dyolope
Un atkal pavasaris
06:17 - 0321 Peach* 21.02.2016, 14:43


"Pagātne – tās ir atmiņas, nākotne- tā ir iztēle. Šis brīdis, tā ir tava dzīve!" reiz teica kāds gudrs cilvēks. Sveiciens visiem heal lietotājiem un viesiem! Iesākumā vēlos pateikties Raivijam par pēdējiem pāris rakstiem, kurus bija prieks lasīt pat īgnākajiem heal lietotājiem. Stafetes kociņš nu ir nodots tālāk un nekas nebeidzas. Kā jau nojaušat pēc citāta, šis raksts sastāvēs no trim daļām, un katrā no tām tad minēšo aktuālo gan healā, gan citviet. Ķeramies vērsim pie ragiem!

Atmiņas

Kā vēsta avoti, mūsu valsts prezidents lēnā garā atkopjas no Janvārī pārciestās sirds operācijas. Viņam esot slimnīcā, daudz jo daudz cilvēku sūtīja viņam pozitīvas vēstules un twītus, kas lielākā vai mazākā mērā viņam noteikti palīdzēja. Vēlāk no prezidenta puses tapa video, kurā viņš pasakās visiem par atbalstu. Aizkustinošs video, iesaku ieguglēt un noskatītes.
Pagājusi ir arī valentīndiena. Kā nu kurš to svinēja, tas lai paliek jūsu ziņā. Ceru, ka labi pavadīja laiku ne tikai tie, kas atraduši otru pusīti, bet arī tie, kam pasaule vēl ko tikai plāno. Pats es novācos ar vēl pāris single čaļiem un taisījām 10k kaloriju izaicinājumu. Visi ap 8000 izstājāmies vēdersāpju dēļ. Sad story.

Runājot par heal. Kopš pēdējā raksta ir sekojušas izmaiņas heal serveru skaitā. Esošo DD2, TTT, GG serveru pulku ir papildinājis War3 un JB. Cik manīts, tad daži cilvēki ir pilnīgā starā par JB atgriešanos apritē. Cerēsim, ka tas nebūs īslaicīgs prieks. Keep ir un paliek DD2 zemju karalis, kur izmaiņas ir tikai uzraugu lokā, bet par to nedaudz vēlāk.


Turnīri/konkursi

Janvāra beigās un februāra sākumā tika izveidoti pāris turnīri/konkursi, kas ir pieminēšanas vērti:

-Noslēdzās road sign veidotais serveru maratons, kurā bija jāiet un jānokapā cs vakars katrā heal serverī. Pats, tiesa, nepiedalījos, bet atsauksmes ir labas. Uzvarēja KinG*, ar čītiem vai bez, nezinās neviens.

-Custom šikonas izloze by sky-black bija izloze, kurā principā vienīgais nosacījums bija neizbesīt sky-black un pierādīt, ka esi ikonas cienīgs. Uzvaru svinēja kaktyc, kurš ieguva seksuālu 3d, cik nu 3d, kaktusa ikonu.

-GG vakars noslēdzās ar KinG* uzvaru (kļūst jau aizdomīgi). Tika izspēlētas veselas 8(!) kartes, tā kā bija kārtīgs GG vakars.

-7 rūķīši, kas bija manis veidots konkurss dažām dienām, bet, tā kā jau minētais KinG* un vēl vairāki lietotāji ir nereāli agresīvi stalkotāji un ir gatavi balviņu dēļ pārlasīt visu forumu, tad konkurss beidzās 12 stundu laikā. Specbalvu jeb 500 cūkas ieguva ^Lops, kurš nav uzskatījis par vajadzīgu pateikt paldies. Protams, sekos sankcijas.

Sīkāku info par visiem konkursiem, kas noslēgušies un kas vēl būs, varam atrast šeit


Statusu maiņas.

Kopš pēdējā raksta nekas ļoti daudz nav mainījies:

-Abeliitee izdomāja atteikties no keep dd2 land uzrauga amata. Neviens īsti nezin, kas un kā, bet dzirdēju, ka kuģa kapteinis Gallardo pateicās ābelem par viņa darbu, tāpēc liekas, ka tā bija viņa paša izvēle. To, kurš tālāk kontrolēs situāciju keep putekļu zemē, mēs vēl redzēsim.

