dyolope
BURN, MADAFAKA, BURN
02:17 - 0525 raivijs 12.01.2016, 02:13
pic

Hello, draugi. Tā kā ārā ir ledus laikmets, aukstums kniebj vaigos un neko vairāk par siltu tēju un datoru negribas, kā arī zinot, ka neviens cits to nedarīs, esmu saņēmies atvēlēt šo mierīgo vakaru nu jau trešajam rakstam no manas puses. Būtu uzrakstījis vienu uz vecgada vakaru ar visiem 2016. gada horoskopiem, gada labāko notikumu apkopojumu iekš un ārpus heal utt., ja vien Raiča nebūtu sasolījis kaut kādu tur episki garu rakstu uz Ziemassvētkiem, kura, protams, nemaz nebija. Šis raksts nedaudz atšķirsies no abiem iepriekšējiem, jo man nav plāna un nojausmas par ko vispār rakstīt, tāpēc lūdzu nepārmest, ja raksts ir īss. Haha, jk bitches, varat pārmest cik Jums uziet, man pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā, ak es rupjais. Tikko iegāju "bez cenzūras" topikā, tur fufels raksta, ka it kā daudzi sakot, ka es baigais pimpis esot palicis ar modu, bet manā ķipa pieteikumā uz administratoru, kuru man nezinot uzrakstīja sky-black, es neizlasīju nevienu sliktu viedokli par sevi, nu labi, vienu, bet to pat nevar nosaukt par viedokli, tikai par sāļām asariņām, vai tik kādam nebūs ieķērusies sāpīte sirsniņā no gada nomināciju rezultātu topika, khemdžīīkhem. =DDD Runājot par administratoriem, sky-black pāris dienas padzīvoja kā lietotājs, bet tad atkal atgriezās statusā. Kad pajautāju vai tas bija dēļ Mikadzes izdarītā spiediena čatā, kā atbildi saņēmu divas oliņas blakus nikam, tad jau laikam trāpiju džekpotā. :D:D:D:D Bet par to man jāsaka paldies Mikadzei, jo administratoram ir jābūt īstam heal patriotam, par sky-black labāka nebūs.

Kā jau pašiem redzams, heal ir atgriezies mājās, serveros tagad ir patīkamāk spēlēt, jo pings ir 3 - 15 nevis 60 - 100. Bet līdz ar hosta maiņu notika arī lielas pārmaiņas serveros, nācās atvadīties no WAR3, FUN, JB un DR serveriem, tagad healam ir palikuši 3 serveri: DD2 (dd2.heal.lv), TTT (37.203.34.27:27016) un GG (gg.heal.lv), kad pats tikšu atpakaļ mājās, tad ganjau arī būs citi serveri. GunGame ir tieši tāds pats, kāds tas bija agrāk, pirms to aizvēra, bet tas nenozīmē, ka tas nav atvērts ieteikumiem. Ja vēlaties jaunas mapes, pluginus utt., tad droši taisiet topikus, vai rakstiet man PM, nevienu neignorēšu. Pats paspēlēju un pamanīju, ka dažas kartes ir pārāk lielas, dažas vienkārši tizlas un vēl pārītis ar kaut kādiem op bugiem, kur tu nospawnojies un nevari pakustēties vai vienkārši skrien un iesprūsti zemē. Anyway, domu sapratāt, ar pliku čīkstēšanu čatā neko nepanāksiet, ja gribat tur kaut ko mainīt, tad sūtiet ieteikumus.

Kopš pēdējā raksta ir bijušas nelielas pārmaiņas statusos, bet tas tikai tāpēc, ka heal ir apvienots ar keep, tagad sūdzības no keep serveriem izskata arī šeit, un katram dd2 serverim bija vajadzīgs uzraugs. Uzraugu atrašana nesagādāja grūtības, bija taču Ziemassvētku laiks. Kādam uzraugs tika iedots vienkārši, lai nerastos vilšanās sajūta par kārtējo noraidīto pieteikumu, bet ciTam lietOtājaM tAS tika uzdāvinātS par to, ka ir loģiski domājošs cilvēks ar galvu uz pleciem.

