dyolope
Kā karstumiņš?
12:18 - 0513 Puukjeens ziedotājs 11.08.2015, 19:25
Smiley face
Sveicināti, atkal esmu kaut kādā veidā nonācis guru statusā un izdomāju izmantot šīs privilēģijas un uzrakstīt rakstiņu, cik sapratu, tad duplets īstenībā viņus ir aizliedzis. Nu nekas, ja izdzēsīs, tad izdzēsīs, vismaz kāds izlasīs.

Karstumiņš beidzot moka Latviju, iziet ārā uz veikalu, kur nu vēl runājot par kādu fizisku darbu, jau šķiet elle. Vismaz augusts atspēlējas par pretīgo jūniju/jūliju. Drīz jau skola, nebūtu forši, ja šāds laiks būtu jāskatās pa logu, kamēr sēdi lekcijās.

Tā, ir tā kā pieņemts Vēsture par guru arīdzan. Tas teica, ka rīkos tur visus default turnīriņus – pokers, plug.dj, haxball (lai gan šito jau man dzobe aizrunāja) etc.

Es atkal izdomāju, ka varētu rīkot tādus kā spēļu vakarus, kas nebūtu kā turnīri, bet gan spēļu izbaudīšana šaurā lokā un ar tiem cilvēkiem, kuriem reāli šīs spēles piesaista. Tikko jau bija PayDay vakars, nolaidām normālu luni četratā, bet nebija sliktāt par lielajiem turnīriem, jo vismaz visi runāja un iesmēja par cita stulbumu. Paturpinot, nākamais jau ir atgriezies L4D2 vakars, kurš jau kā 4 vai 5 mēnešus tika aizmirsts. Varēsim draudzīgā lokā viens otram galvas raut nost. Vēl man tagad padomā ir uzmaukt Garry`s mode vakaru, jo flojse man ierādīja tādu krievu saitu, kur krievi pārdod gift kodus par ļoti zemām cenām, tāpēc domāju, ka mēs varēsim izpausties ar spēļu dažādību.

Ak jā, Raivijs tagad ir mods, šodien kādu stundu centās info logu sakrāsot tā, lai visiem patiktu. Manuprāt, mods godam, veiksmi amatā.

Ja nesados man pa asti, ka uzrasktīju kaut ko, gan jau būs nākamais raksts arī!
...

Komentāri (15) Lasīt visu rakstu »
REFORMAS
12:18 - 0513 Puukjeens ziedotājs 05.08.2015, 00:11

Nu ko, sākumlapā beidzot kaut kas jauns, diemžēl tāds balts tukšums. Šodien sanāca baigā revolūcija, kā rezultātā, revolūcijas aizsācējs tika nobanots uz kādu laiku, laikam dienu? Nu vo. Dope raksts tika izdzēsts, tāpēc es uzrakstīšu vēl labāku. Biju domājis, ka rakstu varēs dabūt atpakaļ, bet mūsu profesionālais moders Raicha pateica "OJ, kaut kas izdzisa" un te nu es esmu, rakstu jaunu.

Tad mēs šodien parunājām bikiņ iekš ts3 un beigās konstatējām, ka visiem sky's patīk un ka viņš ir ļoti labs administrators. Nu lūk, beigās uzdeva viņam dažādus jautājumus uz kuriem viņš kārtīgi atbildēja.

Nu vo, tagad sēžam te vēl un apspriežam, kā Aicīts koļī meiteni no ts3 un kā vēsture sapņo par pokera turnīru utt.

Karoč, vienkārši kaut kāds raksts, lai nav plikumi, kuri nav formīgi....

Komentāri (36) Lasīt visu rakstu »

12:18 - 0513 Puukjeens ziedotājs 04.08.2015, 21:40
...

Komentāri (10) Lasīt visu rakstu »