dyolope
Latvijai 97!
06:17 - 0207 faq.Slime* 19.11.2015, 18:36

Labrīt, Labvakar, Labdien Heal. Šoreiz jūs Patraucēšu es faq.Slime* Redzkā, tomēr esmu pamodies. Skys, kad viņam jautāju un precizēju ka rakstīt rakstus, nenoticēja man, ka uzrakstīšu, bet redzkā SKY, uzrakstīju gan. Vakar aizvadījām 18. Novembri Jeb Latvijas Dzimšanas dienu, kad pirms 97 gadiem Nacionālajā teātrī pasludināja Latvijas neatkarību. Es Mūsu valstij novēli dzīvot ilgi, un ceru ka Latvijā nenotiks tas kas notika francijā. #Pary4Paris

Cits Info.
Aizmirsu piebilst, ka tikai aizvadīts heal VS Kso gateris 10v10, zaudējam, bet ko tur, galvenais, ka savācāmies un spelejam Vairāk info šeit

Serveri.
Serveru izmaiņas nekādas nav bijušas, vismaz man par tādam nav zināms. War3 serveris nīkuļo, bet toties visi "heal" dd2 serveri ir pārpildīti, pat 1 naktī.

Statusu maiņas.

Artis aka. Kyle Atteicās no dd2 uzrauga savas veselības dēļ, un viņa vietā stājas Peach*, kurš pameta CSDM servera uzraugu. Tākā tagad CSDM serveris ir bez uzrauga. Exorcists zaudēja savu GURU statusu un viņa vietā stājas Artjoms, kas raujas velna sviedros, un katru vakaru, gandrīz, var redzēt jaunus turnīriņus un konkursiņus/minigaimus. Kyle itkā atgriezās, pēc pāris dienām, bet savu dd2 uzraugu neatguva. Precīzus iemeslus nezinu, varbūt pats negribēja.

Turnīri.
Pirmais mūsu sarakstā ir Puukjeena rīkotais Maratons "Ieroču eksperts" Lai pieteiktos dodamies šeit, Pirmais vakars tika aizvadīts jautri, kur Top Punktus ieguva Lops, kas nofotogrāfeja visus kas pagadījās ceļā.

Nākošais ir Nemirstīgo wardenu vakars, Kuru arī rīko HEAL darba rūķis, Puukjeens, visus aplausus tev, mācies, un tev sanāk arī tik daudz laiks HEALAM.

Trešais mūsu sarakstā ir Sumo slam,Kuru rīko Artjoms, un ir tā saucamais minigame, dodamies tur, un uzstādām savus rekordus.

Pēdējais no turnīriem ir Fantasy basketball,Kuru ir izveidojis Peach*, lai gan tas nav īsti turnīrs, bet vairāk kā flash komandu spēlīte, tomēr pieskaitīšu to pie turnīriem, lai lielāka aktivitāte.

Konkursi

Pie konkursiem ir iekritis mans Latvijas svētku, zīmēšanas konkurs, skrienam tur, un balsojam par savu favorītu, žēl tikai ka tik maz iesūtīja, nu nekas cerams lielāka aktivitāte uz nākošajiem.

Kā arī skrienam ballēt uz Aizvēsturiskā balīti,

Tā nu no manas puses šoreiz viss.
Pabeigšu šo visu pasācienu ar atvadām, līdz manam turnīriņam, kamēr man fona skan veca CSGO turnīra spēle mouz VS Kinguin, kamēr viņi bija vēl vecajā sastāva, un zem Kinguin nosaukuma. Labi neliegšu jums iespēju, pakomentēt manu rakstu, un nosist laiku pie kompīša. Bomvijāāž...

Komentāri (13) Lasīt visu rakstu »
Pārmaiņas.
06:17 - 0525 raivijs 08.09.2015, 06:42
pic
Labrīt, draugi. Te Raivijs savos kārtējos uzmanības meklējumos atkal traucē jūs. Vispār jau nē, es varu paskaidrot. Man pienāca ziņas, ka Puukjeenam esot baigi saspiests grafiks uz mācībām un īpaši daudz laika heal’am viņam neatliek. Tad nu esmu spiests darīt to, no kā man šeit ir bail visvairāk: uzcept rakstu. „BET RAIVIJ, IR TAČU VĒL 3 RADOŠIE GURU!!!” Tā gluži nevarētu teikt. Kā redzat, arī pārējie Guru nav īpaši ieinteresēti kaut ko darīt, un izskatās, ka mūsu „labākajam guru” vispār ir aizmirsies, ka viņš ir guru. Bet es neesmu šeit, lai kādu noliktu. Viss, ko es gribu pateikt ir tas, ka esmu gatavs darboties kā piektais guru tik ilgi, kamēr tas būs vajadzīgs.