-Raivijs nozuda uz 10 dienām, visi uztraucās, visi meklēja, beigu beigās pats atradās. It kā liekas, ka sveiks un vesels, bet moderatora statusu vai nu paša, vai gallardo vadīts, viņš ir zaudējis. Tas noveda pie "Tiek meklēts Moderators" sludinājuma info logā, uz kuru atsaucās daži drosmīgie. Sky-black principā nolika visus un negribīgi iedeva statusu man, kas noveda pie šī raksta tapšanas.

Dzīve

Palēnām laiks kļūst siltāks un sniegs kūst. Cilvēki slīd un krīt. Ziņu portāli ir pilni ar visai smieklīgām bildēm. Visi vaino izkaisīto sāli un saka, ka jāmācās no skandināvu valstīm, kur redz kaisot mazus akmentiņus, kas nebojā apavus un kurus velāk var viegli savākt.

Kas tad notiek healā?

-Kā jau vairums zin, visos profesionālajos sporta veidos zvaigžņu spēles ir aizvadītas, bet kur tad nu bez heal. Pašlaik tiek vākti sastāvi oldschool-newschool allstar spēlei, kas sastāvēs no 10v10 mača 3 kartēs un solās būt aizraujošs pasākums. Vairums prognozē oldschool uzvaru, bet nesaki "hop" pirms esi pārlecis, jo mačs tiek spēlēts serverī, nevis statu sadaļā.

-12 spēlētāji piedalās dambretes turnīrā, kurā bija jāmaksā par piedalīšanos. Sky-black uzreiz centās iegūt vairāk draugu un uzsauca dažiem laimīgajiem dalības maksu. Grūti spriest pēc cik nedēļām šis turnīrs noslēgsies, bet kāds gan jau beigās uzvarēs.

- Heal ir sācis spēlēt ikariam. Pašlaik esam nobāzējušies kartes centrā, alianse ir izveidota un gaidam, kad vairāk un vairāk cilvēku uzcels vēstniecības, lai iekļūtu Heal aliansē. Droši piesakamies un spēlējam.

- Vēlviens labdarības pasākums no sky-black puses. Spēlētājiem ir jātup serverī 2 stundas dienā un jāgaida, kad boss ielavīsies un nobildēs serverī esošo cilvēku sarakstu. Avoti ziņo, ka, jo vairāk bildēs būsi, jo lielāka iespēja būs uzvarēt galveno balvu- cs 1.6 steamoto versiju.

- Protams, līdz ar jauna servera izveidošanu tiek izveidots arī attiecīgā servera vakars. JB vakars jau pēc nedēļas!

Iztēle

Šo sadaļu es vēlos veltīt baumām, solījumiem un citāda veida informācijas noplūdēm par to, kas mūs var sagaidīt healā.

-Vakar bija ienācis pats Guskis. Personīgi šī bija trešā reize, kad redzu šo heal leģendu. Viņš deva mixed signals par to, ka, iespējams, tiks uzkodēta jauna heal lapa. Vai tas notiks, vai nē, nezin īsti neviens...

-Jauns baneris. Klīst baumas, ka vecais baneris ir palicis vecs un, iespējams, tiksim pie jauna. Ja esat īpaši talantīgs un esi pierādijis sevi iepriekš, tad sazinies ar heal administrāciju un droši piedavā savus pakalpojumus.

-Jauni turnīri/konkursi ar iespaidīgām balvām. Šis mūžīgi jaunais solījums no administratoru, moderatoru, gurū, uzraugu un vienkāŗši aktīvu lietotāju puses vienmēr būs tuvs jūsu sirdij un liks jums iegriezties healā katru mīļu dienu.

Cheerio!
...

Komentāri (15) Lasīt visu rakstu »
BURN, MADAFAKA, BURN
06:17 - 0525 raivijs 12.01.2016, 02:13
pic