Tagad nedaudz par GURU/turnīriem. Aizvēsturiskais turpina neko nerīkot. faq.Slime uztaisīja 1v1 CS:GO turnīru, kuru uzņēmos novadīt es, un kuru vinnēja Peixe- a.k.a lowaf a.k.a white african boy a.k.a JB frageris, gratz. Ar balvām gan bija tā pašvaki, bet nevar jau neko pārmest, ja guru par balvām ir jāparūpējas pašiem no savas kabatas. Cik es sapratu no Slime, tad drīz būs vēlviens CS:GO 1v1 vai 2v2 turnīrs ar kaut kādiem skiniem (?) balvās. Ak jā, guru aprindās pavisam nesen pievienojās Elektroniskais, kurš tagad rīko mini spēļu maratonu ar normālām stafkām un GunGame vakaru, kurš notiks sestdien, 16. janvārī, pieteikties varat šeit: http://heal.lv/tournaments/202
Ar konkursiem vispār ir tā nabadzīgi pēdējā laikā un ar vārdu "nabadzīgi" es domāju nabadzīgi vistiešākajā vārda nozīmē, dažs labs lupatnieks te ir ieslīdzis tādā ekonomiskajā krīzē, ka jau ar saviem konkursiem cenšas izkrāpt cūciņas no lietotājiem, taisa kaunu gan sev, gan healam, škic atpakaļ uz zoodārzu, pabira.

Tagad nobeigumā par titulbildi. Kāpēc tāda titulbilde? Pavisam vienkārši, gribējās kaut ko savādāku, nevis rakt ārā kārtējo dabas skatu no tumblr'a. Nezinu kāpēc, bet paskatoties uz to bildi un izlasot to tekstu, es uzreiz atceros dzhobiju pus gadu atpakaļ, kad viņš vēl spēlēja csgo, tas dzhobijs bija naiss. Visiem ne-zagļiem novēlu jauku dienu, līdz nākamajai reizei. Arrivederci.

...

Komentāri (16) Lasīt visu rakstu »
Svētki 'n other stuff.
02:17 - 0525 raivijs 19.11.2015, 23:32
pic

Čau, te atkal es. Ir pagājis diezgan ilgs laiks kopš mana iepriekšējā raksta, kaut gan liekas, ka tas taču bija nupat, nesen. Laiks skrien vēja spārniem, tas tiesa. Kāds lietotājs man laiku pa laikam pajautā: Raivij, kad būs nākamais raksts? Tādam tipam kā man, kuram nepatīk daudz un gudri runāt, uzrakstīt rakstu ir elle zemes virsū, tāpēc tieša atbilde uz šo jautājumu tā arī nekad nesekoja. Pirms kāda laika, izdomāju izsprukt cauri sveikā, rakstam nomainot titulbildi. Nostrādāja tas, vai nē – nemācēšu pateikt, bet neredzu jēgu to darīt vēlreiz, kaut kā taču Jūs HEAL patriotus ir jāizklaidē.
Runājot par patriotiem, Latvijai nesen apritēja 97. gadu jubileja. Rīgai paredzētā svētku programma bija mahten plaša, tajā skaitā ziedu nolikšanas ceremonija, Nacionālo Bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militārā parāde, svinīgs pasākums pie Brīvības pieminekļa, daudzveidīgi koncerti, kopīga Latvijas himnas dziedāšana 11. novembra krastmalā un svētku uguņošana. Pats personīgi neko no tā neapmeklēju, jo pēc notikumiem Francijā, sāku apšaubīt publiskus pasākumus. Lai gan iespēja, ka Latviju varētu piemeklēt kaut kas līdzīgs ir viens pret tūkstoti, drošība man tomēr ir pirmajā vietā. Tā vietā, izdomājām ar draugiem kopīgi papusdienot. Bet cik dzirdēju no paziņām, tad salūts esot bijis iespaidīgs.
Laiks iet, cilvēki mainās, bet healā viss ir pa vecam. Pēc izpalikušā UMT reseta un hosta maiņas, atliek vien mums naivi cerēt, ka tiks uzlikts ziemas headeris lai radītu šeit vismaz kaut kādu svētku noskaņu. Par kādiem svētkiem tad iet runa? Ziemassvētkiem, protams. Visiem patīk šī svētku sajūta, kas rodas laikā pirms Ziemassvētkiem. Lampiņas, kas iekarinātas koku zaros, izgaismotie veikalu skatlogi, izrotātās eglītes, svecītes logos, Ziemassvētku tirdziņi, kas ir īpaši. Piparkūku smarža veikalos un mājās. Mandarīnu ēšana, ģimenes filmas, sniegs... Tik forši. Neredzu iemeslu nenomainīt headeri. Tie, kas nav redzējuši, mākslas darbu aplūkot varat ->šeit<-