Serveri.
Kā jau būsiet pamanījuši, mums ir atvēries pavisam jauns CSDM serveris, kurā darbojas „Free For All” mods: csdm.heal.lv , sākumā tas saucās „csdm DustLand” un tajā bija tikai viena karte – de_dust2, bet nedaudz vēlāk serveris tika pārdēvēts vienkārši par „CSDM” un tam tika pievienotas arī citas kartes. Protams, serveris vēl nav līdz galam pilnveidots, domāju, ka tam tiks pievienota vēl kāda karte vai divas un pēc Punkta vārdiem pavisam noteikti no kādas kartes arī nāksies atvadīties, piemēram fy_pool_day, jo tikt spawntrap’otam tualetēs galīgi nav jautri, hehe. Ja ir vēlēšanās palīdzēt CSDM servera attīstībā, tad ŠEIT ir jau gatavs topiks, kurā jūs droši varat atstāt savus ieteikumus.

Ak jā, gandrīz aizmirsu piebilst to, ka deathrun serverim kādu laiku atpakaļ nokārās „semiclip” plugins (laikam tā viņu sauca), kā rezultātā spēlētāji nevarēja izskriet cauri viens otram un serveris kļuva nespēlējams. Gribēju pateikt to, ka arī tas ir salabots.

Statusu maiņas.
Tagad, kad visa statusu mānija ir pierimusies, pastāstīšu kas tagad ir kas. Sākšu no mēnesi vecās revolūcijas, kuras laikā Vimi pāršāva pār strīpu un diemžēl modu pazaudēja. Kurš gan cits iestāsies viņa vietā, ja ne es pats, heal gada statusņiks 2015 – Raiviijs. Neilgi pēctam Puukjeenam mistiski pazuda War3 Uzraugs, JailBreak Uzraugs un GURU. War3 Uzrauga amatā uz testa laiku pieņēmām divus cilvēkus – kristy un Tors, vienam no viņiem uzraugs tiks atņemts, otram – paliks. Kurš būs kurš, tas ir atkarīgs no viņiem pašiem. JB Uzrauga amatā tika iecelts awe un tika pieņemti divi Radošie Guru – Aizvesturiskais, kuram Guru lauciņš nav nekas svešs un protams faq.Slime*, beidzot ticis pie kāda statusa uzreiz ir palicis aktīvs healā, nez kā viņam tur sokās ar to cūciņu sponsora atrašanu? Anyway, veiksmi amatā. Manā vietā, kā jaunais DD2 Uzraugs tika iecelts Abeliitee, kurš savu amatu pazaudēja ļoti ātri, acīm redzot nebija kārtīgi iepazinies ar uzrauga noteikumiem un pienākumiem. Viņa vietā tika iecelts pieredzējušais Aiciiits, kurš šajā amatā atgriežas jau trešo (?) reizi. Bet ar to bija par maz, tā kā serveris lielāko dienas daļu ir pilns, tad tam bija nepieciešami divi aktīvi uzraugi, tāpēc otram uzraugam – KINDERIITIM nācās atvadīties no sava amata un viņa vietā tika iecelts rosequeen. Un vēl pēc tā visa Puukjeens atguva JailBreak uzraugu un Guru. Sanāk, ka mums tagad ir četri Radošie Guru, divi JailBreak uzraugi un divi War3 uzraugi. Un protams, mūsu jauno CSDM serveri tagad pārvalda mans bijušais kolēģis Peach*, kurš beidzot ir atgriezies no garā atvaļinājuma. Welcome back, my friend.

Rezumē.
Mods: Vimi -----> Raiviijs
War3 Uzraugs: Puukjeens -----> kristy , Tors
JailBreak Uzraugs: Puukjeens -----> awe , Puukjeens
Guru: Exorcist^ , Puukjeens -----> Exorcist^ , Aizvesturiskais , faq.Slime*, Puukjeens
DD2 Uzraugs: Raiviijs , KINDERIITS -----> Aiciiits , rosequeen
CSDM Uzraugs: Peach*

Turnīri.
Sākšu ar heal #21 pokera turnīru, kuru organizēja Aizvesturiskais. Pirmo vietu, protams, ieguva pats Aizvesturiskais, otro vietu – KinG* un trešo – sky-black. Pārējos pilnībā saprotu, ja es būtu piedalījies, tad noteikti arī būtu viens no pēdējiem, jo kas gan tas par pokeru bez īstām likmēm, apnīk pēc piecām minūtēm.