Hello, draugi. Tā kā ārā ir ledus laikmets, aukstums kniebj vaigos un neko vairāk par siltu tēju un datoru negribas, kā arī zinot, ka neviens cits to nedarīs, esmu saņēmies atvēlēt šo mierīgo vakaru nu jau trešajam rakstam no manas puses. Būtu uzrakstījis vienu uz vecgada vakaru ar visiem 2016. gada horoskopiem, gada labāko notikumu apkopojumu iekš un ārpus heal utt., ja vien Raiča nebūtu sasolījis kaut kādu tur episki garu rakstu uz Ziemassvētkiem, kura, protams, nemaz nebija. Šis raksts nedaudz atšķirsies no abiem iepriekšējiem, jo man nav plāna un nojausmas par ko vispār rakstīt, tāpēc lūdzu nepārmest, ja raksts ir īss. Haha, jk bitches, varat pārmest cik Jums uziet, man pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā, ak es rupjais. Tikko iegāju "bez cenzūras" topikā, tur fufels raksta, ka it kā daudzi sakot, ka es baigais pimpis esot palicis ar modu, bet manā ķipa pieteikumā uz administratoru, kuru man nezinot uzrakstīja sky-black, es neizlasīju nevienu sliktu viedokli par sevi, nu labi, vienu, bet to pat nevar nosaukt par viedokli, tikai par sāļām asariņām, vai tik kādam nebūs ieķērusies sāpīte sirsniņā no gada nomināciju rezultātu topika, khemdžīīkhem. =DDD Runājot par administratoriem, sky-black pāris dienas padzīvoja kā lietotājs, bet tad atkal atgriezās statusā. Kad pajautāju vai tas bija dēļ Mikadzes izdarītā spiediena čatā, kā atbildi saņēmu divas oliņas blakus nikam, tad jau laikam trāpiju džekpotā. :D:D:D:D Bet par to man jāsaka paldies Mikadzei, jo administratoram ir jābūt īstam heal patriotam, par sky-black labāka nebūs.

Kā jau pašiem redzams, heal ir atgriezies mājās, serveros tagad ir patīkamāk spēlēt, jo pings ir 3 - 15 nevis 60 - 100. Bet līdz ar hosta maiņu notika arī lielas pārmaiņas serveros, nācās atvadīties no WAR3, FUN, JB un DR serveriem, tagad healam ir palikuši 3 serveri: DD2 (dd2.heal.lv), TTT (37.203.34.27:27016) un GG (gg.heal.lv), kad pats tikšu atpakaļ mājās, tad ganjau arī būs citi serveri. GunGame ir tieši tāds pats, kāds tas bija agrāk, pirms to aizvēra, bet tas nenozīmē, ka tas nav atvērts ieteikumiem. Ja vēlaties jaunas mapes, pluginus utt., tad droši taisiet topikus, vai rakstiet man PM, nevienu neignorēšu. Pats paspēlēju un pamanīju, ka dažas kartes ir pārāk lielas, dažas vienkārši tizlas un vēl pārītis ar kaut kādiem op bugiem, kur tu nospawnojies un nevari pakustēties vai vienkārši skrien un iesprūsti zemē. Anyway, domu sapratāt, ar pliku čīkstēšanu čatā neko nepanāksiet, ja gribat tur kaut ko mainīt, tad sūtiet ieteikumus.

Kopš pēdējā raksta ir bijušas nelielas pārmaiņas statusos, bet tas tikai tāpēc, ka heal ir apvienots ar keep, tagad sūdzības no keep serveriem izskata arī šeit, un katram dd2 serverim bija vajadzīgs uzraugs. Uzraugu atrašana nesagādāja grūtības, bija taču Ziemassvētku laiks. Kādam uzraugs tika iedots vienkārši, lai nerastos vilšanās sajūta par kārtējo noraidīto pieteikumu, bet ciTam lietOtājaM tAS tika uzdāvinātS par to, ka ir loģiski domājošs cilvēks ar galvu uz pleciem.

Tagad nedaudz par GURU/turnīriem. Aizvēsturiskais turpina neko nerīkot. faq.Slime uztaisīja 1v1 CS:GO turnīru, kuru uzņēmos novadīt es, un kuru vinnēja Peixe- a.k.a lowaf a.k.a white african boy a.k.a JB frageris, gratz. Ar balvām gan bija tā pašvaki, bet nevar jau neko pārmest, ja guru par balvām ir jāparūpējas pašiem no savas kabatas. Cik es sapratu no Slime, tad drīz būs vēlviens CS:GO 1v1 vai 2v2 turnīrs ar kaut kādiem skiniem (?) balvās. Ak jā, guru aprindās pavisam nesen pievienojās Elektroniskais, kurš tagad rīko mini spēļu maratonu ar normālām stafkām un GunGame vakaru, kurš notiks sestdien, 16. janvārī, pieteikties varat šeit: http://heal.lv/tournaments/202
Ar konkursiem vispār ir tā nabadzīgi pēdējā laikā un ar vārdu "nabadzīgi" es domāju nabadzīgi vistiešākajā vārda nozīmē, dažs labs lupatnieks te ir ieslīdzis tādā ekonomiskajā krīzē, ka jau ar saviem konkursiem cenšas izkrāpt cūciņas no lietotājiem, taisa kaunu gan sev, gan healam, škic atpakaļ uz zoodārzu, pabira.