Notikumi iekš HEAL.
Sākšu ar atskatu uz pāris pasākumiem. Oktobra pēdējā dienā notika kārtējais kariņš iekš WAR3 servera, šoreiz kripti pret wardeniem. Izspēlējām piecas mapes, likās, ka wardeni vinnēja 3:2, bet nākamajā dienā, pārskatot screenshotus, izrādijās, ka tomēr vinnēja kripti ar rezultātu 3:1.
Dažas dienas vēlāk norisinājās HEAL VS KSO cw, kuru, no mūsu puses, organizēja raichluuzers. Biju jau piemirsis, ka viņš arī ir mods, haha. Diemžēl, sīvā cīņā piekāpāmies ar rezultātu 0:2 (14:16 un 17:19). Viss jau bija baigi forši un tā, tikai žēl, ka gandrīz puse no mūsu sastāva nemaz nebija healieši. Ielogojās, lai pieteiktos turnīram un kopš tā laika nav te rādijušies. Ļoti ceru, ka nākamreiz tādi netiks pieņemti. Solītās balviņas balvu skapī šāvējiem arī netika piešķirtas, laikam neesam pelnījuši.
Tagad laiks pozitīvākām lietām. Puukjeens ir atgriezies! Nejau GURU ierindās, bet vispārīgi. Jau iepriekšējā rakstā minēju, ka viņam esot saspiests grafiks uz mācībām, bet nu jau atkal aktīvi veido turnīrus/ingame pasākumus. Varbūt kāds atcerās, kā izskatījās info logs viņa prombūtnes laikā? Ko gan mēs bez viņa darītu.
Pirmais no viņa turnīriem (atgriežoties) bija uz WAR3 balstīts, choose your race, kurā piedalījās visas rases. Nevaru neko pastāstīt par šo vakaru, jo pats nebiju uz vietas. Manā vietā šo turnīru spēlēja cits cilvēks, bet MVP balviņu tāpat piešķīra man. Oh well, lai jau ir. Nākamais WAR3 turnīrs būs wardeni pret wardeniem, kurš norisināsies šo sestdien, 20:00. Piesakies ->šeit<-.
Nākamais turnīrs pat nav turnīrs, tas ir maratons PIECU NEDĒĻU GARUMĀ: Ieroču eksperts, norisināsies līdz pat 13. decembrim. Pirmā kārta bija episka, ar dupleta palīdzību viss tika teicami noorganizēts. Žēl, ka man lagu un blakus esošo cilvēku izdarītā spiediena dēļ neizturēja nervi un es aizgāju prom pēc pirmās mapes, bet cik redzēju, tad Lops un FFFFUUUU tur normāli ārdijās. Gaidu knife only vakaru ar nepacietību! Pieteikties vari ->šeit<-.
Kā pēdējo turnīru/pasākumu vēlos pieminēt ilgi gaidīto, septīto TTT vakaru, kurš norisināsies 28. novembrī, 20:00. Vadību šim turnīram, kā jau kārtīgs šī servera uzraugs, ir uzņēmies Lops. Ceru uz tādu pašu aktivitāti, kā piektajā un sestajā TTT vakarā. Pieteikties varat ->šeit<-.

Un visbeidzot, pavisam nedaudz par statusiem. Administrācijas placītī viss ir pa vecam, kas ļoti priecē. Šos pāris mēnešus kopš Vimi aiziešanas esam veiksmīgi izturējuši bez liekas, nevajadzīgas drāmas, protams, neskaitot mūsu dramaqueen, jeb vienkārši „Queen” iekš heal, kurai hobijs ir taisīt scēnas un beef`us ar visiem pēc kārtas. Kas ķīvējas, tas mīlējas, haha.
Uzraugu rindās ir dažas pārmaiņas. Divi uzraugi tika neitralizēti neaktivitātes dēļ (WAR3 un JB), + abos serveros divi uzraugi, nu galīgi nebija vajadzīgi, bet tas tā. Īstās pārmaiņas notika DD2 lauciņā, kurā no amata pats atteicās Aiciiits. Viņš tika aizvietots ar chubbah.. Arī Kyle atteicās no statusa veselības iemeslu dēļ, un viņš tika aizvietots ar Peach*. Nepagāja pat nedēļa, kad Kyle atgriezās, sakot, ka viņam viss esot kārtībā un uzrauga statusu viņš vēlās atpakaļ, bet sadusmojās pēctam, kad viņa lūgumu noraidīja. Neko darīt, brāl, no kļūdām mācamies.