Pirms dažām dienām noslēdzās arī pirmais CSDM vakars. Neko daudz nevarēšu pastāstīt, jo pats nebiju uz vietas. Īstenībā jau biju, tikai uz pāris minūtēm pašā sākumā, neviens nerunāja, visi cītīgi fragoja un man palika garlaicīgi. Zinu tikai to, ka KinG ieguva MVP titulu, kas mani galīgi nepārsteidz. Cik sapratu, tad vakars bija tāds – nekāds, jo neilgi pirms sākuma serverim tika pievienotas citas kartes un turnīram, kurā bija paredzēts spēlēt tikai vienu karti, netika izmainīti noteikumi. Bet neskumstat, drīzumā notiks arī otrais CSDM vakars, esmu visu izplānojis.

Šobrīd norisinās piektais 1vs1 aim_map turnīŗs, jau trešais no manas puses. Es pat nezinu kāpēc es viņus rīkoju, laikam jau tāpēc, ka klusībā ceru arī kādu no viņiem vinnēt. Bet laikam tālāk par trešo raundu tikt man tomēr nav lemts. Lai nu kā, esam jau pusfinālos un turnīrā šobrīd ir palikuši tikai četri spēlētāji: sky-black, anony, Māris un krAw. Es, kā sky-black #1 fans vēlu viņam veiksmi pret krawčiku pusfinālā un Māri finālā. <3

Nākamais turnīrs ir 8ball pool #15, kurš jau aptuveni nedēļu rit pilnā sparā.... vai arī ne tik pilnā. Katrā ziņā spēles neiet uz priekšu tik raiti, kā biju gaidījis. Pagaidām no visiem astoņiem pāriem savu matču ir izspēlējusi tikai puse, ko es pilnībā saprotu un tāpēc uz deadliniem īpaši neiespringstu. Vasara taču ir beigusies.

Pēc ilgiem laikiem ir izveidots arī HaxBall turnīrs, kurš norisināsies 11. septembrī. Piesakies, kamēr vēl vari!

Tas pagaidām arī viss.
Nobeigumu atveltīšu ellijai, viņai šodien ir dzimpuks. Daudz laimītes un bučuki Tev. <3

Noteikti, ka būs vēl kāds raksts no manis. Tad jau līdz nākamajai reizei. Arrivederci.
...

Komentāri (16) Lasīt visu rakstu »
Kā karstumiņš?
06:17 - 0513 Puukjeens ziedotājs 11.08.2015, 19:25
Smiley face
Sveicināti, atkal esmu kaut kādā veidā nonācis guru statusā un izdomāju izmantot šīs privilēģijas un uzrakstīt rakstiņu, cik sapratu, tad duplets īstenībā viņus ir aizliedzis. Nu nekas, ja izdzēsīs, tad izdzēsīs, vismaz kāds izlasīs.

Karstumiņš beidzot moka Latviju, iziet ārā uz veikalu, kur nu vēl runājot par kādu fizisku darbu, jau šķiet elle. Vismaz augusts atspēlējas par pretīgo jūniju/jūliju. Drīz jau skola, nebūtu forši, ja šāds laiks būtu jāskatās pa logu, kamēr sēdi lekcijās.

Tā, ir tā kā pieņemts Vēsture par guru arīdzan. Tas teica, ka rīkos tur visus default turnīriņus – pokers, plug.dj, haxball (lai gan šito jau man dzobe aizrunāja) etc.

Es atkal izdomāju, ka varētu rīkot tādus kā spēļu vakarus, kas nebūtu kā turnīri, bet gan spēļu izbaudīšana šaurā lokā un ar tiem cilvēkiem, kuriem reāli šīs spēles piesaista. Tikko jau bija PayDay vakars, nolaidām normālu luni četratā, bet nebija sliktāt par lielajiem turnīriem, jo vismaz visi runāja un iesmēja par cita stulbumu. Paturpinot, nākamais jau ir atgriezies L4D2 vakars, kurš jau kā 4 vai 5 mēnešus tika aizmirsts. Varēsim draudzīgā lokā viens otram galvas raut nost. Vēl man tagad padomā ir uzmaukt Garry`s mode vakaru, jo flojse man ierādīja tādu krievu saitu, kur krievi pārdod gift kodus par ļoti zemām cenām, tāpēc domāju, ka mēs varēsim izpausties ar spēļu dažādību.

Ak jā, Raivijs tagad ir mods, šodien kādu stundu centās info logu sakrāsot tā, lai visiem patiktu. Manuprāt, mods godam, veiksmi amatā.

Ja nesados man pa asti, ka uzrasktīju kaut ko, gan jau būs nākamais raksts arī!
...

Komentāri (15) Lasīt visu rakstu »