Tagad nobeigumā par titulbildi. Kāpēc tāda titulbilde? Pavisam vienkārši, gribējās kaut ko savādāku, nevis rakt ārā kārtējo dabas skatu no tumblr'a. Nezinu kāpēc, bet paskatoties uz to bildi un izlasot to tekstu, es uzreiz atceros dzhobiju pus gadu atpakaļ, kad viņš vēl spēlēja csgo, tas dzhobijs bija naiss. Visiem ne-zagļiem novēlu jauku dienu, līdz nākamajai reizei. Arrivederci.

...

Komentāri (16) Lasīt visu rakstu »
Svētki 'n other stuff.
06:17 - 0525 raivijs 19.11.2015, 23:32
pic

Čau, te atkal es. Ir pagājis diezgan ilgs laiks kopš mana iepriekšējā raksta, kaut gan liekas, ka tas taču bija nupat, nesen. Laiks skrien vēja spārniem, tas tiesa. Kāds lietotājs man laiku pa laikam pajautā: Raivij, kad būs nākamais raksts? Tādam tipam kā man, kuram nepatīk daudz un gudri runāt, uzrakstīt rakstu ir elle zemes virsū, tāpēc tieša atbilde uz šo jautājumu tā arī nekad nesekoja. Pirms kāda laika, izdomāju izsprukt cauri sveikā, rakstam nomainot titulbildi. Nostrādāja tas, vai nē – nemācēšu pateikt, bet neredzu jēgu to darīt vēlreiz, kaut kā taču Jūs HEAL patriotus ir jāizklaidē.
Runājot par patriotiem, Latvijai nesen apritēja 97. gadu jubileja. Rīgai paredzētā svētku programma bija mahten plaša, tajā skaitā ziedu nolikšanas ceremonija, Nacionālo Bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militārā parāde, svinīgs pasākums pie Brīvības pieminekļa, daudzveidīgi koncerti, kopīga Latvijas himnas dziedāšana 11. novembra krastmalā un svētku uguņošana. Pats personīgi neko no tā neapmeklēju, jo pēc notikumiem Francijā, sāku apšaubīt publiskus pasākumus. Lai gan iespēja, ka Latviju varētu piemeklēt kaut kas līdzīgs ir viens pret tūkstoti, drošība man tomēr ir pirmajā vietā. Tā vietā, izdomājām ar draugiem kopīgi papusdienot. Bet cik dzirdēju no paziņām, tad salūts esot bijis iespaidīgs.
Laiks iet, cilvēki mainās, bet healā viss ir pa vecam. Pēc izpalikušā UMT reseta un hosta maiņas, atliek vien mums naivi cerēt, ka tiks uzlikts ziemas headeris lai radītu šeit vismaz kaut kādu svētku noskaņu. Par kādiem svētkiem tad iet runa? Ziemassvētkiem, protams. Visiem patīk šī svētku sajūta, kas rodas laikā pirms Ziemassvētkiem. Lampiņas, kas iekarinātas koku zaros, izgaismotie veikalu skatlogi, izrotātās eglītes, svecītes logos, Ziemassvētku tirdziņi, kas ir īpaši. Piparkūku smarža veikalos un mājās. Mandarīnu ēšana, ģimenes filmas, sniegs... Tik forši. Neredzu iemeslu nenomainīt headeri. Tie, kas nav redzējuši, mākslas darbu aplūkot varat ->šeit<-