Atvadas.
Tākā mani īpaši neinteresē citu uzslavas un kritika, tā vietā, lai rakstītu komentāros par to, cik labs vai slikts bija šis raksts, labāk pastāstiet kādi plāni Jums ir Ziemassvētkiem un Vecgada vakaram. Kāda ir jūsu eglītes sagādāšanas tradīcija? (Pērkat veikalā, vai ejat uz mežu pakaļ?) Salūtu tikai vērosiet no malas, vai paši arī kaut ko pirksiet? Pašam personīgi ziemīšus nāksies pavadīt vientulībā, bet jauno gadu sagaidīšu ar draugiem kaut kādā viesu mājā, Aizkraukles pusē. Būsim samērā daudz, tāpēc dikti šaubos, ka salūtu tikai vērosim no gabala, paši ganjau arī kaut ko ieķersim.

Paldies ka lasīji. Nesolu, ka būs nākamais raksts, bet ļoti ceru. Varbūt izdosies pielauzt Puukjeenu uz garu „collab” rakstu, 50/50 variantā. Tas tik būtu kaut kas. Arrivederci.
...

Komentāri (16) Lasīt visu rakstu »
Latvijai 97!
02:17 - 0207 faq.Slime* 19.11.2015, 18:36

Labrīt, Labvakar, Labdien Heal. Šoreiz jūs Patraucēšu es faq.Slime* Redzkā, tomēr esmu pamodies. Skys, kad viņam jautāju un precizēju ka rakstīt rakstus, nenoticēja man, ka uzrakstīšu, bet redzkā SKY, uzrakstīju gan. Vakar aizvadījām 18. Novembri Jeb Latvijas Dzimšanas dienu, kad pirms 97 gadiem Nacionālajā teātrī pasludināja Latvijas neatkarību. Es Mūsu valstij novēli dzīvot ilgi, un ceru ka Latvijā nenotiks tas kas notika francijā. #Pary4Paris

Cits Info.
Aizmirsu piebilst, ka tikai aizvadīts heal VS Kso gateris 10v10, zaudējam, bet ko tur, galvenais, ka savācāmies un spelejam Vairāk info šeit

Serveri.
Serveru izmaiņas nekādas nav bijušas, vismaz man par tādam nav zināms. War3 serveris nīkuļo, bet toties visi "heal" dd2 serveri ir pārpildīti, pat 1 naktī.

Statusu maiņas.

Artis aka. Kyle Atteicās no dd2 uzrauga savas veselības dēļ, un viņa vietā stājas Peach*, kurš pameta CSDM servera uzraugu. Tākā tagad CSDM serveris ir bez uzrauga. Exorcists zaudēja savu GURU statusu un viņa vietā stājas Artjoms, kas raujas velna sviedros, un katru vakaru, gandrīz, var redzēt jaunus turnīriņus un konkursiņus/minigaimus. Kyle itkā atgriezās, pēc pāris dienām, bet savu dd2 uzraugu neatguva. Precīzus iemeslus nezinu, varbūt pats negribēja.

Turnīri.
Pirmais mūsu sarakstā ir Puukjeena rīkotais Maratons "Ieroču eksperts" Lai pieteiktos dodamies šeit, Pirmais vakars tika aizvadīts jautri, kur Top Punktus ieguva Lops, kas nofotogrāfeja visus kas pagadījās ceļā.

Nākošais ir Nemirstīgo wardenu vakars, Kuru arī rīko HEAL darba rūķis, Puukjeens, visus aplausus tev, mācies, un tev sanāk arī tik daudz laiks HEALAM.

Trešais mūsu sarakstā ir Sumo slam,Kuru rīko Artjoms, un ir tā saucamais minigame, dodamies tur, un uzstādām savus rekordus.

Pēdējais no turnīriem ir Fantasy basketball,Kuru ir izveidojis Peach*, lai gan tas nav īsti turnīrs, bet vairāk kā flash komandu spēlīte, tomēr pieskaitīšu to pie turnīriem, lai lielāka aktivitāte.

Konkursi

Pie konkursiem ir iekritis mans Latvijas svētku, zīmēšanas konkurs, skrienam tur, un balsojam par savu favorītu, žēl tikai ka tik maz iesūtīja, nu nekas cerams lielāka aktivitāte uz nākošajiem.

Kā arī skrienam ballēt uz Aizvēsturiskā balīti,

Tā nu no manas puses šoreiz viss.
Pabeigšu šo visu pasācienu ar atvadām, līdz manam turnīriņam, kamēr man fona skan veca CSGO turnīra spēle mouz VS Kinguin, kamēr viņi bija vēl vecajā sastāva, un zem Kinguin nosaukuma. Labi neliegšu jums iespēju, pakomentēt manu rakstu, un nosist laiku pie kompīša. Bomvijāāž...

Komentāri (13) Lasīt visu rakstu »