka man nebūs jātērē sava nauda priekš trīs pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem, bet tikai priekš diviem. Oo, cik ietaupīgi. Pirmo vietu ieguva lowaf., bet trešo - FFFFUUUU. Apsveicu, skini piektdien. Tomēr turnīrs bija pārāk īss (tikai 5 dieniņas) un ja man būs iespēja uzrīkot vēlvienu, tad tam būs arī lower bracket, lai tie, kuriem nepaveicas, tiktu dota otra iespēja sevi pierādīt.

Domāju uzrīkot kādu DD2 konkursu ar steam spēlēm balvās, bet tad atcerējos, ka jūs tur serverī vairāk nomelnojat viens otra vecākus, nekā spēlējat. Negribētos atdot steam spēli cilvēkam tikai par piedalīšanos konkursā, tāpēc izdomāju uztaisīt vienkāršu lotto un piešķirt CS:GO giftu vienam laimīgajam uzvarētājam, un nu jau tam ir pieteikušies vairāk kā 30 dalībnieki. Izloze notiks 21. jūnijā, tāpēc jums vēl ir vairāk nekā nedēļa laiks, pieteikties vari šeit: http://heal.lv/tournaments/226

Plugs ir atpakaļ wooo hype madafaka šitbič eloel party hard, vse tancujut. Kaut kādi vakari tur arī notiek, nezinu, same shit, different toilet - pēc pagājušā gada spriežot. Vairs neuzturos tur, tāpēc nav ko pastāstīt. Ja nu vienīgi to, ka neatbalstu balviņu izsniegšanu par piedalīšanos tādos pasākumos, kuros nav jāiegulda vispār nekādas pūles. Prosta ieej, pievienojies DJ rindai un sēdi kaut vai afkā. Ā, rekur kārtējais vakars - http://heal.lv/tournaments/227

Par statusu maiņām nemaz nerakstīšu, vemt gribās. Atā.

P.S - Heiteri, aizrijaties ar savām rindkopām. 8))))))

...

Komentāri (9) Lasīt visu rakstu »
kek
06:17 - 0525 raivijs 15.04.2016, 20:17


Čau. Kā redzat, man atkal ir iedots mods. Cik ilgi man viņš būs - nezinu, es tikai pateicu, ka es uzrakstīšu rakstu, JO MAN TAS NESAGĀDĀ GRŪTĪBAS, JA. Sen atpakaļ to apņēmos un tāpēc nekas cits neatliek, kā laiku pa laikam atsvaidzināt šo konteineri, tas ir - gateri, woops. Ja godīgi, man čista nav par ko runāt. Ārpasaulē viss ir tik nelāgs *depresīvs jaunietis*, kaut kādi panamas dokumenti - pilnīgi pokui. Zika vīruss izplatās un Kobe Braiants beidz karjeru, ļoti interesanti. *piemin visu slikto, jo neko no labā nekad neņem vērā* Par healu arī tā īsti nav ko pasacīt. Kaut kādi emobērni novilkuši boot programmu, karina nost heal un keep serverus, padarot savas nožēlojamās dzīves vēl nožēlojamākas. Guru strīdās savā starpā par to, kurš, kurā datumā un ko rīkos, smieklīgi. Un ja reiz iesāku rakstīt par rīkošanu, tad pie reizes pastāstīšu nedaudz par turnīriem un konkursiem, kas ir bijuši pēdējā laikā. Bija tāda lieta kā HEAL ALLSTAR? Bija. Bija arī CSGO 5x5 hosted by RAIVUHA13369? Bija. Kas šiem abiem kopīgs? Tieši tā, abi simbolizē svēto appisienu. Izveicīgs kā Kenpachi, brutāls kā O.J. Simpsons, tas ir appisiens, kura piemiņa mūs sagraus pat dzīves laimīgākajos brīžos. Turnīru sadaļā skatos, tur i dotas, i džēlbreiki, i gungeimi, nezinu ko jūs tur darījāt, laikam jau to pašu ko parasti, padirsāties, parēcāt un aizgājāt gulēt. Lai nu kā, ir tas viss un tiri piri, bet nikuja nekā no CSGO nav un dēļ tas iedzeļ sirsniņ` ļot` dziļ`. :< KUR IR TAS FUJAKS FAQ SLIME, LUCU ATGRIEZIES LUCIFER, TU BIJI DIEVS SAVULAIK. Bija šādi, tādi konkursi, kuros oligarhu bērni varēja izrādīties ar savām mantām - čības, podi, dzīvnieki, pc setupi, krūzes. Cool. Skaistākais pilsētas skats - jau kaut kas patīkamāks, bet izskatās, ka visi dzīvo mežā, jo tika sakasītas tikai sešas fotkas. Tiem, kas ausu vēzi nebaidās, bija iespēja paklausīties mini-UMT un uzzināt cik tad patiesībā dranķīgu mūziku mēs ikdienā klausamies. Pārspīlēju, bija arī pārītis normālu dziesmu, bet tikai pārītis. NOSCOPE konkurss bija sitiens zem jostas vietas. Vienīgie, kuri kaut ko iesūtīja bijām mēs ar smaiļiku. Es iesūtīju kaut kādu kaku, vienīgo, kuru sadabūju pēdējā dienā, bet smaidiņš iesūtīja kaut ko labāku un cilvēki sāka balsot par manējo tikai tāpēc, ka viņiem palika manis žēl, jo par mani neviens nebalsoja :DDDDDDD HAHAHA. Headeru konkurss - nezinu, laikam jau izdevies, ja reiz tikām pie jauna headera. Statusi, hmm, nezinu kas jāraksta. Visiem te kaut kādi uzraugi bija sadoti un kādu laiku bija miers, tagad atkal sākušās kārtējās hameleonu rotaļas. Vienā pamostās bērns un viņš izdomā, ka jāpatēlo vecis (cik ironiski) un ar IP flūdošanas palīdzību jāizslēdz serveri, pēctam norauj banu, un tad "oj bļa, sorī, es tak nezināju ka par to bano" :DDDDD. Otrs atsakās no amata uzskatot, ka viena sūdzība mēnesī viņam turpmāk būs pārāk sarežģīts pārbaudījums. KEEP DD2 uzrauga amatu ātri vien ieņēma JAMAL, tā nu pašlaik tiek meklēts tikai GG uzraugs. Ex-mods raichluuzers aizgāja no heal un tagad viņa vietā atkal esmu es. Šobrīd īsti nebūs laika uzrīkot kaut kādus CSGO turnīrus utml., bet neskumsti, mazā, uz vasaras periodu būs savādāk, tici man. Tautā runā, ka it kā drīzumā atvērs kaut kādu HEAL CSGO serveri. Būtu jau kruti, bet negribās baigi iedziļināties, jo iespēja, ka viņš būs ir tikpat liela, cik iespēja, ka viņš nebūs. Turpmāk, jauns raksts būs KATRU mēnesi. Atā.

...

Komentāri (14) Lasīt visu rakstu »