Notikumi iekš HEAL.
Sākšu ar atskatu uz pāris pasākumiem. Oktobra pēdējā dienā notika kārtējais kariņš iekš WAR3 servera, šoreiz kripti pret wardeniem. Izspēlējām piecas mapes, likās, ka wardeni vinnēja 3:2, bet nākamajā dienā, pārskatot screenshotus, izrādijās, ka tomēr vinnēja kripti ar rezultātu 3:1.
Dažas dienas vēlāk norisinājās HEAL VS KSO cw, kuru, no mūsu puses, organizēja raichluuzers. Biju jau piemirsis, ka viņš arī ir mods, haha. Diemžēl, sīvā cīņā piekāpāmies ar rezultātu 0:2 (14:16 un 17:19). Viss jau bija baigi forši un tā, tikai žēl, ka gandrīz puse no mūsu sastāva nemaz nebija healieši. Ielogojās, lai pieteiktos turnīram un kopš tā laika nav te rādijušies. Ļoti ceru, ka nākamreiz tādi netiks pieņemti. Solītās balviņas balvu skapī šāvējiem arī netika piešķirtas, laikam neesam pelnījuši.
Tagad laiks pozitīvākām lietām. Puukjeens ir atgriezies! Nejau GURU ierindās, bet vispārīgi. Jau iepriekšējā rakstā minēju, ka viņam esot saspiests grafiks uz mācībām, bet nu jau atkal aktīvi veido turnīrus/ingame pasākumus. Varbūt kāds atcerās, kā izskatījās info logs viņa prombūtnes laikā? Ko gan mēs bez viņa darītu.
Pirmais no viņa turnīriem (atgriežoties) bija uz WAR3 balstīts, choose your race, kurā piedalījās visas rases. Nevaru neko pastāstīt par šo vakaru, jo pats nebiju uz vietas. Manā vietā šo turnīru spēlēja cits cilvēks, bet MVP balviņu tāpat piešķīra man. Oh well, lai jau ir. Nākamais WAR3 turnīrs būs wardeni pret wardeniem, kurš norisināsies šo sestdien, 20:00. Piesakies ->šeit<-.
Nākamais turnīrs pat nav turnīrs, tas ir maratons PIECU NEDĒĻU GARUMĀ: Ieroču eksperts, norisināsies līdz pat 13. decembrim. Pirmā kārta bija episka, ar dupleta palīdzību viss tika teicami noorganizēts. Žēl, ka man lagu un blakus esošo cilvēku izdarītā spiediena dēļ neizturēja nervi un es aizgāju prom pēc pirmās mapes, bet cik redzēju, tad Lops un FFFFUUUU tur normāli ārdijās. Gaidu knife only vakaru ar nepacietību! Pieteikties vari ->šeit<-.
Kā pēdējo turnīru/pasākumu vēlos pieminēt ilgi gaidīto, septīto TTT vakaru, kurš norisināsies 28. novembrī, 20:00. Vadību šim turnīram, kā jau kārtīgs šī servera uzraugs, ir uzņēmies Lops. Ceru uz tādu pašu aktivitāti, kā piektajā un sestajā TTT vakarā. Pieteikties varat ->šeit<-.

Un visbeidzot, pavisam nedaudz par statusiem. Administrācijas placītī viss ir pa vecam, kas ļoti priecē. Šos pāris mēnešus kopš Vimi aiziešanas esam veiksmīgi izturējuši bez liekas, nevajadzīgas drāmas, protams, neskaitot mūsu dramaqueen, jeb vienkārši „Queen” iekš heal, kurai hobijs ir taisīt scēnas un beef`us ar visiem pēc kārtas. Kas ķīvējas, tas mīlējas, haha.
Uzraugu rindās ir dažas pārmaiņas. Divi uzraugi tika neitralizēti neaktivitātes dēļ (WAR3 un JB), + abos serveros divi uzraugi, nu galīgi nebija vajadzīgi, bet tas tā. Īstās pārmaiņas notika DD2 lauciņā, kurā no amata pats atteicās Aiciiits. Viņš tika aizvietots ar chubbah.. Arī Kyle atteicās no statusa veselības iemeslu dēļ, un viņš tika aizvietots ar Peach*. Nepagāja pat nedēļa, kad Kyle atgriezās, sakot, ka viņam viss esot kārtībā un uzrauga statusu viņš vēlās atpakaļ, bet sadusmojās pēctam, kad viņa lūgumu noraidīja. Neko darīt, brāl, no kļūdām mācamies.

Atvadas.
Tākā mani īpaši neinteresē citu uzslavas un kritika, tā vietā, lai rakstītu komentāros par to, cik labs vai slikts bija šis raksts, labāk pastāstiet kādi plāni Jums ir Ziemassvētkiem un Vecgada vakaram. Kāda ir jūsu eglītes sagādāšanas tradīcija? (Pērkat veikalā, vai ejat uz mežu pakaļ?) Salūtu tikai vērosiet no malas, vai paši arī kaut ko pirksiet? Pašam personīgi ziemīšus nāksies pavadīt vientulībā, bet jauno gadu sagaidīšu ar draugiem kaut kādā viesu mājā, Aizkraukles pusē. Būsim samērā daudz, tāpēc dikti šaubos, ka salūtu tikai vērosim no gabala, paši ganjau arī kaut ko ieķersim.

Paldies ka lasīji. Nesolu, ka būs nākamais raksts, bet ļoti ceru. Varbūt izdosies pielauzt Puukjeenu uz garu „collab” rakstu, 50/50 variantā. Tas tik būtu kaut kas. Arrivederci.
...

Komentāri (16) Lasīt visu rakstu »